Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Aha, i nie musi być na zaświadczeniu, że wskazane rozwiązanie ciąży drogą cięcia cesarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
olafiola ale gdybym np. zaczęła rodzić w swoim mieście i postanowiła nie jechać na Zamenhofa to te skierowanie nie bedzie ważne w państwowym szpitalu? mam termin cc na 12 sierpnia, ktoś jeszcze może ma na ten dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Ja mam na 10 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
tusia1135 czyli w poniedziałek udało Ci się wszystko załatwić? Z tego co pamiętam to normalny termin porodu masz na 18 sierpnia tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Natomiast cc mam na 12, może się spotkamy bo ja w środę po południu będę wypisana. Na którą godzinę masz cc? A co do tego zaświadczenia to nie nie wiem czy w państwowym szpitalu będzie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
ksiazeczke zdrowia dzieciatko dostaje zostaje zaszczepione badania robia u mego malucha nawet na toksoplazmoze pobrali dlatego za ja jestem chora... chociaz w usg bylo spr i nic nie bylo widac ale tak dla wszelkiego wypadku jeszcze pobrali mu krew..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie skierowanie w państwowym szpitalu nie jest jednoznaczne z tym ze bedzie cc. Jezeli uznają ze powód nie jest wystarczający, moga zdecydowac o porodzie drogami natury. Chodzi o to ze skierowanie jest wystawiane nie tylko do wykonania cc ale do wykonania cc w danym dniu w klinice na zamenhoffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
hello 1234 udało mi sie wszystko pozałatwiać i cc mam na 13.30 ;) moze ktos wie ile trwa cc bo nie wiem czy mój maz ma czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo cc trwa około 15-20 min pozniej ok 15 min zszywaja i przewoza na sale więc łacznie ok 30 min z tym,ze formalnosi przed cięciem trwaja ok godziny bo robia jeszcze ktg cewnikuja itd. Ja miałam cc na 14:00 wiec kazali nam byc na 13 i troszke sie przedłuzyło i na blok mnie wzieli 14:20 a synek urodził 14:35. Jesli maz ma okazje popros niech zostanie:)...a moze akurat chciłby ciac pepowinke:) pozatym mzona robic zdjecia nowonarodzonym dzieciaczkom;) cos wspaniałego:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Ja rozmawiałam z lekarzem i mój mąż będzie czekał na dzidziusia w pokoju gdzie będę go myć i ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Dopiero odnalazłam ten wątek. Jestem już prz końcówce i zamierzam rodzić na Zamenhoffa. Termin z om mam na 03.09. Byłam wczoraj na wizycie i chciałam ustalić termin cc ale lekarz nie chciał dopiero jak przyjdę za 2 tyg. A patrzę, że niektóre z Was mają terminy ustalone nawet za 2 tygonie, widziałam chyba na 20.08. Czy lekarze sami wam ustalali czy musiałyście specjalnie prosić. Bo ja się trochę boję , że nie będzie miejsc jak zrobi się goroąco. Niby miejsc nie zabraknie tak mówi dr ale ja czułabym się spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaa27
Hej dziewczyny, jaki jest koszt CC w prywatnych klinikach w Białymstoku? Bocian czy np Arciszewski ? pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinechzka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocianicha
a sn 1000 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Dziewczyny mi jeszcze został tydzień i będe po wszystkim, nie mogę się doczekać:) A date cc ustala lekarz najczęściej tydzień przed terminem. We wtorek jadę jeszcze na ostatnią wizytę przed cc, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Pozdrawiam:) 14.08.2009 r. Kubuś już będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Barsco gratuluję. Ja już 10.08.2009 r. w poniedziałek będę miała cc, wczoraj byłam na ostatniej wizycie. Przede mną ostatni weekend ciąży i jakoś nie dociera do mnie, że to już będzie po wszystkim. Z jednej strony się bardzo cieszę, ale z drugiej boję się tego co mnie czeka, jak my poradzimy sobie z takim maluszkiem. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie, które nie długo przywitają swoje maleństwa po drugiej stronie brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia 1135
to mamy 3 porody cc hello 1234 na 10 ja na 12 a Brasco na 14 bedziemy sie wymieniały łóżkami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
