Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość natkos
Czesc dziewczyny, Gapa, no Ty krecisz faktycznie..ja na forum ,,Polki w stanach'' nie na tym powszechnym gazety, choc tam swego czasu siedzialam zanim mnie wpuscili na ,,polki'', bo to chyba wyselekcjonowane tlyko moga ;). Fajnie dziewczyny,ze jestescie tutaj. Pczeczytalam kilka poprzednich stron, bo na wiecejnie mam sily i widze,ze 102 troche mniej aktywna jest a Gapa to chyba pelni sluzbe na forum ;) A ja tak czasami bywam, bo generalnie cos mi net szwnakuje, niby mam przez kabel ale nawala, bede musiala do cox zadzownic i spytacco sie dzieje i za co ja w takim razie place-czasami nie mam polaczenia caly dzien, dopiero gdzies pod wieczor sie znajdzie... Dzis mnie troche zycie znow dobilo, bo bylam aplikowac o food stamps i kobieta powiedziala,ze musze poczekac na decyzje ale jej sie wydaje,ze nie bede ,,approved'' i wspomniala cos,ze nie jestem us citizen...przepraszam,ze jak??? Czy to oznacza,ze w takim razie nie potrezbuje pomocy? Jesli mi odmowia wysle meza, on jest citizen i do tego to on jest ten powod aplikacji, bo low income, wiec moze jemu sie poszczesci a jak nie to przyzekam,ze bede z nimi walczyc i sie odwolywac, bo wszedzie mnie zaaprobowali ze wzgledu na niskie zarobki a tu niby nie.Ale najabardziej mnie to stwierdzenie,ze nie jestem jeszcze us citizen...Toz to mi pod jakas dyskrimimacje mniejszoscinarodowych podchodzi a do tego amerykanina im urodze wiec jak? i to ze znacznie madrzejszej krwi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikos ;), Gapa sluzbe odbywa srednio przez dwa dni, raz na pol roku i odbija sobie za wszystkie czasy :D Ja rowniez bylam na forum Polki w Stanach i zadalam Ci na jednym z topikow pytanie, ale juz tam wiecej nie weszlas..... A ten drugi topik z Twoim pytaniem znalazlam dopiero dzis :p No niewazne, w kazdym razie jestesmy ;) 🖐️ ide do baru, a co. 102, widze, ze n gg masz za daleko, wiec ci powiem, tak mam bilety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, Natkos, nie Nikos, uprzejmie przepraszam, to pewnie dlatego, ze jeszcze nic nie pilam, za malo krwi w alkoholu :D:D:D:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natkos napisz na gg ja jestem caly czas 2921213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natkosia> ciesze sie, ze zawitalas i mam nadzieje babki, ze uda Wam sie spotkac. Ja bardoz sie ciesze z forumowianki Nikoii, mam ja pod reka no i co tu duzo kryc dobrze sie dziecko sprawuje hihihih 102> ja nie natkosia, ale moge skrobnac na gg ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :-) dzieki za zapewnienie, ze ktos jednak czyta to co produkuje. tutja tez zar z nieba sie leje, a mnie czeka przygotowanie szczegolowego konspektu lekcji na wtorek - na obserwacje jednej lekcji przychodzi moja Line manager - nie mam pojecia jak to przetluamczyc na polski, po prstu prawie szefowa, ale nie do konca. Musze to zrobic dzisiaj, bo jutro jedziemy do Londynu, gdzie mam nadzieje uda mi sie kupic sukienke na wesele...w Northampton nic nie ma, pustka albo kompletna tandeta w sklepach. pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Gapa - co do kremu to moze Vichy a zdecydowanie Avene http://www.avene.fr/public/avene/html/index.php tam sa super kremy wszystkie hypoalergiczne i tez do cery naczynkowej (mam ten sam problem) albo wejdz na strone www.esentia.pl.chyba mozna juz zamawiac do jakiegokolwiek kraju nie tylko do Polski. powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspina
