Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Przezylam chwile grozy. Oblalam sie bardzo goraca herbata... Nadal robie obie oklady. Skora troche mnie szczypie... ale nie mam zadnych babli... Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień! To już czwarty raz próbuję coś napisać,zawsze coś mi przeszkodzi.wrrrr wrrr Marguś ty to masz samozaparcie.list motywacyjny i CV.To jest to czego mi brakuje.A jesze My wszystkie Baby(ale z dużej to ładnie:-)) musimy sprzątać.nie lubię tego robić więc uprzyjemniam tę czynność muzyczką. Efekty lubię i jak już cały dom lśni to zapalam świece we wszystkich świecznikach i czuję wspaniałą energię a nawet błogość.❤️ Kryspina it witam i napiszcoś o sobie bo nie jestem w temacie,wiem tylko tyle,że dwa m-ce byłaś w Polsce-tego to zazdroszczę🌼 Polska naprawdę idzie szybkim tempem rozwoju nie mówię o gospodarczym itp.tylko chodzi o kulturę, naukę, i postęp techniczny,bardziej otawarta na zachód niż grecja. Sto razy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandolinka24
Witam.Mieszkam od 3,5 roku w kraju faraonkow-Egipt nad samym Morzem Czerwonym-Hurghada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia,ale jesteś super,że maszmotywację do siłowni.ja też tak chciałabym, ale tutaj na siłowni jest zbyt dużo mężczyzn i zaraz ktoś by mnie ukradł :D :D A a jakie grzybki w tej diecie? tutaj są tylko pieczarki. Margusia 🌼 dziękujemy za link do emotikonek,ja też tego nie umiałam. Paaolka-ty też na siłowni ❤️- Powiedzcie mi ile wazycie(wiem,że to nietakt) ale napewno mnie to zmotywuje, ja mierzę 158cm(la,la,la, i nie jestem tu niska!) Ważę 59 kg i przeszkadzają mi moje fałdki na brzuchu a on mówi,że jestem w sam raz:-(. Kasiulena ma rację ja też czuję jakbyśmy się znały wieki a ja tu jestem tak krótko. Jay-gdzie mieszkasz,że u ciebie tk burzowo?To jest piękne pod warunkiem,że czuję się bezpiecznie.U mnie jest tak... jeśli ja podtrzymuję kontakty,to jako tako,jeśli zamilknę to każdy zyje swoim życiem i przypominam im się na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot reke sobie oblalas? :) Pandolina- witaj! Egiptu tu jeszcze nie bylo , napisz co tam porabiasz Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala! witaj w klubie \"male jest piekne\" mam158cm wzrostu 55 kg faldki na brzuchu, awersja do robienie brzuszkow:D silownia niestety bardzo snobistyczna( innej w promieniu 10 km nie bylo)panowie poruszaja sie ruchem \"wahadlowym\" jakby mieli po arbuzie pod kazda pacha a panie po poltorej godzinie marszobiegu maja nienaganny makijaz, ale pare normalnych osob na szczescie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala......ty w grecji??? ja tez wspolzyje ze starociami, tzn. z zabytkami starozytnymi, zeby ktos zle mnie nie zrozumial, tyle, ze z pozniejszej epoki ...czyli rzymskiej. grecy byli naszymi mistrzami, wszystko od nich sciagnelismy. Jako niewolnicy uczyli rzezbic, budowac, i filozofowac. ja na obczyznie jestem juz dluuuuugo. arnusia......co ty nie widzisz u mnie entuzjazmu..???przeciez tryskam humorkiem jak nigdy. chociaz dzisiaj stekalam domownikom, ze nawet nie ma z kim wypic.....i popijalam wode mineralna samotnie przed tv. kiedy to nagle rozpetala sie ta cala afera z rokitami.....ale jazda...nie? margot, tak mysle, ze te bomble to ci niestety jeszcze wyjda na powierzchnie....skorna. smaruj tlustym kremem. no, no z egiptu mamy kolezanke... salam alejkum!!! ahlan ua sahlan biki!! ( uwaga, napisalam pozdrowienia po arabsku/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala, chcialam jeszcze dodac ze waga nie jest najwazniejsza, tylko te cholerne centymetry ogolnie jak sie duzo cwiczy to kilogramy przybywaja ale to sa tzw dobre kilogramy,czyli miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, co hurtem piszę.Witam Pandolinko❤️ Zapraszamy. napisz coś o sobie.:-) Margusiu a co poparzyłaś? Dobrze,że nie ma bąbli, jutro już nie będzie piekło.