Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość mayenka.
do ciebuie czy ty idiotko umiesz cos poza obgadywaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.... nie zauwazylam kropki... no prosze ktos sie tu porzadnie podszywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona:) wlasnie ogladalam without a paddle ale sie usmialam:) Co do znaczenia snow to hmmm mnie sie czesto snia gory przewaznie ze sie wspinam(oznacza to ze chce sie uporac z moimi problemami.... telegram kartka niewiem wiem ze list to niedobrze.... mieso-tez nie zabardzo ale nie znam znaczenia rzeka-wiem ze brudna rzeka to choroba ale wyschnieta nie mam pojecia zmarla osoba z rodziny usmiechnieta to chyba dobry symbol Poczekamy na analizy Amber K11 dzieki za zdjecia:)sa super:) Squirley no troche dziwne podejscie miala ta dziewczyna no ale moze ona poprostu tak zostala wychowana? Ide grac w World of Warcraft nowa gra fajna taka bajkowa:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley-oczywiscie ze to nie ja napisalam. Ja mam czarnego nicka, ktorego nikt mi nie zabierze:-P To znowu ta miernota z wczoraj sie dowartosciowuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to znalazlam w internecie wpisz sennik w goggle i mozna szukac znaczenia snow:) Lustro : Podświadome niepokoje i refleksje nad sobą i niepomyślne wieści Przeglądać się - problemy zdrowotne, które szybko miną Kupić - otrzymasz niezwykłą i radosną nowinę Rozbić - 7 lat niepowodzenia w miłości Góry : Stać i patrzeć - dobre widoki na przyszłość Wchodzić - wiele trudności w zdobyciu kariery Spaśc - kawalerowi lub pannie stracić dobra partię, innym ciężki zawód Zdobycie szczytu - osiągnięcie wymarzonego celu życiowego Podziwianie widoków z gór - podejmiesz ważną decyzję Zamek : Otrzymasz pomoc w niebezpieczeństwie; Zamieszkiwać - szczęście, bogaty ożenek, spadek; Ruiny - zdradzona miłość; Płonący - dobra wieść; Wejść - niespodziewana przygoda; Zamknięty - czekają Cię jakieś przeszkody. Kartka : Czysta - ktoś będzie próbował Cię pomówić o niecne czyny Zapisana - czeka Cię niespodzianka w podróży zagranicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Britta, oh ale mi narobilas smaka tymi buleczkami drozdzowymi. Ja w ogole to uwielbiam kluski na parze z sosem jagodowym (bo tez z ciasta drozdzowego) Wlasnie sie zastanawialam co tu ciekawego przyrzadzic bo bede miala paru nastolatkow do wyzywienia na weekend a to cos innego bo tutaj klusek na parze nie ma. Czasami w chinskich restauracjach maja tzw. steam buns ale sa nadziewane miesem. Czy ktos z Was oglada hokej? Dla mnie to smutny dzien bo zapadla decyzja jesli chodzi o ten sezon NHL hokeja. U nas hokej to sport numer 1. no i kazdy to bardzo przezywa. Jeszcze mielismy nadzieje ze cos sie uratuje a tu nic a dla mnie to i utrata zarobkow........:-( Dark Elf, dzieki za fotki, ja to dzisiaj caly dzien w pracy spedzilam na zabawie ze zdjeciami. Najpierw robilam z lampa az dostalam migreny od blysku i stwierdzilam ze trzeba zmienic ustawienia zeby lampy nie bylo.....taki ze mnie fotograf ;-) Jak tylko bedziesz miala wiecej nowych zdjec to wysylaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zyje ;) Squirley - fajnie ze masz takie mozliwosci zawodowe! Korzystaj, bo teraz jest najlepsza pora - mam duzo znajomych ktorzy dalej powracaja do alma mater jesli planuja zmienic prace.... A co do pracodawcow, to niech Cie uwodza - im wiecej ofert, tym bardziej beda Cie doceniac :D Wypowiem sie na temat potrzeby studiow i prowadzenia domu. Dopoki nie mialam dzieci myslalam tak jak Ty i bardzo sie cieszylam ze zyje w kulturze ktora daje kobietom mozliwosci ksztalcenia sie i wyrabiania kariery. Teraz juz nie jestem tego taka pewna. Przyznaje ze ja pracuje bardziej z potrzeby wewnetrznej niz finansowej, bo moj maz bez problemu by nas wszystkich utrzymal. Wciaz jednak mam rozterki - z jednej strony chcialabym spedzic jak najwiecej czasu z dziecmi, z drugiej strony przerwa w mojej karierze najprawdopodobniej by ja po prostu skonczyla :( Doceniam jednak to ze to ja wybieram i mam faceta ktory mnie we wszytkim wspiera :D Jest naprawde wspanialy :D :D :D Dlatego wybralam prace w instytucji ktora nie jest tak spektakularna jak wielkie firmy konsultingowe czy miedzynarodowe banki - ale pozwala mi na nieuregulowany tryb pracy. To tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za znaczenie snow,co kolwiek bedzie sie dzialo,jestem bardzo pozytywnie nastawiona!a moze akurat same dobre rzeczy-mam taka nadzieje:D w domu cicho i spokojnie❤️ ale ktos tu szalal na forum,az mi czlowieka zal-ja jestem szalona,ale ten ktos to juz jakis bardzo ciezki przypadek-czasem sie zastanawiam czy to jakis dzieciuch,czy chora umyslowo osoba dorosla? polecam kolejna komedie-ARE WE THERE YET?bardzo smieszna🌼na razie to to w kinie,ale jak bedzie na dvd to sobie obejzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wejsc tu pierwsze a sie zapomnialam i znowu zasiedzialam na Dietach, tym razem bawilam sie w opcje: \"zbawie caly swiat\" namawiajac do South Beach :-D :-D :-D 🌻Marzenusia, ale nei bylo zimno a ja i tak wiecznie w aucie a poza tym... tak dlugo nie nosilam... :-P 🌻K-11 jak Ci idzie? 