Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Polakk
Szczerze mówiac to dzieki temu ze wyjerzdzacie sa same dobre rzeczy po I to w Polsce zaczyna brakowac rak do pracy i dzieki temu ci co tu pracuja zarabiaj coraz wiecej a po II to poszerzacie krąg naszej poloni ktora i tak jest wielka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia wrzucaj wrzucaj, no ja tez zostaje w kraju tak do 11 sierpnia i nie pogniewalabym sie gdyby bylo cieplo,nic z dlugim rekawem bym nie pakowala hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- co mialyscie na obiad bo nie mam smaka.... moze jakas podpowiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley otworzylam, to wyglada jak retrospekcja bitwy polnoc-poludnie, jutro obejrze je z bliska, podaj szczegoly- wyglada bardzo oryginalnie! BlinBling - to dziala! ale zanim wrzuce zdjecia musze je przytomnie posegregowac- wybrac najlepsze czyli postroszyc piorka:)Jak sie zapre to jutro wieczorem zdjecia beda na stopce dobranocka wszystkim jutro wstaje o 6 tez bede w pl do 11 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena podaj przepis na quiche z mielonymi bo ja robie tylko klasyczna a i to dla dzieci, bo sama -DIETA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cool! no to sie ciesze... to moje pierwsze doswiadczenie z Flickerem... Zdjecia zrobilam wczoraj w Historic Brattonsville, mala wioska moze 30 mil od CHarlotte gdzie mialy miejsce bitwy w czasie wojny rewolucyjnej w 18 wieku... armie w uniformach to armia brytyjska oraz amerykanscy kolonisci. A ten jeden spory gosc w zielonym uniformie na koniu to Joe, wlasciciel rancha gdzie sie ucze jezdzic konno... hehe... musze mu pokazac, ze zrobilam mu mase zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Polonie! Czeka mnie wyjazd do Manchester na stałe. Ciekawa jestem jak tam sie żyje ogólnie. W końcu to drugie miasto po Londynie pod wzgledem wielkosci i waznosci :) Udziela sie ktos na tym forum kto przebywa w Manchester? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das
Bournemouth - juz od ponad 8miesiecy. Ale postanowilem, ze jednak wracam na studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One day, when a seamstress was sewing while sitting close to a river, her thimble fell into the river. When she cried out, God appeared and asked, \"My dear child, why are you crying?\" The seamstress replied that her thimble had fallen into the water and that she needed it to help her husband in making a living for their family. God reached into the water and pulled up a golden thimble set with pearls. \"Is this your thimble?\" God asked The seamstress replied, \"No.\" God again reached into the river, and then held out a silver thimble ringed with sapphires. \"Is this your thimble?\" God asked Again, the seamstress replied, \"No.\" God reached down again and came up with a leather thimble. \"Is his your thimble?\" God asked. The seamstress replied, \"Yes.\" God was pleased with the woman\'s honesty and gave her all three thimbles to keep, and the seamstress went home happy. Some years later, the seamstress was walking with her husband along the riverbank, and her husband fell into the river and disappeared under the water. When she cried out, God again appeared and asked her, \"Why are you crying?\" \"Oh God, my husband has fallen into the river!\" God went down into the water and came up with George Clooney. \"Is this your husband?\" God asked. \"Yes!\" cried the seamstress. God was furious. \"You lied! That is an untruth!\" The seamstress replied, \"Oh, forgive me, it is a misunderstanding. You see, if I had said \'no\' to George Clooney, you would have come up with Brad Pitt. Then if I said \'no\' to him, you would have come up with my husband. Had I then said \'yes,\' you would have given me all three. I\'m not in the best of health and would not be able to take care of all three husbands, so THAT\'S why I said \'yes\' to George Clooney. And so God let her keep him. The moral of this story is: Whenever a woman lies, it\'s for a good and honorable reason, and in the best interest of others.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze weszly tylko 4 zdjecia i to nie te najladniejsze ,reszta jest za duza a nie mam programu do ich zmniejszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, to na co czekasz? :) najgorsze ze pozostale zdjecia nie weszly, bede dalej kombinowac He, czlowiek psioczy ale dumny z nowej ojczyzny jednak czasem jest;) Kochani wrzucajcie zdjecia, juz sie troche poznalismy czas poznac miejsca w ktorych mieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
