Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Dziewczyny dałam linka do Waszego topiku innym dziewczynom, które chcą poznać ludzi z Francji. Zaopiekujcie się nimi, bo pewnie się odezwą. Pozdrawiam Was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus -witamy po \"naszej\" stronie :) gdzie ty dokladnie jestes? w NJ? czy IL? mozesz mi pocztowke wyslac;) za 18 dni bede w Polsce... nie moge sie juz doczekac :P czyli co? zadnego jedzenia nie moge ze soba zabrac?? a np. wode mineralna w butelce? tez zabiora? dobra Kochani, mykam do pracy :)) a potem wieczorem idziemy z Miskiem na imprezke :) milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberr
Cześć! Wybieram się niedługo do Paryża:) Moze ktoś mi napisać jak wygląda zycie w tym mieście?Jakie sa koszty utrzymania, itp.? Dziękuję i pozdrawiam:) 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawaw
amber widze ze i ty tu jestes:) dziewczyny ile was jest z paryza bo jakos czytac tyle stron to chyba tydzien by mi zajelo wiec jesli takie sa to wpisywac sie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawaw
GROSKOT z Paryza odezwij sie prosze :) ja tez paryz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. amberr - aktualnie z Paryza regularnie nikt nie zaglada, czasem Alexandra, a moze teraz Groskrot zauwazy wasze wpisy i cos podpowie.. Bagatelka - zajrze napewno na oberzynki.. Jade - dokladnie jestem w New Jersey, jakas niecala godzinke drogi od centrum Nowego Jorku.. Mozesz miec jedzenie, ale oryginalnie pakowane ze sklepu, ale nie owoce czy warzywa, zadnego miesa, zadnych sadzonek roslin (moja Mama zawsze przemyca jakies roslinki :D) maremarie - ja tez myslalem , ze to jedno i to samo warzywko.. ciekawe.. Margot - a masz fotki z zielonym noskiem? chcialbym zobaczyc, s\'il est possible.. Naneczka - w czasie lotu nad Niemcami widzialem, ze macie tyle samo sniegu co i w Polsce.. Czy juz sie ulzylo z tym bialym g...? Dzisiaj z siostra i mama robilismy porzadki w ogrodku, krokusy wlasciwie juz przekwitly.. Jay - bedzie co ma byc... mam na mysli Twoja tesciowa.. Trzymaj sie.. GNU - odezwe sie moze jeszcze dzisiaj.. na razie papatki, wolaja mnie na obiad.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Napisalam Wam dzisiaj dluga wiadomosc i niestety padl mi net w trakcie wysylania... i padl na cale popoludnie, wiec nie udalo mi sie jej odzyskac! 😠 Co za zlosliwosc rzeczy martwych! A swoja droga mam juz dosyc tego naszego netu! Grrrr... Od kilku dni strajkuje genalnie (czyzby byl z pochodzenia Francuzem? ;) ) i powoli ze wspolkatorami zaczynamy sie zastanawiac za co tak naprawde placimy calkiem niemala kase! 😠 Tak poza tym, u mnie wszystko w porzadku! Jestem calkiem dumna z siebie, bo napracowalam sie dzisiaj... Napisalam prawie 1400 slow mojego eseju! Szlo strasznie odornie, ale potem jak \"puscilam wodze fantazji\" ;) to nagle zrobilo sie z tego 1400 slow! Musze to jeszcze dopracowac... \"wypiescic\"... I jutro bede mogla poswiec czas na czytanie materialow do kolejnego esesju! :) kokus - zdjecia wyslalam! :) Mozesz sprawdzic skrzynke! A tak w ogole: witaj \"po drugiej stronie\", witaj na emigracji! :) 102 - glowka do gory ❤️ Trzymaj sie cieplutko! Mam nadzieje, ze serducho szybko sie zagoi! :) Squirley - ale zrobilas mi apetyt na buraczki! Od razu wyciagnelam z szafy sloik buraczkow z \"Krakusa\" (maja tutaj takie przysmaki w najblizszym supermarkecie) i zjadlam ich ponad polowe :D Pozdrawiam Was cieplo i wyslylam te moje wypociny zanim znowu znikna w otchlani internetu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ale wywolalam tutaj buraczana orgie ;) widzialam w parku krokusy i przebisniegi :D !!!! wprawdzie pochmurno dzisiaj i co rusz popada, ale jest juz cieplej, ha! kokus- te przemycane roslinki to marycha? hehe ;) margot- witaj ! oberzyn nie bylo wczoraj w sklepie, w sobote popoludniu to w sklepie wyglada jakby ludzie szykowali prowiant na tygodnie... witajcie fracuzki/francuzi! zmykam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos z was, ze stalych bywalcow aktualizuje tabelke, bedzie latwiej nowym osobom,tylko zeby zostaly a nie zaraz znikna Na pewno duza czesc z tabelki juz nigdy tu nie zajrzy Ostatnio byla osobka ze