Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej🖐️dziewczyny pomozcie-chcialam kupic spodnie dla siostry,ale zupelnie nie wiem jaki numer??jest wysoka i szczupla,ma okolo 168cm wzrostu i wazy 48-47kg jaki to moze byc numer spodni w usa??? pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie❤️ jak tam wasz tlusty czwartek:P 👄👄🌼👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja: co jest kochana? poklepac po plecach? klep klep klep.... simonka: mysle, ze to bedzie rozmiar 2 lub 4 (regular) obejrzyj oba i ocen na oko, ktore lepsze. Uffff... nareszcie koniec tygodnia!! Juz po zajeciach.. jeszcze tylko jutro praca i luz na dwa dni... znaczy sie nauka i takie tam, ale przynajmniej bez zajec... azesz sie zaplatalam... ale mi zimno... mam juz dosyc zimy!! Zapomnialam sie mojego T zapytac jak pogoda w Szikago... On tam jest tylko dzis wieczorem i jutro w dzien. Caly dzien ma rozmowy w \"Ricardo\". Gdyby zostawal na dzien dluzej napewno bym go wyslala na poszukiwanie polskich sklepow i do Ikei. jay i KaHa, towarzysze niedoli, jak u was pogoda? u mnie padalo caly dzien... fuj... zimno i ponuro... Marzenusia: jak praca leci? mialas juz okazje odpoczac? Ewulek: jak remonty? Jak wy sobie radzicie z remontami w takie zimno. Faktycznie musi byc trudno, bo ani przewietrzyc po malowaniu ani nic... hmmm... Naneczka: ile ci jeszcze pudel zostalo? jak juz bedziesz w nowym miejscu to wyslij zdjecia. Margotka: ten przepis na sernik z orzechami to bardzo prosto. Masa serowa standardowo jak na kazdy inny sernik, tylko ze zamiast ciastowego spodu wysypujesz forme gruba warstwa siekanych orzechow i gotowe. Mniam, potem tak fajnie sie to chrupie. Amberek: postanowilam, ze przechodze do fazy III. Mysle, ze juz wystarczajaco schudlam. Jak schudne jeszcze troche, to sobie zaszkodze... Bo jakby nie bylo minimum tkanki tluszczowej jest potrzebne do prawidlowej gospodarki hormonajnej... Piwonia: ja wam wlasnie zazdroszcze, ze was tyle jest w tej okolicy. Nas z SC jest wprawdzie 3, ale mieszkamy kazda na innym koncu stanu, wiec spotkania jak beda to beda bardzo sporadyczne... A wy sie jeszcze na pewno lepiej poznacie. Poza tym jak juz ze soba tak dlugo forumujecie, to wlasciwie juz jestescie stare znajome... Pozdrawiam wszystkich!! 😘 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka:) Ja mam 170 wzrostu i waze 48 kg spodnie kupuje w rozmiarze od 1 do 3 zalezy jaka firma:) Pozdrawiam wszytkich:) Nie czuje sie najlepiej takze nie bede Wam biadolic:) Dziekuje wszytkim za zdjecia:) Caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka: faktycznie, chyba raczej rozmiar 2... ale ocen sama. Jakby co to zachowaj paragon i jak nie beda dobre, to siostra ci moze odeslac to oddasz. Elfik: co jest kochana? zla kondycja fizyczna czy psychiczna? pogadaj moze pomozemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot! Gratulacje!!! Na, ktorym ty jestes dniu? Gadzina! To dobrze! Dziekuje za wszelkie fotki! ;-) Prosze piszcie w naglowku nicka z kafeterii bo co do nowych twarzy to trudno sie na poczatku rozeznac. Squirley, ja zgrzeszylam dwoma z budyniem i truskawami; w polonijnym sklepiku powiedzilei, ze to grzech nie zjesc w taki dzien zwlaszcza, ze kazdy kupuje okolo 20...Jeden mi posmakowal to wybralam sie po drugiego, a potem bylo mi baaardzo zle na brzuchu i musialam sie ratowac herbatami zielona i mietowa. Piwonia, pewnei, ze sie zgadzamy, tak jest! Zostalo mi jeszcze jedno DVD Sex in the City, ale bedzie dopiero jutro bo ktos wypozyczyl. Esja, usmiechnij sie! Simonka cynamonowa, ja sie mojej siostrze zawsze kaze mierzyc a potem biegam po sklepach z centymetrem ;-) Squirley, ja niby tez uwazam, ze jestem na fazie III ale w sumie nie dodalam duzo rzeczy, wiecej wlasciwie owocow a inne (owsianka, tortilla czy pita czy kromka pszenno razowego) do dwoch razy