Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darma

Fobie

Polecane posty

Dziewczyny buźki 😘😘😘 dla Was. Co u Was słychać? Zycze wszystkiego dobrego i dużo uśmiechu:))):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY BARDZOOOOOOOO!!!!!!!!!!!:D 😘😘Jak się macie moje słoneczka????? Darmusia ja też mam doła,ale jeszcze się nie poddaję! Jeśli Ci bardzo smutno,to sobie zaśpiewaj-......zakręcona,zakręcona......:D Uszka do góry!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula hihihihihi 😘 😘 Dzis spoko u mnie, bo weekend sie skonczyl, hurra!!!! :D :D :D To moje następne \"zboczenie\" na weekendy umieram!!!!!! Poza tym wciągnęłam się w topic ze śmiesznymi stronkami :D :D :D Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam Darmusia na ten topik o śmiesznych stronkach i od razu poprawił mi się humorek!:D Tego mi było trzeba!!!!!:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza123
Czeeeeeeeeeeesc!!!! ja ostatnio kiepsko sie czulam i normlanie wstawalam rano i spac nie moglam! :( ale juz mi minelo :))) i dzies normlanie o 10 wstalam :D :)))) brrr ale zimno! tak wogole to dawno tu nie zagladalam............ :/ pozdrawiam was wszystkich goraco!!!!!!!!!!!!! :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara
Moj problem jest bardxo powazny - otoz boje sie morskich swinek sa takie swinskie i maja szczurze lapki co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(....\"Najgorszym złem jest nie mieć nikogo.Nikt,to człowiek,któremu nie możesz wyjawić z siebie najważniejszego.Choćby tego tylko,co najważniejsze jest w tobie teraz,na jedną chwilę.Potem coś w tobie kona i niknie.I odbywa się w twoim wnętrzu żałosny pogrzeb,za którym idziesz sam jeden......\":( Sorrki dziewczyny za ten dołujący cytat,ale zrozumiałam dziś,że w środku umieram........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, cytat super. Nie zdołowałam się, tylko zidentyfikowałam :) Wiem,z e to nie pocieszające, ale ja też zdycham!!! Także jakby co wspólny pogrzeb! ;) porażka!!!!!!!!!! 😭 😭 😭 a ta samotnosc wsrod ludzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie Darmusiu też życzę udanego weekendu!!!!!!!!!!!!!(przetrwasz!-to tylko 2 dni! :D ;) ) Trzymajcie się dziewczyny i dużo słoneczka!!!!!!!!!!!!!😍😍 BUZIACZKI!!!!!!!!!!!!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, przetrwam, bo jutro jade do mojego bojfrienda na 24 h :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja79
Moja fobia jest typowym lękiem przed nowym, kolejnym zwizkim..., strach ogromny... nie umiem umiec zaufać.... po rozczarowaniupierwszym i jedynym facetem, z którym prawie 3 lata spędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole jest supeeer!!!Zwazywszy na moje przejścia na uniwerku,w zyciu bym nie pomyślała,że tak napiszę...A jednak-cuda się zdarzają,ja się zdarzyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia
Dziewczyny, powiem wam, że te z was, które maja naprawde powazne lęki i nie ida do lekarza, robia bardzo głupio. Tu sa potzrebe dwie osoby: psychiatra - żeby dobrał wam leki, które umozliwą psychoterapię oraz dobry psychoterapeuta, który się na tym zna. Bardzo dobra rzeczą są oddizały dienne - ktos juz o tym pisął - bo przy lękach niestety nie da się bez ćwiczeń w przelamywaniu ich - tyle, że robi się to pod wpływem leków i stopniowo przyszwyczaja do nowego funkcjonowania. Ja asma byłam na takim oddziale, wygrzebałam się i widziałam wiele osób z takimi problememi jak wy, które tez się stopniowo wygrzebywały. tylko to trzeba leczyc, bo samo nie przejdzie a będzie sie pogłębiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo
pogadac chce z kims o stanach lekowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falcor