🌻To samo Naneczka. 🌻To samo Margot. 🌻Dark Elf, mi sie tez nei raz przykro zrobilo, ale na takich nie ma rady, pisalam sobie z dziewczyna na dietach ktora duzo wazy i jej doradzalam a po kazdym moim wpisie jakas anonimowa pomaranczowa twierdzila ze jestem nudna i pojebana i zarozumiala i glupia... ja tez wiecznie szczelam literowki, przestalam sie tym przejmowac. 🌻 hello No-Nick, nie podawaj e-mail tylko wlaczaj sie do dyskusji, nam brakuje czasu na pisanie tutaj :-D 🌻Kokus, wydrukowalam 4 bajki i wyslalam poczta dla siostrzenicy, dzieki. Moze teraz jakies strony - po polsku o wychowaniu dzieci? 🌻Britta, ja tez przeczytalam dwie bajki zanim wrzucilam do skrzynki, kiedys uwielbialam czytac basnie. 🌻Simonka, o ksiazke nawet nie pytam, a warto by bylo chociaz teraz tak dobrze z czego sie ciesze. GORY- wiecej szczegolow, wspinac sie? lodowe? ziejace ogniem? stanac na szczycie? bo inaczej nie moge wybrac hasla z sennika A tu masz symbolike czemu sie sni: gora symbolizuje cele i dazenie szczegolnie wazne dla sniacej osoby.Wiaze sie z rozwojem i wysilkiem podejmowanym w celu samodoskonalenia (to moze ksiazke kupilas tylko przeoczylam? ;-) ) Nawiazuje do sfery ducha, intelektu i wznioslych idei. Rozwoj duchowy. TELEGRAM/KARTKA - sennik: nadawac - przepowiednia klopotow, odebrac - zapowiada rychle otrzymanie wiadomosci lub wrozy koniecznosc podjecia decyzji - musisz mi wiecej pisac bo same slowa to was tu zasypie po kilka stron, pisz w jakim kontekscie ci sie snilo np jak gory to jakie, czy po nich szlas, czy patrzalas... itd Symbolika: niezwykla i nagla wiadomosc, niespodziewane informacje - telegram oznacza pilna potrzebe kontaktu z jakas osoba. Symbolizuje rowneiz pewien naglacy problem wylaniajacy sie nagle i niespodziewanie. LUSTRO - PRZEGLADAC SIE W NIM - w koncu wiecej szczegolow! Bogu dzieki!!! sennik - ostrzezenie przed falszywymi przyjaciolmi oraz choroby mogacej doprowadzic do zalamania nerwowego, dla mezatki: jest ostrzezeniem by bardziej dbala o wlasne szczescie i honor. Symbolika czyli czemu sie sni: Samoswiadomosc, prawda, refleksja i introspekcja. Obraz moze byc znieksztalcony i wtedy oznacza nasze wypaczone dostrzeganie wlasnej osoby, samoocene niezgodna z rzeczywistoscia. RZEKA - WYSCHLA - senik: zapowiedzia dokuczliwej choroby i nieszczesc w rodzinie.Symbolika: rzeka - nurt zycia, przemijanie, granica dwoch swiatow - etapow zycia. ZMARLA OSOBA, USMIECHNIETA - sen o zmarlych jest zazwyczaj snem ostrzegawczym. Jesli zmarly nalezy do rodziny to znaczy ze w twoim otoczeniu sa wrogowie, ktorzy chca zniszczyc twoja reputacje. Nie ma nic o usmiechu. Ale pod haslem Usta - ladne usmiechniete to zapowiedz spokojnego i szczesliwego zycia. Symbolika: jesli sen o osobie niedawno zmarlej to po prostu proces zachodzacy zegnania sie z nia, konczenia pewnych spraw. Jesli zmarly we snie jest obcy wowczas symbolizuje nasza wlasna przeszlosc, albo wyparta czesc osobowosci - cos co chcielibysmy pogrzebac. Zapowiada smierc starego Ja i narodziny nowego. Napisalam, ale jak wspominalam wczesniej ja sama przestalam zagladac bo mnie wyprowadzalo z rownowagi, choc po czasie nieraz sie widzi, ze te groznie brzmiace teksty czasem sa ku dobremu... Ruiny - zwiedzac? przechadzac? spinac? Te wszystkie symbole... Mi sie wydaje, ze to chodzi o to, ze podswiadomie potrzebujesz lub zaczynasz byc gotowa na jakies zmiany. Nastepnym razem moze opisz sen. Acha co do tych zmarlych z rodziny to doczytalam, ze czasem sen to dla nich forma porozumiewania sie ze swiatem zywych, moze ktos chce ci dodac otuchy i pokazac ze masz wsparcie :-D 🌻Squirley, a to dobre! To taka zona na medal, wyksztalcona ale urzedujaca w domu? 🌻 Ojej, czytam poraz kolejny \"poczekamy na wsparcie\" i az mi glupio, ale co umiem to pomoge... Ja wole miec bardziej sen opisany. 🌻K-11 bulkom drozdzowym mowimy NIE :-P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________________________________________________ 🌻❤️TABELA-DOPISUJCIE SIE!❤️🌻 NICK-SKAD?-ILE CZASU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IWETTA Niemcy1962 Köln, 15 lat IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 ___________________________________________________________ 😘NASZE PRZEPISY: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793 __________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber-gratuluje ten twoj sennik to musi byc extra,dzis jest juz pozno i jestem bardzo zmeczona,ale jutro postaram sie opisac moj sen.dziekuje bardzo za pomoc. elfiku czy dostalas mojego e-maila? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Od października 2004 r przebywam w Rumunii, na początku byłam przerażona, ale teraz już się przyzwyczaiłam. Muszę powiedzieć, że w Polsce myślenie jest takie, że Rumunia to przede wszystkim cyganie, nic bardziej mylnego, ludzie są tacy sami jak my, a powiem szczerze, że Rumuni cyganów nienawidzą, bo przez nich mają taką a nie inną opinię w świecie. zaskoczył mnie fakt, iż prawie we wszystkich sklepach można dogadać się po angielsku.U nas to wręcz niemożliwe. Może znajde tutaj kogoś kto tak jak ja obecnie przebywa w Rumunii, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JedzaTakaNaSwiecie-witaj!!!! No myślę, że będziesz jedyną tu z Rumunii, bo najwięcej tu ludzi z Ameryki. To ciekawe co napisałaś, powiedz coś więcej, bo ja osobiście chciałabym dowiedzieć się czegoś o tym Kraju. Mam i ja to głupie wyobrażenie o Rumunii, bo widziałam zresztą na własne oczy w 1989 roku, ale przeszkadza mi to osobiście. Niestety mimo moich starań postrzegam Rumunów jako naród najbardziej zacofany z dawnego bloku komun. Nie jestem osobą, która kieruje się tym co na zewnątrz, ale nie mogę poradzić sobie z tym obrazem, tak jak inni widzą wciąż Polskę, zacofaną, biedną i daleko za Murzynami. Opowiedz jak tam jest dzisiaj, bo kiedy ja byłam w Rumunii to nie było jeszcze asfaltu przez całe państwo-naparwdę!!!!!! I straszna bida, ale to straszna!!!!! Co tam robisz? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magarta - witaj Wiesz znalazłam się tutaj, bo mój mąż dostał kontrakt i spędziemy tutaj przynajmniej 5 lat, konkretnie jestem w mieście Arad. Powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona, ulice czyste, ludzie bardzo przyjaźnie nastawieni do mnie, mam już kilku przyjaciół, można sobie iśc wieczorkiem na piwko, puby są takie jak wszędzie, co jeszcze - mają piękne zabytki - u nas się nie spotkałam z takimi budowlami, co mnie przeraża to duża liczba bezpańskich zwierząt, dlatego jednego pieska przygarnęłam i na granicy stoi się kupę czasu, bo rumuńscy celnicy myślą chyba, że Rumunia to szczyt luksusu. Na Święta mieli takie śliczne dekoracje ulic, że byłam w szoku, nie ma tu kradzieży, samochody stoją sobie pod blokami i nikt ich nie rusza ( co jest bardzo dziwne), tylko kierowcy jeżdżą jak wariaci. Można tutaj wszystko kupić, od ciuchów po art. spożywcze, wiesz od tego czasu kiedy byłaś tutaj dużo się zmieniło i bardzo się z tego cieszę, pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.... JedynaTakaNaŚwiecie - witaj na topiku... skomplikowany ten nick wybrałas... aktualnie tylko Ty jestes z Rumunii, wiec mozesz nam opowiedziec cos o tym kraju, zeby nie byl tak egzotyczny, przeciez lezy w Europie. Simonka - ten kto wypisywal te bzdury to jest taka sierotka po neonazistach, nic tylko dac ciasteczko z arszenikiem i poglaskac po lbie (slowo \"po glowie\" byloby w tym wypadku nieprawidlowe).. Funkia - nieuregulowany tryb pracy to faktycznie wielka zaleta.. k-11 - to fatalnie z ta liga NHL, nie spodziewalem sie, ze moze to miec tak szerokie reperkusje. Wiem, ze chodzi o pieniadze, ale jak Ty to widzisz? Nie interesowalem sie tym tematem do tej pory.. Dark Elf - takie tlumaczenie snow to mi az ciarki chodza po plecach, A jak bys zinterpretowala, ze mi sie dzis snilo, ze bylem u obcej kobiety w samej pizamie, w jej domu, a tu wraca jej maz? Dodam, ze przyjechalem do niej po jakis zeszyt z notatkami, nawet nie moj zeszyt tylko jakas pamiatke.. Nie rozumiem, dlaczego bylem w pizamie... Mayenka - co znaczy \"wealthare\" ? Z kontekstu by wynikalo, ze to opieka spoleczna, ale syn nie zna takiego slowa, czy nie zjadlas jakiejs literki czasem? Squirley - ciekawa historia... Ta dziewczyna najlepiej by sie czula w Salt Lake City, tam mormoni maja \"Akademie Dobrych Zon\" - wcale nie zartuje.. Jak koledzy z mojej dawnej pracy byli w Utah, to wlasnie tlumaczka byla dziewczyna z Gdanska, ktora tam studiowala. GNU - milej pracy... Britta - bez przesady, pisalem tylko jeden rozdzial i troche uzupelnialem pozostale. W sobote zona bedzie bronila ta prace, musze jeszcze jej wszystko opowiedziec, bo historii to ona nie lubi i nie rozumie... a ztym dyskiem to samo tak wyszlo, ale bardzo mnie to cieszy, ze potrafilem powiedziec sprzedawcy: za drogo, dziekuje. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste, dlatego lubie sklepy samoobslugowe. Jeszcze bajki.. stary facet ze mnie, ale jak czytałem \"Alabastrowa raczke\" i \"Bialy wrobel\", to lza w oku mi sie zakrecila.. Chyba sie starzeje... k-11 - ostatnio administrator serwera zaproponowal lokalizacje na naszym domu przekaznika, moze wtedy bedzie lepiej z polaczeniem... Daniel - czy zima bardzo dokucza w Twoich okolicach? ok, wysylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ladnie sie poslalo to jeszcze... Jedyna.. - fajnie, ze sie wpisalas. W wolnej chwili - a tych mi ostatnio nie brakuje z powodu pogody, generalnie, - pozwiedzam wirtualnie Twoje Arad. Co do Romow, bo tak ich wole nazywac, to widzialem ich osiedle na Slowacji, tam tez ich nie lubia. Natomiast znalem Romow w Mielcu, w \'88 roku, gdy bylem w wojsku i byli bardzo w porzadku, ale wtedy ich sytuacja ekonomiczna byla inna. Z tego co slyszalem, to polscy Romowie nie przepadaja za swoimi pobratymcami z Rumunii, moze dlatego ze psuja im rynek i opinie. Jay, Bagatelka, Marzenusia, Margot, Gadzinka, Naneczka, KaHa 🌼 🌼 🌼 i jak o kims zapomnialem to 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