dziennie. Tak waga stoi i z tego sie ciesze. Zebym jeszcze nie miala tych dni czekoladowych...bo mnie to drazni. Ta ochota na czekolade od 4 do 8 kostek codziennie. Zaczelam brac witaminy ale jeszcze nei dzialaja, dzisiaj nei jadlam bo mialam te paczki. Zreszta to lepiej niz bym sie miala rzucic na chleb pierogi czy paste... Dark Elf, chudzielcu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley Nie zamrozilo, niestety, tylko popadalo troszke, a ja pod kominek.... Dobrz mi. Mam jutro randke z zonatym facetem, wspolny lunch i zakupy, moze cos jeszcze , zeby tylko sie wyrobic przed 3:10 bo dzieci wroca ze szkoly. (ten facet to moj maz) a teraz klikam na kompie bo doszlam do wniosku ze strasznioe nienawidze mojej pracy i szukam czegos innego. Kokus a Ty polujesz???????? wygkadasz jakbych chcial tylko zal by Ci bylo? ale w lisciach Ci do twarzy... Esja jaki znowu problem???? Nie uwierze!!!!!!! nie z nim!!!!!!!!!! Simona -czekam na foy! Dark Elf - czujesz sie zle bo jestes za chuda! Amberangelic🌻 pozdro dla wszystkich , ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) Cos zdrowa to ja nie jestem :( Juz wczoraj wieczorem zaczelo mnie pobolewac gardlo... i mialam jakies dziwne napady raz zimna, raz goraca! I dzisiaj mi z nosa troszke cieknie! :o Ja nie chce byc chora!!! 👄 Esja - wez sie w garsc, kochana! ❤️ Nie doluj sie, tylko szukaj pozytywnych aspektow! Rozejrzyj sie, na pewno znajdziesz w okol siebie duzo piekny rzeczy i powodow do dumy! :) 👄 Squirley - dziekuje bardzo! Chyba w drugiej fazie skusze sie na sernik wlasnie z orzechowa postawa! S. moze jesc orzechy wloskie wiec chyba wlasnie na nich uloze mase serowa! Mniam! Slinka mi cieknie na sama mysl! I do tego jeszcze brzoskwinie! Bosz, bede w raju! ;):D 👄 Dark Elf - a co chora jestes? Czy chandra Cie jakas dopadla? Cokkolwiek to jest i tak Cie tule wirtualnie :) 👄 Amber - dzisiaj zaczelam 11 dzien :) We wtorek albo w srode przechodze do fazy drugiej :) 👄 KaHa - a milej randki :D Uciekam na sniadanko! Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam kilka przepisow do naszych przepisow :) Znowu mnie drapie w gardle 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z samego rana!! wlasnie wrocilam z silowni. 20 minut biegow, 20 minut swiczenz ciezarkami. Jestem z siebie dumna. To w ramach pokuty za wczorajsze objadanie sie maslem orzechowym. Margotka: zajrzalam na przepisy. MNIAM MNIAM!!!!! Szczegolnie strudel... Ach... co ja bym daja zeby ktos wynalazl ciasto bez weglowodanow... Moze jakies z alg morskich, albo cos w tym stylu... Makarony juz takie maja, wiec czemu nie ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - mysle, ze raz na jakis czas, zwlaszcza w fazie trzeciej mozna sobie pozwolic na odrobine prawdziwego ciasta! Ten strudel to prawdziwe czary-mary! Jedno z ulubionych ciast mojego Aniola! Sama magia! Sam smak! :) Wlasnie przywieziono moj walentykowy prezent i mam zakaz wchodzenia na gore! Ciekawosc nie zrzera mnie nic a nic ;):D Najchetniej wybralabym sie na male przeszpiegi... Ciezko bedzie sie powtrzymac :P Nadal tkwi we mnie duze dziecko :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim!!! ...z mroznego dosyc Wroclawia :D Szok termiczny przezylam, mrozik sobie taki na dworze siedzi, chcoc dzis nie najgorzej, widac slonko, troche przymglone chmurami ale to juz cos :) Pedzicie, pedzicie jak nie wiem co..tylko od wtorku mnie nie bylo i prosze :) Odezwe sie jeszcze. Na razie ide sie polozyc. Latam ciagle w rozne miejsca, zrywam sie o 5 albo 6 rano, od poniedzialku nie spalam dluzej niz 5 godzin wiec ide glowcie do podusi przylozyc :) Margolcia wlasnie babcia zrobila pierogi ruskie i z jablkami, juz sie nimi nacieszylam :D Ja nie mam zadnych zdjec w skrzynce od Ciebie!! Kokus Twoje zdjecia doszly, jeszcze ich nie widzialam bo komp wolno chodzil. trzymajcie sie goraco!!!!!