Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej🖐️ Dopiero godzine temu wrocilam z Dublina ....wyjechalam o 11.00:P W kolejce do glosowania stalam prawie trzy godziny....:P Nie sadze ze u Nas skonczylo sie glosowanie bo normalnie o 16stej kolejka byla taka ze hejjjjjjjj........ Jeden punkt na caly Dublin i okolice... Mam nadzieje ze sie oplacalo ...:D A teraz te wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam ciut wasze wpisy... Bagatelka, przykro mi... sciskam Cie. Margocia - gratuluje pracy, ale tez podziwiam -ho ho taka sila woli! Ja to bym nie mogla sie zdobyc na taka rozlake. Meme jestem, tesknie i rozpaczam :-) Jay - no no! gratuluje! i dzieki za rade fachowca!... nie bede uzywala patyczkow do uszu! Kokus - dzieki za piekne zdiecia z moich okolic!Jestem najprawdziwsza \"Dolnoslazaczka\" Dohulk - gdzies doczytalam, ze ty w Bawarii, a tak dokladnie to gdzie? bo ja W Monachium (pracuje) a w Starnbergu mieszkam :-) Kasiulena, Arnusia, Paolka, Kryspina, 102, Selala, Aggaa i wszystkie znane i nieznane buzki - POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie? Ale co??? :D Nie glosowalam, nawet niewiedzialam na co sa te wybory dopiero mama mi dzis powiedziala, ze na RZAD :D :D Mowila, ze babcia na poprzedni rzad mowila KNEDLE :D :D Oj, dzieki kochane Dziewczynki i Kokusiu za slowa otuchy, jestescie naprawde najmilszymi duszyczkami na swiecie ❤️ 😘 🌻 Dzwonilam do mamy, byla w dobrym nastroju, mowila, ze babcia umierajac byla spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujaca
czy jest tu ktos z hiszpanii czy moglibyscie mi pomoc i napisac jak tam jest jakie sa srednie zarobki jak wyglada zycie samotnej matki z dziecmi czy dam rade podolac z praca i dziecmi i wynajac dla nas kat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka oby ten rzad okazal sie \"poprzednim\":) fajna kobita byla ta babcia Boszszsz, a ja jutro do pracy na 7h! to dopiero poswiecenie dla ojczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yubiiii!!!! ale super:D nareszcie! Mam nadzieje ze PO po rozbudzeniu nadziei w ludziach spelni ich oczekiwania... Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdrowko dziewczynki i Kokus! ja wlasnie nalalam sobie mala whisky :D i uciekam spac bo rano do pracy.. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przestalam interesowac i orientowac w polskiej polityce. Takze ci, co sa beda teraz to sa jacy? No i wykrakalam im, ze \"poprzedni\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Bagatelko Ci co teraz beda to Platworma Obywatelska z Donaldem Tuskiem na czele. Prawdopodobnie Tusk wskoczy na miejsce Jarka Kaczki tzn obecnego Premiera. A jest to partia prawicy, ja bym rzekla centroprawicy bo oni nie prowadza agresywnej polityki prawicy natomiast PiS (dotychczasowo rzadzaca partia) jest rowniez prawicowa ale bardzo agresywna. To tak w skrocie. Pytanie teraz z kim utworza koalicje poniewaz Pis dostal od groma mandatow i opozycja bylby potezna. Jak myslicie? Milego dnia i milego rozpoczecia kolejnego tygodnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×