ale fajnie, prawie wszystko rozumie po rumunsku... Arad wydaje sie byc bardzo ladnym miastem, wracam na stronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokuś - witaj To prawda, Romów tutaj nie cierpią, zajmują się oni przede wszystkim handlem ulicznym ( zegarki niewiadomego pochodzenia, skóry, patelnie i takie tam). Powiem szczerze, że Rumunki - to opinia moich znajomych są ładnymi kobietami, ciekawie ubrane, zadbane, wiele jest blondynek co jest też ewenementem. Nie ma problemu równiez z usługami - fryzjer, kosmetyczka, cudowne masaże, wiem bo byłam, lokale są zrobione na styl zachodni, co może razić, to fakt, iż wszędzie palą papierosy, u fryzjera, w sklepach, w biurach, urzędach nie ma zakazu palenia. Arad to piękne miasto, wielkościa porównywalne z Bydgoszczą, obok mojego domu jest śliczna cerkiew - ogromna, tutaj przeważa prawosławie, ludzie są bardzo wierzący. W miesiącach od maja do września ziaławydzielona nad rzeką strefa samych pubówi dyskotek, jest ich chyba z 50, wszystko na powietrzu, dalek do centrum, więc nie słychać hałasu, cudowne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trine
Witam i serdecznie wszystkich pozdrawiam z Dani.Mieszkam tutaj juz ponad 14 lat,a dokladnie od lipca 1990 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaczki z calego swiata! Zaczne od tradycyjnego zdanie...\"nie nadazam!...\" Po pierwsze, musze zrewidowac moj statement, ze nie dostalam nic na walentynki...w pon. wieczorem nie widzialam sie z M., ale za to we wtorek dostalam wieeeelka czerwona roze!!!! i porcje laskotek... K.11 fakt, ze trudno utrzymac indywidualna diete, gdy sie czesto \"zbiorowo\" cos je. Znam ten problem i staram sie po prostu tak dobierac potrawy, by w miare trzymac sie regul obranej diety... ale nie zawsze sie to udaje... Kluchy na parze tez lubie, ale unikam. U mnie w domu jadalo sie je z pysznym mieskiem i sosikiem, tutaj jadaja je z sosem waniliowym albo makowym... pychota! bardzo popularne na stokach narciarskich! W Bawarii w ogole je sie duzo duzo klusek! Z ziemniakow, z bulek, z ciasta... Ewulek ! milo Cie znowu \"widziec\" ! Amber! Nie zdazylam jeszcze wpasc na strony diety... ale musze przyznac, ze chyba musze wrocic do 1 fazy, bo sie troche z calej tej radosci, ze M. wrocil, rozpedzilam i zaprzepascilam czesc sukcesow... skoro sie tak dobrze znasz na snach, to moze mi tez cos podpowiesz... amianowicie cala noc dzisiaj snily mi sie ..bliznieta! dorosle, male, niemowleta... niektore sjamskie, z azji z europy... bez sensu... co Ty na to? Dark Elf, fajnie Ci! Ferie... tez bym chciala...no i masz wizje przeprowadzki! Zapowiada sie ciekawie! Funkia! Powodzenia w walce z \"przedszkolnymi\" wirusami! wracaj szybciutko do zdrowia! Ehh fajny prezent z tymi olejkami! A zdiecie podesle, jak juz sie troche urzadze. na razie gotowa jest kuchnia i lazienka. W pokoju brakuje jeszcze regalow na ksiazki, sofy i lampy nie sa zamontowane, szafa nie ma drzwi... i brakuje polki na buty. Ka-Ha Gratuluje nowej pracy! zdradz nam cos wiecej na ten temat! choc moze juz cos pisalas kiedy mnie z Wami nie bylo i przegapilam... Dark Elf, fajnie Ci! Ferie... tez bym chciala...no i masz wizje przeprowadzki! Zapowiad asie ciekawie! Kokus! Pewnie, ze 40-stka powinna wystarczyc! No i dzieki za BAJKI! Zapisalam sobie w ULUBIONYCH. 🌻 Squirley Ale Ci sie udalo z ta kolacja! Fajna sprawa! Widze, ze planujesz kariere i podboj rynku! Ja sie ostatnio zalamalam, bo ciagle mi brakuje czasu na napisanie porzadnych CV i podan o prace a najgorsze to to, ze nie mam kompa w domu i gdzies zaprzepascilam moja ksiazke z wzorcami... A gdzie w Niemczech mieszkalas? Dobrze ze ja sie nie kusze na te tutejsze marcepany...bo byloby zle! Odnosnie kobiet na swiecie i ich praw, to czytalam ostatnio ksiazke - biografie Afganki. Nie pamietam dokladnie tytulu i autora, ale jak sprawdze, to Wam podam. DOSKONALA LEKTURA, wstrzasajaca i bardzo prawdziwa. 🌻 Britta ! ah Ty jestes ze skandynawii! fajnie! Bylam raz w Dani, w Arhus, baaardzo mi sie podobalo. Fajny kraj i fajni ludzie. Na imprezie w chatce byli z nami jeden Szwed i jeden Finlandczyk, baaardzo fajni! A te buleczki z marcepanem i bita brzmia KUSZACO!!! mniam! Jesli zas chodzi o zabawy w sniegu, to zawsze i chetnie! Ostatnio w ramach pocieszania kolegi anglika, ktory teskni za Singapurem, w ktorym spedzil ostatnie 9 lat, wzielismy go na narty i namowilismy na sniezne zabawy: walczylismy w konkurencjach: \"najdluzszy skok na d. w zaspe\", \"skok z fikolkiem w dol w zaspe\", \"szybka wspinaczka w zaspie\", \"najpiekniejszy orzel\" i \"kto wypije szybciej rum\". Konkurencje pozostaly nierozstrzygniete, bo rum zacza szybko szumiec w naszych glowach... 