Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darma

Fobie

Polecane posty

Gość Daisy
czesc wszystkim jestem tu po raz pierwszy. Też cierpię na zaburzenia lękowe i fobie, mój problem to lęk przed lękiem czyli cokolwiek nie robię boję się że dostanę napadu lęków:( moje życie jest okropne męczę sie już tak kilka lat ale staram się teraz odnaleźć bezpieczeństwo - wśród ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy-zapraszamy dziś na czat-poczytaj sobie w poprzednich wypowiedziach,jak do nas trafić!My=zakręcone! Jaką masz fobię???Bo tutaj najpopularniejsza jest agorafobia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
A ja sie boje ludzi.... Ale to sa stany przejsciowe... czasem boje sie wyjsc gdziekolwiek z domu.. do sklepu a jak juz pojde to boje sie odezwac i zaczynam jakac. Normalnie sie nie jakam. Jak czuje sie pewna siebie to nic mi nie sprawia problemu. Ale jak mnie napadnie strach to koszmar. Dodam ze jestem niesmiala ale staram sie z tym walczyc. I co ja mam zrobic?? pomozcie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danusia----->...........ile trwa ow Twoj stan i czy byłaś z tym u lekarza? całuski dla całej brygady Zakręconych😘........dziewczątka miłego dnia :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danusia----->...........ile trwa ow Twoj stan i czy byłaś z tym u lekarza? całuski dla całej brygady Zakręconych😘........dziewczątka miłego dnia :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczyny nie wytrzmuję. Ide jutro do pscyhiatry. Po prochy. Nie wyrabiam. Facet nic nie rozumie, znowu czuję sie jak wariatka, płakać mi się chce :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochane zakręcone!!!!!!😘😘😘 Darmusia,kochanie, wiem jak się czujesz!!!!!!!!!Mój maż i zresztą cała rodzina też nie rozumieją moich lęków i pukają się w czoło!:( Nie rozumieją,że nie szukam pracy,-bo boję sie kontaktów z ludzmi i jazdy środkami lokomocji.:( Nie rozumieją dlaczego boję sie porodu,(tokofobia)lekarzy,szpitali i wszystkiego,co jest związane z posiadaniem dziecka!(przecież wszystkie rodzą i żyją!) :( Nie rozumieją dlaczego nie trawię teścia i nie chcę tu z nim mieszkać -bo nie nawidzę śmierdzących flejtuchów,leniuchów i brudu dookoła!!!!!!!!!Nie rozumie mnie Darmusia NIKT!!!!!! 😭Wszyscy mają mnie za wariatkę ,dziwoląga.-bo mam agorafobię ,nie szukam pracy,nie chcę dziecka.Czarna owca w rodzinie!!!!!!! I dzięki tej kochanej rodzince czułam się do niedawna jak śmieć nie zasługujący na życie!!!! I wiesz co Darmusia?-teraz MAM ICH WSZYSTKICH GDZIEŚ!!!!!![wściekły[Tak-jestem głupia,tak-jjestem \"psychiczna\",tak-jestem dziwaczną ,nie czułą babą bez instynktu macierzyńskiego.!!!!!,Ale nawet taki ktoś jak ja zasługuje na szczeście i na to,aby żyć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza123
Czesc!!! :))) No i bylam na mazurach ;) Ciesze sie bardzo, i wiem ze jakbym nie pojechala to bym bardzo zalowala!!! Najgorzej bylo jak wyjechalismy, tzn pierwsze 30min, mialam w glowie caly czas mysli ze coraz dalej sie oddalamy od domu itd. wogole nikogo mi sie sluchac nie chcialo, rece mialam cale mokre. A wzielam tez Validol. No i minelo te 30min i mi wszsytko przeszlo ;))) dookola jakies pola aja sobie spoko jechalam! Potem zachaczylismy jeszcze o jednych znajomych, potem dojechalismy juz na miejsce. W nocy co prawda spac nie moglam,ale to bardziej dlatego ze bylo goraco tam i duszno w pokoju. Powrot tez byl neizly.... 50km od wawy zaczal sie niezly korek, na dworzu ciemno aja uwzieziona w samochodze daleko! wtedy faktycznie juz sie troche zaczelam denerwowac i zastanawiac nad wzieciem procha, ale potem ruszylysmy i bylo ok :) I wreszcie sie wyspalam!!! do zobaczenia na czacie!!!! buziaki przesylam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula dzięki, byłaś dziś jedyną osob, której słowa były w stanie mnie pocieszyć 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Dawno mnie nie było. Ale to nie znaczy, ze o Was nie pamiętam. :) Ostatnio mnie męczy irracjonalny (a może nie irracjonalny...) strach dotyczący ciąży!! Nie, nie strach PRZED tylko strach, że jej nie ma!!!!! Cholera jakieś badania muszę porobić chyba. Boże!! Ja tych badań też się boję. Chyba zwariuję :( Darmo KOCHANA!! Trzymaj się cieplutko!!! Bądź twarda nie miętka. To taki topik oczyszczający się zrobił. Katharsis i bez psychiatry :) Jak dobrze, ze jesteście dziewczyny. Trochę się napisze i lepiej się robi....jeszcze, żeby lęk mijał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondina!! 