Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość pandaaaaa
Ewelina jak samopoczucie >>PAmietam ze na dzien przed porodem chodzilam taka nakrecona , bo wiedzialam ze od nastepnego dnia NAsze życie zupelnie sie zmieni .I tak jest , każdy dzień jest pelen radości i niespodzianek jakie nasz synek przynosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
ciesze sie ogromnie i jednoczesnie zaczynam sie stresowac, niewiem co bedzie jutro ?!??!?!! dzis zapewne nie zasne!! od południa chodze jak nakrecona, sprzatam mieszkanie, chociaz mam czysto, zapewno to z nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
tro bedziesz sie smiala ze tak to wszystko szybko zlecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
trzymam za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata78
Urodzilam z rana ciut po 8, wstac kazali po wyjeciu cewnika czyli o 22. Przyznam sie ze ciezko bylo dojsc do ubikacji, oczywiscie z pomoca pielegniarki. Bylo troche krwi. Na bole daja ketonal. Najgorzej jest wstac z pozycji lezacej. Jak sie czlowiek rozchodzi to nie jest tak zle. Co do szarpniecia to rzeczywiscie bylo cos takiego czuc, ale absolutnie nie wizalo sie to z zadnym bolem, po prostu bylo to dziwne uczucie jakby cos sie nagle odkleilo, podejrzewam ze to moze lozysko :) Zreszta czlowiek tamn lezy oszolomiony i ledwo co da rade zdanie sklecic, nie ma mowy o zadnym bolu, tak silne jest znieczulenie. Zaraz po operacji przetransportowali mnie na gore do pokoju i doslownie po paru chwilach przyniesiono dzidziusia i wpuszczono tatusia :) Przez okolo 6 godzin nie czulam jeszcze nog - puszczalo znieczulenie. Ogolnie tak jak wspomniala ktoras z Was da sie przezyc. Pozdrawiam serdecznie, trzymam kciuki i zycze zdrowia przyszlym mamo i ich maluszkom no i odwagi!!!!!!!!!!! Zreszta wszystkim mamom zycze zdrowia i wszystkim malym dzidziusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak jak radziłyscie byłam u dr kurzątkowskiego i rzeczywiście zrobił bardzo dobre wrażenie no i dokladne badania (jakich wczesniej nie mialam) ja jeszcze troszke mam czasu do porodu (teraz 35 tydzien) ale mozeecie mi napisac co trzeba zabrac ze soba do kliniki jak juz idziecie na wyznaczony termin cc jakies koszulki szlafroczki itp bede bardzo wdzieczna milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do klinki trzeba wziac z soba 2 reczniki,szlafrok,kapcie,klapki pod prysznic,2 koszule rozpinane z gory,szampon,zel pod prysznic,szczoteczke paste i dokumenty do porodu karte ciazy,i inne dadza ci spis po 37 tygodniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mystiquee
Dziewczyny, czy w poliklinice na zamenhoffa trzeba płacić jeśli chce sie dostać zwolnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLara 1805
Ja na wyznaczonych przez lekarza wizytach (średnio co miesiąc) brałam zwolnienie lekarskie. Za wizytę płaciłam zawsze tyle samo więc albo się nie płaci za zwolnienie albo jest w cenie wizyty. Zawsze można zadzwonić do kliniki i się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mystiquee
dzięki Klara za odpowiedź.... tak sie zastanawiam , bo płaciłam za wizytę z usg 130 zł (zwolnienia nie brałam wtedy), a ostatnio poprosiłam o zwolnienie i za wizytę zapłaciłam 160 zł, a powiedzcie czy płaci się za zdjęcie usg dzieciątka? Bo poprosiłam o fotkę i dostałam jedną wydrukowaną na papierze fotograficznym - to może za to zdjęcie policzyli 30 zł? Kurcze już sama nie wiem, a z wrażenia nie zapytałam o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam zawsze tak samo za wizyte i takze dostawałam zwolnienie a co do zdjecia raz dostawałam pre zdjec a raz wogole i cena była taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mystiquee
