Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość ewelina8585
a jeśli chodzi o cc, tak mnie nakręciłyście ze obejrzałam filmik, ale nie jest tak zle jak patrze. Nigdy nie miałam zadnej operacji, ani zabiegu, nie lezałam tez w szpitalu stad zapewne te moje nerwy. Ale wole byc ciete niż przezywac bol sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wypowiedzi :) a ten dr Kurzątkowski to przyjmuje na zamenhoffa tak? mi polecono jeszcze dr Tomaszewskiego z Parkowej i dr Hofmana z warszawskiej tylko nie wiem czy ten Hofman robi cesarki moze slyszalyscie o nich cos? jesli tak to proszę o opinie. pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
do aniawhitestoc http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/ginekolog/kurz%C4%85tkowski+wies%C5%82aw to link o dr Kurzątkowskim. JAk wpiszesz dr Przepieścia czy innego lekarza to wyskocza ci opinie o nich. Jest tam adres Przepieścia bodajrze ul Wojskowa-prywatnie. Na parkowej ostatnio znajoma rodziała naturalnie 12 godz a potem i tak cc zrobili bo pepowinka był mały owinięty. Także wszystko zalezy od dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
kurzatkowski przyjmuje na zamenhofa i w konsylium na ul. legionowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje .._mamusia :* chyba zdecyduję się na zamenhoffa a powiedzcie mi jeszcze lepiej zglosic sie do dr Kurzątkowkiego na zamenhoffa czy do jego prywatnego gabinetu w celu ustalenia terminu cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
z tego co słyszałam chyba trzeba byc pacjentka na zamenhoffa ok 2 miesięcy zeby tam rodzic, jak dobrze pamietam. Najlepiej zadzwoń i zapytaj Ja równiez początkowo prowadziłam ciąze u lekarza na swoim osiedlu, równiez polecam dr biedrycki- a ok 7 miesiąca zgłosiłam sie na zamenhoffa. Właśnie ze wzgledu na poród w prywatnej klinice i cc, zgosiłam sie na zamenhoffa.Pamietam ze znajomme mowiły mi ze musze byc pacjentka któregoś z lekarzy zeby moc tam urodzic. Najlepiej zadzwoń i zapytaj. Ja na pierwszą wizyte zgłosiłam sie do dr kurzątkowsiego na zamenhoffa, ale mowił mi ze to bez róznicy czy zgłosze sie na legionową czy na zamenhoffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
Do aniawhitestok..... Nie oriętuję sie w którym tygodniu ciązy jestes i jakie masz juz info wiec napisze szerzej.... Zeby rodzic na zamenhofa trzeba miec tam prowadzoną karte ciazy i min kilka wizyt poczowszy od 7 miesiąca (teoretycznie). Ja na twoim miejscu bym poszła do Kurzatkowskiego na legionową i tam bym porozmawiala o cc i wizytach na zamenhofa(z tym ze o cc Kurzątkowski nie rozmawia za wczesnie - wspomniec mozesz ze chcesz cc - a konkrety dopiero zazwyczaj ustala w 37 tyg kiedy to można rodzic na zamenhofa) . On juz by Cie poprowadził dalej. Tzn wyznaczył kiedy na zamenhofa masz isc i w jakim celu a kiedy wystarczy do niego do gabinetu. Ja naprzykład byłam tam na 2 wizytach (w tym jedno z USG) i 2 ktg. Na zamenhofa jest drożej wiec nie ma sensu tam chodzic - tym bardziej ze w ostatnich 2 tygodniach jest duzo badan a wizyty bywają co 2 dni jak naprzykład u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 34 tygodniu ciazy i wiem ze to juz ostatni dzwonek zeby sie do nich zglosic, ale do tej pory myslalam o panswowych szpitalach, ale moe jeszcze mnie pryjmą do siebie hehe ;) jesli chodzi o cc to mam zaswiadczenie od lekara prowadzacego i ortopedy ze wskazane jest mi cc wiec z tym nie ma problemu, dzieki dziewczyny za pomoc :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 34 tygodniu ciazy i wiem ze to juz ostatni dzwonek zeby sie do nich zglosic, ale do tej pory myslalam o panswowych szpitalach, ale moe jeszcze mnie pryjmą do siebie hehe ;) jesli chodzi o cc to mam zaswiadczenie od lekara prowadzacego i ortopedy ze wskazane jest mi cc wiec z tym nie ma problemu, dzieki dziewczyny za pomoc :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do aniawhitestoc .Jezeli chcesz isc do dr Kurzatkowskiego to radzilabym na legionowa .Ze wzgledu na to ze jezeli jestes jego pacjetka to bez róznicy w którym tygodniu jestes i tak bedziesz rodzila na zamenhofa .A wiadomo on pieniazki ma dla siebie bo to jego klinika prywatna a na zamenhofa dostaje jakas czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniawhitestoc: ostatnio byłam u dr Kurzątkowskiego na Legionowej na USG i powiedziałam, że zamierzam rodzić na Zamenhofa i zapytałam gdzie mam chodzić na wizyty, żeby móc tam rodzić. Uzyskałam konkretną odpowiedź, żeby teraz chodzić do niego, a na Zamenhofa umówimy się na jakieś 2 wizytki pod koniec ciąży tylko. I cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
lapia no i nie ma sie co dziwić. Skoro ma z nimi umowe podpisana to jego pacjenci sa pacjentami zamenhofa:] Ja mialam podobnie .38 tc na legionowej a ostatnie 3 wizyty na zamenhofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
