Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

iw6k - temat skazy białkowej był poruszany wiele razy, Stellamix polecała bardzo dobrego alergologa: dr Talecka-Niczyporuk, przyjmuje w szpitalu wojewódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwaaaa - no to mnie pocieszyłaś...;) Czyli jednak będzie jeszcze gorzej:( No ale nikt nie powiedział, że będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa na dole:) Ale teraz jakby się zatrzymało i mam wrażenie, że rośnie wszystko na raz, bo wszystko jest tak twarde i napuchnięte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Moija ma 8 i co miesiac rosna razem wszystkie tak przez tydzien ale teraz te 4 ki to normalnie szok biegunki i ból niesamowity ale niektóre matki twierdza ze nawet nie wiedza kiedy ich dzieci zabkują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej wychodziły cztery jedynki jednocześnie (górne i dolne), było masakrycznie, ale i tak najbardziej przerażają mnie trójki i czwórki, bo ponoć są najbardziej uciążliwe i bolesne dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Coś jest na rzeczy z tymi 4-kami, bardzo marudnie było, i w nocy kiepsko spał, trochę stanu podgorączkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej chyba właśnie trójki zaczęły wychodzić, bo ma napuchnięte dziąsła i marudzi. neemi- to ile Wojtuś już ma zębów? Chyba sporo, skoro piszesz, że czwórki już wyszły. Zazdroszczę, masz to przekleństwo już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
oj u nas czwórki idą, cięzko jest, stan podgorączkowy praktycznie non stop , gorąca główka, źle spi a to oznacza, ze ja tez, ślini się, wkłada wszystko co napotka i mama nie patrzy do buzi, nieważne co - aby włożyć do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak dobrze wiedzieć, że nie tylko u mojej zęby to koszmar. Nie zrozumcie mnie źle, nie cieszę się, że inne maluszki też cierpią, ale jakoś lżej że to normalne i nie tylko u mojej. Moja po ostatnich dniach wczoraj i dziś odsypia, a więc ja też. Tylko czekam na kolejne ataki. No ale wiem, że jak już wyrosną żeby to przyjdą inne problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
nUrszula- Wojtek ma już 12 zębów (wszystkie jedynki, dwójki, czwórki), teraz rosną trzy trójki. Jakoś tak szybko to u niego idzie, tylko co jedne wyjdą a następne już męczą. Wszystkim życzę więc ząbkowania bezbolesnego, o ile takie jest możliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Jeszcze w temacie zębów- ostatnio czytałam artykuł medyczny na temat prawidłowej higieny jamy ustnej dzieci. Było tam poza powszechnie znaną prawdą, że trzeba dzieciom myć zęby (najpierw przemywać gazikiem dziąsła, później miękką szczoteczką z małą ilością pasty), że po myciu, szczególnie kiedy nie jesteśmy pewni czy wszystkie powierzchnie zębów zostały umyte, należy zastosować nić dentystyczną. Bardzo mnie to rozbawiło. Jakoś nie widzę mojego synka spokojnie siedzącego podczas takich zabiegów. I tak się ma życie do wytycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrednaBaba
Noemi hihihi jak to mówią oni mogą pisać a życie i tak zweryfikuje swoje. Ja swojemu dziecku nie jestem w stanie szczoteczki do zębów "zapakować" do buzi gdy np jest okres ząbkowania a co dopiero z nitką dentystyczną się gimnastykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
kto jest na sali porodowej podczas cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iustka80 - Nikt, kobieta sama się tnie;P A tak na poważnie to nie pamiętam dokładnie. Na pewno anestezjolog, chirurg, chyba 2 pielęgniarki no i pediatra, ale pediatra to tylko już do dziecka. Może jeszcze ktoś, nie wiem, bo miałam narkozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo zęby trzeba myć od momentu wyrżnięcia pierwszego ząbka, a pytanie: ile razy dziennie? Czy raz wystarczy? Ile razy dziennie myjecie zęby swoim pociechom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Ja najczęściej myję dwa razy- po śniadaniu i po kolacji. Sprawdzę co na ten temat jest w mądrym artykule:) A przy cc jest dwóch ginekologów, anestezjolog, instumentariuszka, położna i pediatra. To skład obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Potwierdzam skład :-) jaki przedstawiła neemi. Co do cytowanego przez Ciebie Neemi artykułu dot. zebow to usmialam się po pachy:-D takie rzeczy piszą ludzie , którzy nigdy nie mieli dzieci, albo nigdy nie spędzili z nimi pełnych 24 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Ja też staram się myć żeby małemu 2 razy dziennie. Piszę staram, bo myciem to ciężko nazwać :-/ raczej walka o przetrwanie, żeby mnie nie walnal, nie ugryzł albo kopnął :-D Neemi mojemu małemu wszystkie zeby do tej pory wychodziły symetrycznie tzn parami, tylko jeden nadal nie wyszedł jest to dolna lewa dwójka. Myślisz , se to normalne? Na dole ma trzy zęby. Dwie jedynki i tylko jedną dwójkę, plus pozostałe dalsze oczywiście. Klow jeszcze nawet nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma na dole tylko dwie jedynki,na górze zaś dwie jedynki i dwie dwójki, a teraz czwórka wychodzi(wydawało mi się na początku, że to trójka). Stellamix- u mojej też zawsze parami wychodziły, a teraz tylko jedna czwórka, ale i tak jest strasznie, kolejna noc właściwie nieprzespana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gotujecie dla swoich maluchow? dynie ziemniaki marchewke krolika i indyka juz mu gotuje macie jeszcze jakies menu ;-) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do byłych pacjentek
mam pytanie odnośnie szczepień: 1. szczepionki jakiej firmy używają do WZW B? 2. czy jest możliwość zamówienia (lub dostarczenia) wybranej przez siebie szczepionki? 3. czy szanują decyzję rodziców o nieszczepieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutelka.pl
Ja dla swojego małego podpisywałam zgodę na szczepienie przeciwko WZW typu B i gruźlicę, także pewnie bez Twojej zgody nie zaszczepią dziecka. WZW typu B w naszym przypadku, a było to w 2010r. szczepili euvaxem. Co zaś się tyczy przyniesienia wlasnych szczepionek; o to zapewne musisz zapytać w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do byłych pacjentek
kurde tą najgorszą szczepionką szczepią w prywatnej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
mozna przynieśc swoją szczepionkę ale moja pielęgniarka twierdzi że lepsze są te którymi szczepią w klinice - osoba niezależna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja uwielbiam te rozterki dot. szczepień;) Mam totalny mętlik w głowie. A część z opinii nt. szczepień mam wrażenie, że piszą sami przedstawiciele firm farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
iustka- u mnie przy cc był anestezjolog, lekarz wykonujący cc i pan asystujący lekarzowi ( nie wiem jak się nazywa fachowo taka osoba). Dziewczyny czy korzystałyście lub korzystacie z chodzików dla swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wula - ja jestem przeciwniczką chodzików, ale niektóre moje znajome z nich korzystają. Czasem i ja chciałabym dla spokoju wsadzić ją w chodzik. To na pewno jest fajna zabawa dla dziecka, ale czy zdrowa? Dla mnie to jakoś wbrew naturze i za duże ryzyko dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iw6k - może jeszcze jajko na twardo dodać do zupek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×