Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witam wszystkich goraco wpadlam tylko na chwileczke zyczeyc wszystkim milego dzionka :D Nesoxochi - spoznione ale bardzo szczere i gorace zyczenia urodzinowe :D:D w szczegolnosci duzo slonka :D:D:D duzo mamy raczkow na kafe :D ciumeczki uciekam do pracki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczonka :) No u mnie wreszcie sloneczko zawitalo :):):) mozna sie poopalac, i wogole, cieplutko :):) uff wreszcie, uwielbiam upaly....nawet jak pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesoxochi wszystkiego naj naj z okaczji urodzinek!:))) i ciesze sie ze masz slonko - u nas caly czas jest ale south east jest znany z bycia najcieplejsza strona UK:) u nas upaly od paru tygodni z malymi przerwami na shower i pochmurno troche rano...przydaloby sie troche wiecej deszczu:) jak ci bedzie za zimno to przyjezdzaj do canterbury:))) pozdrawiam wszystkich cieplo zmykam bo dzisiaj jestem bardzo busy a wy jak zwykle naprodukowaliscie tyle ze nie zdolalam przeczytac wszystkiego buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi, zapamietam, jak znowu bedzie zimno to wsiadam w pociag i do canterbury :):) sie ogrzac. No u mnie przed chwila maly deszczyk przelecial, pogrzmialo troche ale znowu sloneczko wyszlo. Ehh, jakos tak mi sie nic nie chce, nic tylko kocyk, zimny napoj i leniwe lezenie :):):) a tu dopiero poczatek tygodnia, a ja juz chce sobote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja! chca mnie w pierwszoligowej druzynie Þrottur. Co ja nie nawymyslam w tym swoim zyciu ,teraz w siatkowke bede grac.Umre nie nudzac sie ,chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Jestem, ale ledwo dzis zyje... Wczoraj jeszcze sobie korki wywalilam w domu i nie mialam swiatla;), a potem poszlam po mojego kochanego do pracy wieczorem i wybralismy sie do knajpy... Dlatego tak fatalnie sie czuje, przesadzilam z koktajlami... Spalam dzis po poludniu ponad 3 godziny! Nasz jedyny wolny dzien- pon. minal niestety... A bylo fajniutko. Zakupy (moje ulubione zajecie;) ), a potem plaza. I musze Wam cos powiedziec, co zauwazylam. Moze ja jakas dziwna jestem czy co, ale Niemcy przychodza na plaze i dopiero tu przebieraja sie w stroj kapielowy, pokazujac przy tym calkiem naturalnie swe klejnoty czy tudziez co innego:D Strasznie mnie to zdziwilo i rozbawilo. W Polsce tak nie jest, chyba jest w nas troche pruderii... Moj Misio sam mnie tym samym zszokowal, po czym mowil, zebym sie tak nie gapila na tych ludzi hehe:P! Bede pisac na raty, coby mi wszystko nie zniknelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot>>> ja tez plosie o fotki makijazu:):) I nie nerwuj sie ta siostra S.! Tak to bywa z rodzinka... Neso>>> Wszystkiego Naj!!!:):) Esja>>> No to sportsmenka z Ciebie jak sie patrzy!:) Gratuluje! Haneczka>>> witam cieplo z mojej strony! Zola>>> Najwazniejsze to skonczyc niedobry zwiazek. Teraz otwiera siue przed Toba kolejna furtka ku lepszemu:) Wiem cos o tym, tez przed rokiem trwalam w toksycznym zwiazku... Ale teraz jest juz calkiem inaczej! Nowy facet, nowe zycie...;) Obrot o 180 stopni! Szczescia i optymizmu Ci zycze Zola:) Dasz sobie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa>>> ja nie wiem, jak Ty wytzymujesz te upaly... Ja bym chyba juz ze sto razy sie przekrecila!:D dobrze, ze jestes bezpieczna! I Twoj domek pewnie caly:) Naneczka>>> To masz fajna prace:) Ja sie caly czas boje, ze mnie tu nikt nie zechce po tej germanistyce...:( A tez chce prace bardziej ambitna, w koncu nie po to studiowalam, zeby robic cos na sile. Sa takie 4-5 letnie Ausbildungi np. przy REWE, wymagaja tam mature, ponoc potem jest pewna praca (np. jako Leiter marketu). Nauka plus praktyka, nawet \"troche\" platna. Tylko nie wiem, czy mnie wzieliby, bo moze