😘 ode mnie! mietka Darma ;) Anetka! Mnie tez dowartościuj, pliz, pliz! :) :) Wszyscy! Bądźcie na czacie France!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anetka!!!!!!!!🌻🌻🌻 Cieszę się ogromnie,że w końcu ktoś mnie docenił hi hi hi :D :D :D od razu mi lepiej !!!!!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anetka!!!!!!!!🌻🌻🌻 Cieszę się ogromnie,że w końcu ktoś mnie docenił hi hi hi :D :D :D od razu mi lepiej !!!!!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula! A ja to co - nie docenilam???? A w dupe chcesz? ;) :) A kto sie ciągle o Ciebie martwi i pyta jak przepadasz na dłużej? Kto?! Darmusia Twoja kochana!!!!! 😘! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie nie dział.a gg i na czatka też nie mogę wejsć. ale sie jeszcze pomęczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie nie dział.a gg i na czatka też nie mogę wejsć. ale sie jeszcze pomęczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmusia ____kochana......ja już Cię dawno doceniłam i dlatego jesteśmy psiapsiólkami....hihi:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmusia ____kochana......ja już Cię dawno doceniłam i dlatego jesteśmy psiapsiólkami....hihi:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Darmusi :o :o :o :o :o SORRKI KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O Ale mi GŁUPIO!!!!!!:o :o to ,żeby Cię udobruchać🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Darmusi :o :o :o :o :o SORRKI KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O Ale mi GŁUPIO!!!!!!:o :o to ,żeby Cię udobruchać🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘😘😘kiss]😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka i Anula 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 😘 ❤️ 🌻 !!! Blondi! GG przestało działać! elifia! Wywaliło mnie z czata!!! oooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, moje kochane muszę spadać!💤 Zajrzę do Was jutro!!!!!Trzymajcie się i dobrej nocki!!!!!!!!!!😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍 PS.co ja bym bez Was zrobiła?smutno by mi było samej!!!!!! Naprawdę cieszę się,ze Was mam!!!!!!! bo z Wami kochane zakręcone życie jest o wiele piękniejsze!!!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhhhh dziewczyyny:))))))) ale był wczoraj zakrecony wieczór......hihi.........nie mogłyśmy sie w ogóle dogadać , albo gg nie działało albo nas wywalało z czatu. Zaprosiłam Lorę do nas bo widać ze dziewczyna ma kłopota......erytrofobia.......moze coś jej zaradzimy?! Darmusia, Anulka, Iza i Elizka.........całuski 😘😘😘 dla was i życzę milutkiego dnia no i mniej nerwowego.......Darma napisz czy byłaś po prochy? A gdzie nasza Rena??????:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Byłam u pana dochota i poprosiłam o tabletki. Dostałam: Seronil (Fluoksetyna) - czyli Prozac w fińskim wydaniu - do deprechy mi jeszcze brakuje, ale pan lekarz przepisali, to się będę uszczęśliwiać; Alprox - przeciwlękowy i przeciwdpepresyjny, czyli standardowe 2 w 1. Zobaczymy. Co tam, jak kogoś boli serducho czy ma reumatyzm, to nie czai się, żeby wziąć leki i nie liczy, że \"samo przejdzie\", więc ja też zamierzam racjonalnei podejść do tematu. Rolę męczennicy juz odegrałąm, teraz zamierzam sobie pomóc. Ceny leków spoko - Seronil cos ponad dyche (na opakowaniu jest napisane 20,64, ale ja zaplacilam chyba 10,80) a Alprox po 13,76 opakowanie. Przy Cipramilu, ktory kosztowal mnie blisko 150 zł na miesiąc (a miesięcy było sporo), to jak pół darmo. Mam nadzieje, ze efekt bedzie rownie zadowalający. Najpierw mam łykac te prochy - przez pierwsze dni, moge nogami ciągać po ziemi i słaniać się gdzie popadnie - a po jakims czasie odstawianie i psychoterapia. Są szanse, że po ok. 2 tygodniach zazywania lekow zejdą mi wypryski z twarzy - mam je na tle nerwowym i wstydzę się ich, buzia w cętki jak u 15-stki, zostają po nich przebarwienia... Tylko co mnie niepokoi, Alprox może uzależniać - tak napisali na ulotce, ale ja ogólnie rzecz biorąc nie mam skłonności i dam sobie z tym radę - najgorsze ejst uzależnienie psychiczne, ale juz wiem, jak z tym walczyć. Nie wiem co by tu jeszcze napisać w tej relacji z pierwszej ręki od pana psychiatry - moze macie jakieś pytania? Całuję i lecę zobaczyć, czy da sie dzisiaj dla odmiany wejść na czat 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×