Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AWE

KRESKA MOCNA I KRESKA SŁABA=CZY TO CIĄŻA??????

Polecane posty

Gość Ewa555
Zrobilam dzis test i byla widczna delikatnie rozowa blada kreseczka. Po uplywie paru godzin zrobila sie biala. Nie wiem co mam juz myslec. W srode odbieram wynik z beta hcg. Az sie juz boje , ze znow sie rozczruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondy
Witam!!! Ja dzis sobie tez robilam test i druga kreska tez mi wyszla ledwie widoczna.Jutro zrobie nastepny żeby mieć większą pewność. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkagp
Przczytałam kilka artykułów , i pomyslałam że dodam swoj. Robiłam pare dni temu test i wyszła mi jedna bardzo widoczna kreska różówa ale zauważyłam też drugą bardzo nie widoczną kreskę i się zastanawiam czy mogę być w ciąży?? Jestem troche przerażona bo kres mi się spoźnia 3 tygodnie i niewiem co dalej , może pójde zrobić kolejny test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
Witajcie. Oto moja historia o objawach i testach: Staramy sie z narzeczonym o malucha od 4rech miesiecy. Ostatni cykl był dość nietypowy- w dniach okołoowulacyjncych (23-26 sierpnia) straszne bóle w podbrzuszu, zwłaszcza po stronie lewego jajnika, a do tego mdłości. Potem wszystko jakby sie uspokoiło, miałam podobne objawy moze ze 2 razy, ale duzo slabsze. Dzis powinnam dostac okres. Brzuch boli mnie od 4rech dni, piersi nabrzmiale tez od paru dni. W minioną sobote pojechalismy na wesele. Jako że nie stronie przy takich okazjach od alkoholu, zrobilam sobie test (pre-test), z nadzieja, ze moze juz cos wykaze. Było to w toalecie u fryzjerki. Czekalam nie wiecej jak min i nic nie pokazywal. Potem, po ok 20 min spojrzalam jeszcze raz, a tu byla druga kreska, slabo zarysowana. Ucieszyalam sie i na weselu wypilam tylko lampke szampana. 3 dni pozniej (wtorek 09.09.) zrobilam drugi, tanszy test (baby-test), w ktorym mowa, ze nalezy go przeprowadzic w dzien po spodziewanej miesiaczce lub pozniej. On nic nie wykazal :-? Czekam do jutra i robie kolejny. Czy ktoras z was miała podobne objawy? Jakie testy polecacie? Oczekująca Missy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
Jest 4:30. Jakos tak sie przebudzilam i zrobilam siusiu. Jest druga, slabiutka kreska :) Mam nadzieje, ze okres sie nie pojawi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jakie
to uczucie,też wiecznie latałam po testy,staraliśmy się też jakoś 4msc o dzidziuśka,kiedyś też miałam taki przypadek,nie pamiętam jaki był to test ale wyszło podobnie jak opisujesz,jedna mocniejsza druga słabsza,ale o dziwo dostałam okres i do dziś dnia zastanawiam się co to mogło być, w ciąże zaszłam za jakieś 4msc:) Nie była wtedy u lekarza ale słyszałam o przypadkach samoisnego poronienia,w momentach kiedy kobieta nawet nie wie jeszcze że jest w ciąży,może i tak było......??? A tobie życze włączyć na luz, jak będziesz miała być w ciąży to będziesz a najczęściej następuje to w najmniej oczekiwanych momentach,nie myśl o tym,wiem że ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i oczywiście
życze Ci wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
dzieki :) Troszke mnie tym zmartwilas... To juz drugi dzien jak nie ma okresu. Zobaczymy co bedzie jutro i za pare dni, ale moje samopoczucie i nabrzmiale piersi od tygodnia daja mi jednak nadzieje, że jajo sie zagniezdzilo i nie 'poplynie'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
boli 'przedmiesiaczkowych' juz nie ma, tak samo jak i miesiaczki nie widac :) Bardzo dobrze sie czuje, mam tylko lekki niesmak w buzi i czesto przelykam sline. Sluz mam przezroczysty pomieszany w bialym. Piersi 'sterczace'. Ciesze sie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missygo
a zatem wniosek- druga, nawet slabe kreska, oznacza ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka82