mam małą prośbę gdyby któraś z was mogła napisać co mam spakować tak mniej więcej dla siebie i dziecka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
Ja mam cc 21 ,ale juz lekarz powiedzial ze mam na wizyte nie przychodzic, tylko za 2 tyg na cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Tusia1135 dla dziecka nic nie trzeba brać a dla siebie: 1. dowód osobisty 2. ważną legitymacje ubezpieczeniową( pieczątka ważna 1 mies.) lub kserokopię ostatniego dowodu wpłaty składki ubezpieczeniowej 3. Karte ciąży 4. wyniki USG, wyniki badań, karty informacyjne z pobytu w szpitalu, ostatnia morfologia, elektroloity( nie wiem co to takiego:( ja nie mam), zapis KTG 5.oznaczoną grupę krwi 6. skierowanie do szpitala(chyba lekarz wypisuje na ostatniej wizycie, bo jeszcze nie mam skierowania, moze wypisze mi we wtorek) 7jeżeli nie mamy zmienionych dokumentów z nazwiskiem potrzebny jest skrócony odpis aktu małżenstwa. 8. osobiste przybory toaletowe (szczoteczka do zębów, szampon, klapki pod prysznic) 9. 2 r eczniki, szlafrok, kapcie, koszule bawełnianą z rozpięciem z przodu 10. biustonosz do karmienia piersią z odpinanymi miseczkami. PRZYGOTOWANIE DIETETYCZNE: Na kilka dni przed zbliżającym się terminem poroidu należy zastosować dietę lekkostrawną, wyeliminować smażone, tłuste, ciężkostrawne : groch, kapuste, fasole , napoje gazowane, potrawy b. słone. W dniu wyznaczonym np. do cc co najmniej 6 godz. przed zabiegiem nie jeść !!! i 4 godz. nie pić!!! PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE Przed porodem należy wykonać następujące czynnośći: -wykonać kąpiel całego ciała - ogolić miejsce operacyjne jednorazową maszynką( podbrzusze pos spojeniem łonowym oraz spojenie łonowe) - zastosowć odbytniczo 1-2 czopki glicerynowe w celu oczyszczenia dolnego odcinka przewodu pokarmowego, dzień wcześniej w goidz. rannych. -zdjąć biżuterie - zmyć lakier z paznokci i skrócić paznokcie To wszystko było napisane na kartce, którą otrzymałam z rejestracji:):):) gdy spytałam co trzeba wziąść na poród, może wam się przyda:):):)Ja już spakowana i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
kurcze własnie ja nie mam skierowania i kto mi je teraz wypisze? a na srode mam cc i nic mi dr. nowak nie mówił o skierowaniu. moze nie bedzie potrzebne? i do czego im skrócony akt małżeństwa? samotne matki nie maja prawa tam rodzic? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zazdroszczę , że już niedługo będziecie po. Ja to pewnie poczekam bo następną wizytę mam na 20.08 i na razie byłam na pierwszym ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia1135 -spokojnie moga rodzic...a kogo to interesuje czy jest sie małżeństwem czy samotnie wychowuje..podobnie było w przypadku mojej znajomej co prawda nie rodziła na Zamenhoffa,ale sytuacja ta sama. Wzieli cywilny kiedy była juz z naprawde duzym brzuszkiem i poprostu nie zdazyła dostac nowego dowodu. A z tym papierkiem to zapewne chodzi w przypadku małzenstwa o fakt jakie nazwisko ma miec dziecko.Spokojnie,głowa do góry,najwazniejsze aby maluszek był zdrowy i abys Ty czuła dobrze:) a jakies formalności.... na bok,nie zaprzataj sobie tym teraz głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
hej dziewczyny. Zostało mi ponad tydzien i coraz bardziej dygam. Mam pytanie czy jak w nocy zacznie sie akcja porodowa to tez przyjmą? Na jaki numer dzwonic jakby co. BOJE SIE!!!!!!!!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaposfa=> normalnie dzwon na nr kliniki i powiedz,ze ejstes ich pacjentka kto jest lekarzem prowadzacym i zaczela akcja porodowa i kaza przyjechac.Bedzie dobrze wytrzymasz:)ja tez dygałam bo miałam termin na 30 grudnia a w swieta wiadomo człowiek sie najje emocje ,rodzinka itd...ale daliamsy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
dzieki za dobre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki , mi zostało 3 tygodnie, ale codziennie łapią mnie bóle jak przed @, boli w krzyżu. Odebrałam wyniki z wymazu i niestety muszę się przeleczyć. Czy któraś z Was brała augmentin w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
ja brałam ten antybiotyk. lekarz mnie zapewniał ze nie szkodzi w ciaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się bardzo cieszę, bo przez całą ciążę unikałam leków a trochę chorowałam, i zmartwiłam się dostając antybiotyk praktycznie na samej mecie. Ale nic, jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×