Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Czesc dziewczyny... Esja - ta zima trwa juz za dlugo, tak jak i Ty chcialbym zeby juz sie skonczyla.. Trzymaj sie... i nie znikaj.. Margot - dziekuje za zdjecia, fajnie wygladasz, ale na tym tle ledwo widzialem Twoja nowa fryzurke. Zdaje sie, ze monitor niedlugo pojdzie na emeryture, nie daje sie juz rozjasnic.. No i co z tym plackiem? nie zdazyl? Magarta - ales mnie zaskoczyla, na filar to ja sie nie nadaje zupelnie, az sie zarumienilem... Chcialem napisac w tym miejscu cos wielkiego, ale w pore wykasowalem.. Lubie was wszystkie, dlatego tu klikam.. Tu wcale nie trzeba sie wgryzac, po prostu czytac na biezaco i samemu pisac.. Piwonia - udalo Ci sie choc troszke uprzatnac sprawy zalegajace na biurku? Trzymam za to kciuki, bo sam po sobie wiem jakie to trudne... (patrz -> moja stopka) Dark Elf - to chyba ta pogoda tak zle nastraja, wracaj do nas jak najszybciej.. Squirley - fajny ten link, zaskoczyl mnie bardzo.. A propos maki bez weglowodanow to dzis w Teleexpresie pokazywali make z dzdzownic, ktora wyprodukowano w Meksyku, mysle, ze nie powinna miec weglowodanow tylko samo bialeczko.. Elisabetta - u mnie tez wieje zimny wiatr, ale nie mysle, zeby przynosil melancholie.. Mysle raczej, co zrobic, zeby nosa z domu nie wystawiac.. :D Jay - Ty tez w doleczku? Oj, skarbelku, wylaz stamtad jak najszybciej.. JoAska - ode mnie do Wrocka kawal drogi, ale pogoda pewnie podobna. Nie dajmy sie zamrozic.. KaHa - masz jakis problem z wyslaniem zdjec do mnie czy jak? :D Kominek to fajna sprawa, jak jeszcze jutro bedzie tak zimno, to wreszcie rozpale.. Amber - dwa paczki, no nie.. hihihihihii Dla wszystkich pozdrowienia.. Simonka, Marzenusia, Bagatelka, Naneczka, Iwetta, Funkia, k-11, Ewulek a takze szerokie grono tych co czytaja a nie pisaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus: LITOSCI!!! maka z dzdzownic????? ZA NIC NA SWIECIE!!!!! zebym nawet miala przytyc 5 kilo... brrrrrrr!!! hiahiahia.... Margotka, masz racje... wkrecilam sie jak srubka...hihihihii... i bardzo mi tu dobrze!!! Aha, zaniedlugo juz bedzie 100 stron od kiedy z wami plotkuje. Wyobrazacie sobie? STO stron!! Chociaz dla wiekszosci z was to juz jest ponad trzysta... Ale co tam... ale dzis mialam w pracy ukrop... Musialam nagrywac zajecia dla jednej babki z programu EMBA bo miala operacje i nie mogla byc w szkole. No i co chwile musialam latac na gore i sprawdzac czy tasma jeszcze sie kreci, potem wlaczac, wylaczac, zmieniac, ehhhh... Na dodatek bylam sama w biurze, bo nasza sekretarka jest znowu out. Jej mama tez miala operacje i Erika sie nia teraz zajmuje... Ciezko tak w pojedynke. Ale bylam tak zajeta, ze nie mialam czasu myslec nawet o jedzeniu i sie nie zapchalam. Wiec nie bylo tak zle. No i kupilam swietne buty! Wreszcie znalazlam idealnie pasujace i calkiem wygodne bezowe szpilki. Beda na wiosne i lato. Oto one: http://www.kohls.com/products/product_page_vanilla3.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=148633425&FOLDER%3C%3Efolder_id=64018255&bmUID=1107561132946 o dziwo Kohl\'s ma swietny wybor obuwia. A te sa tak wygodne, ze sie jeszcze zastanawiam nad czarnymi... Tak jak juz wczesniej wspomnialam, jestem uzalezniona od obuwia...hehe :P Ok, ide sobie zrobic herbatke. Ciumaski dla wszystkich 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie🖐️ dzieki,ze podalyscie mi te numery,jutro chce isc do tjmaxxx cos jej kupic-hm chyba zdecyduje sie na nr 2-bedzie posrodku. a jesli okaze sie,ze sa za duze to trudno. u mnie nic ciekawego:) ja tez mam coreczke chora:( z mezem na razie wszystko uklada sie dobrze,ale to tylko fikcja,bo tak naprawde nie jest dobrze i dusze sie w tym zwiazku bardzo.teraz nawet doszlo,ze nie moge