kurcze dzis zrobiłam test niby wyszła tylko 1 kreska ale ...sama juz nbie wiem wydaje mi sie ze tam niże j jest jeszcze jedna tylko taka słabiutka staram sie o dziecko z męzę m dopiero od 2 iesięcy czyżby to już prosze czy któraś z was orientuje sie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olivki
Moje drogie PAnie!!oczywiste jest ze gdy test wykaze kreske jedna mocniejsza a druga slabiutka to oznacza ciaze!!!chyba ze test byl felerny ale dla pewnosci powtorzylabym jeszcze 2 razy.Ja bardzo chcialam zajsc w ciaze i zrobila test w dniu spodziewanej @ test pokazal kreske jedna mocniejsza a druga ledwo co widac bylo powtorzylam 2 razy i nastepne testy wyszly tak samo.Ale i tak najpewniejszym testem ciazowym jest test z krwi lub poprostu wizyta u lekara ale lekarz wykryje ciaze dopiero ok 6-7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka82
dostałam .....nie jestem w ciązy...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam dokładnie taka sama sytuacje. z 1 ciaza. zrobiłam test jedna kreska wrazista druga bledsza ale zauwazalna gołym okiem. po kilku dniach dostałam krwawien wygladalo to jak zwykly okres wiec wybralam sie do lekarza stwierdzil samoistne poroninie podobno prawie kazda kobieta przechodzi przez takie cos bo gdybym nie zrobiła testu nie wiedziała bym ze jestem w ciazy.Po tym wszystkim zatrzymał mi sie cykl miesiaczkowy. Musiałam brac tabletki na wywołanie. od tego czasu mineło pol roku i obecnie jestem w 10 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olivki
Tak to prawda jest dokladnie tak jak mowisz wiele kobiet traci ciaze wlasnie w ten sposob!!!tym razem bedzie dobrze zycze powodzenia i trzymam kciuki!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka82
dziewczyny nie bardzo wiem co napisać ten okres ...to jakies jednodniowe plamienie !!!!ja oszaleje zrobiłam drugi test i ta sama histora najpierw nic a po ok 20 min słaba kreseczka co robić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olivki
pestka82 idz jak najpredzej do lekarza niepewnosc minie ale mi sie cos zdaje ze jednak jestes w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka82
tak bardzo boje sie że jednak nie!!! mam 2 wspaniałycch synów(obyło sie bez testów zaszliśmy podczas 1 cyklu) i jedno poronienie za sobą :( celujemy w dzewczynke ale w sumie wszystko nam jedno oby tylko było zdrowe dziekuje za słowa otuchy ....jutro pędze do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olivki
trzeba wierzyc w siebie i nie poddawac sie i mowic sobie ze tym razem bedzie inaczej i napewno sie uda poprostu nie poddawac ja jestem dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam-ta druga kreska była ledwo widoczna. To był 3 tydzień ciąży, teraz moja córeczka ma 9,5 miesiąca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego doświadczenia testy się raczej nie mylą gdy pojawia się druga kreska:) może być tak że robi się za wcześnie i może być wynik ujemny a ciąża jest... oczywiście 100% pewność daje dopiero badanie na hormon HCG (gonadotropina kosmówkowa). A tak w ogóle to powstał fajny portal dla rodziców http://www.mojmalec.pl/ gdzie można wrzucać fotki beż ograniczeń, umieszczać ogłoszenia i wypowiadać się na forach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka82
moj lekarz może przyjąc mnie dopiero jutro:( dzis od rana dziwnie sie czuje taka napompowana w dolnej partii brzucha ciągnie nie w dół i plamie bo na okres to takie treoche dziiwne ale sama nie wiem oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam kolejny test ale jakis inni Acon czy cos o i najpierw pokazała sie dobrze widoczna druga krecha apotem test zrobił sie do połowy różowy podejrzewam ze ten test był wadliwy:(pozatym nie wiem co z tym plamieniem czy można być w ciązy ii krwawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rustamka
