Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Przesadzasz Kryspinko:-) Przecież usługodawca internetowy ochrania cię. bynajmniej ja tak mam. miałam też dobre programy antywirusowe,które bardzo spowalniały pracę komputera i usunęłam je miesiąc temu... nic się nie dzieje.. Sciągnełaś skypa? jakby co to służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - z zasady jak nie znam nadawcy, to kasuje wszelkie maile.I tak pewnie zrobilam z tym lancuszkiem, bo nawet nie pamietam, ze cos takiego dostalam. :) Kasiulena - ale pysznosc! Jutro wybieram sie na duze zakupy! Bardzo lubie biale mieso w winie, wiec przepis na pewno bedzie juz niedlugo wyprobowany! :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saluuut w zyciu mojej rodziny dzieje sie tyle ze od dawna nie patrzylam nawet na kompa NIE OTWORZYLAM NAWET maili wiec nie wiem czego mam sie wystrzegac wszystkim wam 🌻 dla tych co maja mojego skype\"a zapraszam!! Margola - faceci juz tak maja ze w sytuacjach ekstremalnych zamiast uczciwie powiedziec ze mieli stracha zaczynaja zdanie \"ja wiedzialem ze tak bedzie\" to ta teoria o prawej i lewej polkuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello I\'m back :) Tak mi sie nie chcialo isc na te silownie :o ale mnie M wyciagnal - tak zaczal o siebie dbac ze bywaja tygodnie ze nawet codziennie chodzi na silownie i mnie tym wkurza...bo zapalu to ja nie mam, ale tez klucha w tym zwiazku nie bede :D Ostatnio zaczal mowic o sobie ze jest metroseksualny i tak mnie tym ubawil :D ze przez pare dni chodzilam z buzia od ucha do ucha... A zaczelo sie od tego ze do jego teamu dolaczyl chlopak, ktory zawsze chodzi nienagannie ubrany, wypachniony, codziennie rano przed praca pomyka na silownie, raz w miesiacu chodzi do kosmetyczki, kupouje sobie rozne kremy pod oczy i przeciwzmarszczkowe itd Na poczatku chlopaki sie zniego podsmiewywali... a teraz caly team go nasladuje... lacznie z moim M :D Oj gdyby wiedzial co ja tu wypisuje chyba by mnie udusil :D Takze juz koncze zanim sie do konca wygadam ;) Margot smacznego :) 🌻 ... w razie jakichkolwiek pytan kulinarnych w zakresie kuchni staropolskiej prosze zwracac sie do mnie smialo :D Dwa lata temu, na Swieta BN dostalam ta wielka ksiege kucharska i dopiero teraz zaczynam odkrywac jej zalety... do pewnych rzeczy dorasta sie na przestrzeni lat ;) :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim , nie mam za dużo czasu żeby co dziń tutaj z Wami być ale jeśli jest ktos z AUSTRII a dokładniej WIEDNIA to skrobnijcie na GG 7552081 Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - robie dzis Twoje klopsiki kofta, ktore od tamtych starych wczesnotopikowych czasow dosc regularnie goszcza na moim stole, poniewaz maja wysmienity smak jak na tak prosciutkie przygotowanie (dzieki tym niesamowitym indysko-podobnym przyprawom) :) Jedynie od jakiegos czasu garam masala zastepuje zwykla mieszanka curry, ale to nie ujmuje im w sumie uroku. Bede musiala tylko uwazazc, zeby jaki gozdzik czy kardamonek nie wlazl mi w szczeline zembowa ;) Bylam u drugiego dentysty! Zab i tak trzeba rwac, ale bez porownania trafilam na 1000 razy przyjemniejsza, profesjonalniejsza i nowoczesniejsza obsluge :) Pan dentysta to taki mily przyjazny niedzwiedz, ze normalnie by sie go chcialo ucalowac ze szczescia :D Wszystko mi ladnie wytlumaczyl, wszystkie za i przeciw, obcje i plany, normalnie czuje sie podbudowana na duchu. Tak wiec do niego ide na rwanie i od razu robienie mostku. Tamten to byl taki troche