Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Czesc wszystkim 🖐️ Tak... ja tez coraz czesciej dochodze do wniosku, ze slabo znam Polske... Z rodzina zawsze jezdzilismy w to samo miejsce na wakacje... a klasowe wycieczki nie zawsze dochodzily do skutku. Wschodnia Polska jest mi w ogole nie znana. Nie bylam ani na Mazurach ani w Tatrach... :( I nie wiem kiedy tam zawitam... A propos Sudetow... Ostatnio ogladam serial TVP \"Tajemnica twierdzy szyfrow\" (polecam) na podstawie ksiazki Boguslawa Woloszanskiego. Sceneria jest przepiekna... z zamkami Czocha i Ksiaz w tle! :) kokus - swietny spacerek sobie zrobiles. :) Wlasnie jestem w trakcie sciagania fotek za ktore z gory dziekuje! :) :) selala - ja bardzo lubie grac w karty. Niestety nie mam z kim. Kiedys grywalam namietnie (mialam tez wspanialego nauczyciela w osobie mojego dziadka)... wszystkie nasze spotkania rodzinne byly przy kartach. :D Lubie jeszcze grac w szachy... ale tez nie mam partnera do gry :( :) bagatelka - o S. sie specjalnie nie martwie... wiem, ze jest samodzielny i dopoki mikrofalowka bedzie dzialac to z glodu nie zginie ;) Po prostu nie lubie sie z nim rozstawac... ale tym przyjemniejsze beda nasze spotkania :) Teraz tez powinno byc lepiej, bo chce wynajac male mieszkanko... Wczesniej wynajmowalam pokoje... wiec z prywatnoscia nie bylo najlepiej. :) Kasiulena - piekny zamek, ktory w ogole do tej pory byl mi nieznany! Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) 102 jak tam cora? Kasiulena musze kiedys zrobic ta zupe dyniowa bo juz od kilku osob slyszalam ze pyszna jest:) Bagatelka🖐️Ani🖐️ Kokus fajnie z tymi wycieczkami:)ja doszlam do wniosku ze moj facet zna lepeij pl i widzial wiecej niz ja:O Selala moze kiedys partyjke zagramy;)ja uwielbiam grac w karty:D Margot napewno jak juz w Belgii bedziesz to sie jakos spotkamy:) milego dnia wszsykim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, w koncu po weekendzie dotarlam do biura, dzis na rowerze 25km,ale dalam rade:) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w danii
cześć dziewczyny/chłopaki! czy jest tu ktoś może z Danii? my mieszkamy w GB na razie, ale chcemy się przenieść własnie do Danii czy mógłby ktos napisać jak tam się żyje? i jeszcze jedno - czy to kraj baaardzo "wyzwolony" - gołe panienki w myjni i tak dalej? bo mi takie klimaty nie psaują, a wszystko trzeba brać pod uwagę ;) pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w danii🌻 nie bylam tam ale poznalam grupe dunczykow na stypendium w niemczech w tym jedna polskiego pochodzenia. no wiec w kazdym razie w tej 9 osobowej grupiue to kazdy z kazdym.nie wiem na ile ten kraj jest wyzwolony ale oni byli bardzo.poza tym pogoda i krajobrazy w danii do kitu,ale to wy musicie wiedziec.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze Dunczycy tylko mysla o grupowym seksie, w myjniach gole panienki,a mezczyzni nie nosza bielizny!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D Rece i nogi opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam wreszcie🌻 Wczoraj zawiesił mi się komp a dzisiaj nie mogłam otworzyć tej strony. Arnusia:-) Ręce i nogi opadają? to i majtki koniecznie też:-) ech,czy to możliwe,? Mikuś-w tym załadzie pracujesz,czy to ktoś z rodziny? ładny zakład i szeroka oferta..no,no, chyba wybiorę się do Warszawy-gdyby to było bliżej napewno skorzystałabym. Dohulk-Ty to masz krzepe:-) Kasiulena-obejrzałam zamek-PIĘKNY! kocham wszystkie starocie...(oprócz emerytów):-) Marguś W szachy nie umię grać chociaż mój obiecuje,że mnie nauczy...jestem chyba zbyt chaotyczna i roztrzepana,by zapamietać ruchy wszystkich figur szachowych. Kokuś-piękne rejony-to moje rejony.:-) Bagatelko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - grac w szachy nauczylam sie w III klasie szkoly podstawowej... za komuny jeszcze. Szachy byly przedmiotem obowiazkowym. :) To jest swietna gra, uczaca myslenia... i w cale nie taka trudna skoro u nas w szkole uczono jej juz 9-latkow. :) Zasady sa b. proste. Mysle, ze nauczysz sie ruchow w 5, no 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala o jakim zakladzie mowisz??? Ja jako dziecko tez gralam w