Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

hejka warto rodzic w takich prywatnych klinikach? ile kosztuje tam porod naturalny? nacinaja czesto krocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
kazdy powie na ten temat cos innego, poczytaj troszke. ja osobiscie uwazam ze warto. to moje pierwsze dziecko i nie chce sie mordowac i miec nieprzyjemnych wspomnien.warto chyba wydac 1000zl i niczym sie nie przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
jak urodze to napisze czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
ja uwazam ze warto gabrys urodzil sie dokladnie 9 miesiecy temu i niezaluje ze to bylo na zamenhofa.. wszyscy tam sa na twoje zawolanie kazda watpliwosc rozwiazana a czego sie niewie to pokaza naucza i pomoga.. wiec polecam z kolejnym dzieckiem tez napewno tam sie zglosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha-ja rodzilam na warszawskiej i nie wydaje mi sie aby to byla mordownia,wspominam bardzo dobrze porob i jakos mi sie wydaje ze to glupota wywalac kase na prywatne kliniki chyba ze chce sie miec cc na zadanie ale w panswtowych tez robia takie cc,ja w maju urodze drugie dziecko i tez decyduje sie na warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol-llinka
A jak jest tam i w ogole w szpitalach Białegostoku z obecnością studentów ?praktykantek, na oddziałach połozniczych ? Ostatnio jechalam pociągiem ,w przedziale kilka lasek ,opowiadały co widzialy na porodówce na praktykach (chyba wakacyjnych ) Ja dosiadłam się pózniej więc nie złapałam o jakim szpitalu -ale chodziło o Białystok -one były ..Dodam że jak sobie pomyślałam ze sama mogę tak być niebawem obiektem praktyk czy ćwiczeń ..oj głupio się poczułam jakoś . .Dlatego jak macie jakieś wieści o tym problemie na Zamenhoffa to coś proszę napiszcie ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzial1
Na Zamenhofa przy porodzie nie ma studentów. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
kazdy ma swoje zdanie. o warszawskiej slyszalam same zle rzeczy wiec wybacz ale uwazam ze to mordownia, Tobie Kasia sie widac udalo. a co do cesarki na zyczenie to nie ma czegos takiego z tego co wiem- nawet w prywatnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
ja 2 m-ce temu mialam cesarke i nie wyobrazam porodu nigdzie indziej. Warto zaplacic 1700 zł i czuc sie super w tak waznym dniu. DZIEWCZYNY POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmc
dziewczyny ale wytlumaczcie mi jedno.. ciagle piszecie ze porod kosztuje tyle i tyle.. ale przeciez na stronie polikliniki na Zamenhofa jest informacja ze porody sa refundowane, wiec ta cena ktora podajecie za co w koncu jest? za ten porod czy za jakies inne swiadczenia? bo zgadzam sie ze rodzic w dobrych warunkach jest bardzo wazne ale z drugiej strony jest to jednak troche kasy, a na cos w koncu trzeba sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
poród kosztował by wiecej ale z tego względu ze jest refundowany z NFZ dlatego kosztuje 1000 lub 1700. Zobaczcie w Wawie jakie są ceny, nie są refundowane i Centrum Damiana kosztuje 8000 , a w Medicover 12000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Jeśli chcesz rodzić na Zamenhofa to całej ciąży nie musisz prowadzić u nich, jedynie końcówkę. Tylko nie pamiętam dokładnie od którego tygodnia. Ja na Zamenhofa pojawiłam się dopiero w 27 tygodniu ciąży i tam już zostałam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
ja pamietam bylam najpierw w 5 miesiacu na rozpoznaniu plci dziecka i pozniej lekarz mowil zebym przyszla na poczatku grudnia jesli chce tam rodzic ( termin mialam na styczen) a co do warszawskiej to nigdy w zyciu.. znajome jak i kobietki w rodzinie niepolecaja tego szpitala z tego co sie nasluchalam to juz bym wolala rodzic w domu niz tam.. moja przyjaciolka rodzila chlopca waga 4100 62 cm niedala rady przec robilo jej sie slabo a zadna pielegniarka ani lekarz sie niepojawili.. tylko wiecie kto? sprzataczka przyszla z mopem sprzatac i studenci w psiutke zagladac.. a kiedy po 14 godzinach meczarni urodzila to lekarz ze zdziwiniem powiedzial oo faktycznie duze dziecko mogla pani niedac rady... a i do tego maly zarazil sie gronkowcem.. a z koleji jak bratowa rodzila to jak ona tracila przytomnosc a dziecko tetno to lekarka powiedziala do niej zeby sie niewygupiala bo ma juz dosc patrzenia na takie wyglupy ..