dentysta sadysta, a caly jego zaklad taki lekko przykurzony + przez caly czas grala stacja religijna w glosnikach ;) Kasiulena - fajny tez przepis, logiczny i bez zbednych krokow ;) Na razie odpuszcze sobie ze wzgl. na obecnosc wina, chociaz w gotowaniu alkohol wyparowuje, ale nigdy ostroznosci nie za wiele ... Na etykietce od mojego antybiotyku nic nie pisze o nie-piciu alkoholu, ale zawsze bylo ze nie mozna ... To mi troche nie na reke, bo tak sie juz przyzwyczailam do winka przy kolacji, ze bez niego czuje sie jak w stolowce przedszkolnej :D Ide kupowac towar na klopsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka ty na zakupy a ja do lozka :) Ktora jest u Ciebie godzina? Pozdrawiam i dobrej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dochodzi 8 wieczor, troche sie zapoznilam z tym gotowaniem ... Ale zapachy jakie juz mnie dochodza :D Moze dzieki tym klopsikom-egzotykom odzyskam radosc gotowania, bo na to chyba sie zanosi ... Gorzej z tym winkiem :P :D O ile ogolnie na spozywaniu alkoholu mi nie zalezy, o tyle kolacja bez winka to prawie jak marnowanie jedzenia :( Nawet bezalkoholowego nie mieli ... A przewaznie dawniej widywalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D Bagatelka no jak trzeba rwac to rwij -grunt ze Ci wszystko wytlumaczyl:)chyba juz teraz odwazniejsza jestes:) Widze ze tu znowu pyszne przepisy mamy-trzeba wyprobowac ja mam dzis straszna mgle za oknem-chyba sie w Anglii obudzilam:P milego dnia dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sloneczka...🖐️ Wczoraj tak nagle zniknelam bo musialam sie troche moim pozajmowac...:) Robi sie zazdrosy o komputer......:P Wy tez tak macie??? Margot- jeszcze nie mam aparatu i to bedzie moja pierwsza konsultacja... U mnie problem polega na tym ze ja naturalnie mam rozsuniete zabki i mi to by pasowalo wprawic jakies extra.......He he he... Mam prosciutkie zabki z tym ze mam wade zgryzu ktora golym okiem jest wogole niewidzialna ale kazdy dentysta mowi to samo....-Ortodata!!! Wiec ide... Jak wroce to napisze co mi tam powiedzieli...:) Bagatelka-najwazniejsze to miec dobry kontakt z detysta...:) Fajnie ze znalazlas takiego... Ja teraz tez ide do nowego i jeszcze go nawet niewidzialam... :( Mam nadzieje ze jest spoko....:P Do mnie u dentysty to jak do dziecka trzeba podchodzic...hi hi hi.... Kasiulena-fajnie ze masz takiego mobilizujacego M. ... Ja tez poszukuje kogos kto by ze mna sie zabral... We dwoje razniej... :) Mika-U Ciebie mgla a u mnie pada i pewnie przestanie dopiero w marcu...:P Grrrrrr.... Milego dnia zycze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻🌻🌻 Czytam i czytam... dobrze,że ja już po obiedzie bo przepisy takie,że ślinka leci-odnośnie obiadu przypomniało mi się polskie powiedzonko\"u chytrego zwsze jest po obiedzie\"- coś w tym jest. Kasiulenko-też znam takich,którzy dbają o siebie, takich mężczyzn jest mało,mój jest pedant,nie zawsze wychodzi mi to na dobre,bo ja lubię też porządek ale jestem troszkę bałaganiarą:-):-( Taką się lubię:-) i już! Nie jest to regułą,ale znam chłopaka,przystojny wręcz piękny,jak model.. ciągle myjący się,wklepujący, itd. oświadczył teraz rodzicom,że ma przyjaciela... Ona rozpacza.tak chciałam mieć wnuki od niego.. Ale zaakceptowała to,pogodziła się z myślą,że on nigdy nie ożeni się.Ja też go bardzo lubię i nie przeszkadza mi jego pociąg do facetów. Wcale nie musi to oznaczać,że wszyscy dbający o siebie tacy są. Ani79-powiedz jak zajmowałaś się swoim:-) Pozdrawiam🖐️ 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he........ No coz Selala...-musialam Go troszke poprzytulac do mlodej piersi....:D Bylo namietnie........:D:D:D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Ani79- nie ma jak tuli tuli,ja też lubię,gorzej z młodą piersią:-) Tak trzymaj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ( tym ktorzy mnie jeszcze pamietaja i tym ktorzy mnie nie znaja) dawno na topik nie zagladalam - brak czasu glownie. nie przczytalam wszstkich stron zaleglych jeszcze ale zrobie to dzis i jutro no i w czasie tygodniowej przerwy za 2 tyg niecale. pozdr. wiecej napisze juz niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa - 🖐️ no wlasnie mamy tu kilka nowych kolezanek, ktore moze Cie nie znaja :) Fajnie, ze wrocilas :) selala - 🖐️ Twoje \"nie ma jak tuli tuli\" jest i moim mottem zyciowycm :D Cudo :) A z innej beczki, to jakis czas temu pisalas, ze slonce we wrzesniu jeszcze opala ... Czy myslisz, ze pazdziernikowe tez? Bo u mnie dopiero teraz zaczyna byc na tyle nie-za-upalnie, ze moznaby sie poopalac :) ani79 - to ladnie sie pozajmowalas ;) Ze tez moj nie jest zazdrosny o komputer 😠 ... :D Z z dentystami mam tak samo, jak Ty ... Dla mnie zwykle plombowanie (co zdarza mi sie na szczescie srednio raz na 10 lat) to wielki strach, takze jutro chyba uciekne im z fotela :D Ale fakt, dentysta jest milutki i higienistka tez, takze ufam, ze mi krzywdy nie zrobia :) mika1122 - ach, chcialabym zobaczyc troche mgly i troche chlodu ... od 2 misiecy prawie non-stop musze sie wiezic w klimatyzacji, ktora na szczescie istnieje, ale ja zdecydowanie wole swiezy powiew z okienka :) Wczorajsze klopsiki wyszly mi wysmienicie, jeszcze jak sie w nocy budzilam, to pachnialo ;) Ogolnie nie lubie zapachow jedzenia w domy, ale im wybaczylam ... Polecam - przepis prawdopodobnie jest na kulinarnym \"dziecku\" naszego topiku, czyli NASZE PRZEPISY... w dziale Diety. Tylko wlasnie, gdzie sie podziewa nasza Squirley ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) :) Kasiulena - czy Twoj maz nie ma przypadkiem na imie David? A ty nie jestes Victoria? ;):D :) Bagatelka - przypomnialas mi o tym przepisie! Juz dawno nie robilam klopsikow. Musze koniecznie sprobowac zrobic je z curry. Na pewna beda pyszne. :) Ciesze sie, ze trafilas na milego dentyste. :) Dobry kontakt z dana osoba, to juz polowa sukcesu. Bede trzymac kciuki za udana interwencje dentystyczna :) 🌻 :) selala - ja tez jestem balaganara lubiaca porzadek. ;) Niestety porzadek mnie sie nie trzyma... Moj maz tez jest pedantem. Dopoki mieszkal sam, w jego mieszkaniu zawsze lsnilo czystoscia. Od kiedy jest ze mna... niestety stracil swoja reputacje czysciocha ;):D :) Aggaa - milo znow Cie widziec 🖐️ :) ani79 - moj jest maniakiem komputerowym... Zazwyczaj on siedzi na pietrze, ja na dole... Czasami sie zastanawiam czy nie wyslac mu e-maila z zaproszeniem na obiad ;):D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj postanowilam sie poobijac... nikt i nic mnie za zadne skarby na silownie nie wyciagnie :D Bagatelka - slonce pazdziernikowe tez opala :) - moj kolzanka z pracy wrocila wlasnie z weekendu we Francji i buzie ma tak brazowa jakby przynajmniej tydzien na letnim urlopie byla :D Margot - pogrozic ci paluszkiem ;) ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - moja zas meska polowa w ramach higieny osobistej to jedynie codzienny prysznic i mycie zembow uprawia :P Ogoli sie jeszcze ew. Niby nie lubie facetow lalusiow, ale ten jest very