pracowac:(-on mnie chce wykonczyc.powaznie mysle o rozwodzie i wyjezdzie ze stanow,bo sama nie dam tu rady,bez pieniedzy,bez pracy i mieszkania.tp tyle mojego marudzenia. ka ha skarbie cierpliwosci w poniedzialek obiecuje,ze przesle ci zdjecia,nie czekam na wywolanie kliszy bo kto wie kiedy hrabia pojdzie i wywola.wlasnie przyszedl i pytal co znowu tak zawziecie tu pisze wiec mu powiedzialam,ze o tych zdjeciach.jak strasznie sie zezloscil.stwierdzil,ze jestem wariatka,bo nieznajomym ludziom chce wysylac zdjecia.on jest chory!!!doprawdy mam go dosyc,brak mi tylko odwagi by go porzucic,ale chba jednak to zrobie! przepraszam,ale za kazdym razem jak cos tu pisze to on musi sie wciac i popsuc mi humor. a wlasnie,ze tym razem mu sie nie uda:):) tesknie za wolnoscia-najwyrazniej nie nadaje sie do takiego malzenstwa. hej kto tam pisze z wloch ja kocham wlochy❤️ szczegolnie rzym i neapol❤️ hej kobietki z wloch piszcie wiecej!!!!co tam porabiacie jak wam sie zyje w pieknej itali!?z tego co zrozumialam to wy jestescie na polnocy-napiszcie jakie tam sa tradycyjne dania-no wiem oczywiscie pewnie pasta!:) pozdrawiam wszystkich🖐️ duzo caluskow👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka- jak mialam problem z autem to zmienilam na nowszy model, mialam problem z mezem, zrobilam to samo. Jutro slub, jade popatrzec... a ja CHYBA mam inna prace i CHYBA zaczynam od wtorku.. ciiiii, nie zapeszam ale jesli to chyba sie upije!!!!!!!! Powiedziano mi ze mam w poniedzialek zlozyc wypowiedzenie bo w srode zaczynam!!!!!!!!!!!!!! Jak tak sie stanie to potraktuje to jako udodzinowy prezent od Pana Boga!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! :) Chora jestem... moze nie chora a przeziebiona... 😭 kokus - placek nie zdarzyl sie niestety upiec do konca :o Coz, niewielka strata! :) I dziekuje za komplement :) Squirley - srubko ;) - juz 100 stron! Bravo! Ale ten czas leci :D Ja tez slyszalam o tej mace z dzdzownic, podobno smakuje jak maka pszenna, ale ma lepsze wlasciwosci :D Smacznego :P A buciki suuuuper :D Simona - duzo zdrowia dla Twojej malutkiej :) I ja rowniez poprosze o zdjecia! KaHa - trzymam mocno kciuki!!! I fantastycznej zabawy na weselu :D Boje sie, ze bede musialam przerwac diete! Musze sie wykurowac do poniedzilku! I jak na zlosc zapomnialam wczoraj kupic chusteczki higieniczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - szoruj do lozeczka i kuruj sie kochana! Duzo, duzo zdrowka dla Ciebie, kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabetta
Juz sie rozlozylam na calego...pewnie sie zarazilam od mojej Franceski. Wczoraj objechalal kilka sklepòw i chcialam kupic sok malinowy...i guzik! Ja chce do Wrocka gdzie w kazdym warzywniaku nawet mozna kupic sok malinowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I chce bialego sera i KEFIRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie tylko kluchy, makarony, pizze i crescione i piadina:( To prawda zycie Wlochòw kreci sie wokòl zarcia....mam dosc. Od kiedy tu jestem przytylam 8 kg, zmiana jedzenia, zmiana trybu zycia....W Polsce wiecej sie chodzi, nie myslicie? Szukalam tu tez cukru waniliowego , a guzik! Dzis chyba zaaplikuje sobie porzadna dawke czosnku, to moze mi pomoze:) A moze ktos zna inna recepte na cudowne uzdrowienie? Co do mezòw....................... KaHa to smutne co piszesz, zamienic mozna samochòd-co zrobilas, ale "zmiana" czlowieka to przezycia, rany i okropne wspomnienia. Nie pisz o tym z taka nonszalancja.....te wszystkie osoby nosi sie w sobie przez cale zycie. choc nie jest mi latwo w Italii, ale na meza nie moge powiedziec zlego slowa.Potrafimy godzinami rozmawiac, o wszystkim, jak sie klòcimy po 15 minutach musi byc zgoda, bo nie da sie razem zyc nie rozmawiajac ze soba...czy ukrywajac cos przd soba... Najgorsza prawda jest lepsza od najgorszego klamstwa! I dla mojego meza, jak nie dla Wlochòw, jedzenie jest ostatnia rzecza , o ktòra trzeba sie zamartwiac. Dzis u nas slonce, ale zimno.a za kilka dni przyjezdza moja psiapsiòlka z Polski:):):) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabetta
Margot napisz mi cos o swojej diecie i efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elisabetta - we Francji tez nie ma ani kefiru, ani twarogu, ani ogorkow kiszonych... sok malinowy i cukier waniliowy na szczescie mozna kupic! :) Zycie Francuzow tez kreci sie wokol jedzenia... Moje kolezanki bedace w zwiazkach z tubylcami... wszystkie jak jeden maz uwazaja, ze ich mezczyzni sa trudni jesli chodzi o jedzenia... Coz, popisuje sie rekami i nogami pod tym stwierdzeniam, bo sama mam ciezki, aczkolwiek bardzo kochany przypadek, we wlasnym domu! :D Aha, jesli bedziesz potrzebowala cukru waniliowego, to chetnie Ci podesle :) Odnosnie mojej diety jestem na South Beach od 12 dni, faza pierwsza! I bardzo sobie chwale, bo jem smacznie, sama ukladam sobie menu i juz zrzucilam 2 kg! :) Dieta sklada sie generalnie z trzech faz... pierwsza trwajaca dwa tygodnie jest najbardziej restrykcyjna, polega ona na wyeliminowaniu weglowodanow z diety... W drugiej fazie, ktora trawa do czasu uzyskania wymarzonej wagi, dodaje sie dobre weglowodany... Potem przechodzi sie do trzeciej fazy, ktora ma za zadanie pomoc nam w utrzymaniu wagi... Wiecej informacji znajdziesz tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poundElisabetta
Dzieki Margot, zaraz zajrze i poczytam sobie o tej diecie. O Boze no tak zapomnialam o ogòrkach kiszonych:( Ale za to znalazlam kapuste kiszona, w puszkach 0,5 kg....i musze przyznac,ze nawet jest smaczna:) mòj maz jak widzi ,ze jem kapuste patrzy na mnie...i czeka az padne z zatrucia....ale on sie nie zna mniam, mniam kapustka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wcisnelo w pseudo, ale to ciagle ja... zmykam do domu, bo ciagle jestem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elisabetta - we Francji tez mozna dostac kapuste kiszona, ale niestety nie smakuje ona tak samo jak nasza! :( Jest duzo bardziej twarda... i mocno kwasna! Na surowki sie nie nadaje, ale na szczescie na pierogi i bigos jest w sam raz! :D Moj Francuzik tez za kapusta kiszona nie przepada, aczkolwiek pierogi uwielbia i w Polsce jak moja mama zrobi surowke z kapusty kiszonej to tez nie kreci nosem i grzecznie je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam 2 galki czosnku z oliwa z oliwek i salata! I tak dzisiaj nie bede wychodzic z domu, wiec moge sie pokurowac naturalnym antybiotkiem zawartym w czosnku :D W poniedzialek wychodzimy w teren, wiec musze byc zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deprecha,angina,okres,i odrostyna glowie...czy moze byc gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie w piekne, sloneczne i mrozne poludnie.. slucham sobie celtyckich melodii i w ich rytm stukam w klawisze... zabawna sprawa... najlepiej wychodzi z kropkami................. Margot - dobry pomysl z tym czosnkiem, ja odloze to po niedzieli i tak nie spotykam sie zbytnio z ludzmi, wiec moge sobie pozwolic. Albo lepiej zrobie fasole biala z sosem czosnkowym, tak jak kiedys pisalem na topiku.. Wyzdrowiej jak najszybciej... ** Szkoda placka.. ja jutro jestem w Warszawie i zamierzam wstapic do jakiegos hipermarketu francuskiego i popatrzec co oferuja z ciast gotowych, przedwczoraj na TV robili jakies francuskie pierogi z gotowego, kupowanego ciasta wiec widocznie jest to gdzies do kupienia. Elisabetta - cudownych recept to chyba nie ma, ale mi na zatkany nos to pomagalo grzane piwo, z wanilia lub cukrem