Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

:) kokus - super, ze byles w zamku Czocha! Uwielbiam takie stare zamczyska! W \"Tajemnicy twierdzy szyfrow\" prezentuje sie on znakomicie! Dolny Slask jest naprawde bogaty w piekne zamki... i sa to zupelnie inne krzyzackie zamki niz na Pomorzu. Jak bede w Brukseli, to zamowie sobie ksiazke Woloszanskiego! Koniecznie! Serial bardzo mi sie podoba... ale pewnie ksiazka bedzie jeszcze lepsza! :) Ostrze sobie juz na nia zeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus...musze tam pojechac. nabralam apetytu na te gory i miasteczka. pamietam je przez mgle, bo tam kiedys bylam.. czy zwardon to tam??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay -gratulacje 🌻 🌻 🌻 Margot - nie tylko opic, ale i ojesc, wlasnie ta ta okolicznosc uraczylam sie przed chwila kromka z wedzonym lososiem :D Kurde z tymi patyczkami ... ja uzywam codziennie, nie tyle do czyszczenia uszy, bo brudu na nich nigdy nie ma, ale do osyszania ... Ale jak trzeba przestac, to trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do uszu - tutaj patyczkom mowimy - NIE! choc kazdy je uzywa:) zalecane sa butelki \" psikusowe\" z solona woda( niby \"morska\") kosztuja 100 razy wiecej niz patyczki... doktor Jay - wiem ze masz racje 2 lata stracilam na bieganiach po laryngologach wszystkim 🖐️ tutaj zeby sprawdzic sluch dziecka pyta sie go szeptem czy chce loda no wiec Selala ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay-gratulacje:D i brawo 🌻 niby sie nie czysci patyczkamiale....jak sie zbiera ta woskowina to co? juz sama niewiem:O milego dnia dziewczyny i chlopaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️hej🖐️ miłego dnia Arnusia🌻 te szepty,czy lubię lody to do mnie?;-):-) mam pewne skojarzenia... to przez kawał Jay-gratuluję również-sukcesów Ci życzę🌻 Kokuś-zdjęcia przepiękne,znam Czochę i okolice. Jesień jest tam piękna.A tutaj nie ma wogóle jesieni, jest lato...lato... już w sierpniu wszyscy życzą sobie\"dobrej zimy\":-( Tylko mój wszystkich poprawia\"dobrej jesieni\"- ale tutaj tego nie znają. Marguś-kiedy wyjeżdżasz do Brukseli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.... znaczy sie musze wyrzucic te patyczki!!! teraz bedziemy sluchac porad naszej dr. Jay---complimenti!! ciao selala, mika, arnusia,bagatelka..... zycze wszystkim milego dnia, ja jade do rzymu na zakupy , bynajmniej nie dla mnie...o nie , dla moich dzieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem 🌻 U mnie dzisiaj piekna sloneczna pogoda! :) Musze sie teraz nacieszyc sloncem, bo w Brukseli nie bede miala go pod dostatkiem! :) bagatelka - a dlaczego by nie polaczyc przyjemnego z pozytecznym? Tzw. ojesc i opic? ;) :D :) selala - jeszcze nie wiem kiedy dokladnie jade. Jeszcze nie kupilam biletu, ale zapewne 29 lub 30.10. czyli juz za niecale dwa tygodnie :o :) kryspina - udanych zakupow :D Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki doktor kobiety?;-)) zaden doktor.. mika> ucho trzeba wyplukac, patyczkiem to mozesz pojezdzic tylko po malzowinie usznej, ale nie wkladaj do srodka.. tutuaj maja takie specjalne patyczki dla dzieki, ktore sa chyba ze 3 razy grubsze niz takie zwykle, aby mamie nie przyszlo do glowy wsadzic tego do ucha..tylko, ze sa drozsze, wiec pewnei mniej uzywane;-( czeka mnie dzis wyprawa do dentysty;-( zab mi pekl, wlasciwie nie zab, tylko to co zostalo do niego dobudowane, to sie chyba koronka nazywa?? i tak od niedzieli sie mecze, bo oczywiscie dopiero na dzisiaj udalo mi sie znalezc dentyste, ktory mial \"okienko\" Margolcia> to zaczynasz juz w pazdzierniku? opowiedz troche o pracy swojej. czy jest podobna/ ta sama, ktora wykonywalas na swoim stazu? milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala! glodnemu chleb na mysli? A raczej lod:D Wyzwolone klimaty dunskie co?:D chodzi o to ze tak sie szybko sprawdza czy dziecko dobrze sly szy , pytajac szeptem czy chce loda lub cukierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...