Szwecji , mam nadzieje ze sie pojawi Kokus jak najmilszych chwil zycze za oceanem Juz mialam podjeta decyzje powrotu do Polski ze swoim a tu niespodzianka,moj szef zaproponowal mu prace.Zaczyna jutro, na razie sie nie okreslil do konca co bedzie robil,dostanie samochod bo musi byc dyspozycyjny,beda przenosic biuro niedlugo to pracy bedzie chyba mial duzo Ludzie ktorzy robili to dotychczas okradli mojego szefa i siedza w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QQ ❤️ Jak Wam mija niedziela? Ja dopiero wygramolilam sie z lozka :P Ostatnio jestem zupelnie rozlegulowana... Chodze spac bardzo pozno i wstaje o nieprzyzwoicie poznych godzinach! :o A do tego jeszcze doszla zmiana czasu... Jutro to dopiero bedzie wyzsza szkola jazdy jak bede musiala raniutko wstac ;):P Z powodu strajkow studentow we Francji, najprawdopodobniej egzaminy beda przesuniete na wrzesien! :o Ufff... naprawde ciesze sie, ze wyjechalam na stypendium do Irlandii... :) maremarie - no faktycznie wywolalas burze buraczkowa ;):D :) BlingBling 🖐️ Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pittypat
Witajcie. Szukałam czegos takiego jak Wasze forum. za miesiac jade do Stuttgartu na dlugo, brakuje mi tam znajomych. Moze ktos sie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsika
hej wszystkim , pozdrowienia ze serca hiszpanii. mieszkam tu juz ponad piec lat i jest niezle ...) klimat tez dobry ,tesknie za ojczyzna czasami . wiec jade i ja odwiedzam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-ko
a ja marze, zeby wyjechac do innego kraju! tylko nie mam okazji..no i pieniązkow..ale pozdrawiam wszystkich Polakow mieszkajacych na obczyznie..zazdroszcze wam...i podziwiam za siłe, odwage i wytrwanie...powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. ka-ko - dzieki, napewno kiedys uda Ci sie wyjechac... :D monsika - witaj na topiku.. napisz nam cos wiecej o Hiszpanii.. maremarie - nie slyszalas o strajkach studentow i licealistow ze Francji? To juz chyba dwa tygodnie.. strajki, demonstracje itp, itd.. Chodzi o zmiany w kodeksie pracy, ktore chce wprowadzic rzad francuski, a ktore wydaja sie niekorzystne dla mlodziezy.. pittypat - witaj na topiku.. Margot - dziekuje za zdjecia, slicznie wygladasz.. jak prawdziwa Irlandka.. :D BlingBling - ja nie mam teraz dostepu do tabelki, moze ktos inny. Dziekuje za zyczenia.. musze konczyc.papatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Dawno mnie nie bylo.. A nie chce mi sie wszystkoch zaleglosci czytac. len ze mnie. Zaraz spadam do pracy. A szkoda. Ale wiedzcie, ze zyje :D i jestem szczesliwa ;> Pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Na to forum trafilam zupelnie przypadkowo a jest on taki super! (Od ponad 6 lat mieszkam w polnocnych Niemczech) Bede do Was zagladac! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spedzam dzisiaj bardzo leniwa niedziele... Tak wplywa na mnie ta pogoda pod zdechlym psem... Mialam w planie porobic wiele rzeczy i coz... niewiele mi wyszlo z tych planow... Ale z drugiej strony pobyczenie sie raz na jakis czas jest bardzo zdrowe! Gorzej jak powoli zaczyna nam zwisac nad glowa miecz Damoklesa... Terminy moich esejow zaczynaja mnie pomalu gonic :o :) kokus - ciesze sie, ze zdjecia doszly! Naprawde spedzilam wesolo czas w dniu Swietego Patryka :D :) maremarie - kokus chyba Ci juz wszystko objasnil o strajkach :) Witam tez wszystkich nowych 🖐️ Usciski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betif
Moncia -> jak dlugo jestes w Irlandii , a moze jest jeszcze ktos z tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Hejkaaaaaaaaaa Wpadam na chwile ;) u mnie dzis juz wiosennie, 20 stopni, troche sloneczka, ciut deszczyk pada, wiec wiosna tuz tuz... Moja cora skonczyla ostatnio piec m-cy, rozwija sie wspaniale, w sumie urosla juz 14 cm i przytyla 4 kg :) W lecie lecimy obie do Polski. paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o najwazniejszym zapomnialam-podziekowac osobom , ktore odezwaly sie na moja prosbe odosnie München. dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, tylko na sekunde - (ostatnio wpadam tu jak po ogien) - slonce swieci! mymy nagle 22°C ! wiosna idzie! jak Wam minal weekend? My bylismy w