waniliowym, kilkoma gozdzikami i ew. z jajkiem czy zoltkiem. Cos takiego w ilosci duza szklanka przed snem znakomicie rozgrzewa. Esja - witaminki, aspirynki i do lozka... niech zdrowko jak najszybciej wraca do Ciebie.. trzymaj sie mocno.. KaHa - no to trzymam kciuki za nowa prace.. i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D Simonka - czy napewno nie masz zadnego sposobu wplywania na swojego meza? zastanow sie, moze jest cos takiego. Przeciez jak pisalas sytuacja ciut sie poprawila, gdy wyjechalas na kilka dni i w czasie Twojej nieobecnosci potrafil zajac sie domem i coreczka, wiec moze jest jakas szansa? A to ze sie denerwuje, gdy cie widzi przy kompie to dlatego ze tego nie rozumie. Pamietam co pisalas o swietach u jego rodziny i mysle, ze po prostu nie mial nigdy bliskiej wiezi emocjonalnej z reszta rodziny, dlatego tak trudno mu zaakceptowac Ciebie - albo tylko nie potrafi tego okazac, chce pokazac, ze on jest dowodca a ty jego podwladna.. Masz juz ZOMZ czyli Zakaz Opuszczania Miejsca Zakwaterowania, jeszcze chcialby ci wlepic sluzby poza kolejnoscia - jesli cos takiego funcjonuje w A. amerykanskiej. Wlasnie - czy on nadal sluzy w wojsku? Squirley - a jednak taka maka trafi kiedys do sklepow ze zdrowa zywnoscia, i to napewno szybciej do US niz do Polski :D ** Butki obejrzalem, ladne.. Moja zona zaklada szpilki tylko jak sama gdzies idzie, inaczej bylaby wyzsza ode mnie... A ja lubie wysokie dziewczyny, ale niekoniecznie isc z nimi pod reke.. ok, no to na tym w tej chwili skoncze.. pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie... wasz rodzynek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Kokuś, nie czerwień się: co prawda to prawda. A coś tam wykasował.....? co do męża: ja też mogłabym podpisać się pod tym ,że ten związek mnie dusi i mnie brak wolności i też bym już dawno zwiała, ale się kochamy, a są też dzieci. I nie raz gdy chciałam to wszystko waln ąć o kant d... myślałam o dzieciach, jak kochają ojca i ni emam prawa im go zabierać.oj koncze bo Dzidzia sie obudzila, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz od rozpoczecia diety mam ochote zgrzeszyc :o Marnie sie czuje i chyba zrobie sobie herbate z cytryna i miodem... albo z cukrem (ze slodzikiem mi nie smakuje)... W ogole mam jakies dziwne zachcianki - marzy mi sie kanapka na ciemnym chlebie... z salata, serem, pomidorem, ogorkiem itd. :o To juz 12 dzien... jeszcze tylko jutro i pojutrze mi zostalo... A w ogole wlasnie listonosz przyniosl mi przesylke od mamy! :D Dostalam gazetki i \'Anioly i demony\' Dana Browna :D Esja - przytulam mocno ❤️ kokus - we Francji bardzo czesto podaje sie czosnek z salata i z oliwa z oliwek! To musi byc jakies magiczne polaczenie, bo nie czuc pozniej zapachu czosnku! Ale dzisiaj i tak zostaje w domu, wiec kuracja naturalnym antybiotykiem jest jak nabardziej wskazana! Czosnek w ogole jest jednym z moich ulubionych dodatkow do potraw... nie przepadam za nim w postaci surowej, ale w kuchni jest naprawde niezastapiony! :) Tez zaluje, ze tarta sie niedopiekla, ale coz nie jest to wielka strata! Jak S. przywiezie mi w koncu butle z gazem, to byc moze upieke mu nowa :) To ciasto do tart jest rowniez dostepne w Polsce, udalo mi sie kiedys takie kupic... bodajze w Auchan :) Martaga 🖐️ To tyle na razie! Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka: koniecznie sobie zrob cos dobrego i sycacego do jedzenia!! jak jestes chora, to nie ma sie co cykac... Zrob sobie goraca herbatke z miodem i wyslij swojego S po rosol do sklepu. Taki z puszki skondensowany jest ok. Zapchaj sie goracym rosolkiem i marsz do wyrka sie wygrzewac!! To najlepsze wyjscie! Mam nadzieje, ze ci sie wkrotce poprawi...