❤️MiKA1122- dziękujemy,że nam zdradziłaś,dziewczynki są super, Arnusia,ale mnie pocieszyłaś!!! Od jutra katowanie. Ty jesteś szczuplutka. z czego się odchudzasz? ja jak ważyłabym tyle jadłabym kolację i torty! Dla ciebie ❤️❤️❤️ Polki górą. zgrabne,szczupłe i zadbane! to jest TO!! NO i Ładne. Posłodzę nam wszystkim:-) :-) :-) należy nam się. A muzyczki słucham bardzo różnej,zależy od nastroju,jak mam doła to ballady i muz.poważną ,chopin,mazart,viwaldi. ennio moricone i enigma, lubię też pop i rock- mniej. Pokochałam też grecką wspólczesną, bo wszystka jest o miłości i szczęściu,więc jak takiej nie lubic? Buziale wszem{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina, no to o,k ale fakt ze nie ma nic gorszego jak pic w samotnosci , szczegolnie wode mineralna!:D jak skoncze diete to napijemy sie \"przez komputer\":) O Rokitach ogladalam, czekam az Walesa zapisze sie do PIS ,NIC MNIE JUZ NIE ZDZIWI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironia losu czy kontrol nademną? zrobiłam 3 kwiatki w poprzednim wpisie i 3 serca, serca są,ciekawe kto tam grzebie i robi sobie żarty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia, no to pospiesz sie, kiedy wypijemy jakiegos dobrego drinka? nie moge za dlugo czekac....poza tym, to nie szkodzi na odchudzanie... jesli chodzi o walese, to bardzo go lubie.kwasniewski natomiast powinien sie wycofac i nie macic w juz i tak metnej wodzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry znaczy bonjour obudzilam sie dzis niewyspana bo polazalam za pozno wstac a zegar biologiczny nakazal zerwac sie rano 😴... ale kto rano wstaje... Witam kolezanke z Egiptu :) Koniecznie musisz troche wiecej napisac. Selala i Arnusia ja sie troche wstydze teraz przy Was przyznac do moim parametrow bo Wy takie watle... ja mam 172 cm i waze jakies 72kg 😭. W kazdym razie walcze i ganiam na ta silownie az w koncu sie uda. Wczoraj zrobilam baklazany-pychotka i zabraklo mi inspiracji na dzis.. moze macie jakis dobry odchudzony pomysl? A co do afer politycznych to juz nawet szkoda sie wypowiadac. Jedna za druga. Wstyd na cala Europe i nie tylko. Pozdrowionka i milego weekendu wszystkim 👄🌼 ale mam teraz dzikie szalenstwo z emotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Witam w klubie mierzacych 158 cm :D Selala, Arnusia 🖐️ Moja waga to 56 kg... na razie nie chce dalej spacac w dol :( A o aferach politycznych w naszym kraju, to wole sie nawet nie wypowiadac, bo mi cisnienie zaraz skoczy! 😡 To pieniactwo to chyba nigdy nie wyjdzie z naszego narodu... Wstyd na caly swiat... :( :) pandolinka24 - witaj! :) Egzotyka nam powialo... :) :) arnusia - oblalam sobie brzuch! Ciamajda ze mnie... Ale jest ok. Nawet mnie nie boli. :) :) selala - ja startowalam tez z wagi 59 kg. Teraz waze juz 56kg... Odrobina motywacji i wszystko jest mozliwe! :) :) kryspina - dzieki za rade 🌻 :) paaoollka - bonjour, bonjour 🖐️ :D Oops musze sie zmywac. Odezwe sie pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień Dobry🌼 Ja już drugą kawkę zaserwowałam sobie,taką jak w Polsce ;-);-) parzoną, mam niski ciśnienie i długo się rano rozkręcam. Kryspina, ponoć przy odchudzaniu alkohol niewskazany, jak ja dawno nie piłam drinka. Pijemy tylko wino,piwa nie lubię a mocniejszych trunków tutaj nie da się pić. Paaoolko-nie jest tak żle,jesteś wysoka i u ciebie tego pewnie nie widać. Margusia-ty też szczupła jesteś,ja wiosną ważyłam 56 i tak najlepiej się czułam:-) Arnusia wczoraj mnie zmotywowała w nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy wszystkie takie male? ja wielka jakas. Polki chyba ogolnie sa niewysokie a dzieki temu drobne i kobiece 🌼. no coz, mnie to niepisane :O Milego dnia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - ja zazwyczaj wazylam miedzy 50-55kg, ale od jakiegos roku waga utrzymuje mi sie powyzej 55kg... dochodzac w krytycznym momencie do 59kg. Ja najlepiej sie czuje wazac 52kg. Ale jak dojde do 54kg, to bede juz naprawde szczesliwa. Bede mogla swobodnie wejsc we wszystkie moje ulubione ubrania :) :) Paaoollka - ja zawsze marzylam, zeby byc wyzsza. Jestem najnizsza w rodzinie. I w szkole tez zawsze bylam najnizsza. Francuzi z reguly sa niewysocy, wiec nie wyrozniam sie w tlumie ;) Ja tez zycze wszystkim milego dnia. Ssie