Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witam wszystkich goraco 🌼 ale jestem zapracowana uffff w zasadzie to dobrze bo nie mam za duzo czasu na tesknote ale teraz juz jestem w domku i tak pusto :( no i nawet nie chce sie nic gotowac tylko dla siebie haneczka - wysle Ci za chwilke kilka zdjec :) GNU- dziekuje za zdjecia, wygladasz pieknie!!!!!!!!! sukienka sliczna!!! jeszcze raz gratuluje i zycze wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze 🌼🌼 JoAska - doszly zdjecia? duzo popislaliscie przez te kilka dni :D zabieram sie do czytania :) przesylam calusy 👄 dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja sie przylanczam do Clubu Fotograficznego tutaj. Jest to jak juz sie zdazylam zorientowac profesjonalny club. Wiec na pewno sie czegos tez i naczucze i moze byc to swietne doswiadczenie, porozmawiac i spotkac sie z ludzmi ktorzy maja podobna do mojej pasje. W nastepnym tygodniu mam spotkanie z nimi. Jeszcze uzgodnia tylko termin. No papatki Na razie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Witam wszystkich o poranku !! :D Leela nie doszlo nic do mnie. Haneczka dostalas zdjecia? OPzdrawiam wszytskich!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka: mam przktyki w PricewaterhouseCoopers, czyli w fantastycznej accounting firm. Za kilka tyg powinnam sie dowiedziec czy dostane oferte stalej pracy. Juz sie nie doczekam... Caluski dla wszystkich!! Margotka: ostatni dzien panienstwa!!!! trzymam kciuki za jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja w srode mam pierwsze spotkanie w tutejszym klubie fotograficznym. Jestem ciekawa co z tego wyniknie, i jacy ludzie tam sa, czy bedzie z kim pogadac. Mam nadzieje ze tak. Pozatym pogoda sie lekko popsula jakies zachmurzone niebo, a jutro idziemy na grilla wiec moglo by sie poprawic troszke. Ogolnie dzien jak codzien, no ale na nowym stanowisku, jak na razie sie ucze, i jest super. Atmosferka bardzo mila. Pozdrawiam i jeszcze tu pewnie zajrze dzis papaatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przylazlam z trasy,mlody jak zwykle byl ze mna ,dzis mam go caly dzien na glowie.Mama go bierze jutro na weekend ,ale sobie wtedy polaze ,bez obciaznika 70kg.Pogoda sie trzyma ,niewiem jak dlugo to jeszcze potrwa wiec skorzystam ile sie da. a poza tym to pichce obiadek ,rybka jak zwykle i sosik jogurtowy ,plus pomidory tym razem.W ogole na chleb itp mnie nie bierze,ani na makaron ,non stop jakies bialko i warzywa....Poczytalam dzis w necie ze jak ktos trenuje dluzsze dystanse to powinien 60% weglowodanow w diecie uwzglednic,ja w tym tygodniu zrobilam juz chyba z 50km,ale caly czas mam energie i bez klusek:PTakze niewiem jak to jes.chudnie mi sie ladnie i wolno...w tym tygodniu spadlo ponad 2kg,ale wiecej na centymetrze widac niz na wadze:P Dosyc .Ide zajrzec w gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Wreszcie dzis slonko wyjrzalo!!!:) Zaraz pojde na rower:) U nas dzis sie swieto miasta zaczelo, wiec troche sie dzieje;) Mam na disko jechac, ale chyba zrezygnuje... Musze byc fit jutro, bo trzeba ladnie posprzatac, bo w niedzile przyjezdza do nas corka mojego kochanie:):D Aha, te herbaty pije sie w godzinach 15-19, od wczoraj (pelnia) pzrez dwa tygodnie i potem po pausie to samo. Troche sie zmartwilam, bo tesciwa przyslala mi te herbaty i okazalo sie ze to rumiankowa i pokrzywowa(bleeeeeeee:o), ale moze zdzierże... Buzki:) Buzki:) Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich goraco wpadlam na momencik zapracowana jestm uffff ale nie narzekam, to dobrze ze mam czym glowe zajac do 5.30 w sklepie a pozniej od 7.30 -night club jutro to samo ale jeszcze kilka dni i zobacze moje kochanie :D pozdrawiam wszystkich goraco przesylam calusy :* zycze milego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w biegu, podziekowac tylko Leela, joAsi i marzence za sliczniutkie fotaski! 😘 Dziekuje! :) Od dwoch dni mam strasznie malo czasu, nawet poczytac nie mam kiedy :o Zdrowka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babs