🌻 ❤️ aha, kochani, ci ktorzy jeszcze nie sprawdzali poczty i nie opowiedzieli na mojego maila... plizz sprawdzcie sobie konta i dajcie mi znac co o tym myslicie... wiecie o czym... ciumki dla wszystkich 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Ciekawe czy ktos mnie jeszcze pamieta. Wpadam na chwilke po dlugiej nieobecnosci. Moje zycie ma zawrotne tempo- ucze sie i ucze innych tak ze nie mam na nic czasu. Widze ze przybylo duzo nowych ludzi. Nie jestem wstanie przeczytac wszystkiego niestety,ale sie postaram pojawic od czasu do czasu jak mnie przyjmiecie spowrotem:-). Tez chce zaczac south beach diet. Pytanie do wszytkich kotrzy ja stosuje- jaka ksiazke najlepiej nabyc? Ja mysle o South Beach Diet Cooking Book (taka pomaranczowa). Czy potzrebuje tez ta niebieska z indeksem gilkemicznym? Czy w tej niebieskiej tez sa przepisy??? Trzymajcie sie wszyscy cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka-witam serdecznie mimo ,ze wczoraj moj mezulek staral sie popsuc mi humorek to mu sie nie udalo:) od nowego roku mam mocne postanowienia i bede dazyc do celu za wszelka cene a po wyjezdzie do wloch obiecalam sobie,ze przestane tak cholernie marudzic:Pszczegolnie tu na forum hm...jesli chodzi o meza to kokus piszesz swiete slowa!!ta jego rodzina to roboty,zero uczuc!chyba nikt go nigdy nie nauczyl milosci i taki zimny dran z niego wyrosl,na dodatek jego praca...tam tez tylko rygory,zakazy i dyscyplina...a on to sobie lagodnie wprowadzil do zycia...biedaczek,chyba inaczej nie umie!jest beznadziejnym mezem,ale wspanialym ojcem-nr1!za to go szanuje:) bedzie ciezko,ale moze z czasem razem sie dotrzemy i zycie sie ulozy na lepsze,bardzo bym tego chciala.kiedys to malzenstwo bardzo duzo dla mnie znaczylo,teraz tez tylko przykro,ze moj maz tak postepuje.......... ale nic trudno obiecalam,ze nie bede juz z tego powodu marudzic dzisiaj ide na male zakupy:P italia-piszcie-piszcie wiecej❤️ kocham wlochy,ten klimat,jedzonko,morze i sloneczko.........teskni mi sie bardzo❤️ hej kobietki z wloch napiszcie co bedziecie jutro gotowac,a moze idziecie do resteuracji?z tego co wiem to dla wlochow zamieszkujacych okolice neapolu to niedziela jest swietym dniem i spedzaja ja z rodzina.a jak wy spedzacie weekendy? tak sobie mysle o roznych daniach..a co jest we francji daniem glownym?-hej margot to pytanko do ciebie🌼czy we francji tez na sniadanie jedza cornetto i popijaja kawa? a tu u mnie[w moim domku]to na sniadanko jest kanapeczka i pyszna herbatka z cytrynka jak za dobrych czasow w kochanej polsce lub jogurt do wyboru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka-witam serdecznie mimo ,ze wczoraj moj mezulek staral sie popsuc mi humorek to mu sie nie udalo:) od nowego roku mam mocne postanowienia i bede dazyc do celu za wszelka cene a po wyjezdzie do wloch obiecalam sobie,ze przestane tak cholernie marudzic:Pszczegolnie tu na forum hm...jesli chodzi o meza to kokus piszesz swiete slowa!!ta jego rodzina to roboty,zero uczuc!chyba nikt go nigdy nie nauczyl milosci i taki zimny dran z niego wyrosl,na dodatek jego praca...tam tez tylko rygory,zakazy i dyscyplina...a on to sobie lagodnie wprowadzil do zycia...biedaczek,chyba inaczej nie umie!jest beznadziejnym mezem,ale wspanialym ojcem-nr1!za to go szanuje:) bedzie ciezko,ale moze z czasem razem sie dotrzemy i zycie sie ulozy na lepsze,bardzo bym tego chciala.kiedys to malzenstwo bardzo duzo dla mnie znaczylo,teraz tez tylko przykro,ze moj maz tak postepuje.......... ale nic trudno obiecalam,ze nie bede juz z tego powodu marudzic dzisiaj ide na male zakupy:P italia-piszcie-piszcie wiecej❤️ kocham wlochy,ten klimat,jedzonko,morze i sloneczko.........teskni mi sie bardzo❤️ hej kobietki z wloch napiszcie co bedziecie jutro gotowac,a moze idziecie do resteuracji?z tego co wiem to dla wlochow zamieszkujacych okolice neapolu to niedziela jest swietym dniem i spedzaja ja z rodzina.a jak wy spedzacie weekendy? tak sobie mysle o roznych daniach..a co jest we francji daniem glownym?-hej margot to pytanko do ciebie🌼czy we francji tez na sniadanie jedza cornetto i popijaja kawa? a tu u mnie[w moim domku]to na sniadanko jest kanapeczka i pyszna herbatka z cytrynka jak za dobrych czasow w kochanej polsce lub jogurt do wyboru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska
a czy ktos z Was ma meza Arab i mieszkacie razem w anglii? JA takie mam plany z moim chlopcem, mamy zmiar je wprowadzic w zycie juz w w tym roku, ale jeszcze nie weimy jakie na nas czekaj problemy. W sierpniu bierzemy slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska
a czy ktos z Was ma meza Arab i mieszkacie razem w anglii? JA takie mam plany z moim chlopcem, mamy zmiar je wprowadzic w zycie juz w w tym roku, ale jeszcze nie weimy jakie na nas czekaj problemy. W sierpniu bierzemy slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal marnie sie czuje! Boli mnie skora w okolicach nosa :( I ciezko mi sie oddycha, bo obie dziurki mam zapchane... Wyglada na to, ze caly weekend przeleze w lozku :( Squirley - nie przewalam diety, aczkolwiek naprawde duzo dzisiaj zjadlam! Zazwyczaj jak jestem chora, to nie jem prawie wcale a dzisiaj mialam apetyt za pieciu i tez za pieciu zjadlam! :) Mam nadzieje, ze moja odpowiedz do Ciebie dotarla :) Mayenka - fajne znow Cie widziec! :) Zastanawialam sie nieraz dlaczego przestalas tu do nas zagladac... Jesli chodzi o SBD, to ja mam niebieska ksiazke plus przewodnik rowniez w niebieskim kolorze :) Simonka - we Francji na sniadanie jada sie najczesniej rogaliki i do tego pije sie kawe :) Ja z kolei jadam sniadanka raczej polskie... natomiast moja druga polowa preferuje zestaw papieros plus kawa ku mojemu zgorszeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduska - tutaj zadna z nas nie ma meza Araba, nie ma tez nikogo z Anglii, wiec raczej nie bedziemy w stanie Ci pomoc. Pozdrawiam. Simonka - w koncu doczekalam sie! :) Dziekuje bardzo za zdjecie! Czy to dzieciatko na Twoich rekach to Twoja mlodsza corka? Obie wygladacie uroczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska
dziewczyny!! zalamna jestem! weic gdzie moge dostac potrzebne mi odpoweidzi na pytania??? potrzebuje pomocy!!! od WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska - ruszaj nie nas, tylko konsulat, ambasade, urzad stan cywilego, cokolwiek... Tutaj nie sadze, zeby ktokolwiek byl kompetetny, aby odpowiedziec Ci na Twoje pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Margot- zycze ci duzo zdrowia:-) Na razie zamowilam sobie w bibliotece ta niebieska ksiazke. Na ta pomaranczowa z przepisami polozylam hold, musi byc bardzo popularna. Wspominalam mezowi zeby mi ja kupil na Walentynki, ale sie musze jeszcze upomniec pewnie ze 2 razy. Nie wiem tylko czy wytrwam w tej diecie:-(bo nie jestem wyrwala jak Amber. Ja bym chciala maksymalnie schudnac 6 kilosow. Moje cale zycie towarzyskie sie skonczylo po swietach z powodu nadmiaru nauki, bo robie full courseload zeby skonczyc uniwerek pod koniec marca plus jeden kurs od maja do czerwca mnie czeka. w lecie jedziemy do Polski wziasc slub w kosciele 20 sierpnia. Zlozylam aplikacje na paralegal na roczny program paralegal. To tyle w skrocie u mnie. Tyle jest nowych osob a ja nie mam czasu czytac:-( Do wszystkich co mnie nie znaja kieruje ta sama prosbe. Moj adres marzenka@gmail.com Simonka- z tego co sie doczytalam masz problemy z mezem-wspoczuje, moze sie jeszcze zmieni. Trzymam kciuki. Czy ja tez moge prosic o zdjecia, odwdziecze sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×