zycze wszystkim milych wakacji.... odezwe sie z ojczyzny.. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuzi wygrali - jestem zrozpaczona 😭 :P Musze chyba zaczac im kibicowac, moze wtedy w koncu przegraja ;);) Niestety znowu ceka mnie kilka dni sluchania jacy to francuzi sa wspaniali 😭 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wlasnie wrocilam z BBQ z okazji Canada Day :) wieczorem ide na fajerwerki.. jak mi sie uda wysle Wam kilka fotek :P opalilam sie ladnie - troche ramiona mnie pieka, ale mysle ze minie szybko... pogoda jest cudowna - slyszalam ze to pierwszy tak ladny Canada Day od kilku lat - bo zawsze to albo deszcz albo wiatrzysko i zimno... zapowiadali +25 stopni, wyladowalismy na + 34 stopnie:) jak Tam u Was plany na 4th of July? jedziecie gdzies? nic, zycze Wam przeslicznej pogody i super weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - no co Ty chcesz od tych Francuzow, calkiem ladnie grali, caly czas parli do przodu, gol byl wypracowany, a nie jakis przypadek, po strzeleniu nadal walczyli o nastepny punkt, a nie zeby tylko utrzymac wynik.. w dodatku uwazam, ze sedzia ich dyskryminowal.. i jeszcze ten gol, ktorego nie uznano.. Brazylijczyk ewidentnie cofnal sie, zeby wprowadzic Francuza na pozycje \"spalonego\".. No rozchmurz sie, niech sobie mysla, ze sa wspaniali...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade - u mnie plany w powijakach... u siostry w samochodzie znowu nawalila klima, wiec wykluczyla jakiekolwiek przejazdzki.. Moze jakies kino zalicze.. mysle o tym filmie z Jenifer Aniston \"The Break Up\" - jesli nie przekrecilem tytulu.. Najgorsze, ze w poniedzialek wolny dzien.. i dolarkow nie bedzie... a za cos w koncu musze zyc tutaj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa - ja tez wszystko czytam... jesli nie komentuje, to tylko dlatego, ze nie mam pomyslu co napisac do kogos.. To co piszesz o Line Manager to chyba jest taki odpowiednik \"Opiekun stazu\" albo stazysty.. Z tym ze dotyczy to studentow odbywajacych praktyki w szkolach.. Natkos - witaj na topiku... Ci Amerykanie sa okropni.. i jeszcze Ci powiedza ze to w imie demokracji... 102 i Gapa - dziewczyny, a jak sie zapowiadaja huragany na ten rok? bo nie slyszalem zadnych konkretnych prognoz.. mam nadzieje, ze niezbyt intensywnie.. Nie mam tutaj GG, bo chetnie bym z wami pogadal... Jay - no to sie ciesze ze te pomidorki smakuja.. co swoje to swoje.. Reign of Light - myslalem o Empire, ale chyba sie wybiore na taras widokowy w Rockefeler Center, podobno jest taniej i szybciej, a za to masz widok wlasnie na EmpireSB.. Mysle, ze wkrotce beda fotki z Parady, ale pogoda byla kiepska i jakosc nie jest rewelacyjna.. pozdrowienia dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie- mamy ja, Natalie znaczy sie ;-) hip hip hurrraaaaa... fajna dziewczyna , na razie tylko telefonicznie ;-) jay- na co czekasz- skrob na gg jak masz moment ;-) nie obiecuje ze szybciutko odpisze ale.... kokus- huragany maja zatoke omijac w tym roku, nie chce mi sie wierzyc. natomiast nie dobra wiadomosc dla ciebie- wszystkie ( a ma byc ich rekordowa ilosc w tym roku) ida na zachodnie wybrzeze.oooo Karolinki i NY strzezcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on uk