🌻 Bagatelka! ja tez czkam na Twoja historie milosna! 🌻 GNU Pracuj pilnie nad rozdzialem! Fajnie, ze Twoj Ulubiony przyjezdza! 🌻 Simonka trzymam kciuki, oby tak dalej! niech wasze staranie wejdzie Wam w krew, to wtedy bedzie latwiej utrzymac taki blogi stan! 🌻 JedynaTakaNaSwiecie WITAJ! Moi znajomi, z pochodzienia rumunczycy (ona zydowka, wyjachala do Niemiec majac 20 lat, on rumunczyk, ale opuscil ojczyzne jako dziecko) przeprowadzili sie przed rokiem do Bukaresztu. Wszystkich to bardzo zdziwilo, bo mieli w Monachium PRZEPIEKNE mieszkanie w super miejscu, swietne prace i mase znajomych...na poczatku nie bylo im tam latwo, ale teraz sa szczesliwa rodzinka (maja dzidzia) Z kolei moja przyjaciolka Andrea, (czeszka) pojechala niedawno w sprawach zawodowych do Rumunii i wrocila zakochana w ... mieszkajacym tam Belgu i ...pozytywnie \"rozczarowana\" Bukaresztem! Moj brat tez byl w Rumuni na trekkingu po gorach w zeszlym roku i opowiadal sporo ciekawych historii, ale potwierdzil, ze na wsi jest straszna bieda i zacofanie... Mayenka, dzieki za zdiecia! WOW! Rewelacyjny outfit! No i gratuluje lekcji! Faktycznie mieszkanie w Europie ma wiele plusow, ale tez zalezy, gdzie mieszkasz! Ja caly czas na nowo zachwycam sie polozeniem Monachium, bo stad wszedzie jest \"blisko\" (tylko nie nad Baltyk ;) ) Norma jest weekendowy wyskok na narty w okolice Insbrucka (godzinka - poltorej samochodem), w najblizsza sobote jade...na kolacje do Salzburga... jakies dwie godzinki, wypad do chaty w gory to tez zwykle kwestia godziny, dwoch. Ostatni weekend w Zurychu, to troche dalej, ale miesci sie w ramach 3-4 godzin piekna trasa...Wiosna i latem popularne sa wypady \"na pizze\" nad jezioro Garda do Wloch albo na opere do Verony... Poludniowy Tyrol tez jest rewelacyjny...Wieden tez w zasiegu...Praga jeszcze blizej... Faktycznie nie mozna narzekac! Jasli zas chodzi o nartki, to wczoraj pojechalismy po pracy na \"nocne narty\" wyruszylismy w 8 osob o 19 z Monachium i przez zasypane sniegiem miejscowosci dotarlismy na maly oswietlony stok...JEJU jak bylo fajnie! a potem wyskoczylismy jeszcze na male jedzonko... w domu bylam o 1 w nocy. Prawde mowiac, to bylam bardzo sceptyczna wobec Michalkowego pomyslu z tymi nartami, bo cale miasto bylo totalnie zasypane, chaos na drogach, ciagla sniezyca... no a wiadomo ze na poludniu, w strone Alp bedzie ZNACZNIE \"gorzej\", ale ze jestem zwariowana nie mniej niz cala banda jego znajomych. Bylo jednak CUDOWNIE! snieg sypal niemozebnie, plotow i ogrodzen domow nie widac spod gor sniegu, ktore jak mury okalaja drogi...sniezne czapy na drzewach, sople lodu na latarniach i do tego pagorki i na pagorkach oswietlone barokowe bawarskie kosciolki...obrazki jak z pocztowki! Rozbraja mnie jednak jak miejscowi ciagle sie tym na nowo zachwycaja! Ich to caly czas na nowo oczarowuje ciesza sie takimi widokami jak dzieci! Jakby nigdy nie moglo sie to im opatrzyc. Opowiem wam jeszcze jedna historie odnosnie sniegu, otoz jak juz pisalam w niedziele bylismy w Szwajcarii w gorach i przezylismy burze sniezna, w drodze powrotnej tez sypalo nieludzko, musilismy sie kilka razy zatrzymywac bo mielismy przed oczami biala mase i nic wiecej...cala droge sniezyca gonila niejako a za nami ... a 5 godzin po naszym wyjezdzie zamkneli miejscowosc, z ktorej jechalo sie gondola do chaty... zasypalo wszystkie drogi... do dzisiaj nie da sie stamtad wyjechac ani wjechac... fuks... No nic to , naprodukowalam sie na medal! Pewnie nikomu sie nie bedzie chcialo czytac tych wypocin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka - witaj tak to prawda, wies rumuńska jest jeszcze na dalekiej drodze do cywilizacji, kaczory, gąsiory chodza sobie luzem przy ulicy, chałupki drewniane, ludnośc uboga, kolega mi opowiadał, że jak był u znajomego Rumuna na urodzinach, to zamiast podłogi było tzw. \"klepicho\", więc jak zaczęła się zabawa to do kolan wszyscy byli w błocie. Przejeżdżam często przez takie wsie i naprawdę widać biedę, ale za to byłam nawet na \"zamku drakuli\" takie fajne ruiny obok Aradu, mam zdjęcia super wyglądają. Nie ma tutaj jeszcze takich wielkich centrów handlowych, ale już 80 km od Aradu - węgierskie miasto Sheged i w ogóle inny świat. Nie mogę sie nadziwić, że Rumunii, będąc tak niedaleko Węgier nie widzą różnicy w rozwoju, ale to chyba z przyzwyczajenia im sie nie chce nic zmieniać. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaczki z calego swiata! Zaczne od tradycyjnego zdanie...\"nie nadazam!...