das- czemu postanowiles powracac do kraju? ze wzgledu na studia tylko? jak Ci sie mieszka dotychczas? opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nottingham
jest ktos stad? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Podjęliście wszyscy bardzo trudne życiowe decyzje.Kiedyś jak ktoś wyjeżdżał to miał zamkniętą drogę powrotu, Wy macie możliwość zmienić to w każdej chwili, więc jest dużo łatwiej psychicznie. Podziwiam Was wszystkich za decyzje, macie sporo możliwości i z nich korzystacie. Zyczę Wam powodzenia i samych sukcesów, zadowolenia i potwierdzeń słuszności swoich wyborów, a przede wszystkim pracy w wyuczonych zawodach. Miałabym małą prośbę - Czy ktoś z Was jest na tyle sprawny internetowo, że byłby w stanie zamieścić w moim imieniu ogłoszenie w danym kraju. Mam małą hobbystyczną hodowlę kotów rasowych rodowodowych persów colourpoint i chciałabym zamieścić ogłoszenie o sprzedaży. Nie mogę tego zrobić z Polski (coś blokuje). Jeżeli któraś z Was byłaby w stanie i chciała w moim imieniu zamieścić ogłoszenie ze zdjęciem wraz z adresem hodowli strony int. byłabym bardzo wdzięczna-myślę o bezpłatnym portalu. Myślę o Niemczech, Francji i okolicach.[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b3a6cfa94cbb087e]http://images28.fotosik.pl/29/b3a6cfa94cbb087em.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistralka
Witam serdecznie ze Stuttgartu, w ktorym mieszkam od 4 lat z mezem i moim 2 letnim synkiem, a za polska juz jakos w ogole nie tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wrocil moj brat. Wyladowal w Szwecji w srode rano i juz w niedziele wieczorem przyjechal do domu. Ponoc warunki i place okropne,wiadomo u rodakow. Placili im marne 13 koron za godzine,to jakies 5 zl, zrobil 40 godzin,cale szczescie ze im na prom starczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmmm
Hej Blingbling, przypadkiem zajrzalam na Wasza strone. 13kr za godzine???? Toz to wyzysk w bialy dzien!!!! Tamci ludzie powinni poniesc kare! Normalnie jakby Szwed sie dowiedzial, to by od razu na policje zameldowal. Czlowiek nie powinien zarabiac mniej niz 80kr na godzine!!! Ja sama zarabiam 87kr, a pracuje w Lidlu. Szkoda mi ze tak przykro sie skonczylo, bo Szwecja jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley, usmialam sie:) tez mam taki z moralem: Facet miał trzy przyjaciółki i w którymś momencie musiał się zdecydować którą z nich poślubić. Dlatego postanowił zrobić test. Każdej dał po 4 tysiące złotych i czekał co będzie. Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera, solarium i kosmetyczki. Wraca i mówi: - Chce być najpiękniejsza, ponieważ cię kocham! Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i tysiąc puszek piwa. Wraca i mówi: - To moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham! Trzecia przyjaciółka wzięła pieniądze, zainwestowała. W krótkim czasie zarobiła 250 procent. Pieniądze znów zainwestowała i tak je pomnożyła, że dorobiła się wielkiego majątku. Wraca i mówi: - Ja te pieniądze zainwestowałam i zarobiłam tyle, aby wystarczyło na naszą wspólną, szczęśliwą przyszłość, ponieważ cię kocham. Facet był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami. Przemyślał wszystkie za i przeciw i... ożenił się z tą, która miała największe cycki. Morał: Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malmmm,ja wiem o tym. No ale coz poradzic w ogloszeniu umiescili inne place,a rzeczywistosc inna. Szwed by inaczej do tego podszedl,chciaz teraz tylu jest rodakow,zanizaja stawki wiec tez by moze bylo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj z domku Wlasnie zaczelam wykorzystywac \"dni nauki\" przeznaczone na te sesje egzaminacyjna. Ciekawe jak mi pojdzie- czy za bardzo sie nie rozleniwie i nie zaczne sprzatac mieszkania zamiast uczyc sie. Zwlaszcza ze tesciowie przyjezdzaja do Nas za dwa tygodnie :-o ! Milego dnia wszystkich zycze i trzymajcie za mnie kciuki bym sie nauka nie zniechecila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaska
Witam wszystkich,dzisiaj w domku-nie na plaży. Ugotuję się za chwilę,nie mogę z klimatyzacją,bo zaraz gardło mnie boli. Arnusia- widziałam te twoje 4 zdjęcia,ładnnie tam w okolicy,takie piękne góry.Wracam do czytania tego forum,bo mam zaległości, strony się rozmnożyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×