Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

janglady- Witaj :) Napisz jak zaczynalas zycie w GB jak sie tam znalazlas, jak wyszukalas mieszkanie, prace, jak sie zaklimatyzowalas, co czulas na poczatku bedac na wyspie ? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim nowym i starym🌻 Naneczko-nadrabiam zaległości i czytam,czytam.... Najpierw obejrzałam Twoje zdjęcia-piękne! Wydawało mi się,że wiem który jest Twój partner ale pod koniec ogladania zgłupiałam.Sami przystojniacy! Pewnie czułaś się wyjątkowa-to miłe🌻 Pozdrawiam całe Forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... >>102 - tak, ja pojawiam sie i znikam ale ogolnie to czytam i nadazam czytac topik...a nie pisze bo mam lenia ;-) mieszkanie mozna znalezc przez internet np. loot.com i gumtree.com ale trzeba miec tez sporo szczescia. Pozdrawiam noworocznie p.s. nikt nie napisal czy zna www.nasza-klasa.com jak juz wspominalam w poprzednim poscie ....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z mojej klasy (ani podst. ani LO) nikogo nie ma na NeszejKlasie :( Odkad sie o tym dowiedzialam jakies pol roku temu juz tam nie zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Bagatelka - zalozylem topik mojej klasy z ogolniaka juz ponad pol roku temu i dopiero jest siedem osob.. ale to nie jest tak, ze klikniesz i wszyscy z Twojej klasy nagle sie obudza i zapisza.. Wyobraz sobie ze dopiero przed Swietami zapisal sie kolega, ktory jest lekarzem w Pensylwanii i nawet nie wiedzial o wrzesniowym zjezdzie maturzystow bo organizatorki nie znalazly jego aktualnego adresu.. Aggaa - kilka dziewczyn z tego topiku juz mnie znalazlo na nasza-klasa.. :D zapraszam: LO Kolbuszowa, klasa A, lata 1978-82, moje inicjaly to WB. Ostatnio znalazla mnie Arnusia i Margot.. :D 102 - ja zagladam codziennie tylko nie mam nic ciekawego do pisania, ot, szara rzeczywistosc.. witam nowe osoby.. i wszystkim zycze milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko to zajrzyj jeszcze raz na nasza klase. u mnie w listop[adzie byly dwie osoby a teraz juz jest 23;-) jak moja kolezanka powiedziala- cala Polska mowi o tej stronie... a wpadam do was zarekomendowac film- Star dust, oh jaka piekna basn...wlasnie skonczylismy ogladac...Michelle Pfeiffer nadal piekna kobieta;-) i Robert De Niro w ciekawej roli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na naszej klasie i mam kokusia, Margotke, Esje i Jay w znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. wlasnie tak jest z nasza-klasa... a ostatnio zmienili serwery i juz jest latwiej sie dostac.. Bywa tez tak jak u mojej zony, ze nikt nie zalozyl klasy, a zona mowi ze i tak by sie nie zapisala, bo te cztey lata w ogolniaku wspomina bardzo zle.. natomiast na studiach jest kompletny balagan.. zakladane sa identyczne kierunki rozniace sie od innych nazwa bo jedna osoba zaklada z duzej litery inna z malej, jeden zaklada ze studia byly dzienne 5-letnie \"mgr inż.\" a ktos inny ze tylko \"mgr\" co co w przypadku mojego kierunku jest bzdura... Ze juz nie wspomne ze jest kilka uczelni takich samych tylko nazwa troszke inna bo jeden napisal Akademia a inny AKADEMIA.. pozdrawiam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym roku Ja rowniez na portalu nasza-klasa znalazlam swoja byla klase z LO, ktora do tej pory dopisala w liczbie 23 osob :), podstawowka tez nie jest gorsza i juz znalazlo sie 11 osob. Ale chyba jestesmy zbyt zajeci zyciem by sie spotkac na jakims zjezdzie... trzeba bedzie poczekac pare lat :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez jestem na portalu NK:) Z podstawowki jest juz jakies 12 osob,a z ogolniaka odnalazlo sie juz pol klasy:) U mnie ferie sie koncza:Ood jutra znow sie zacznie poranne wstawanie😭 I mnie czeka egzamin:O Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w Houston, wiecej na takie przejazdzki sie nie nabiore;-) Ruch uliczny