\" Po pierwsze, musze zrewidowac moj statement, ze nie dostalam nic na walentynki...w pon. wieczorem nie widzialam sie z M., ale za to we wtorek dostalam wieeeelka czerwona roze!!!! i porcje laskotek... 🌻 K.11 fakt, ze trudno utrzymac indywidualna diete, gdy sie czesto \"zbiorowo\" cos je. Znam ten problem i staram sie po prostu tak dobierac potrawy, by w miare trzymac sie regul obranej diety... ale nie zawsze sie to udaje... Kluchy na parze tez lubie, ale unikam. U mnie w domu jadalo sie je z pysznym mieskiem i sosikiem, tutaj jadaja je z sosem waniliowym albo makowym... pychota! bardzo popularne na stokach narciarskich! W Bawarii w ogole je sie duzo duzo klusek! Z ziemniakow, z bulek, z ciasta... 🌻 Ewulek ! milo Cie znowu \"widziec\" ! 🌻 Amber! Nie zdazylam jeszcze wpasc na strony diety... ale musze przyznac, ze chyba musze wrocic do 1 fazy, bo sie troche z calej tej radosci, ze M. wrocil, rozpedzilam i zaprzepascilam czesc sukcesow... skoro sie tak dobrze znasz na snach, to moze mi tez cos podpowiesz... amianowicie cala noc dzisiaj snily mi sie ..bliznieta! dorosle, male, niemowleta... niektore sjamskie, z azji z europy... bez sensu... co Ty na to? 🌻 Dark Elf, fajnie Ci! Ferie... tez bym chciala...no i masz wizje przeprowadzki! Zapowiada sie ciekawie! 🌻 Funkia! Powodzenia w walce z \"przedszkolnymi\" wirusami! wracaj szybciutko do zdrowia! Ehh fajny prezent z tymi olejkami! A zdiecie podesle, jak juz sie troche urzadze. na razie gotowa jest kuchnia i lazienka. W pokoju brakuje jeszcze regalow na ksiazki, sofy i lampy nie sa zamontowane, szafa nie ma drzwi... i brakuje polki na buty. 🌻 Ka-Ha Gratuluje nowej pracy! zdradz nam cos wiecej na ten temat! choc moze juz cos pisalas kiedy mnie z Wami nie bylo i przegapilam... 🌻Dark Elf, fajnie Ci! Ferie... tez bym chciala...no i masz wizje przeprowadzki! Zapowiad asie ciekawie! 🌻Kokus! Pewnie, ze 40-stka powinna wystarczyc! No i dzieki za BAJKI! Zapisalam sobie w ULUBIONYCH. 🌻 Squirley Ale Ci sie udalo z ta kolacja! Fajna sprawa! Widze, ze planujesz kariere i podboj rynku! Ja sie ostatnio zalamalam, bo ciagle mi brakuje czasu na napisanie porzadnych CV i podan o prace a najgorsze to to, ze nie mam kompa w domu i gdzies zaprzepascilam moja ksiazke z wzorcami... A gdzie w Niemczech mieszkalas? Dobrze ze ja sie nie kusze na te tutejsze marcepany...bo byloby zle! Odnosnie kobiet na swiecie i ich praw, to czytalam ostatnio ksiazke - biografie Afganki. Nie pamietam dokladnie tytulu i autora, ale jak sprawdze, to Wam podam. DOSKONALA LEKTURA, wstrzasajaca i bardzo prawdziwa. 🌻 Britta ! ah Ty jestes ze skandynawii! fajnie! Bylam raz w Dani, w Arhus, baaardzo mi sie podobalo. Fajny kraj i fajni ludzie. Na imprezie w chatce byli z nami jeden Szwed i jeden Finlandczyk, baaardzo fajni! A te buleczki z marcepanem i bita brzmia KUSZACO!!! mniam! Jesli zas chodzi o zabawy w sniegu, to zawsze i chetnie! Ostatnio w ramach pocieszania kolegi anglika, ktory teskni za Singapurem, w ktorym spedzil ostatnie 9 lat, wzielismy go na narty i namowilismy na sniezne zabawy: walczylismy w konkurencjach: \"najdluzszy skok na d. w zaspe\", \"skok z fikolkiem w dol w zaspe\", \"szybka wspinaczka w zaspie\", \"najpiekniejszy orzel\" i \"kto wypije szybciej rum\". Konkurencje pozostaly nierozstrzygniete, bo rum zacza szybko szumiec w naszych glowach... cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaczki z calego swiata! Zaczne od tradycyjnego zdanie...\"nie nadazam!...\" Po pierwsze, musze zrewidowac moj statement, ze nie dostalam nic na walentynki...w pon. wieczorem nie widzialam sie z M., ale za to we wtorek dostalam wieeeelka czerwona roze!!!! i porcje laskotek... 🌻 K.11 fakt, ze trudno utrzymac indywidualna diete, gdy sie czesto \"zbiorowo\" cos je. Znam ten problem i staram sie po prostu tak dobierac potrawy, by w miare trzymac sie regul obranej diety... ale nie zawsze sie to udaje... Kluchy na parze tez lubie, ale unikam. U mnie w domu jadalo sie je z pysznym mieskiem i sosikiem, tutaj jadaja je z sosem waniliowym albo makowym... pychota! bardzo popularne na stokach narciarskich! W Bawarii w ogole je sie duzo duzo klusek! Z ziemniakow, z bulek, z ciasta... 🌻 Ewulek ! milo Cie znowu \"widziec\" ! 🌻 Amber! Nie zdazylam jeszcze wpasc na strony diety... ale musze przyznac, ze chyba musze wrocic do 1 fazy, bo sie troche z calej tej radosci, ze M. wrocil, rozpedzilam i zaprzepascilam czesc sukcesow... skoro sie tak dobrze znasz na snach, to moze mi tez cos podpowiesz... amianowicie cala noc dzisiaj snily mi sie ..bliznieta! dorosle, male, niemowleta... niektore sjamskie, z azji z europy... bez sensu... co Ty na to? 🌻 Dark Elf, fajnie Ci! Ferie... tez bym chciala...no i masz wizje przeprowadzki! Zapowiada sie ciekawie! 🌻 Funkia! Powodzenia w walce z \"przedszkolnymi\" wirusami! wracaj szybciutko do zdrowia! Ehh fajny prezent z tymi olejkami! A zdiecie podesle, jak juz sie troche urzadze. na razie gotowa jest kuchnia i lazienka. W pokoju brakuje jeszcze regalow na ksiazki, sofy i lampy nie sa zamontowane, szafa nie ma drzwi... i brakuje polki na buty. 