Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość siwaaaa
Z trójkami pampers to masakra nie wiem które wybrać a mam te w chmurce których nie ma w Polsce a juz mi sie kończą. nURSZULA86 - A gdzie znalazlaś tą dobra cenę s&p ja to przeliczam tak że mi sie opłaca jakaś promocja pampers albo huggies jak sztuka pieluszki kosztuje ok 55 gr a nawet mniej wtedy to jest promocja a jak ponad 60 gr to nie. Nasze dziewuchy pewnie sie jeszcze witają z tym światem dlatego są nieznośne. Tych active baby pełne puły wszędzie. A mam pytanie gdzie mogę kupić premium care 3 ide w odwietki i takie są preferowane a nigdzie nie ma, ja nie używam bo one sa dla mnie jak opatrunek tak mi się kojarzą takie jałowe :):):):):) Dziewczyny najwazniejsze byłam dziś na kontroli bioderek. Jest wszytsko dobrze bioderko siedzi na miejscu tylko jeszcze musze 4 tygodnie nosić żeby już nie wyskoczyło profilaktycznie. Jak wychodziłam na wizytę to śmiałam się że dziś powiedzą w faktach że matka pobiła lekarza który kazał dziecku nosić szynę a tu takie dobre informacje. Umówiłam się na 8 marca żeby jej zrobić prezent na dzień kobiet i zdjąć te szelki :):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Z trójkami pampers to masakra nie wiem które wybrać a mam te w chmurce których nie ma w Polsce a juz mi sie kończą. nURSZULA86 - A gdzie znalazlaś tą dobra cenę s&p ja to przeliczam tak że mi sie opłaca jakaś promocja pampers albo huggies jak sztuka pieluszki kosztuje ok 55 gr a nawet mniej wtedy to jest promocja a jak ponad 60 gr to nie. Nasze dziewuchy pewnie sie jeszcze witają z tym światem dlatego są nieznośne. Tych active baby pełne puły wszędzie. A mam pytanie gdzie mogę kupić premium care 3 ide w odwietki i takie są preferowane a nigdzie nie ma, ja nie używam bo one sa dla mnie jak opatrunek tak mi się kojarzą takie jałowe :):):):):) Dziewczyny najwazniejsze byłam dziś na kontroli bioderek. Jest wszytsko dobrze bioderko siedzi na miejscu tylko jeszcze musze 4 tygodnie nosić żeby już nie wyskoczyło profilaktycznie. Jak wychodziłam na wizytę to śmiałam się że dziś powiedzą w faktach że matka pobiła lekarza który kazał dziecku nosić szynę a tu takie dobre informacje. Umówiłam się na 8 marca żeby jej zrobić prezent na dzień kobiet i zdjąć te szelki :):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa- super wiadomość z tymi bioderkami :) Premium care zawsze kupowałam w rossmanie, i wydaje mi się, że trójki też powinny tam być. Pampers Sleep & Play 3 36,99 zł za 78 szt (wychodzi 47 gr za sztukę) znalazłam w bdsklep, mieści się w Białymstoku, dostarczają do domu za 10 zł, ale można odebrać za darmo w ich siedzibie na I Armii Wojska Polskiego: http://www.bdsklep.pl/pampers-sleepplay-pieluszki-midi-3-4-9kg-jumbo-pack-78-szt-,id-5675. Wydaje mi się, że to niska cena, chociaż nie wiem ile kosztują np w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja u nich kupuje ciągle nien smiejcie sie ale uzywam białego jelenia mydeł i do higieny intymnej, cena widzisz w przeliczeniu super sie opłaca przynajmniej ja tak liczę :). ja zamawiam za 150 zł i za darmo mi przywożą do domu tam sporo fajnych produktów jest które się przydają. Zajrzę tam dziś a do rossmana jutro zajde dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też użwam Białego jelenia - mydła w płynie i do higieny intymnej :) Nie wiedziałam, że jak zamówię za 150 zł to przywiozą za darmo, zauważyłam, że mają tam sporo środków chemicznych niemieckich. Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego sklepu, dopiero wczoraj przypadkowo go znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja kiedyś przypadkiem na nich trafiłam bardzo fajna obsługa dzwonią i umawiają się z Tobą kiedy wyjedzie kierowca. Dobrze po zakupie email wysłać albo na gg że już kupiłaś i kiedy będzie dostawa. Czasem kupuje do 12 a dostaje o 17 już do domu. Z niemiec mają trochę też rzeczy ale coraz mniej. Ja happy bella kupowałam jedynki u nich za 17 zł za 42 sztuki tak wychodziło bo to było 6 opakowań plus chusteczki mokre. Dziś mam dobry dzień ze względu na biodro małej jutro idę po mleko mam nadzieję że też mi sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Siwaaaa gratuluje Tobie i Małej :) Pampersy premium care tanio kupisz albo w fartlandii na upalnej albo w carrefurze zielone wzgórze. Cena ok 50 zl, za paczke :) Dla mnie najlepiej pampersy kupowac na upalnej. W fartlandi kupuje premium care a obok biedronka - dokupuje DADA :) bo tak jak Urszula uzywam na zmiane :) W frtlandi jest o tyle dobrze, ze ceny pampersów sa raczej stale i w dobrych cenach jak akurat nie ma nigdzie indziej lepszej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