ja się boję kąpać jak nie ma nigo w domu bo się boję że ktoś wejdzie i mnie u topi heh to wynik dowcipu mojego brata i jego kumpla Tylko ludzie nie zdają sobie sprawę że z głupiego żartu można komuś krzywde zrobić A i boję się do szkoły chodzić bo choruję na jelita przeszkadzam wykładowcą grupie bo ciągle wychodze z zajęć brzuch mnie boli i wydaje koszmarne odgłosy Nabawiłam się nie złej nerwicy przez to wszystko i mam nieciekawe myśli !!! POZDRAWIAM wszystkich STRACHLIWYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie Zakręcone i Zakręconych😘 Polo--------> o czym konkretnie chciałbyś pogadać??? Falcor------> czy to tylko strach czy już fobia???? Darmusia,Nata, Iza, Elifia...............hej dziewczyny gdzie się podziewacie???????? tak prawdę mowiąc to siedzimy teraz z Izą na neciku i robimy małe porządeczki w kompikach:P Piszcie Słoneczka co u Was? jak Wasze nastroje, humory........jak dajecie sobie radę z Waszymi fobiami? Stawiać mi się tu natychmiast na przesłuchanie!!!!!!!!!!!!! Całuski 😘😘.....jutro chcę tu widzieć wpisiki:P:P:P:D:D:D Anulka----------> Ciebie nie wpisałam bo widzę jak szalejesz tu :P całuski również dla Ciebie. 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza123
Czeeeeeeeesc!!!! no wlasnie, jakis zastoj jest na forum. ja sobie z Anetka to rozmawiam teraz:) ale o innych cisza, nie wiadomo co slychac. czy juz stalyscie sie NORMLANE??? i nie przyznajecie sie do starych zakreconych kolezanek???:))))) a tak serio, to trzeba sie kiedys umuwic na czatowy wieczor, co wy na to? tyle czasu minelo i dawno sie juz nie "imprezowalo" na onecie. no, to przemyslcie temat!!! papapapaaa Polo, odezwij sie, ja tez chetnie o stanach lekowych porozmawiam! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczę chcę dorzucić --------to ukłony do Darmy---------ze naszego pokoiku już nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOOSZMAR
JA ZANIM wyjde z domu 1000 razy sprawdzam czy wylaczone jesy np zelazko,kuchenka gazowa i inne urzadzenia a potem 1000 razy wieszam sie na drzwiach czy dobrze zamknelam------KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznawiam nasz topik..........Darma Anula Elifia Nata..........gdzie jestescie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo
jestem facetem też mam lęki i szlak chce mnie trafic pierdolca już nie długo dostane nie moge wejsc do domu bo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane ,zakręcone dziewuszki!!!!!!!!!!!:D Anetka,Izza - 😘😘😘Witam szczególnie ciepło nowe osoby na tym topiku ,miło mi Was poznać! Chyba mamy też jednego\'rodzynka\" wśród nas?;)nareszcie!!!!!!:D Chciałam napisac,że ja też przed wyjsciem z domu sprawdzam po 100 razy czy wszystko wyłączyłam,czy drzwi napewno zamknięte! :O I jeśli nawet sprawdzę,to i tak się potem zastanawiam i denerwuję,czy jednak o czymś nie zapomniałam wychodzac z domu !!:O Potrafię wtedy wrócić się i sprawdzić ponownie!:O No cóż. nie dosyć,że mam nerwicę to chyba i sklerozę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza123
polo - boisz sie wchodzic DO domu, czy wychodzic z niego? :) bo ja to raczej to drugie;)) ..wiecie co, ostatnio ledwo doszlam do taxowki, ktora stala z boku bloku... juz tak szlam byle szybciej!!!! i cala droge roztrzesiana bylam.. ehh .zima idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuwa!!!Dzisiaj w szkole znowu coś mnie dopadło...siedzę na wykładzie z językoznawstwa,siedzę i tak czuję,że coś mnie od środka taki nerw podgryza,ale postanowiłam to przetrzymać.A tu nic,dalej narasta,psiakrew!Wdech,wydech,uspokajanie-nic się przecież nie dzieje,skupiam się na pisaniu,na malowaniu szlaczków,na niepatrzeniu po sali pełnej ludzi,a przed sobą mam wyjście...Nie wyszłam,przetrzymałam,okropnie było,zdławiało mnie to i teraz mam nos na kwintę,zwłaszcza,że wcześniej sobie myślałam:o,jak fajnie,w tym roku już tego nie mam... Iza!Validolek wzięłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×