Hej!! Pozdrowienia sle z Anglii( Eastbourne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezorientacja
Help!!!! może jest tu ktoś kto mi poleci mieszkanie tzn nocleg w Anglii okolice Notingam,Ripley:( mam zaklepaną pracę a noclegu nie mogę znaleźć:(:(-obszukałam juz chyba wszystkie oferty agencji:(( Help!moze ktoś z Was,może polecić mi azylek na 2 mce:( od tej pracy zależą moje dalsze studia:(-jutro zajrzę do Was-pozdrawiam miło👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezorientacja
:(":(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dezorientacji>>> Ja nie mam niestety pojecia o Anglii... Zajrzyj moze na forum Gazety.pl, praca za granica i tam popytaj! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny udany sloneczny islandzki dzien:)a czemu udany?hehehe:PA bo nabilam na licznik kolejne 7km i mam zamiar dolazic do 15km....Troszke podbiegam teraz ,moze sie na jogging przerzuce,energii mam jak dla 5ciu.:)Czego i Wam zycze!!!(kiedys mi sie skonczy wiem,ale teraz to korzystam na maxa) Wekend wolny ,Benny z mama,na wsi. Rower mi sie posul:( A teraz ide poogladac plazowa w tutejszym wydaniu:Pbuziaki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! No to nasza Margolcia juz mezatka :) Oj juz ci ona panienka nie bedzie :D MARGOLCIU sto lat zycia z jednym chlopem w szczesciu!!!! :D 🌻 Wlasnie ogladnelam sobie "kogel mogel' poraz nie wiem ktory :) Esja korzystaj korzystaj poki sila masz na to. POzdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam znowu tylko na chwileczke 🌼 Margot 🌼Niech slonce roztacza swoj blask nad Wami w tym niezwyklym dniu i przez wszystkie dni Waszego zycia. Niech weselne dzwony bija donosnie i radosnym echem brzmia w Waszych sercach na zawsze 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia 🌼 🌼🌼 🌼 pozdrawiam wszystkich goraco caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny Dla Mlodej Pary: Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie. * W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość obowiązek i wzniosłe ideały.... Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele - na całe życie włożona w kościele... Serdeczne gratulacje i zycze Wam abyscie byli przez Cale Wasze zycie tak szczesliwi jak w tym podnioslym i wyjatkowym dla Was dniu. Dzisiaj na obiadek zrobilam kurczaka po meksykansku. Oczywiscie z racji braku pewnych przypraw np meksykanskiej zmodyfikowalam go troszke i dodalam to co mialam. I tym sposobem zamiast bazyli dodalam oregano i tymianku zas zamiast przyprawy meksykanskiej dodalam przyprawe jamajska. Niebyloby zle gdybym doczytala, slepa kura, ulotke o zawartosci tej diabelskiej przyprawy meksykanskiej :) Otoz okazalo sie ze zawiera ogromniasta dawke chili, pieprzu i tym poodbnych ostrych przypraw. A ja sierota bosza pol sloika-niechcacy- chili dodalam juz wczesniej do cebulki,. wierzcie miszanka wybuchowa :) Gebusie Nam wyparzylo i mamy z Miskiem teraz ciche dni- hehe :D Na cale szczescie moj luby lubi takie pikantne rzeczy i nawet mnie pochwalil ze swietna