Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hm a ja nic szczegolnego nie zrobilam tego 7 , szkoda chyba. Paaoollka , no widzisz szkoda ze obie nei mieszkamy w jednym miescie. Jak juz sa jakies fajne kobiety do rozmow, to z daleka. Cholera by to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka> co Ty taka nie chwalaca?? kobieto gratulacje!! wszystkiego dobrego na nowej... nowszej drodze zycia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! Bagatelka!! nic nie wspomnialas! ale w dobrym towarzystwie jestes - dzis ty i Eva Longoria sie chajtalyscie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko ❤️ GRATULACJE!!! ❤️ Coz za cudowna wiadomosc!!! ❤️ Nie, tego nie da sie inaczej wyrazic :D Wszystkiego absolutnie naj...najlpszego na nowej drodze zycia!!! ❤️ 🌻 👄 Niech zyja nam!!! :D PS Poprosze o jakies zdjecia mlodej pary!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany a ja tego nawet nie zauwazylam, Bagatelka najszczersze gratulacje , wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Po pierwsze ja tez chce sie dolaczyc do zyczen! Wszystkiego najlepszego i samej radosci na nowej drodze zycia bagatelko!!! jakos wczesniej nie zajarzylam! ale super :) Z tymi kolezankami to tu tak samo:( Te w pracy maja swoje zycie i jednak nieco inna mentalnosc a w dodatku wiekszosc jakas taka mloda... a ja juz taka stara.. :) ale jakos sie kreci:) Za pogode bardzo dziekuje jezeli da sie zapakowac to poprosze na anstepne 4 tygodnie :) a tak powaznie to tu nadal bryndza, pada i przestaje, dzis dla odmiany wieje i jest pochmurno... maaaatkooo, jaka ja juz zmeczona tym klimatem jestem. A no szkoda Blingbling ze tak daleko mieszkamy ale se chociaz popiszemy. Super ze ten topik powstal. Ja tu na wywiejewie ponad 5 lat siedze i tez mi do glowy nie wpadlo kiedys ze moglabym, plan poczatkowy byl:3 m-ce..upsik. oczywiscie tez gralam wczoraj w totka i trafilam 4-ke:) wow ale sie opkupie, ledwo na paczke fajek starczy, ktorych zreszta nie pale :) Pozdrawiam wszystkie i wszystkich i zycze milej niedzieli... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka !! witaj w klubie!!! oby to nie byly \"desperate\":) duuuzo szczescia!! fakt, data byla magiczna nasz hotel byl napakowany goscmi roznorakich wesel Ciekawostka ze w zeszlym roku jak byly szosteczki to jakos malo wesel bylo, ( tylko satanisci :)? ) no i to nie wypadalo w sobote A nam w tym roku stuka 15 lat pozycia- okazja do mega balangi!! pozdrowienia z dyzuru week-endowego ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka 🌻🌻SERDECZNE GRATULACJE!!!! 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A ja jestem starsza o rok od samej siebie z przed tygodnia :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Duzo zdrowka , szczescia i czego tylko pragniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane Dizewczynki 👄 Nic nie gadalam za wczasu, bo to wszystko bylo tak na chybcika na ostatnia chwile zalatwiane, w sumie na 2-3 tygodne wczesniej i az mi sie nie chcialo wierzyc, ze wszystko wypali, a poukladalo sie doslownie tak, jak zawsze chcialam. Tzn. przez dlugie lat juz sie nastawilam, ze nie wezme w ogole slubu, bo i tak nie bede mogla tego zrobic tak jak zawsze chcialam, wiec po co sobie zawracac glowe (tym bardziej, ze dopiero d 7 lat jestem z zwiazku z odpowiednim facetem ;) No wiec, ze by sie nie rozwlekac - zawsze chcialam slub, ktory bylby romantycznym i intymnym momentem tylko dla dwojga - najlepiej na plazy o zachodzi slonca ... ale przez cale lata zylam w przeswiadczeniu, ze tego sie po prostu nie da zalatwic .... no i co powiem rodzicom :D Rdzicom jeszcze nic nie powiedzialam, a propos ;) Wysle im zdjecie niespodzianke, usmieja sie do rozpuku :D A bylo to tak: pojechalismy sobie w piekny punkt nad jeziorkiem, gdzie bylismy umowieni z pania slubowniczka (emerytowana pani z sadu) oraz jej wnuczetami (swiadkami). Pogoda byla piekna, za goracao (chyba ponad 30*C), ale dalo sie przezyc w cieniu. Slub byl na takim tarasie wystajacym nad jezioro. Obraczki kupilam jeszcze jako dziecko w upominkach, z nadzieja, ze kiedys spotkam milosc swojego zycia :D Sa z prawdziwego srebra :classic_cool: Udalo sie - moj kopciuszek wdzial sie w obraczke i to na wlasciwy palcec, jakby byla na niego skrojona :D Bylo bardzo milutko, swiadek robil nam zdjecia moim aparatem, co z tego wyjdzie zobaczymy, bede sie musiala troche rozeznac w tej materii zanim sie podziele zdjeciami, co z radoscia uczynie :) Potem, po malym odpoczynku, na godz. 7 wieczorem (bo i jakaz inna) pojechalismy na kolacje do niesamowicie pysznej restauracji, normalnie takich interesujacych smakow w zyciu nie kosztowalam, bardzo niepowtarzalne receptury. Restauracja byla po drugiej stronie jeziora, juz w innym stanie:) No i maly spacerek o zachodzie slonca. Ot i co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricia25
hej witam wszystkich. jak widac jestesmy wszeszie, na calym swiecie:) ja pozdrawiam z londynu poki co a pod koniec 2007 napisze z cape town w poludniowej afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricia25
a tak poza tym to czy jest na forum moze jakas polak ktora juz mieszka w cape town?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricia25
i naj naj - gratulacje dla dopiero poslubionej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz za romantyczny slub, Bagatelko! 🌻 Magiczna data, magiczne obraczki i ten spacer pary mlodej przy zachodzie slonca! Cos pieknego! :) :) :) Duzo, duzo szczescia dla Was obojga ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia - menu nawet nie potrafilabym wytlumaczyc, ale sprobuje: na przystawki byla ryba, ktorej nazwy nie znam (po angielsku \'char\') w takim sosie, ze nijak go okreslic - w srodku bylo cos, co wygladalo, jak lody z zielonego groszku, bardzo subtelne i niespotykane zestawienie przypraw oraz jakis pyszny grzybkowy malange z cienkim jak drzazga kawalkiem ciasta francuskiego z sosami s bodaj wina sliwkowego i sherry. Na danie wlasciwe kaczy biust na lozu z przerwnych pieknych smakow i stek wolowy z ratatuille i trojkacikiem z zapieczonych ziemniakow. Do picia aperitify z campari oraz Cote du Rhone. I chyba zapomnialam korka wziac do domu, bo kolekcjonuje te z co poczytniejszych okazji ;) Paoollkka - no wiec wysylam pogode na 4 tygodnie plus 5-ty gratis ;) Ja wysylam, ale czy poczta dostarczy, nad tym juz nie mam kontroli :( U mnie znuwu kolezanki w pracy sa raczej starsze, choc ja sama mlodoscia nie grzesze :D (prawie 35 :P ), a te mlodsze to jakos w ogole innego chowu, troche moze zaplastikowane na amerykansko ... No i gratulacje za ta czworke - moze chociaz na ciacho starczy ;) patricia 25 - 🖐️ wsrod nas pbecnych topikowiczow nie ma nikogo z tamtad, ale cos mi sie widzi, ze jakas osoba z Pol. Afr. sie kiedys przewinela ... Kasiulena - no to 200 lat w zdrowiu i urodzie :) 🌻 Sorki, jezeli wspominalam cos wczesniej, a ja przeoczylam w roztargnieniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - dzieki 👄, a moj Tyrgys (teraz jestem pania Tygryskowa ;) ) jeszcze pod wieczor napisal szybcikiem wierszyk o tym wszystkim skladajacy sie z 7 linijek, a kazda z 7 sylab :D Az sie smiesznie czyta, ze jestsmy \"mloda para\", bo ja prawie 35, on prawie 49 :D (nieco zakurzony model, jakby to okreslila nasza byla wspoltopikowiczka akara ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko66