🖐️:D Powrocilam z polszy i jestem zadowolona bo prawie wszystko zalatwilam...:) Jedyne co to dentysty sie spoznilam i sobie poszedl ale za to ortodata zalatwiony...;) Nastepnym razem bede miala zakladany aparat:) Narazie tylko na jeden luk(chociaz ortodata chce odrazu na dwa ale ja sie boje wiec bede miala kilku tygodniowa przerwe...) Troche się w ogole boje ale mus to mus...:( Pozdrawiam Mika🖐️ Selala🖐️ Margot🖐️ Kasiulena🖐️ Dohulk🖐️ Kryspina it🖐️ Arnusia🖐️ Bagatelka🖐️ Jay🖐️ Kokus🖐️ Jak kogos pominelam to 🖐️🌻 PS.Z tymi patyczkami to rzeczywiscie cos jest,bo mi zawsze po jakos dziwnie szumi w uszach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no mam nastepny egzamin z glowy.jeszcze 2 mi zostaly. ani🌻 apropos aparatu to tez chcialam sobie zalozyc,ale w niemczech jest za drogo.powiedz jak ty to robisz bedziesz jezdzila na wizyty do pl??? luk zewnetrzny czy wewnetrzny? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ mam mnostwo roboty ale mi sie dzisiaj nic nie chce robic....... TAAAAAAKIEGO mam lenia :) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Melduje sie, bo mnie jeszcze z listy wypiszecie ;-) Mialam ostatnio zawrot glowy z malowaniem w domu, niby to male co, ale jednak czasu i cierpliwosci wymaga, a potem jeszcze to wielkie sprzatanie...! Strasznie duzo naklepalyscie przez te kilka dni, duzo nowosci, ale nadrobie :-) Margot..gratulacje! sczegoly prosimy.... Ani..tak krotko bylas w domku?ale lepsze to niz nic... Reszcie przesylam pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dohulk-ja bede miala tylko zewnetrzne ze wzgledu ze mam rozsuniete zabki...:) I bede jezdzic do polski raz na dwa miesiace...;) Troszke mnie to przeraza...:( oki a teraz uciekam na silownie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wlasnie wrocilam z pracy... ostatnie dni to czyste szalenstwo... Wlasnie sie zabieram za pisanie \"Cover letter\" do tej instytucji, ktora przeprowadza egzaminy aktuarialne. Chce im powiedziec ze nie uczestniczylam w egzaminie z powodu choroby i poprosic by przeniesli oplaty egzaminacyjne za ten egzamin na nastepna sesje. Egzamin kosztowal ok £150 a to przeciez piechota nie chodzi :) I tu zazcynaja sie schody... Jestem kompletnie bezradna jesli chodzi o pisanie tego typu listow :( Wiem jak zaczac i jak skonczyc- ale najwikszy klopot to z tym laniem wody pomiedzy poczatkiem a koncem listu :(... Zbieram sie do napisania tego listu juz 2 tyg a termin mam do tego piatku bo w przxeciwnym wypadku te pieniadze przepadna... jak ja nie cierpie bycia niezaradna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę do Rzymu na zakupy! albo do Paryża! My baby to mamy we krwi to ganianie po sklepach kiedyś sama chodziłam a teraz idziemy razem i mnie ogląda i przechadzam się po sklepie i w te i we wte:-);-) Margusiu-oj to już niedługo wyjeżdżasz. Ale obiecaj,że nas nie opuścisz... Jay-wrzuć na luz... już zostaniesz naszą Panią Dr.;-) Arnusia-ach ci Duńczycy.... ale co ja tam wiem o nich..niech nam Paaoolka coś o nich szepnie do uszka;-) Ani-jak mówisz z Polszy to mam wrażenie,że uczyłaś się j,rosyjskiego,zgadłam? 