wstretny;-( od hotelu do szpitala mam jakies 3 mile, czyli jakies 5 km i wczoraj zabralo mi 25 min aby sie do teego szpitala dostac! Chyba kupie gdzies rower, albo rolki... chociaz jak pomysle to chodnika tutaj jeszcze nei widzialam;-) Najlepsze w tym wszystkim jest to,z e jestem daleko od centrum, ponad 20 mil, nawet nie chce myslec jak tam w centrum to wszystko wyglada.. bagatelka> tak jak myslalam, przejezdzalam przez Mobile;-) tylko pozno w nocy pozdrowienia dla wszystkich uciekam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione ale najszczersze zyczenia w Nowym Roku dla wszystkich!! Bagatelko na NK bylam w lutym i nikogo nie bylo a teraz i podstawowka i liceum, odnalazlam ukochana kolezanke ,ktorej nie widzialam 20 lat! gadalysmy godz przez telefon, nawet moja wielka milosc z podstawowki wyczailam i tak sobie mysle przypomniec sie czy nie....? On na zdjeciu z zona i synem ... slyszalam ze to niebezpieczne zabawy:) Kukus widzisz , niekonsekwentna jestem ale tylko krowa nie zmienia zdania:) Czyli jesli chemy zobaczyc jak wygladamy to trzeba isc na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak, tak... arnusia, potwierdzam, to bardzo niebezpieczne zabawy...takie przypominanie sie .....po latach... ale skoro masz ochote, to pomysl, moze warto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia> mnie znalazla podstawowkowa milosc i choc bardzo nalegal na moj nr telefonu, albo skype\'a nie dalam... on po rozwodzie, od 4 lat nie w zwiazku a ja mam sie zupelnei dobrze w swoim malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie grozi ;) bo nie mialam podstawowokowej milosci :D Tzn. ja sie kochalam w niejednym, a i jakze, ale mnie nie chcial :o Albo chcieli tacy, co ja nie wiedzialam ... Na razie nie mam cierpoliwosci isc na NK, bo mam strasznie wolny internet, ale w najblizszych dniach sprobuje :) Jay - nie martw sie Hudsonem, na pewno przezywasz szok poprzyjazdowy, wszystko sie jakos ulozy :) Jechalas tak jednym ciurkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Bagatelka - na NK wybierz taka godzine, zeby w Polsce jeszcze spali.. u mnie do 9-tej rano dziala bez zarzutu, teraz po polnocy tez.. ale caly dzien a zwlaszcza wieczorem muli okropnie.. Przy okazji - kolega ktory pracuje w Urzedzie Skarbowym mowil, ze dostali z W-wy dyspozycje o zablokowaniu dostepu do NK ze sluzbowych kompow... Ktos tam na gorze wyczail, ze za duzo czasu urzednicy spedzaja w necie.. :D Jay - mysle, ze to sluszna decyzja.. skoro Arnusia i Kryspina tez tak mowia.. Dodam od siebie, ze Fotka.pl tez niesie ogromne zagrozenia.. Mika - trzymamkciuki za egzamin.. Kasiulena - z moimi kolezankami i kolegami z ogolniaka zebralismy sie dopiero po 15 latach, pierwszy raz.. od tej pory co piec lat.. Squirley - jak Ci sie wiedzie? 102 - Rosjanie tez maja swoja NK.. i tez bije rekordy popularnosci. tam sie nazywa \"adnokłasniki\" (dziwnie to wyglada ale nie potrafie inaczej).. Pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zajrzalemjeszcze na chwilke na NK a tam awaria i nie mozna pisac listow.. Squirley, a chcialem kilka slow do Ciebie... no coz, jutro rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie...🖐️ Dawno mnie tutaj nie bylo... Z Polski wrocilam w czwartek... Bylo superrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!:D Bardzo, bardzo rodzinnie... W srode zalozylam aparat staly na zeby i mialam kilka dni wyciagniete z zyciorysu... Nie mowiac o tym ze jesc nie moglam to na dodatek nawet mowienie mi sprawialo bol... Ale teraz jest juz lepiej...:) Powrocilam do zywych...:D:) Widze ze poryszyliscie temat NK....:) Ja tez odnalazlam swoje klasy a nawet odnalezli mnie znajomi z dziecinstwa... Bardzo mile wirtualne spotakania po latach...:) Caluje Was wszystkich bardzo serdecznie👄 Milego dnia zycze...:) i wszystkiego dobrego w Nowym Roku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️i znow poniedzialek:O Ani ciesze sie ze wracasz do zywych)kiedys tez chcialam zalozyc aparat ale musialabym wyrwac dwa stale zeby😭wiec zrezygnowalam Kokus dzieki za trzymanie kciukow -przede mna teraz siedzenie w ksiazkach:P U mnie sie ocieplilo i nawet mam slonko:) milego poniedzialku wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani79> ja zakladalam aparat staly wieki temu w wieku 22 albo 23 lat dokladnie nie pamietam.. 