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mi sie... nie to, zebym nie miala co robic... wrecz preciwnie, ale z dwoja zlego chyba wole sie troche ponudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - nie zauwazylam Twojego wpisu! Smaczka mi robisz, niedobra ;) Ja tu sie dietuje a ty mi tutaj o piergach ruskich z jablkami 😭 i to jeszcze takimi babcinymi 😭 ;) Zdjecia Ci podesle za chwilke! Trzymaj sie cieplo w tym Wrocku! Nie daj sie przymrozic! :D U mnie juz mroz puszcza i cale szczescie, bo ja jestem bardzo cieplolubnym zwierzatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOże tu znajdę jakieś pomocne informacje??? Witam ja mieszkam w Polsce i nie jestem z tego zadowolona, zaczełam sie uczyć jezyka francuskiego (uwielbiam muzykę tego kraju). Szukam pomocy w znalezieniu pracy np na wakacje, jednak jestem srednio dyspozycyjna , tzn. mogłabym pilnować domu, psa, kota...poprostu wszędzie - odkąd się urodziła -tj 2 miesiace:) moja córeczka - wszędzie z nia chdzę , fryzjer , kurs tańca, wykłady. Mam to szczęscie, że jest spokojna i praktycznie wszystko mozna przy niej zrobić. W dalszych planach mam: skończyć szkołe pedagogiczna w Polsce, perfek poznać j. francuzki i tam pracować w zawodzie. Jeśli ktoś miałby problem ze znalezieniem kogoś do pomocy. Polecaqm siebie, oczywiscie po bliższym poznaniu-kontakcie. Mój e-mail: pryma@poczta@fm, boom79@o2.pl ] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> u mnie nic nie pada dzis, wczoraj tylko lalo caly dzien, dzisiaj ladnie swieci slonko, ach jak mi brakowalao swiatla przez kilka ostatnich dni.. nawet niebo pieknie niebieskie jest.. KaHa> a ja nie mam zadnego Twojego zdjecia, a to czemu?;-( dzis z rana pisalam trzeci test, od srody tak za mna te testy laza.. porazka, normalnie, czuje sie tak jak bym wrocila na uczelnie w Lodzi.. z moim profesorem, ktory gadal do siebie a od nas wymagal cudow i 3+ to byla dopiero nagroda.. ech.. jak wszyscy, ktorzy maja Ph.D. tak sie zachowuja, to kurna moze nie powinnam sie pchac na studia Esja> przybij piatke, ja tez mam dola.. od jakichs 2 tygodni.. juz sama nie wiem co ze soba zrobic ;-( , nawet ptasiego mleczka, ktore przytargalam z Polski mi sie nie chce jesc, a to juz znak, ze cos nei tak;-( Wszystkie chudnace> gratulacje;-).. z tego wszystkiego zapomnialam o Tlustym Czwartku i paczkow nie bylo, baa nawet slodkosci niebylo.. ech, uciekam na rozmowe z moim advisorem, a potem do domu odespac trudy mijajcego tygodnia, pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabetta
Witam wszytkich:) Nie pierwszy juz raz pomyslalam sobie,ze trudno jest sie wkrecic w towarzystwo,ktòre sie zna od roku, a w dodatku spotyka sie....no i jest duzo mlodsze ode mnie. Moze to z tego wynika ,ze tak malo sie odzywam? To tylko stwierdzenie faktòw, nie zadne pretensje:) Ale to dzieki Wam poznalam Martage i bardzo sie z tej znajomosci ciesze..... Co ja mam pisac????????????? Mam chore dziecko, nie mam problemòw z kompem bo ma mi kto zreperowac gdyby cos....nie zdaje juz zadnych egzaminòw...to robilam przez wiele lat w Polsce...i tesknie bo wiem,ze pewnych rzeczy sie nie odwròci..... Dzisiaj wieje zimne wiatrzysko i pewnie dlatego przyniòsl taka melancholie..... A odchudzajace sie chcialabym spytac co robia? Ja tez sie odchudzam , ale wspomagam sie tabletkami, bo sama nie dawalam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boom79 - mieszkam co prawda we Francji, ale niestety nie jestem Ci w stanie pomoc ani nawet doradzic czegokolwiek konkretnego. Jesli juz w ogole mialabym Ci cos radzic, to tego, zebys szukala pracy przez sprawdzone organizacje a gdybys sie zdecydowalam wyjechac na wlasna reke, to koniecznie z wieksza gotowka na poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za troske:) Mam tylko taka maltka depresje emigracyjna(ciagnie sie to cholerstwo juz z tydzien) napisze wiecej jak mi przejdzie. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pogoda.onet.pl/1048291,wiadomosci.html zwroccie uwage na Monachium, ciekawe, jak Naneczka dala sobie rade. Mam nadzieje, ze zdolala sie przeprowadzic mimo sniezycy.. Moze juz niedugo kliknie do nas z nowego mieszkanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta nasza Kafeteria ladnie nam wariuje! Swoja wiadomosc wyslalam o 15-tej a dopiero pojawila sie o 17:40! Ladne rzeczy :D Gardlo boli mnie coraz bardziej 😭 Cos czuje, ze chyba sie rozloze :( Zrobilam juz zakupy i wlasnie wtawilam tarte z jablkami, bananami o orzechami do piekarnika :D S. obiecal mi, ze opowie, czy jest smaczna :D Jay - glaszcze po glowce ❤️ Elisabetta - duzo zdrowka dla Twojego dziecka :) Elfik - Ciebie tez glaszcze ❤️ kokus - ja tez mam nadzieje, ze Naneczce uda sie przeprowadzic mimo sniezycy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie! Skonczyl mi sie gaz! I tarta sie nie upiecze, bo piekarnik mam gazowy! 😠 A juz dzisiaj jest za pozno, zeby pojechac po nowa butle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - piekniscie Ci w czerwony, nawet bardzo :) pasuje Ci ten kolorek niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurka wodna-ktroś tu także używa tego wyrażenia-nie wydrukowało !!!!!!!!Co się tu dzieje!!!! Przeczytałam trochę waszych dyskusji sprzed roku.Wtedy byłoby mi łatwiej gadać bo poruszałyście tematykę , która dla mnie jest ważna a mianowicie polskość, obywatelstwo. Ja też nigdy nie zamierzałam ani zmieniać ani wzbogacać obywatelstwa. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Wy znacie się już od podszewki, bo wszystko już przerobiłyście. Nam z Elą jest trochę trudno się wgryźć, choć jesteście bardzo gościnni. Kokuś jest takim filarem tego forum i nadaje mu takiego ...ramienia. Nie wiem jak to określić. Nie pamiętam co tam napisałam w tym niewydrukowanym, więc skończę now, bo Dzidzia chora. Całusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurka wodna-ktroś tu także używa tego wyrażenia-nie wydrukowało !!!!!!!!Co się tu dzieje!!!! Przeczytałam trochę waszych dyskusji sprzed roku.Wtedy byłoby mi łatwiej gadać bo poruszałyście tematykę , która dla mnie jest ważna a mianowicie polskość, obywatelstwo. Ja też nigdy nie zamierzałam ani zmieniać ani wzbogacać obywatelstwa. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Wy znacie się już od podszewki, bo wszystko już przerobiłyście. Nam z Elą jest trochę trudno się wgryźć, choć jesteście bardzo gościnni. Kokuś jest takim filarem tego forum i nadaje mu takiego ...ramienia. Nie wiem jak to określić. Nie pamiętam co tam napisałam w tym niewydrukowanym, więc skończę now, bo Dzidzia chora. Całusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - dzieki :) Wszyscy mi mowia, ze dobrze mi w czerwonym... z wyjatkiem mojego faceta, ktory nie cierpi koloru czerwonego! :( A juz w szczegolnosci wszystkich moich czerwonych spodni hihihi... Czerwony i jego wszystkie odcienie to moje ulubione kolory! Lubie ubierac sie w ciuchy wlasnie w tym kolorze (mam ich mnostwo!)... I ciagle kupuje nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaga - to, ze jakis temat juz raz sie pojawil, to nie znaczy, ze pozniej do niego nie wracamy! Przez ten topik przewinelo sie sporo osob... czesc sie wykruszyla, a na jej miejsce pojawily sie nowe osoby! Taka jest normalna kolej rzeczy! Niektore tematy wracaly wielokrotnie... Rozumiem, ze jest Ci ciezko sie wkrecic w towarzystwo, ktore zna sie juz od jakiegos dluzszego czasu... ale wierz mi, ze nie jest to niemozliwe! Popatrz na Squirley dla przykladu! Jest z nami od stosunkowo niedawna a mi sie czasami wydaje, ze ona jest tu z nami wlasciwie od zawsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×