🌻 Ka-Ha Gratuluje nowej pracy! zdradz nam cos wiecej na ten temat! choc moze juz cos pisalas kiedy mnie z Wami nie bylo i przegapilam... 🌻Dark Elf, fajnie Ci! Ferie... tez bym chciala...no i masz wizje przeprowadzki! Zapowiad asie ciekawie! 🌻Kokus! Pewnie, ze 40-stka powinna wystarczyc! No i dzieki za BAJKI! Zapisalam sobie w ULUBIONYCH. 🌻 Squirley Ale Ci sie udalo z ta kolacja! Fajna sprawa! Widze, ze planujesz kariere i podboj rynku! Ja sie ostatnio zalamalam, bo ciagle mi brakuje czasu na napisanie porzadnych CV i podan o prace a najgorsze to to, ze nie mam kompa w domu i gdzies zaprzepascilam moja ksiazke z wzorcami... A gdzie w Niemczech mieszkalas? Dobrze ze ja sie nie kusze na te tutejsze marcepany...bo byloby zle! Odnosnie kobiet na swiecie i ich praw, to czytalam ostatnio ksiazke - biografie Afganki. Nie pamietam dokladnie tytulu i autora, ale jak sprawdze, to Wam podam. DOSKONALA LEKTURA, wstrzasajaca i bardzo prawdziwa. 🌻 Britta ! ah Ty jestes ze skandynawii! fajnie! Bylam raz w Dani, w Arhus, baaardzo mi sie podobalo. Fajny kraj i fajni ludzie. Na imprezie w chatce byli z nami jeden Szwed i jeden Finlandczyk, baaardzo fajni! A te buleczki z marcepanem i bita brzmia KUSZACO!!! mniam! Jesli zas chodzi o zabawy w sniegu, to zawsze i chetnie! Ostatnio w ramach pocieszania kolegi anglika, ktory teskni za Singapurem, w ktorym spedzil ostatnie 9 lat, wzielismy go na narty i namowilismy na sniezne zabawy: walczylismy w konkurencjach: \"najdluzszy skok na d. w zaspe\", \"skok z fikolkiem w dol w zaspe\", \"szybka wspinaczka w zaspie\", \"najpiekniejszy orzel\" i \"kto wypije szybciej rum\". Konkurencje pozostaly nierozstrzygniete, bo rum zacza szybko szumiec w naszych glowach... cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czesc druga (ale namieszalam na forum...sorry!) 🌻 Bagatelka! ja tez czkam na Twoja historie milosna! 🌻 GNU Pracuj pilnie nad rozdzialem! Fajnie, ze Twoj Ulubiony przyjezdza! 🌻 Simonka trzymam kciuki, oby tak dalej! niech wasze staranie wejdzie Wam w krew, to wtedy bedzie latwiej utrzymac taki blogi stan! 🌻 JedynaTakaNaSwiecie WITAJ! Moi znajomi, z pochodzienia rumunczycy (ona zydowka, wyjachala do Niemiec majac 20 lat, on rumunczyk, ale opuscil ojczyzne jako dziecko) przeprowadzili sie przed rokiem do Bukaresztu. Wszystkich to bardzo zdziwilo, bo mieli w Monachium PRZEPIEKNE mieszkanie w super miejscu, swietne prace i mase znajomych...na poczatku nie bylo im tam latwo, ale teraz sa szczesliwa rodzinka (maja dzidzia) Z kolei moja przyjaciolka Andrea, (czeszka) pojechala niedawno w sprawach zawodowych do Rumunii i wrocila zakochana w ... mieszkajacym tam Belgu i ...pozytywnie \"rozczarowana\" Bukaresztem! Moj brat tez byl w Rumuni na trekkingu po gorach w zeszlym roku i opowiadal sporo ciekawych historii, ale potwierdzil, ze na wsi jest straszna bieda i zacofanie... Mayenka, dzieki za zdiecia! WOW! Rewelacyjny outfit! No i gratuluje lekcji! Faktycznie mieszkanie w Europie ma wiele plusow, ale tez zalezy, gdzie mieszkasz! Ja caly czas na nowo zachwycam sie polozeniem Monachium, bo stad wszedzie jest \"blisko\" (tylko nie nad Baltyk ;) ) Norma jest weekendowy wyskok na narty w okolice Insbrucka (godzinka - poltorej samochodem), w najblizsza sobote jade...na kolacje do Salzburga... jakies dwie godzinki, wypad do chaty w gory to tez zwykle kwestia godziny, dwoch. Ostatni weekend w Zurychu, to troche dalej, ale miesci sie w ramach 3-4 godzin piekna trasa...Wiosna i latem popularne sa wypady \"na pizze\" nad jezioro Garda do Wloch albo na opere do Verony... Poludniowy Tyrol tez jest rewelacyjny...Wieden tez w zasiegu...Praga jeszcze blizej... Faktycznie nie mozna narzekac! Jasli zas chodzi o nartki, to wczoraj pojechalismy po pracy na \"nocne narty\" wyruszylismy w 8 osob o 19 z Monachium i przez zasypane sniegiem miejscowosci dotarlismy na maly oswietlony stok...JEJU jak bylo fajnie! a potem wyskoczylismy jeszcze na male jedzonko... w domu bylam o 1 w nocy. Prawde mowiac, to bylam bardzo sceptyczna wobec Michalkowego pomyslu z tymi nartami, bo cale miasto bylo totalnie zasypane, chaos na drogach, ciagla sniezyca... no a wiadomo ze na poludniu, w strone Alp bedzie ZNACZNIE \"gorzej\", ale ze jestem zwariowana nie mniej niz cala banda jego znajomych. Bylo jednak CUDOWNIE! snieg sypal niemozebnie, plotow i ogrodzen domow nie widac spod gor sniegu, ktore jak mury okalaja drogi...sniezne czapy na drzewach, sople lodu na latarniach i do tego pagorki i na pagorkach oswietlone barokowe bawarskie kosciolki...obrazki jak z pocztowki! Rozbraja mnie jednak jak miejscowi ciagle sie tym na nowo zachwycaja! Ich to caly czas na nowo oczarowuje ciesza sie takimi widokami jak dzieci! Jakby nigdy nie moglo