z racji mgr mam za wysokie kwalifikacje? W ogole nie wiem, czy to ma sens... Moze powinnam pojsc jeszcze na studia? Chociaz wiem, ze samo studiowanie doswiadczenia w pracy mi nie da i potem znowu alles od poczatku trza zaczynac... Tak sobie mysle, ze jesli po pol roku nic nie znajde i najwieksza przeszkoda bedzie ten moj brak pozwolenia, to wezmiemy slub i tyle! Ech, jakos sie ulozy w koncu! Wczoraj w tej knajpie barman mnie zirytowal, zapytal, to kim teraz jestem po tych studiach, ja mu, ze magistrem germanistyki, a on ladnie brzmi- to mozesz jako kelnerka pracowac! Dlatego taka jestem teraz marudna, bo mnie wk.... dupek :o Neso>>> Nie wiem, jak to sie stalo, ze Cie na tej liscie nie ma... Wklejalam ostatnia przede mna ....hmmmm Aha! Jeszcze jedno. To jakas paranoja, ale sie dowiedzialam, ze ze dziekan powiedzial, ze takie dyplomy beda u nas wydane moze za pol roku i do tego tylko po angielsku!!!!!!!:o:o:o:o Niech ich diabli! Co to w ogole ma byc???! Nie wiem, do kogo isc na skarge, bo to nie jest normalne, ze na UWr jest takie zacofanie! Do tej pory to bede musiala moj dyplom we wrzesniu sama przetlumaczyc i slono za to zaplace...:o Bo przeciez potrzebuje tu tego dyplomu, zeby pracy szukac... W pon dowiem sie wiecej, ale juz nie mam nadziei. Echhhh.. Buzki wszystkim:) Trzymajcie sie cieplo! Pozdrawiam i sciskam!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot i JoAska - milej zabawy :) :) Spatzek - no to bomba z ta plaza :D Z jesli chodzi o prace, nie zyjemy w najlepszych czasach i chyba na calym swiecie jest w tym wzgledzie ciezko. A postudiach humanistycznych to juz w ogole klapa, chyba ze ma sie do tego przygotowanie pedagogiczne i zapragnie uczyc cudze dzieci ;) Ale miejmy nadzieje, ze cos szybko znajdziesz, poki co ciesz sie wakacjami, latem i chodz czesto na plaze podziwiac te klejnoty :D Caluski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie mam tu plazy ;) szkoda, na basenie za to nie zauwazylam zeby sie ktos przebieral tak przy ludziach.Zadziwila mnie ostatnio sasiadka z naprzeciwka, kobieta nie mloda juz, i ze tak to delikatnie ujmne nie najlepszej figury. Opalala sie w toples na wlasnym trawniku prawie juz na styku z chodnikiem :):D no coz, powiem ze jakby jeszcze byla mloda i piekna.....a tak to tylko ludzi straszyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja jako germanistka pracowac i tak nie chce. Zreszta nawet jesli bylabym np. po administracji, to i tak nie gwarantuje mi pracy... Nawazniejsze to zdobywac doswiadczenie i byc \"elastycznym\" i gotowym do przekwalifikowania sie nawet:) Ach, jakos to bedzie. W Polsce mialabym wieksze szanse, ale coz, zycie plata figle;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek - oj plata, plata :0 Dobrze jeszcze, jak sa to figle typu milosc ;), co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka>>> Rzeczywiscie, dobrze ze to milosc;) Wszystko milao byc inaczej hehe, a tu klops... Ale nie ma tego zlego.....:):D Z e wszystkiego mozna czerpac korzysci i pozytywne wnioski wyciagac, jesli sie chce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU>>> Gdzie jestes??? Mam nadzieje, ze wszystko super po weselu! Pewnie nie mozecie sie soba teraz nacieszyc i pelno na glowie macie, bo taka cisza z Twojej strony...:) Ciesz sie pelną parą waszym szczesciem! Czekam na maila w sprawie tego kolegi po germ.:) Dla mnie kazda rada i informacja sa dobre!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek - mi tez milosc dala popalic w sensie pokzyzowania planow zawodowo-edukacyjnych, mimo, ze to w tym samym kraju... Ale nie zaluje, bo odkad pamietam milosc zawsze byla moim najwiekszym celem, a sprawy zawodowe to tak przy okazji ;) No i mam za swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka>>> A mozesz napisac, czym sie zajmujesz obecnie, a jakie inne plany mialas (oczywiscie jesli chodzi i sfere zawodowo-edukacyjna;)!) ??? Dzieki bardzo:) Dla mnie milosc tez najwazniejsza, to dla niej sie tak \"poswiecam\" hihi! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek - obecnie pracuje na pol etatu w bibliotece pelniac funkcje mniej wiecej recepcjonistki za baaaardzo symboliczna stawke i jest to praca na nieokreslony czas, takze w kazdej chwili moga mnie zwolniec :P Praca ma jeden plus: zero stresu no i moge sobie robic swoje rzeczy wiekszosc czasu. A moje pokrzyzowane plany to sie mialy tak, ze po zrobieniu magisterki z anglistyki doszlam do wniosku, ze nic mi po tym, procz samozadowolenia no i dzieki tym studiom poznalam milosc mojegozycia :D Takze postanowilam zrobic drugiego magistra z bibliotekarstwa i pierwszy rok tego czegos mam za soba. Potem sie wyprowadzilam, bo moj facio dostal lepsza oferte pracy w zaswiatach i tam nie ma bibliotekarstwa, wiec wisze w zawieszeniu :D Jak studiowalam b, to pracowalam tez z bibliotece na uniwerku na nieco bardziej szacownym stanowisku, niz teraz. Takze teraz z planow zawodowych pozostaly mi romantyczne kolacje we dwoje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka>>> To musisz byc z natury bardzo spokojna osobka, jezeli pracujesz w bibliotece:) Albo sie dzieki tej pracy uspokoilas hihi! Ja jestem strasznym narwancem i musze miec tez troche narwana prace... Uwielbiam jak sie duzo dzieje, oczywiscie bez przesady;) Jestesmy w podobnej sytuacji, Ty po anglistyce w USA :) I bardzo dlugo juz tam jestes! Ale ogolnie jestes usatysfakcjonowana swoja praca? (pomijajac \"symboliczna\" stawke; oczywiscie;) )To wazne:) Ja dopiero zaczynam (nie liczac mojego au-pairowania 6 lat temu...) tu moje zycie i mam naprawde nadzieje, ze nie bede miec zbyt duzo momentow zalamania... Bo tego sie nie da uniknac niestety. Ale uszy do gory!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek - w bibliotece czasem wcale nie jest tak spokojnie, jak by sie moglo wydawac, ja akurat siedze w pracowni komputerowej, zapisuje ludzi na komputery itp. i czasem mam takie hocki klocki, ze glowa mala :D Rozne typy tu sie zjawiaja, z roznymi problemami, nierzadko psychicznymi... :D Spokojnie to jest glownie \"za kulisami\", gdzie sie kataloguje ksiazki itp. ( taka prace wlasnie mialam na tamtym uniwerku, bardziej umyslowa niz teraz ;) ) Natomist w bibliotece, gdzie sa ludzie bywa wesolo, szczegolnie, gdy jest to dobrze uczeszczana biblioteka miejska, tak jak tu. Ale ogolnie to ja lubie spokojna prace, moglabym siedziec przy biurku i tylko cos tam dzubac w komputerze, czy w papierach, mam cierpliwosc do takich spraw. Kolacyjki, no pewnie ze sa milusie, tak sobie potrafimy siedziec i gadac godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolicie ze dolacze do Waszej rozmowy? ja tez poswiecilam \'kariere\' dla milosci i nie zaluje moje zycie teraz wyglada zupelnie inaczej, to fakt ale inaczej nie znaczy gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leela - no to witaj w klubie, zreszta jeszcze wszystko przed nami, kariery rowniez ;) Wazne, zeby byla milosc, wtedy nawet parowki drobiowe smakuja niczym wolowe poledwiczki :D No oczywiscie to przesada, ale chodzi mi o to, ze coz z kariery, gdy nie ma milosci, coz z pieniedzy, coz ze slawy ... U nas na przyklad najbogiciej sie nie wiedzie, ale ja sie w tym wszystkim czuje luksusowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot i JoAska - ale Wam fajnie ze mozecie sie spotkac, bawcie sie super 🌼 kto mieszka blisko mnie i ma ochote odwiedzic piekna wyspe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ze rozjechalas stronke, to inna sprawa ;) Ale nie przejmuj sie, gorzej bywalao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×