sobote w Salzburgu na fescie i wygralismy 2 nagrody! min. dwie noce w dowolnym **** Hotelu w Salzburgu + masaze + bezplatne wejscie do wszystkich muzeow + bezplatny transport miejski przez 48 G. Fajnie nie? W czwartek bylam sie wytanczyc - poszlam ze znajomymi na \"Afterwork\" - fajnie bylo! Spotkalam ex-Michaela - ostatnio jak ja spotkalam, to zachowala sie bardzo nieladnie w stosunku do mnie... Mimo wszystko serdecznie ja pozdrowilam... troszke sie zdziwila, moze nie poznala w pierwszej sekundzie... ale coz, to nie moja sprawa. Troche wrednie ja skasowalam, bo wygladala przefatalnie... Zwykle nie sa to gierki w moim stylu, ale to, co ona przedstawila kiedys i jak potraktowala mnie i Michaela... pozwolilam wiec sobie w drodze wyjatku... Co poza tym... jutro mam rozmowe o prace, zobaczymy czy mnie to wogole zaciekawi... Mialo byc jak po ogien, a sie rozpisalam... na razie, wracam do robotki! dzieje sie oj dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 16 dni bede w Polsce !!! jeju jak ten czas szybko leci !!! dzis mam dzien wolny wiec jade sobie na zakupy :) musze kupic jakies pamiatki i jakies butki dla siebie... bedzie duzoooo zwiedzania ;) nawet nie wiem co spakowac ;) tyle jest do zrobienia... maremarie i naneczka 🌻 to ktorego dokladnie widzimy sie we Wrocku?? Gnu 🌻 juz lepiej? dostalas mejle? bo ani widu and slychu od Ciebie.... Kokus🌻 kiedy jedzisz na Six Flags? jak tam bedziesz poprosze o jakies fotki :P sama z wielka checia bym tam pojechala, ale z drugiej strony mam potworny lek wysokosci...z slyszalam ze rollercoastery sa niesamowicie wysokie... i strasznie zakrecone ;) u nas od kilku dni jest pomiedzy +1 a +4 C.. ja chce wiosneeeeeee ;) ps. Sqirley - to kupilas ta super torebke czy nie bo nic nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka z Wiednia pisala ze u niej juz lato prawie . A co tutaj,tutaj to biale g... pada i pada,dzisiaj i wczoraj mokre na przemian z deszczem. Mam depresje sniegowa,ekipa z mojego domu jezdzi ciagle na solarke chyba tez sie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade: hej! nie kupilam jeszcze torebki. wtedy jak sie zastanawialam czy kupic pojechalam p opracy do sklepu, ale nie bylo tego modelu co chcialam kupic. jest inny, ktory tez mi sie bardzo podoba, ale kosztuje prawie 300. Na razie sie wstrzymuje. szczegolnie, ze chce sobie kupic bilet to Polski... A mam z tym niemale problemy. Obie strony ktore sprawdzam, Orbitz i Cheaptickets pokazuja mi fajna cene i mase ofert ale jak klikam na select to mi sie pokazuje wiadomosc, ze sorry ale z powodu jakiegostam ten lot jest niedostepny i cena jest XYZ. Ale po spodem w ofercie sie nic nie zmienia. Wiec juz sama nie wiem co o tym myslec... Nie wiem czy to dlatego, ze to taka odlegla data lotu czy co... Chyba bede musiala do nich zadzownic. Moze nie mozna rezerwowac biletow z wiecej niz 6-miesiecznym wyprzedzeniem?? Czy ktos sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka UK z tej strony.... ja juz od prawie 2 lat tu jestem :) i nie nazekam... serdecznie pozdrawiam całe cheshire i reszte świata :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - z doswiadczenia wiem, ze nie ma sensu rezerwowac biletow z wiecej niz 1-2 miesiecznym wyprzedzeniem. Poza tym nie wiem, czy masz bardzo scisle daty, ale czesto mozna szukajac cen wybrac opcje \"my dates are flexible\" i wtedy pokazuja najtansze polaczenia, bo po prostu sa takie niektore dni, ze akurat jest taniej. Ja w te sposob znalazlam przed paru laty lot do Londynu za 700$ w lipcu! (normalne ceny okolo i powyzej 1000$. Poza tym naprawde najkorzystniej jest kupowac przez storne www danych linii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie deszcze pada... pierwszy raz w tym roku !! jest szaro , buro i do d&^% ;) wrocilam z zakupow - kupilam mase pamiatek z lisciem klonowym ( zegar na sciane, podstawki pod napoje itp), i troche ciuchow i kosmetykow... tak sobie mysle ze najlepsze miejsce do pracy do The Body Shop ..pachnie niesamowicie !!! mniam mniam :P bagatelka ma racje - jest dobrze kupowac na stronach lini lotnicznych... mozna naprawde cos dobrego i taniego znalesc.. zalotka witamy na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×