szachy:)teraz czasem z cora gram w warcaby i chinczyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to adres mojej kolezanki:)ona robi ta bizuterie:Da jej kolezanka ma ten zaklad fryzjerski ja niestety narazie nie pracuje Dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny u niej mozna zamawiac jakbyscie byly zainteresowane:)to mi napiszcie.W pl w gazecie Claudia jest artykul o jej pracach:) ja dzis z bolacym brzuchem:Ono coz-przywilej bycia kobieta;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zajrzalam na strone z bizuteria , fajne naszyjniki dla mezczyz moze to szczyt kiczu ale dla mnie bardzo seksy jest meski tors z jakims rzemykiem z muszelka itp nie daj boszszsz zloty lancuch:) lub medalik z \"bozia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:-) Byłam u laryngologa,bo coś ogłuchłam na jedno ucho, było zakorkowane,Pan doktor stwierdził u mnie bardzo wąskie knały słuchowe:-( nie wolno mi czyścić uszu patyczkami.;-) :-O Zimnisko się zrobiło takie w nocy 4 st. Słoneczko świeci ale wiatr wieje jakiś skandynawski. A ja lubię u faceta owłosioną klate i złoty łańcuszek, nie taki co waży kg,ale taki troszkę grubszy.. Jak tak błyśnie z gąszczu.... rajcuje mnie... wydepilowany facet nie dla mnie.. miłego popołudnia i wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala ja tez slyszalam o ym ze nie wolno czyscik patyczkami-choc sama tak robie Kolezance lekarz polecil tylko pukanie woda Arnusia te wyroby sa robione ze srebra ja dzis mam szkole wieczorem-wiec nie tak do konca mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala, mika> NIE wolno pod zadny pozorem czyscic uszu patyczkami... to najgorsze co mozna uchu zrobic i mowi to osoba, ktora na co dzien bedzie sie zajmowac uszami;-) i sprawdzac sluch dzieciakom. ucho naturalnie wytwarza wosk, jak wpychacie patyczek do ucha, to \"wyczyszczona\" jest tylko ta gornba partia, reszte spychacie do wnetrza ucha i beda sie robic korki!! Nie wiem jak to po polsku , ale conductive hearing loss wam grozi, po naszemu ogluchniecie malutkie zadnych patykow do ucha, ucho sie samo oczyszcza. Czy ja juz sie chwalilam, ze w sobote dostalam wyniki egzaminu, ktory daje mi licencje do uprawiania zawodu? Jak sie powtarzam, to przepraszam, jak nie, to chwale sie ze zdalam heheh a teraz jestem w pracy, ucielam dzisiaj szkole, z nosa mi sie leje, wszystko mnie boli.. czyli chyba jakies pzreziebienie male milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dr.Jay-:-) to ja już mam \"ogłuchnięcie malutkie\" bo co pół roku przytyka mi się ucho;-) Jak mój mówi :daj mi coś- to ja nie słyszę;-) a jak mówi: masz kochanie;-) to słyszę bardzo dobrze🌻 nie,ale tak na serio-zawsze już tak będę miała? bo jest to dość uciążliwe. Na przeziębienie polecam syrop z cebuli z miodem lub cukrem efekt murowany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jay - gratulacje to po pierwsze!!! 🌻 Niechze Cie usciskam! Brawo :D Zdolniacha jedna - zawsze to powtarzalam! :D I duzo, duzo zdrowka kochana specjalnie dla Ciebie ❤️ Dobrze, ze piszesz o tych patyczkach, bo ja co drugi dzien czysze uszy wlasnie patyczkami... i ostatnio przez kilka dni mialam wrazenie, ze mam wode w prawym uchu :o Moze to od nadmniernego czyszczenia? :o Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - fatycznie dobilismy do strony numer 777 :D:D:D Zdolni jestesmy, nie powiem :D:D:D Moze trzeba bedzie to opic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. W Zamku Czocha tez byłem - to ten zamek o którym mowi Margot - z filmu \"Tajemnica twierdzy Szyfrow\" i jest tam wystawa rekwizytow z filmu - m.in to stanowisko, gdzie pracuja radiotelegrafisci.. Tylko wtedy mialem aparat na tradycyjne filmy i zdjecia zostaly w domu.. ale jak juz wroce do domku to kiedys zrobie prezentacje i podam linka.. Tu na Dolnym Slasku i w Sudetach jest mnostwo zamkow i palacy.. okolice byly bogatsze i moze historia wojen mniej brutalna dla obiektow.. A jakie cudowne kamieniczki w miastach i miasteczkach.. tylko ze czesto strasznie zniszczone.. Mam nadzieje, ze wszystkie cztery paczki ze zdjeciami doszly... pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×