Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość ewelina8585
no własnie ja tez jestem ciekawa :) razem z męzem również myslimy o jakimś podarunku dla dr w zamian za tak cudowną opiekę i życzliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oboje z mężem stwierdziliśmy, że nic dodatkowo lekarzowi, który nas prowadził i odbierał poród dawać nie będziemy, a zwyczajne dziękuję więcej będzie znaczyć niż kwiaty czy bombonierka. Te pieniążki woleliśmy wydać na małą. Poza tym przez całą ciążę zostawiliśmy w klinice sporo pieniędzy, a i poród nie mało kosztował, z czego lekarz dostał już swoją dolę więc to chyba byłaby lekka przesada dodatkowo dziękować skoro i tak lekarzowi już zapłaciliśmy. Poza tym widzieliśmy niejednokrotnie jak w klinice lekarze zostawiają dziewczynom z recepcji kwiaty lub czekoladki więc chyba nie przywiązują do tego typu podarków większej wagi, a już na pewno nie pamiętają od kogo co dostali, ale każdy oczywiście robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania co Klara. Kasy i tak poszło duzo bo wszystko prywatnie- kazdy drobiazg. Mąż podziekował po cc dla lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sądzę tak jak dziewczyny, dodatkowe prezenty uważam za zbędne. Inaczej by było w szpitalu państwowym, gdzie można podziękować za dobrą opiekę pielęgniarkom czy lekarzowi, ale w tym przypadku jak się płaci za każdą wizytę i badanie, i spore pieniądze za poród to alkohol czy kwiaty byłyby chyba nadgorliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata78
Dzieki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
ja prawie codziennie.O ile mam taką możliwośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panda....Ja pisze z dziewczynami z innego forum lipcowki i sierpniowki 2010 - napewno znajdziesz Moze masz chec dolączyc?? Fajne jest. Jak cos to sie odezwij tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARA 1805
U mnie różnie bywa z tym zaglądaniem na forum, czasami odwiedzam je codziennie, czasami raz na jakiś czas. Wszystko zależy od małej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darłówka
jak często kapiecie swoje maluchy? Tak jak zaleca klinika czyli co drugi dzień czy codziennie? W ulotce napisali że według najnowszych badań zaleca się kąpiel noworodka co drugi dzień. Ja kapie swojego syna codziennie nadając dziecku tym samym jakiś stały rytm dnia. Płaszcz lipidowy zostawiam w spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
ja swojego syna kapie codziennie i staram sie pilnowac stalej pory.Uważam ze wtedy dziecko lepiej sypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARA 1805
podobnie jak pandaaa kąpię swoją niunię codziennie i też o stałej porze. Czasami zdarza się, że mała wcześniej uśnie i nie uda mi się jej wykąpać wtedy robię to rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a czy któraś z Was prowadzi lub prowadziła ciążę u dr Swięca? może którejś robił cc? u mnie juz 29 tydzień i chyba najwyższy czas umówić się na wizytędo kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kittty: na swoją pierwszą wizytę w klinice możesz umówić się najpóźniej w 32 tygodniu (2 miesiące przed terminem). A o tym dr niestety nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
dziewczyny czy wasze dzieciaczki miały problemy z zaparciami? moze wy mi poradzicie coś skutecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia może kilka razy miała zaparcia. Podawałam jej wtedy espumisan dla niemowląt (lek nie należy do najtanszych i od otwarcia butelki ważny jest tylko przez 30 dni, więc jeśli wzdęcia u dziecka są sporadyczne to nie jest za bardzo opłacalny jeśli chodzi o kupno. Z innych leków to słyszałam, że dobre są Dicoman lub delicol. Z tego co wiem z domowych sposobów to dla niemowląt do trzeciego miesiąca życia na zaparcia pomoże podawanie na czczo łyżeczki przegotowanej wody. Czteromiesięcznemu dziecku można podać wywar z suszonych śliwek, moreli lub siemienia lnianego, a w 6 miesiącu życia ulgę w zaparciach przyniosą maluchowi tarte świeże jabłka. Ja dla swojej niuni codziennie daję sok z jabłka więc być może pomaga, bo większych problemów nie ma i robi kupkę 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie!
Ja zgłosiłam sie do kliniki w 34 tygodniu ciąży i zdążyłam zaliczyć w lekarza 3 wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
Klara a Twoja niunia ile już ma ??? Moj synek tez niema zapracani kolek wiec za bardzo nie potrafie pomóc .Ale japodaje jemu herbatke ulatwiajaca trawienie , może to pomaga .Dobrze jest tez ciepla pieluszke na brzuszko polozyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panda wroc na forum lipcówki i sierpniówki ;-) Mi bedzie raznie bo my z Białego jestesmy. A chciałabym utrzymywac z toba kontakt. Juz kalypsoo napisala ze nie o ciebie chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kittty: ja tez zglosilam sie do kliniki w 35 tyg ciazy i tez bez zadnego problemu bede tu rodzic, jestem umowiona 5 listopada na ustalenie terminu cc, tylko ja wybrałam dr Kurzątkowskiego jak poradziły mi dziewczyny na forum ;) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARA 185
Za dwa dni skończy 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
Klara czy Twoje maleństwo siedzi??? mój juz troche zaczyna .Napisz mi gdzie Ty kupujesz ekologiczne (jabłka czy marchew) bo mój dostał uczulenia od tego ze sklepu:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlARA 1805
Moja mała jeszcze nie siedzi, ale robi przymiarki. Co prawda podnosi się jak do siadu, ale nie potrafi się jeszcze utrzymać. Na razie to ją tylko przy poduszkach sadzam i to na kilka minut dziennie. Nie ma co przyśpieszać. Jabłka kupuję na straganach lub w sklepie, a warzywka to od rodziny z wioski przywożę. Panda na co Twój maluch ma uczulenie: na owoce czy warzywa i jak u niego się ono objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
Klara jak podawałam dla synka jabłka zblendowane z wioski i marchewke bylo wszystko dobrze.Ale ostanio mi zabrakło wiec kupiłam w sklepie i na wieczór na brzuszku wyskoczyły mu krostki .A nic innego mu nie wprowadziłam tego wieczoru nowego .Profilaktycznie pytałam znajomej pediatry i ona powiedziała ze te w sklepach owocei warzywa sa na nawozach a dziecko jest malutkie dlatego tak zareagował:/:/ ehhhhh Dlatego odstawiłam dopóki nie kupie ekologicznych badz nie przywioze też z wioski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie trzeba uważać na to skąd się bierze owoce i warzywa dla takich maluszków. Mają jeszcze delikatne brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusssesita28
Dziewczyny, mam pytanie do was. Na czym polega wizyta kontrolna po porodzie( miałam cesarkę). Czy lekarz robi usg? Ile kosztuje taka wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
do lusssesita28 ta wizyta nic nie kosztuje jest w ramach tego ze tam rodziłas. Polega ona na tym ze lekarz robi badanie ginekologiczne i sprawdza czy jest wszystko ok .Idziesz jak już przestaniesz krwawić . Mi nie robił żadnego usg . mamusia co z Twoim synkiem sie dzieje?????????? Klara dokładnie tak .Trzeba uważać gdzie sie kupuje a juz na pewno nie w wielkich hipermarketach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×