plus jest taki ze prawie codziennie przyjmuje na legionowej .A minus taki ze usg robi w innym pokoju za które sie placi a jak chcesz zwolnienie to idziesz do innego pokoju i tam tez placisz jak za wizyte:/ :)Ale coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) właśnie umówiłam się na legionową, w prywatnych gabinetach jest chyba zawsze tak ze za kazde badanie sie placi dodatkowo np. za usg itp... przynajmniej ja tak mam u swojej lekarki ktora do tej pory prowadzi mi ciążę.... a zwolnien nie potrzebuję hehhe pozdrówka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
JESTEM WŁASNIE PO WIZYCIE U DR KURZĄTKOWSKIEGO, DZIECIACZEK MA SIE DOBRZE WAZY 3550 TAKZE WSZYSTKO JEST OK, A TERMIN Z USG CZASEM TAK WYCHODZI TAKZEJESTEM JUZ SPOKOJNA. 6 PAŹDZIERNIKA UMOWIŁAM SIE JUZ NA CC,NIE MOGE SIE JUZ DOCZEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
do ewelina 8585 .. No to już zapewne bedziesz odliczała te ostatnie dni do porodu. Naciesz sie tym stanem bo jeszcze zatesknisz. A potem pamietaj odwiedz forum i napisz jak tam macierzyństwo i nieprzespane noce hehe (w razie czego jak bedziesz miała jakies watpliwosci- laktacyjne, gojenie rany, bóle czy z dzidzią to tez wal jak w dym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
ewelina no to rewelacja:) Czekam na wiesci jak juz bedziecie w domku . A ja musze sie pochwalić ze mojej dzidzi juz zabki wyszly :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawitestoc
ewelina8585 bedziemy czekać na wieści powodzenia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja mam termin porodu na 9 pażdziernika, lecz chyba nie dotrwam to tego terminu mam bolace skurcze lecz nieregularne. Takze zamierzam rodzic na Zamenhofa.Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
JA TEZ MIAŁAM BOLESNE PRZEZ 3-4 DNI, Z KRZYŻA, ALE PRZESZŁY I JUZ OD KILKU DNI NIE MAM. DZIEWCZYNY MAM CIECIE O 9:00, OCZYWIŚCIE MÓJ MĄŻ BĘDZIE ZE MNĄ , CZY PO CC BEDZIE MOGŁ ZOSTAC ZE MNA? ZAPOMNIAŁAM ZAPYTAĆ LEKARZA JAK TO JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
Twój mąż moze byc cały czas przy tobie. Na sali poporodowej tym bardziej. OK 22 konczą sie odwiedziny ale mozna byc tez po 22 pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny a co do odwiedzin to słyszałam ze można tylko po dwie osoby wchodzić do pokoju czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .._mamusia
Można i po wiecej osób jak na chwilę. Ale jak cały dzień to moze byc meczące dla osoby obok, bo pokoje sa 2-osobowe i nie zbyt wielkie. Tym bardziej ze jak przychodzi pielegniarka do zmiany podkładu czy na badania to wszyscy musza wyjsc na chwile i moze byc zamieszanie (przynajmniej na pierwszą dobe poporodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata78
Witam :) Ja juz jestem po. Mialam rodzic normalnie ale zakonczylo sie cc. Porod byl krotki i bezbolesny a dzidzius " wyszedl " caly i zdrowy. Warunki moim zdaniem bardzo dobre, obsluga profesjonalna, oferuje opieke na bardzo wysokim poziomie, co tez wazne - jedzenie smaczne. Co prawda te dwie doby po porodzie w klinice to troche malo ale coz. Gosci wypraszaja juz o 21, rzeczywiscie teoretycznie moze przebywac tyko dwoch odwiedzajacych ale na krotki okres czasu dozwolona jest wieksza ilosc osob :) Polecam !!! Balam sie porodu jak ognia a okazalo sie ze mozna rodzic bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata po ilu godz. po cc kaza wstac i czy bardzo boli rana po cc. Strasznie sie boje porodu,a termin juz bliziutko. A jeszcze gdzies wyczytałam ze podczas cc czuje sie jakies szarpania czy ty tez miałas taki uczucie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
Gracja .JA jak mialam cc o 9 to nastepnego dnia o 5 rano kazali mi juz wstac :) Szew troche ciagnie ale da sie wytrzymać . W końcu to operacja i wszystkie mięsnia i powloki masz pociete:) Bedzie dobrze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
a jak jest po porodzie, kiedy bedzie mozna mieć dzidziusia w swoim pokoju? czy tak jak państwowych szpitalach zabierają dzieciaczka na 2 godzinpo porodzie na naświetlanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki panda za odpowiedz.Ewelina a u Ciebie juz jutro ten wielki dzien,ale Ci fajnie wkacu przytulisz swoje maleństweo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
ewelina dzidziusia praktycznie od razu przywoża .Ja jeszce nie przyjechalam z sali operacyjnej a mąż juz czekal w korytarzu z naszym maleństwem .Na naswietlanie zabieraja gdy jests wysoki poziom żóltaczki u nas nie bylo .A i po jakims czasie wezma dziecko na szczepienie ( bo w pierwszej dobie życia trzeba zaszczepic) i zbadanie sluchu to tez na jakies czas malucha zabieraja .A tak to jest caly czas przy tobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×