naturalny :D O, a na opalanie to mam jeszcze przed soba pol pazdiernika :D Margot - mi sie wczoraj okazalo, ze nawet tego nieszczesnego curry nie mam :D Podczas przeprowadzki stracilam kontakt myslowy ze swymi zapasami szywnosciowymi i teraz mysle, ze cos mam, a tego juz nie ma :D Takze do srodka klopsikow wycisnelam sporo czosnku, sypnelam mielonego kminu i cayenne, i byly mniej wiecej podobne do siebie samych ... sos zas wyszedl pyszny bo bardzo dlugo i cierpliwie to poczatkowe skladniki smazylam - wytworzyla sie ladna esencja :classic_cool:. A propos dentologa, to chyba mi nie policzyli nawet za ta konsultacje, a byla to prawie godzina i zdjecia zemba szczegolowe ... nice ... :classic_cool: Nie boje sie ich wcale, bo sa milutcy, boje sie tylko samego brzmienia tej sprawy ;) Dziekuje za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój komp.działa na zwolnionych obrotach,jest jakiś przymulony... Aggaa-witam🌻pewnie masz tu staż ja jestem młoda wirtualnie(chociaż):-) dobre i to,la,la,la:-) Bagatelko-pażdziernikowe słoneczko opala tak doskonale,nie poparzy,pogłaszcze,opalenizna jest trwalsza-słowem jest takie jak Dojrzały mężczyzna znający się na rzeczy... Jak wy tak o jedzeniu:-( ja kolacji nie jadam,ale za to powiem co miałam na obiad-Łazanki:prawdziwe Polskie:-) mój na szczęście lubi i ja też,więc po makaroniku nawet nie myślę o kolacji.! Margusiu-witam w klubie:-) ach te czyścioszki.... Kasiuleno-wczoraj przeczytałam,że poszłaś na siłownię wieczorem, pomyślałam sobie,że jesteś dzielna i dzisiaj pobiegałam z małym w parku przez 2h a nawet pograłam w piłkę nożną. Może mały zostanie piłkrzem mając takiego trenera! W każdym razie padłam jak pies Pluto!!! No to ja opowiem wam kawał...troszkę niesmaczny,ale to przez waszych dentystów! -mąż rano przeciąga się w łóżku i pomyślał.. a może miłość francuzka?.. po wszystkim poszedł do łazienki a tu włos między zębami... o kurcze a ja mam dzisiaj wizytę u dentysty.. ciągnie z przodu... ciągnie z tyłu... włos jest gruby i kręty..nie może go wyciągnąć.. bierze nożyczki i ucina z jednej i zdrugiej strony.. po zabiegu dentysta pyta z uśmiechem na twarzy.. -co miłośc francuska? a co włos?-pyta zawstydzony.. nie- gówno na brodzie. Tym akcentem mówię Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - ale sie usmialam :D:D:D Przetlumaczylam kawal mojemu... jutro pojdzie w swiat ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -lux-
jest ktos z Luxemburga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼🌼🌼 Ja też podniosę topik:-) Było pochmurnie,ale już słoneczko świeci... Miłego dnia i popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, jest ktos z norymbergii?ja nie to nic nie szkodzi, w koncu obojetnie gdzie sie jest ludzie sa tacy sami.jestem polka na wygnaniu ,bo poslubilam niemca:-)ale nie jst az tak zle:-)pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ :) Bagatelka - super, ze odkopalas stary topik z przepisami! :) Musze go koniecznie znowu przejzec w poszukianiu natchniena do gotowania :) Wczoraj zapchalam moj zamrazalik 10 kg roznego rodzaju mies! Jestem z tego powodu naprawde szczesliwa! A bede jeszcze szczesliwsza odtwarzajac dawne pyszne smaczki! :):) :) Kasiulena - paluszkiem? ;) No wiesz ;):D :) selala - u mnie sie chmurzy, ale nie pada. Jest tak sucho, ze z niecierpliwoscia czekamy na deszcz a tu od wielu tygodni nie spadlo praktycznie nie :( ) -lux- - niestety nie mla tutaj nikogo z Luksemburga. Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×