(do tej pory bratowa niechce miec kolejnego dziecka a to bylo 4 lata temu ) i co wy na to? ja bym niechciala byc tak potraktowana w tym waznym dniu kiedy na swiat przychodzi moje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no ja nie wiem jak to jest ale ja w grudniu 2008 urodzilam synka,samam,bez znieczulenia i wposminam milo porod! nie wiem czemu jedni mowia tak a inni tak,ale u mnie bylo ok tylko mysle ze gdyby polozne troche sie postaraly to nie musialabym byc nacinana!!!! noi pamietam jak ledwo zylam i moj synek kupke zrobil to poszlam poprsilam aby przewinely go bo ja nie dam rady a one do mnie " a w domu tez pani tak powie"? to jedyna niemila sytuacja ale teraz mam termin na maj i sama nie wiem gdzie chce rordzic,nie chce juz byc nacinana,kurcze nie wiem,mysle o tej parkowej ale co bedzie jak pojade i miejsca nie bedzie,odesla do byle jakiego szpitala? kurcze nie wiema jaki tam lekarz najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja rodziłam na zamenhofa w marcu tego roku. miałam cc. mam świdomośc że to kosztuje, ale nie żałuję. Pełen komfort, opieka super. Psychicznie rewelacja. Nie żałuje i polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tyle ze cc sie planuje i wiadomo ze bedzie miejsce dla ciebie a jak sie rodzi naturalnie to nigdy nie wiadomo kiedy to JUZ,kurcze boje sie troche tego,a z drugiej storny chcialabym aby ten porod byl super,wiem ze tak nie bedzike:-) ale to juz raczej ostatni i musi byc mile wspominany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie trzeba wydać sporo na poród. Ja rodziłam 6 lat temu na Warszawskiej, miałam cc wspominam dobrze ca ły pobyt w szpitalu mimo iż poród nie zaczął się szczęśliwie ale wszystko się dobrze skończyło . Ale wtedy był dr. Lenczewski ordynatorem. Teraz wybrałam klinikę ze względu na niego no i chciałam szczęśliwie urodzić i mieć tą pewność, że lekarz któremu ufam tam będzie. Do lekarzy którzy pracują w szpitalach nie mam zaufania, bałabym się, że zbagatelizują moje obawy i przeżycia przy pierwszym porodzie. A widziałam w telewizji, że w klinice jest jakieś nowe krzesło porodowe chyba jedyne w Białymstoku, że kobieta może rodzić w różnych pozycjach. Całkiem fajnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
dziewczyny a jak jest ze smoczkami? daja czy nie? mam kupowac czy lepiej poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
martucha to zalezy od ciebie jesli sobie zazyczysz smoka to dadza dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-lizka
Ja jestem w drugiej ciązy pierwszy raz był parę lat temu miałam 19 lat ,trafiłam na Warszawską . Tam po 13 godzinach urodziłam synka -jak nie ma jakichś strasznych zagrożeń dla dziecka to raczej po swoich przygodach tam nie polecam ,zostaje Zamenhoffa . Niby opieka jest ale na parę godzin zostawiono mnie samą bo nic się" nie działo "chyba coś przegapili bo jak się akcja zaczęła to przerażeni szykowali już sprzęt do wyciągnięcia dziecka ze mnie narzędziowo . Na szczęście jakoś synka wyparłam .Oczywiście cięcie i rana która mi długo dokuczała -nie sądziłam że aż tak tną i tyle szwów będzie . Do kompletu dopajano dziecko i zwalano na mnie niepowodzenia w karmieniu . Nie że jakaś pokrzywdzona jestem, nie ubliżano mi przy wypisce lekarz dużo powiedział ale atmosfera jak w fabryce . Aha bo któraś pytała -na początku porodu miałam studentów- było zawstydzenie bo zaglądali wiadomo gdzie . Natomiast jak już synek zaczął wychodzić przyszły dziewczyny z studiów położniczych obejrzeć poród -wtedy to już mi to wisiało .Ale jak któraś się krępuje to niech lepiej wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennn
mam pytanie do dziewczyn ktore mnialy cesarke "na zyczenie" na zamenhofa. gdzie zalatwialyscie sobie wskazania? niestety mam z tym powazny problem, porod sie zbliza a chcialabym miec cesarke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
ja miałam od neurologa, bo kregosłup mnie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popszukuje ginekologa w bialymstoku ktory potrafi bardzo wczesnie rozpoznac plec dziecka,jakiegos takiego naprawde dobrego lekarza od usg w ciazy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do niewinnamagda
Tak czytam Twoje odpowiedzi no i myślę że nasze pocieszki są w tym samym wieku bo ja rodziałam na początku lutego właśnie na Zamenhofa :) Też bardzo miło wspominam okres pobytu w Klinice, przemiły personel i cudowna opieka :) A ja Twój maluszek? Bo moja to mała niedobrota wyrosła :) pozdrawiam Sylwia i Marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj Gabryś ma juz 6 zabkow ogolnie jest grzeczny ale teraz zaczol na siebie zwracac uwage i to takim krzykiem ze az chrypnie heh moj sie urodzil 7 stycznia.. :) juz niedlugo roczek .. ale czas szybciutko zlecial.. niedawno lezal taki bezbronny a teraz juz prawie biega :) pozdrawiamy Magda i Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAla
Mam termin na 25 stycznia. Jestem zdecydowana na Zamenhoffa jednak jestem spoza Białegostoku i ciążę prowadzę we własnym mieście. Kiedy najlepiej powinnam się zgłosić na Zamenhoffa? Myślę, że jakieś 2 wizyty wystarcza a nie chciałabym za wcześnie tam pojechać, żeby nie jeździć x razy ;) Czy któraś z Was rodziła po wykryciu w posiewie paciorkowców i gronkowca i po przeleczeniu tego diabelstwa? Jak wygląda taki poród? Czy wystarczy kroplówka a potem antybuiotyk dla dziecka? jakie macie doświadczenia na ten temat? będę wdzięczna za podzielenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×