czesc .londyn wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - ok, dziekuje za ostrzezenie.. :D Natknalem sie na stronke, gdzie jest kamerka nad gniazdem bocianim w Polsce.. Teraz jest tam jeszcze noc, ale za godzinke bedzie jasniej i bedzie lepiej widac.. Juz nie spia, te bocki... www.przygodzice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopadlo mnie maniactwo latynoskie, kupilam sobie dzis plytke CD Juanes, wpadl mi do reki, bo uslyszalam go na nowej plycie Nelly Furtado i wlasnie slucham w kolko piknych piosenek i ... im dluzej slucham tym wiecej rozumiem, matyldo, nie sadzilam, ze az tyle rozumiem;-)) ciesze sie, ze to mi nie uciekl, kiedy przestalam brac hiszpanski w szkole 102> ciesze sie, ze Was na FL wiecej ;-) i mam nadzieje, ze natkosia nie bedzie miala juz dolow wiekszych czy mniejszych, w koncu Was tam ma pod reka teraz Dzisiaj juz chyba nic nie zrobie do prezentacj i projektow, za bardzo sie rozlatynowalam hihih ale jutro nosa do ksiazek, ale tylko tak lekko, w koncu czlowiek musi odpoczac troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ;-) >>kokus - tu kazdy nauczyciel ma line managera niezaleznie od tego na jakim jest etapie czy to poczatkujacy czy calkiem doswiadczony nauczyciel. Mam nadzieje, ze sie do niczego nie przyczepi, a konsepktu nadal nie napisalam - przynajmnije \"na czysto\"...totalne lenistwo, ale mam jeszcze dzis i jutro w razie czego. pozdrowionka z goracego N\'pton. p.s. jak ja sie ciesze ze Anglia przegrala!!!! W koncu skonczy sie to szalenstwo tu panujace od maja! A portugalczycy przynajmniej lepieje wygladaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisalam i mi wszystko wcielo,juz nie bede tego ponownie wklepywac,no nic zycze slonecznej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... ja tez mam sloneczna niedziele i takiej zycze wszystkim.. Zaraz jedziemy na basen.. bede paradowal w tych smiesznych amerykanskich gatkach.. Bling Bling - wlasnie.. napisz co tam ciekawego w Twoim chlodnym kraju... pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 102 za powitanie haha i jay za (jak zwykle) mile slowa... U nas slonca brak na pln florydzie, jak to na florydzie;) ja sie nie opalalm juz miesiac i caly braz, ktory mialam zszedl i teraz jak bede chciala znow polezec na plazy to znow beda meczarnie i cierpienia i przypieczona skora znaim sie znow oswoi ze sloncem, ech... Huraganowjak naarzie nie ma, cisza... i dobrze,bo ja juz kilka zaliczylam i jakos nie tesknie za kilkudniowym brakiem pradu, a coza tym idzie lodowki, cieplej wody i klimatyzacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam jeszcze, ze jak nie na plaze to na koncert mozna, ja dzis z mezem jade, jakas orkiestra bedzie wsrod zieleni grac, na pewno bedzie milo... Jay-moglabys polecic jeszcze jakas latynoska muze, wykonawcow? Jak bylam w miami to pamietam,ze bardzo chcialam sobie kupic wlasnie takie rytmy jakie tam kroluja i obiecalam sobie,ze w drodze powortnej z key west ale w drodze powrotnej nie mielismy juz czasu by sie zatrzymywac no i przepadlo.Moze bym teraz online gdzies znalazla ale wolalabym jak ktos poleci, a nie tak w ciemno... dziekuje i buziaki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwilke! Jutro moj wielki dzien - ogloszenie wynikow! :o Zaczynam sie lekko tym wszystkim stresowac... :o Kokus - prosze Ci o potrzymaniu kciukow! Thanks! :) kokus - owszem Francuzi ladnie grali (i na pewno zasluzyli sobie na ta wygrana). Po prostu denerwuje mnie ta cala otoczka, to glupie gadanie i 95% wiadomosci poswieconych tylko i wylacznie pilce i tym co Zidane zjadl na sniadanie... :o Ilez mozna o tym sluchac??? Denerwuje mi tez brak obiektywizmu, ostre \"jechanie\" na inne ekipy w telewizji... :o Zawsze kibicowalam Francji, ale od tego mundialu po prostu nie moge :P:D :) Aggaa - Widze, ze tez masz powyzej uszy tego mundialowego szalenstwa! Angole tak dlugo grali w 10-te i trzech tzw. \"pewniakow\" nie strzelilo karnych! Coz... Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mieszkam od niedawna we wiedniu jest moze ktos z wiednia na tym forum???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×