moj mały ma katar ;( zarazil sie ode mnie :( Siwaaaa jak radzilas sobie z katarkiem? niedawno temu chyba Twoja malutka to przechodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Moja też zaraziła sie odemnie. Pierwsze kroki frida albo gruszka może nawet lepsza bo głębiej wejdzie w nosek i woda morska albo sól . W sumie to trwał 3 tygodnie katar także się nie zrażaj. Wodę zakraplałam napewno przed snem i rano wtedy wyciagałam też fluczki, jak kupiłam nawilżacz to inchalowałam ją bardzo pomogło bo w nocy nie mogła spać taki kit był w nosie. Oczywiście na plecach nie było mowy spania. Najwazniejze wyciagać z noska i wody to dosłownie pół kropelki żeby nie nalać do ucha ani do zatok. Nic więcej nie zrobisz trzeba przetrwać. U mnie spadło na gardło i kaszlała ale bez gorączki to nic nie było jej. Beberało sie trochę. Ale chodziłam na spacery to po spacerze w domu woda była w nosie i wyciągałam łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stellamix-mozesz tez użyć po 3 msc ibum ;) ale to pewnie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
dzieki dziewczyny :) wiecie jak to jest - szewc boso chodzi. Innych lecze, ale jak chodzi o wlasne dziecko to jakos czlowiek robi sie glupi. Nawilzam nos caly czas sola morska. Oczyszczam non stop. Jak najwiecej klade na brzuszku zeby to wszystko wyplywalo z nosa sila grawitacji :) na sen nakraplam na pieluszke 1 kr. olbas oil i klade obok główki. Calkiem dobre - mi od razu odblokowalo nos :) pomimo, ze za bardzo nie wierzyłam w jakies aromaterapie. Lepsze dla nas okazalo sie to niz masc majerankowa. Ibum trzymam na czarna godz jak pojawi sie goraczka. ptfu! odpukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Z tym zaklaplaniem to nie można przesadzać żeby nie dostało się do zatok wtedy bieda będzie. Byłam u swojego kochanego lekarza i dostałam mleko pepti także nie jest żle . Na ulewanie też debridat Stellamix- czy jak dawałaś debridat to zagęszczałaś dodatkowo nutritionem? ponoć za tydzień dopiero zacznie działać ... karola666 - a ile puszek ci wypisali bebilonu na 1 raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
slellamix - twój mały miał przepukline pępkową bo moja mała ma jaką malutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
siwaaaa-najwiecej ile wywalczyłam to aż 8 puszek ,teraz juz nie mam szans na tyle po 5 wypisują Mój mały miał przepukline pepkową ,dość sporą zaklejali mu ten pempek przez 6 tyg i wszystko sie schowało , mozesz kupić taki plajster w aptece za okkoło 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
karola666 - mi nie kazał zaklejać wiesz powiedział że samo się schowa ale kupie - niezaszkodzi. A od czego jest ta przepuklina mój mąż ma to może dziedziczne ? ja dostałam na 11 puszek jakby nie daj boże coś ci zabrakło to pisz mam nadzieję mieć ciągle dostęp to ci wyślę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Siwaaaa - nie dodawalam nic do debridatu. Podawałam za pomoca strzykawki, ale my odstawilismy ten lek, poniewaz maly strasznie sie po nim krztusil - az ciezko mu bylo odzyskac oddech i mial moim zdaniem za slodki i zbyt pomaranczowy aromat. Dzialac dzialal tez po tygodniu. teraz mam tableki w proszkach i jestem zadowolona. Przepuklina byla, ale niewielka. lekarze mówią ze teraz nic z tym sie nie robi, samo sie wchlonie - no i dzisiaj moge powiedziec , ze w koncu zaczela sie chowac od kiedy maly codziennie robi kupe bez wysilku. Jak Ci fajnie, ze tyle wypisali bebilon pepti, mi tez wyliczaja kazda puszke. ehh! na psy to wszystko schodzi. Mam nadzieje, ze lekarz Cie poinformowal, ze musisz stopniowo przejsc z jednego mleka na drugie? Mleko sie miesza, na poczatku dodajesz po trochu do nutramigenu, zwiekszasz w czasie proporcje az w koncu zupelnie wychodzisz z nutramigenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
jak juz zamierzasz zaklejac, to kup 1 plaster, zobacz jak on jest zrobiony i potem sama taki mozesz zrobic. Pod tasme opatrunkowa podkladasz zlozony w kostke gazik - tak zeby uciskal pępek do srodka. Zawsze to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stellamix - ja się pytałam czy zegęszczałaś mleko nutritionem jak wprowadziłaś debridat bo jak przez tydzień ma mi ulewać to dziękuję. A powiedział że nie trzeba mieszać i należy od razu wprowadzać, wiesz ona już nie jest oseskiem. Myślę że to tez od kupy z kleju i od darcia się w niemogłosy. W sumie powiedział żeby nic nie robić ale plasterek nie zaszkodzi bo ona to obciera bo leży na brzuszku. karola666- tobie też lekarz kazał mieszać jak przechodziłaś na bebilon? sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