sie to im opatrzyc. Opowiem wam jeszcze jedna historie odnosnie sniegu, otoz jak juz pisalam w niedziele bylismy w Szwajcarii w gorach i przezylismy burze sniezna, w drodze powrotnej tez sypalo nieludzko, musilismy sie kilka razy zatrzymywac bo mielismy przed oczami biala mase i nic wiecej...cala droge sniezyca gonila niejako a za nami ... a 5 godzin po naszym wyjezdzie zamkneli miejscowosc, z ktorej jechalo sie gondola do chaty... zasypalo wszystkie drogi... do dzisiaj nie da sie stamtad wyjechac ani wjechac... fuks... No nic to , naprodukowalam sie na medal! Pewnie nikomu sie nie bedzie chcialo czytac tych wypocin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus-hi hi oczywiscie chodzilo mi o welfare, czyli opieke spoleczna:-)Nie wiem ska mi sie takie dziwactwo wzielo, pewnie przez to ze spalam wczoraj tylko 2 godziny:-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie Reykjavik. A ja po wszystkich mordegach ,jo-jach i innych znalazlam cos co na mnie dziala!!! Wysokobialkowa dieta,ubogoweglowodanowa,i po 4 dniach mieska i jajek oraz serkow roznych ma 2 kg mniej...w zyciu nie widzialam czegos podobnego....jestem w szoku!!!! Poza tym to mam gr.krwi ,,0,, wiec najstarsza na swiecie,przodkowie bialkowcinajacy....no walka o ogien hiihih:P Czytam wasze wpisy i juz powoli sie gubie ,topik pedzi w zastraszajacym tempie... WITAM WSZYSTKIE NOWE OSOBY,ZOSTANCIE TU ,BO JEST FAJNIE:):):):) (oprocz paru wpisow jakichs oszolomow) a teraz na spacerek ,bo sloneczko sie pokazalo:)nad ocean oczywiscie,dzis marsz do zachodniej latarni morskiej,jakies 5 km ode mnie wzdluz wybrzeza. Caluski i usciski ,Wasza Esja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Witajcie kochani!!!! Witam wszystkich bywalcow starszych i mlodszych stazem :) 🖐️ Britta 🖐️ GNU 🖐️ czemu nie ma Cie jeszcze w naszej tabelce? Tak jak Naneczka powiem jak zwykle ze nie nadazam :D JedynaTakaNaSwiecie 🖐️ zostan z nami i poopowiadaj o tym co robusz w Rumunii. Ja tez mam znajoma pare z Rumunii. Oboje pracuja i mieszkaja blisko misteczka, w ktorym ostatnio mieszkam. Sa strasznie sympatyczni!! :) Ale piekne opowiesci walentynkowe :) Super, mozna by wydac zbior opowiadan topikowych :) Moja historia jest tez jak z filmu albo z ksiazki. Ale juz kiedys wam pisalam wiec nie bede teraz zanudzac :) Nie odzywam sie tak czesto bo ja ciagle latam i rozne sprawy zalatwiam a w dodatku ciagle u lekarzy bywam. Widzialam sie ledwo z dwiema kolezankami bo nigdy nie mam czasu. Dzisiaj tez wczesnoporanne wstawanie mialam :O No i widze ze i na nas topik trafily jakies balwany. Popieram kazdego kto wyznaje zasade ignorowania i nie odpowiadania im. Dziekuje wszystkim za zdjecia. W sumie tez mam jedno nowe, raptem wczorajsze po powrocie od fryzjera. Zaraz Wam podesle. Trzymajcie sie cieplo!! Ja mam sniegu ze 20 cm we Wrocku od dzisiejszej nocy. Zima na calego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Witajcie kochani!!!! Witam wszystkich bywalcow starszych i mlodszych stazem :) 🖐️ Britta 🖐️ GNU 🖐️ czemu nie ma Cie jeszcze w naszej tabelce? Tak jak Naneczka powiem jak zwykle ze nie nadazam :D JedynaTakaNaSwiecie 🖐️ zostan z nami i poopowiadaj o tym co robusz w Rumunii. Ja tez mam znajoma pare z Rumunii. Oboje pracuja i mieszkaja blisko misteczka, w ktorym ostatnio mieszkam. Sa strasznie sympatyczni!! :) Ale piekne opowiesci walentynkowe :) Super, mozna by wydac zbior opowiadan topikowych :) Moja historia jest tez jak z filmu albo z ksiazki. Ale juz kiedys wam pisalam wiec nie bede teraz zanudzac :) Nie odzywam sie tak czesto bo ja ciagle latam i rozne sprawy zalatwiam a w dodatku ciagle u lekarzy bywam. Widzialam sie ledwo z dwiema kolezankami bo nigdy nie mam czasu. Dzisiaj tez wczesnoporanne wstawanie mialam :O No i widze ze i na nas topik trafily jakies balwany. Popieram kazdego kto wyznaje zasade ignorowania i nie odpowiadania im. Dziekuje wszystkim za zdjecia. W sumie tez mam jedno nowe, raptem wczorajsze po powrocie od fryzjera. Zaraz Wam podesle. Trzymajcie sie cieplo!! Ja mam sniegu ze 20 cm we Wrocku od dzisiejszej nocy. Zima na calego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esja, Ty wlasnie pewnie spacerujesz a ja siedze w biurze i sie mecze... eeeehhh. No i do tego nad oceanem! Ale sza! nie marudze, bo w koncu wokol mnie tez jest pieknie! SNIEEEG Czy w moim slowotoku Wam wspomnialam, ze Michi wyjezdza znowu na tydzien? Zaplacze sie. Tak w ogole to stwierdzilam, ze po latach malzenstwa i mieszkania razem, nie jestem najlepiej przygotowana do prowadzenia zwiazku typu, kazde miesza osobno... w sumie fajnie, bardzo mi sie to podoba, ale jakos dziwnie... troche mi za malo tego drugiego i od razu bym chciala razem z nim omawiac wszystkie decyzje dotyczaace urzadzania domu itp... Bosche sama bym sie najlepiej wepchnela w klatke ! co za glupi babsztyl ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×