Witam serdecznie, czy jest ktoś z Norwegii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko to chyba przez reszte waszego wspolnego zycia bedzie wam towarzyszyc szczesliwa 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelko alias pani Tygryskowa - romatyczny ten Twoj pan Tygrys, nie powiem :D A para mloda jest sie tak dlugo poki w sercu mlodosc kwitnie ;) A obiadek mieliscie faktycznie przepyszny! Magiczne cyferki, niebianskie jedzonko, panstwo mlodzi - coz, to duzo mowic - to po prostu byl cud miod i orzeszki :D:D:D A propos mi i mojemu slubnemu ;) juz za niecale dwa tygodnie stukna dwa lata tego szczesliwego pozycia malzenskiego ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiuuuuuuuuuuuu, to chyba najbardziej romantyczny slub o jakim slyszalam, sama bym tak chciala!! ale w Europie sztywne reguly, ciekawe jakby zareagowal francuski mer gdyby ktos mu kazal latac nad jezioro w celu udzielenia slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia - tu tez by burmistrz nie latal nad jeziorko :D Ale na szczescie w ramach slubow cywilnych maja taki mily zwyczaj, ze jak ktos chce miec slub poza budynkiem sadu lub w dzien weekendowy, to mozna na wlasna reke skontaktowac sie z jednym z sedziow lub emerytowanym sedzia albo administratorem sadowym, a oni za dodatkowa (na szczescie dosc drobna) oplata chetnie sie pofatyguja gdzie tam kogo poniesie :) Margot - co do mlodosci w sercu, to ja sie czuje na 19-latke :D Stad te dziecinne pomysly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko - mialas bardzo romantyczny slub :) ja zawsze myslalam ze to moj byl romantyczny ( sceneria w parku na jesien.. piekne kolory, kwiaty dookola) ale Twoj przebil wszystko.. fajnie jest byc tak na maxa zakochanym co? :P czlowiek czuje sie jakby mial znow nascie lat... a dziescia-cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a NIE dziesci -cos.. zjadlam slowo nie hehe no tak.. za duzo sloneczka dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade - moj slub byl bardzo skromny i wrecz niezauwazalny, ale mi wlasnie o to chodzilo :) I chyba najtanszy, jakis w zyciu widzialam - sukienka bawelniana za 22 dolce i bukiecik z astromeii kupiony w ostaniej chwili w supermarkiecie za 3,59 :D Ale Twoj w jesiennym parku tez cudnie brzmi - taka ciepla atmosfera :) Bosze, znowu mam ten sam problem - zdjecia sa strasznie wielkie i nie dadza sie przyczepic do mejla :D Squirley mi kiedys kazala sciagnac program do zmniejszania, a ja to zignorowalam i teraz mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAGATELKA-gratulacje!!!!:))))😘😘 pozdrawiam wszystkich!!!😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak ja mialabym sie drugi raz hajtac (czyt. zrobic poprawiny ;) ), to na pewno postawilabym na taki slub tylko we dwoje :) Romantycznie, skormnie, gdzies na koncu swiata... ;) Ach, rozmarzylam sie... Musze pisac moj raport ze stazu - chyba nie trzeba sie rozwodzic nad tym jak bardzo nie chce mi sie tego robic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatleko to chyba byl program Ifran View , mam go na innym kompie i nie wiem czy poprawnie nazwe wpisalam , ale to jakos tak brzmi. Sciagac ,zmniejszaj i wysylaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka> moj slubny bukiet byl prosto z drzewa wiec darmowy;-P pzrebilas mnie o 15 dolcow z sukienka hahaha zwiewam do szkoly, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selala
witam wszystkich. Do Bagatelki- (manestra) Na oliwie smażymy cebulę( pokrojoną w kostkę) na szklisto,następnie wrzucamy części kurczaka,mogą być udka,osobiście wolę skrzydełka. solimy i pieprzymy już w garnku -dusimy ok 15 min i zalewamy to pomidorkami z puszki lub dorzucamy drobno pokrojone swieże. wszysto to dusimy na małym ogniu do półmiękkości. drobniutki makaron(jak ryż)gotujemy na mięko(wodę też solimy do smaku)odcedzamy na sicie,przesypujemy do głębokiej blaszki dodajemy 1 łyżkę masła lub margaryny i należy ją wymieszać,żeby makaron był sypki po zapieczeniu-nieposklejany.na wierzch układamy kawałki kurczaka i równomiernie rozprowadzamy resztę sosu. zapiekać ok 20 min w temp ok 180-200 st.(na pół kg makaronu ok dwie puszki pomidorów 400g) życzę smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×