oj źle Cie zrozumialam. przepraszam :) ja zageszczam caly czas mleko. Bez nutritonu ani rusz. Raz mi sie skonczył , nakarmilam Krzysia bez zageszczacza - to polowe butelki od razu wylal z siebie, Teraz bede wprowadzac tez kleik ryzowy. Zawsze to taniej niz nutriton. Oby sie przyjal i nie powodowal zaparc. Widzisz co pediatra to inna opinia. Ja akurat spotkalam sie u dwoch lekarzy z takim postepowaniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stellamix -mojemu małemu kleili pepek właśnie takim''zwykłym''plajsterm nie polecam dzieci maja tak wrażliwa skóre,u nas bywa krew odparzenia po tych plajstrach dlatego polecałabym kupic ,dziecko ma je 2 tyg to i tak nie taki duzy koszt. Mi powiedziano ze przepuklina powstała ,bo zle ucieli pepowine przy porodzie. Pisałyście ze teraz nic sie z przepuklina nie robi,moze i z takimi niewielkimi nic sie nie robi ,tak jak pisałam nasza była dosc spora i nawet straszono nas usunieciem operacyjnym. Siwaaa-ja mleka nie mieszałam,nikt mi nic nie powiedział:\ po czasie poczytałam ze zaleca sie ,no ale ja tego nie robiłam i nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stellamix- to po co ogólnie jest ten debridat jak zagęszczacz też potrzebny żeby kupy były lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
główne zadanie debridatu to usprawnienie perystaltyki ukladu pokarmowego co tez po drodze wyrównuje napiecie poszczególnych zwieraczy. Powinien zapobiegac cofaniu sie tresci pokarmowej praktycznie na kazdym odcinku. Jezeli refluks jest dosc mocny - i nie pomaga juz samo zageszczanie pokarmu to jako dodatkowo a nie zamiennie lekarstwo stosuje sie jako wspomagacz. Wszelkiego rodzaju tego typu lekarstwa powinno sie stos od 6-8 tyg potem jest odstawka zeby organizm po pierwsze odpoczal od leku, a po drugie ma to tez zapobiec uzaleznieniu sie ukladu pokarmowego od leku i dac szanse na samodzielna prace. Jezeli refluks jest przejsciowy najczesciej wszystko ladnie mija z czasem i zchodzi sie z dawki. jezeli nie po przerwie leczenie sie kontunuuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Dziewczyny czy ten lek o jakim piszecie jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
tak, debridat jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Domysliłam sie działania ale myślałam że zrezygnuje z zagęszczacza w sumie to mniej go daję i ulewanie jest takie samo ale nie zawsze. Proporcji zagęszczacza nie trzymam się bo na 120 ml daję 1,5 miarki. No zobaczę jak to będzie mam nadzieję na lepsze kupy a jak po 3 miesiącu nie minie to pójde zbadać na refluks. karola666 - to na recepte 19 zł ale taka wielka butla musze dawać po 2,5 ml a butla 100 razy większa :):) w sumie 3 razy dziennie starczy na 3,5 miesiąca. Pomieszałam to mleko ale jak będzie jakas reakcja skórna to wrócę jednak do nutramigenu. karola666 - do którego miesiąca daje się pepti bo nutramigen jedynkę do 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Siwaaa-czytałm ze nutramigen jest do 4 msc gdy zapytałam lekarza usłyszałam ze obydwa do 6msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stellamix
pepti 1 do 6-tego a potem jest bebilon pepti2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, proszę o radę. Moja mała dostała jakieś 2 dni temu czerwonej wysypki na twarzy, do tego zauważyłam, że ma taka dziwną suchą skórkę na kolankach (codziennie smaruję ją kremem avene dla atopików lub emolientem). Nie wiem, może to jakieś uczulenie, tym bardziej, że ja przez lata leczyłam się na atopowe zapalenie skóry i do dzisiaj mam jeszcze objawy. Nie wiem czy lecieć dzisiaj do lekarza, czy jeszcze poobserwować i ewentualnie jechać jutro. Może dzieć którejś z Was miał coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
uzyj masci cholesterolowej i zobaczjak po tym bedzie sie skóra zachowywac. A do lekarza moze nie na gwalt ale i tak warto sie przejsc. AZS moze byc dziedziczone. Moj maly tez chyba to ma po moim mezu. pomogla dopiero masc cholesterolowa. Bez Rp. w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
masc choleterolowa dobra jest tez przy zmianach skórnych związanych ze skazą białkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×