ze mnie kuchareczka i ze powinnam czesciej. W zwiazku z czym nie zdradzilam ze wyszlo tak przez pomylke.... Niech pozostanie w niewiedzy ;) Mielismy sie wieczorkiem wybrac ze znajomymi na drineczki i na jump, ale w naszej dzielnicy jest oblawa na kolesi co podlozyli bomby, (po prostu mamy bombowo:) - nauczylam sie nawet z tego smiac zeby tylko nie zwariowac!) wiec siedzimy w domu, nigdzie nie wychodzimy bo na wszelki wypadek nie chcemy kusic losu :) Pozdrawiam serdecznie i zycze przyjemnego Lykendu :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek1976
wita sie wieden!!! pogoda wspaniala (no powiedzmy ;-)), mnostwo ludzi, tysiace rzeczy ktore mozna robic (co ja wlasciwie robie o tej porze w domu?!). jest super! ps. chetnie poznam nowych ludzi w wiedniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ninanne!!!!!-duzo duzo duzo duzo szczescia i zdrowia,dla Mezusia oczywiscie tez....Zaspiewalabym cos,ale tu nie ma takiej opcji np:Niech im gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie:P!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margocia>>>>> Wszystkiego co najpiekniejsze! Wszystkiego co najukochansze i najslodsze! Wielu cudnych lat spedzonych we dwoje! Niech spelnia sie Wasze marzenia, nawet te najskrytsze! I smiejcie sie razem zawsze duzo i z optymizmem patrzcie w przyszlosc! I niech Wasza milosc kwitnie i nabiera coraz to nowych barw wraz z biegiem czasu!❤️ Szczescia, szczescia, szczescia!!!:):):) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezorientacja
spatzek-dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ❤️ przyjmij i od starej haneczki zyczenia samych cudownych chwil ze swoim kochaniem! 😘 wszystkiego co najlepsze i duzooo radosci! :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Witam serdecznie domek i ewaz :) Ja tez z Wiednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia - sto lat wspolnego i cudownego zyc :) wracaj do nas szybko z opowiadaniami i w szczegolnosci ze zdieciami slubnymi, czekamy z niecierpliwoscia !!!!!! :D kto tu jeszcze poza mna tak bardzo sie fotografia pasjonuje, ze az jakis klubik sobie znalazl ?? ;) :D Nesoxochi !!! ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotku i S. - zycze wam obojgu samych szczesliwych chwil w zyciu, abyscie nigdy nie zapomnieli o tej milosci ktora dzisiaj stala sie miloscia malzenska, niech zawsze swieci wam sloneczko i mnostwa okazji do usmiechu 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a wszystkim bywalczyniom tyle samo radosci co dzisiaj jest udzialem mlodych malzonkow.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot
A CZY KTOS MIESZKA MOZE W TURCJI KONKRETNIE W ALANYA?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Margolcia wszystkiego najjj :):):):):) A ja wlasnie wracam z grilla, super bylo towarzystwo iscie miedzynarodowowe: francuzi, niemcy, hiszpan sie trafil, irlandczyk, anglikow pare no i my z L polacy. Imprezka. Irlandczyk nam mowil ze nauczyl sie dwa slowa po polsku bo mial kiedys szefa polaka. Jedno to bylo \"na zdrowie\" a drugie ..... :/ no wlasnie \"ku**a\" oczywiscie zostal poinformowany co te slowo oznacza. Powiedzial ze ten polak go czesto uzywal. Ehhh :/ no coz. Ale ogolnie bylo narpawde niezle. Jutro idziemy na panting. Czyli plywanie lodziom i odbijanie sie kijem cos podobnego do gondoli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magie
a ja mieszkam w japonii, kurcze, wiecie jak to daleko i ajk okrutnie teskni sie za krajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×