🖐️Dohulk Kasiulena-pogoń lenia! U nas mecz Gr-Turcja... co tu komentować... wrzaski w całym mieście.. Idę kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja juz po silowni i po kolacji...:) Selala-nigdy w zyciu sie nie uczylam rosyjskiego(chociaz iedys bylam w Kijowie ale to przeciez Ukraina...:) ) tak jakos mi sie napisalo,gdzies to juz widzialam...:D Kasiulena-mam nadzieje ze list jest juz gotowy...:) Zycze powodzenia...:):) Juli-wlasnie sie zastanawialam co z Toba... Mam nadzieje ze remont juz skonczony...:) Jutro zmiana i na silownie ruszam rano...:) Musze sie postarac i wziasc sie za siebie bo moj szczery szwgier powiedzial mi ze mi samara urosla...😠 No coz trzeba ja zrzucic....:P A to nie tak latwo jak sie ma takie pysznosci w domu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani 🖐️ Remonty w polowie, na razie odpoczywam przed nastepnym... Ja tez \"uroslam\" , nie na dlugosc tylko na szerokosc mi przybywa.... I wlasnie przed chwilka wyciagnelam moje hula hop i stwierdzilam, ze za lekkie... Nasypalam sporo ryzu i sprobowalam, czy go dosc...Efekt? Caly przedpokoj i pokoj goscinny w ryzu :-( Chyba juz czas na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️u mnie zimno sie zrobilo:O Margot lap slonka ile mozesz-bo tu niema szans:P Pozdrawiam wszystkie i mielgo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonetta
pozdrawiam wszystkich z miasta w ktorym urodzil sie Einstein. Zyje w tym miescie od 23 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ U mnie sie dzisiaj sloneczko pokazalo ale czuc juz zimowe ostre powietrze..:( Najwazniejsze ze nie pada...:) Mika🖐️ Antonetta🖐️ Milego dnia Wam wszystkim zycze....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;-) kto ukradl slonce?? pogoda do d***, pada pochmurno, tylko bysmy spaly i spaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadzam sie - pogoda jest do kitu :(( brakuje mi slonca.. bardzo.. Jay - gratulacje :)) ja jutro jade na pare dni do Stanow. na zakupy oczywiscie.. bedzie cos w stylu \"shop till you drop\" hehe uwielbiam zakupy:)) Pozdrawiam Was Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻 Antonella-witam🖐️ A u mnie słoneczko:-) Ale niestety już zachodzi... tu o 19:30 już ciemno.. ale noce jakie długie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade - czy jedziesz moze do Minneapolis? Bosze, jak ja straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie tesknie za tamtymi stronami 😭 😭 😭 ... nie wiem nawet dlaczego, bo nie zostawilam tam zadnych osob, za ktorymi musialabym strasznie tesknic, ale jakos dopiero teraz doceniam jak fajnie, swiezo, bezpiecznie, malowniczo i socjalistycznie bylo w pln. Minnesocie ... prawie jak Kanada ;) Musze leciec ... ogromne usciskie dla Was Wszystkich i buziaki i gudlaki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Prawdziwie jesiennie sie zrobilo. Czuc juz chlodek... Koniec chodzenia po domu w krotkim rekawku... Zima idzie. ;) :) Jay - jak dentysta? Mam nadzieje, ze odbylo sie wszystko bezbolesnie :) Odnosnie mojej pracy, to bede robila dokladnie to samo co na stazu. Tylko teraz beda mi za to placic! Zdecydowanie wole taka opcja :) Praca jest glownie administracyjno-organizacja. Jak dla mnie bardzo fajna, bo w sumie lubie siedziec za biurkiem... :D Jedyny mankament to, to ze jest jej duzo za duzo. I jeden etat wiecej nie rowiaze sprawy. :( :) selala i arnusia - wy to tylko o tych lodach! ;):D :) kasiulena - och, jak ja nie lubie pisac takich listow :o Zaraz mnie skrece. Na kilkoma linijkami potrafie przesiedziec pol dnia :o Moj maz za to uwielbia takie rzeczy... I poki moge, zawsze go w tych sprawach wykorzystuje :P :) Julli - super, ze remont jest juz czesciowo skonczony! :) Pozdrawiam wszystkich i sciskam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×