Witm was:) Ja dzis zrobilam test i wyszla ciązowa kreska bardzo słąbiutka a drugi inny test wyszedl negatywny Jutro rano powtorze test ale mam nadzieje ze to nie ciąza bo mam 4,5 miesiecznego synka i jak na drugie dziecko to troszke za szybko Ale jak bede w ciazy to pewnie i tak sie bede cieszyla :) Jak Bóg daje to trzeba brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rustamka
Pesta dodam jeszcze ze moja mama bedac ze mna w ciazy miala miesiaczke przez 5 miesiecy i jak zaczela czuc ruchy to sie dowiedziala ze jest w ciazy :) Ale na twoim miejscu poszlabym do lekarza jesli masz podejrzenia ciazy a krwawisz bo mlze potrzebujesz jakis lekow na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Julka
Hej kochane, ja robiłam test jakoś nieomal rok temu :) 3 miesiące staraliśmy się, w tym jeden tak intensywnie i w dzień spodziewanej @ wyszła mi jedna kreska, a druga blada okrutnie.Czekałam na @ z biciem serca przez 2 dni, zrobiłam test w sobotę i niedz - dalej licha druga kreska, nieomal jak przywidzenie, w poniedziałek oddałam krew, a we wtorek beta hcg wykazało ciążę, ginka potwierdziła w usg w 5 tyg :))) teraz mój Juleczek ma prawie 4 miesiące!!!!!!! trzymam kciuki za wszystkie blade kreski :)))) test był lichy, jakiś tani z rossmana, dzisiaj mam go wklejonego do albumu :) uściski!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka82
witam zapomniałam w tym naszym zabieganiu o was kobietki kochane lekarz potwierdził C I Ą Ż A !!!!!!4 tydzień myślę więc że nawet baaaaardzo słaba kreseczka to wynik pozytywny uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojanadzieja
Witam, w piatek rano w 28dc slaba druga krecha prawie niewidoczna dzis rano to samo od 4 dni mdlosci, zgaga. metaliczny posmak w ustach wczoraj obudzilam sie z bolem brzucha jak w trakcie okresu, mocny i dlugi zrobilam przed chwilka 2 test paskowy pretest i I krecha caly czas boli zoladek i brzuch jak na okres temp przez ostatnie 3 dni rano 36,8 w dzien 37,0 wczoraj i dzis 37,1 bardzo mi smutno nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
Witam mam podobny problem jak wy tylko ze ja nie dostałam okresu od 3 tygodni nie robietestow bo w to nie wierze. staramy sie z chłopakiem od kilku iesiecy zawsze jak robiłam tesy to wychodziła jedna słaba kreska badz jedna mocno czerwona byłam kilka razy u lekarza i nie potwierdziła ciazy. jutro ide do lekarza i mam nadzieje zr powie mi ze zostane mamusia. Tylko nie wiem co sie ze mna dzieja gdyz po kazdym stosunku strasznie bol mnie podbrzusze. Od kilku dni mam mdłości wszystkie objawy ciazy. Tylko ze jak mi lekar powie ze to nie ciaza to sie zalamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc 89
a ja mam pytanie jak zrobilam test i ta kreska C jest bardzo dobrze widoczna a ta, że w ciąży w sumie to ślepy by nie zauważył a ja jestem taka, że widzę pod spodem ją ;P to czy coś znaczy ? widze jakby no jasniejsza bo pod spodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiencja82
PODSUMOWUJĄC Z tego co tu czytam, wynika, że słaba kreseczka to ciąża. Zrobiłam dwa testy, jeden wczoraj wieczorem, drugi dziś rano.Za każdym razem miałam taką tycią, bladą kreseczkę. Również pomyślałam, że ktoś o słabszym wzroku by jej nie zauważył:) Zrobiałm zdjęcie komórą, żeby się kogos poradzić :) Okres powinnam mieć 3 dni temu...Zawsze mam regularnie... Objawy prawie wszystkie inne mam... A to jest pierwszy miesiąc, w którym zaczeliśmy "próbować" :D Nie mogę wysiedzieć w pracy!!! Co mam zrobić? A jeśli to będzie naturalne wczesne poronienie?... :( Czy już powinnam powiedzieć mężowi?.. A może najpierw pogadać z mamą?.... Poczekać?.... Zwolnić się z pracy i lecieć po kolejny test?... Czy może lepiej do lekarza?.... Tak czy inaczej cieszę się tak strasznie, że zaraz się popłacze!! A jeśli sie nie uda??... To będziemy próbowac dalej! Obiecuję się nie załamać, gdyby się nie udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×