mnie w zoladku, wiec pora cos przegrywc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoolka> a ja mam 162 i pol cm wzrostu;-)) niestety w rodzinie tylko mamcia i ja takie male, reszta poszla za tata i takie wielkie chude tyczki sa. Brat bije wszelkie rekordy chudosci, a ja za 10. Mam nadzieje, ze mu kiedys brzuch w nocy urosnie za te wszystkie lata obzerstwa;-)) czytam i czytam o tych bonjourach , ja chyba tez zaczne tak mowic dzien dobry heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Witam popoludniem ;) :D U mnie rowneiz chalupa wysprzatana ze blyszczy, moja mecizna na zakupach ( w koncu trzeba kobicie pomoc ;)) a ja dalej zakuwam do egzaminow. Zostal mi jeszcze tydzien wiec czasu nie za bardzo moge juz tracic (chociaz bardzo bym chciala). A propos wzrostu i wagi ... to i ja dolacze do grona maluchow ;) :D - wzrost ok 162 (chyba) a waga to 60kg. I dodam ze 4 lata temy wazylam13kg mniej... tazke musze cos z tym zrobic bo nei najlepiej sie z tymi extra kg czuje. A przyrost wagi tlumacze sobie tym ze po prostu maz o mnie dba i nie gloduje :) :D Ok Milej soboty i do napisania ... 🖐️ ps Margot -- uwazaj na siebie dziecko 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal jestem najwieksza... malo ze najwyzsza to i sporo ciezsza... teoria sie potwierdza :) Wy dziewczyny nic nie wazycie. Szczuple jestescie i sie nie przejmujcie :) A ja narazie przetrwalam piatek bez slodkiego i dzis jeszcze zyje choc juz gorzej ale sie nie poddam. Jay tak to z niektorymi jest ze ile by nie wciagneli i tak nigdy nie przytyja, mojego T. tata taki szczuply byl a czekolade wtykal sobie do buzi ile tam mogl na raz pomiescic :D U mnie tez chalupa wysprzatana i zapowiada sie spokojny wieczor. Pozdrawiam wszystkich i milego wieczoru sobotniego zycze... aaa Margotka jak sie zegna po francusku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour maluszki i Paaoollka ;) :D Nie ma to jak sobota i sobotni spacerek :D :) Jay - a ja zawsze myslalam, ze ty wysoka jestes ;) :) Kasiulena - u mnie tez waga zaczela isc w gore jak wyszlam za maz. Ale podobno wlasznie malzenstwo nabija wage :P Aaaa... bede uwazac, mamo ;) 🌻 :D :) Paaoollka - my wazymy moze mniej, ale ty jestes o te nascie cm wyzsza od nas! Jakbys wazyla tyle co my, to bylabys szkieletorem ;) Au revoir! 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot.... masz racje, po weselu waga idzie w gore i koniec, juz sie nie zatrzymuje.... treba bardzo uwazac, tylko, ze czlowiek zaczyna sobie zdawac z tego sprawe jak juz jest za pozno, czyli za grubo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kryspina - idzie, idzie... Trzeba wyczuc ten krytyczny moment i sie nie dac! Dziwi mnie to, ze niektore kobiety jak tylko wyjda za maz, to zupelnie przestaja dbac o siebie. I nie mowie tu tylko o przybieraniu na wadze... Mam kilka kolezanek, ktore zupelnie sie \"zapuscily\". Jedna taka, ktora zawsze byla super laska, po slubie przytyla sporo, zapuscila (o zgrozo!) wasik... ;) chyba przestala golic nogi... i te \"feromony\" wydobywujace sie spod pach... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot... masz racje, trafne uwagi.... niegdy nie nalezy spuszczac z tonu, ale tego trzeba sie uczyc juz w mlodosci.. to znaczy , mysle, ze rodzice powinni to wpajac dorastajacym dzieciom. no i dawac oczywiscie dobry przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot usmialam sie z tych pach:D Kryspina witaj:) Margot jak tam po oparzeniu?juz lepiej? Panobolinka 🖐️opisz wiecej o Egipcie-nigdy tam nie bylam a mnie bardzo fascjonuje:) Selala hm ja tez do wysokich nie naleze:P164 cm i 50kg wagi Wlasnie wcielam cala paczke chipsow:Owiec musze sie bardziej zmotywowac:) hm propo miesni moj znajomy ma brzuszka sporego i zawsze mowi ze to nie sadlo tylko miesnie:D Ja dzis tez caly dzien sprzatalam prasowalam pralam ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kryspina - dokladnie... :) mika 1122 - tak, juz znaczenie lepiej! Dzieki za troske! A ty to chudzinka jestes! Z czego ty chcesz sie odchudzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×