kurcze...to ja już zgłupiałam-za co zapłaciłam te 160 zł? A dziewczyny Wy ile płacicie za wizytę z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj płace 130zł,i cala ciaze tam chodziłam,chyba ze ostatnio miałam robiony posiew na paciorkowca to wiecej zapłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za każdą wizytę płacilam 150 zł czy ze zwolnieniem czy bez cena była taka sama. A i na każdej wizycie miałam robione usg. O wydruk nie musiałam prosić, lekarz zawsze dawał. Moja przyjaciółka ,która chodzila do tego samego lekarza raz płaciła 130 zł a raz 150 zł za wizytę (zestaw badań zawsze ten sam). Zastanawiałyśmy się obie od czego to zależy, "chyba od widzi mi się lekarza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maksymalnie płaciłam 160 zł ale to z posiewem a tak ok 100 -130 róznie i nie wiem od czego to zalezało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mystiquee
już chyba wiem dlaczego tym razem zapłaciłam 160 zł, na ich stronce w cenniku jest info USG ciąży z obrazowaniem 3D/4D 160 zł wcześniej byłam na jednej wizycie i lekarz nie przełączał na 3d, tylko usg było w 2d, a teraz poprosiłam o zdjęcie i on zapytał czy ma być w 2d czy w 3d :-) a tak swoją drogą to nieźle sobie liczą za przełączenie na chwilę na 3d i wydrukowanie jednego zdjęcia 30 zł. Wcześniej chodziłam do innej kliniki tez prywatnie i dostawałam zdjęcia w 3d w cenie wizyty-bez żadnych dodatkowych dopłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
JESTEM JUZZMALEŃSTWEM W DOMU. PO 2 DOBACH WYSZŁAM Z KLINIKI.POBYT W KLINICE WSPOMINAM BARDZO DOBRZE,NAPRAWDE BARDZO MIŁY I FACHOWY PERSONEL. SAMO CC RÓWNIEZ NEJ EST STRASZNE,O DZIWO JADĄCJUZ NA CIECIE PRAWIEWOGLESIE NIE DENERWOWAŁAM,ALE ZATO DZIEŃ WCZESNIEJ TAK. JESLICHODZI OSZARPANIE PODCZAS CC,TO NIC TAKIEGO NIE CZUŁAM. NOI PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO POLECAM DR KURZATKOWSKIEGO,ZADBAŁ O MNIE JAK NALEŻY:) SZWY PRAWIE WOGLE NIE CIĄGNEŁY BO OD PIERWSZEGO WSTANIA Z ŁÓZKA ODRAZU SIE WYPROSTOWAŁAM I TAK TEZ CHODZIŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelino gratuluje i zazdroszczę, że masz już to za sobą i że masz już maluszka w domu. Płacze mocno? Czy grzeczny dzieciaczek? I czy rzeczywiście pielęgniarki pomagają i odpowiadają na zadane pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
NIUNK JEST GRZECZNA,PŁACZE JEDYNIE KIEDY CHCE JEŚĆNO I ZROBI KUPKE JAK TO DZIECIACZEK :) PIELĘGNIARKI NAPRAWDE SUPER, SĄ NA KAZDE ZAWOŁANIE, BARDZO SYMPATYCZNE, ODPOWIADAJĄ NA KAZDE PYTANIE,WĄTPLIWOŚĆ. LEKARZE RÓWNIEŻ OCZYWIŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ci dobrze
ewelina, ja mam w soboite ciecie i boje sie strasznie. ja cala ciaze chodzilam do lipskiego wiem ze go nie ma wyjechal i na zastepstwo dal mi lanczewskiego nigdy go na oczy nie widziualam co poteguje moj strach ale duzo pochlebnych uwag sluszalam o kurzatkowskim, kolezanka chodzila do lanczewskiego i tez chwalila, tam chyba nie ma zlych lekarzy. z nerwow cala az chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
dr lenczewski przychodził do mnie i pazdziernikowej mamy na obchodzie, baaaardzo sympatyczny lekarz z duzym poczuciem humoru, mojemu mezowi równiez przypadł do gustu,takze sie nie obawiaj. Sama zobaczysz. jesli chodzi o cc, totuz przed poprosiłam o cos na uspokojenie zebym sie nie denerwowała w trakcie, anestezjolog dałmi jakis srodek po którym czułam sie błogo hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaa
ewelina gratulacje :) To ty razem leżalaśzpaźździernikowa mama??? Heheheh jaki zbieg okolicznosci .Jak bedziesz miala jakieś pytania odnosnie córci pytaj smialo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa mama 2010
Cześć. Tak się fajnie złożyło że 6 moja córka postanowiła przyjść na świat. Za długo jej było czekać do 15. My wyszłysmy na 4 dobę w niedzielę. Te dwie noce po Twoim wyjściu spałam sama i naprawdę spałam. Miałam cały pokój tylko dla siebie. Powiedzieli mi że nikogo do mnie nie będą kłaść chyba że miejsc nie będzie. Wypoczywałam jednym słowem. Teraz tęsknie za tym miejscem bo w domu już tak fajnie nie jest. Dziś cala noc nie spałam dala trochę do wiwatu. Przez ten czas była grzeczna a dziś jak nie ona. Ewelinko czym robisz córce pępuszek? Mamy ten octanisept i tylko tym jej go przemywam. Ostatnio zrobił się ten pępek miękki i brudzący. Pani Ania kazała więc robić go 3 razy dziennie. Twierdzi że będzie odpadał. Ma zostać mi w rekach. Położna która nas nawiedziła strasznie zjechała ten preparat i kazała robić spirytusem. Ale jej nie posluchalam i robię tak jak mnie tam nauczono. Mam nadzieję że dobrze robię. Moja Królewna się budzi. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moja córeczka przyszła na swiat 9.10.2010 w sobote o godz. 16.15 przez cc o wadze 2980 i 53 cm ma na imie oliwia. Pobyt w klinice wspominam super wszyscy bardzo mili,opieka super polecam goraco .Mam do was pytanie co na kolki? Mała ma kolki straszne od godz.20 do 2 w nocy mała placze a ja razem znia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikówa mama 2010
moja coreczka urodziła się z obustronnym rozszczepem podniebienia. Pani doktor Kin wraz z panią Ania zatrzymały mnie w klinice na obserwacje majtkiej. Miała problemy z jedzeniem. Najpierw oni musieli się nauczyć jak karmić a dopiero potem nauczyli mnie. Zapisywali ile i kiedy zjadła ważyli. Zrobili mnóstwo badań i dzięki Bogu jest okazem zdrowia. Ja swojej córki od dzisiejszej nocy nie poznaje. Też się drze ale kolki podobno są od 3 tygodnia. Pytałam Panią Anię mówiła że żołądek takiego małego dziecka jest nastawiony na mleko a nie wodę i koper od 1 miesiąca życia. Jestem miło zaskoczona bo dzwonią do mnie i pytają o córeczkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku współczuje ale najwazniejsze ze jest wszystko dobrze.Ja dzis zamowiłam wizyte pediatry do domu jak cos sie dowiem w sprawie kolki napisze.Mam starsza corke obecnie ma 6 i pół roku i tez miała kolki odrazu po poradzie ale nia takie.Szkoda maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pand
pazdziernikowa mamo octanisept nie pomoże na pępek tak bylo w moim przypadku),Octanisept jest dobry na przemywanie ciala jesli sie dziecko przegrzeje. . Mi nie chcial odpasc i trzymal sie ponad 3 tygodnie( wystraszylam sie ze dzieje sie juz coś nie dobrego) .A jak posmarowalam pioktanina doslownie za 6 godzin odpadl dlatego też wlasnie jego polecam:) Uwieżmi ze jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
super ze tak zadbano o was październikowa mamo, mi połozna równiez odradzała nową metode na kikuta,doradziła spirytus pokazała jak prawidłowo przemywac zeby nie zrobic dzidzi krzywdy,takze stosuje spirytus i pępuszek supersechnie mysle ze jeszcze z 2 dni i odpadnie. Połozna wspomniała ze od tej nowej metody z kikutka bedzie robiła sie mazia i dłuzej bedzie odpadał. Takze widzisz różne sa opinie na temat tego spirytusu. Moja niuńka do wczoraj była grzeczna, chyba tez zaczeły sie problemy z brzuszkiem. gratulacje gracja!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×