2 lata, kazde podkrecenie drucikow to zycie na jogurtach przez 2 -3 dni a potem caly miesiac ok, wiec nie bedzie tak zle;-) Uciekam do szpitala, milego poniedzialku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonila do mnie baba ze chce mnie interwiev!!! jakies rady?? panikuje... jeszcze do niej nie dzwonilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102* jesli to interview telefoniczne to umow sie z nia na telefon w takich godzinach, w ktorych bedziesz miala wiecej czasu, powiedzmy podczas twojego lunchu. No i najlepiej odbierz telefon w jakims miejscu gdzie nikt ci nie bedzie przeszkadzal. Na pewno zapyta cie abys opowiedziala jej nieco o sobie, jakie szkoly ukonczylas, o twoje doswiadczenia w pracy, moze tez o hobby (tak na rozladowanie atmosfery i sprawdzenie jak poza praca radzisz sobie w kontaktach z ludzmi) itp Na pewno bedzie cie rowniez pytala o to co wiesz o pozycji na ktora zaaplikowalas. Takze przy rozmowie podkreslaj te zalety, ktore przydadza sie przy tym stanowisku. By o niczym nie zapomniec (bo czasem w chwili stresu to sie zdaza) mozesz przygotowac sobie swoje CV i list motywacyjny (polozyc obok telefonu) i w razie potrzeby zerknac. To chyba byloby na tyle Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Oby przyniosl tylko to czego moglibysmy sobie zyczyc :) Wrocilismy z wakacji i wczoraj zaczelam prace w nowym biurze. Pierwsze wrazenie super. Wiecej nie napisze, zeby nie zapeszyc, ale moje ostatnie miejsce pracy bylo tak antypatyczne, ze teraz, majac porownanie, az dziwie sie samej sobie, ze wytrzymalam tam czterty lata :p Nie udalo nam sie spotkac z Arnusia, ale nie trace nadziei, ze co sie odwlecze... Pamietajcie - jesli ktos bedzie wybieral sie w moje turynskie strony - bardzo prosze o kontakt! Co do mnie i NK, to choc nie mam najmilszych wspomnien z liceum zarejestrowalam sie, bo klase zalozyla moja przyjaciolka - jedna z niewielu fajnych osob, ktore poznalam przez szkole. Minal miesiac a nas jest juz ponad 20 osob! Nie tesknie do nich, ale ciekawie jest zobaczyc ludzi po latach. Gorzej z po moja klasa z podstawowki. Mielismy olbrzymia rotacje i napewno nie uda sie zgromadzic kompletu. Mimo to, jest juz kilka osob, w tym dziewczyna, z ktora siedzilam w lawce w drugiej klasie i ...ktorej nazwiska nie moglam sobie za nic przypomniec :) A co do dostepu do netu w pracy... sama go naduzywam - co widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Kryspinko - przepraszam,z e nie podeslalam Ci dotad zdjec malej. Moj mail domowy jest beznadziejny. Przesle cos stad jak tylko okrzepne. Wysylam zdjecia dzieci indywidualnie, bo nie zdecydwalismy sie na zamieszczenei ich na zadnej stronie internetowej. Czasy takie lewe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuk!!!!! jak to milo. ze w koncu mi odpowiadasz......... juz w sierpniu prosilam cie o jakakolwiek wiadomosc .........i o zdjecie baby!!!!! no to moze teraz...... zobaczymy./albo i nie/ caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie całe forum🌻 Miałam sporo kłopotów i smutków ostatno ale już doszłam do siebie i wszystko jest ok. Więc jestem. Nie wiem czy wy też tak macie,ale czasem jak mam doła to na nic nie mam ochoty:-( Jeśli chodzi o NK-bardzo cieszę się,żejest :-D Miło jest popatrzeć na twarze z młodych beztroskich lat. Bagatelko-ja też Cię odnajdę w NK:-D Arnusia-mówisz stara miłość nie rdzewieje? Moja zardzewiała:-P Pozdrawiam Lecę na trening z małym i do parku poganiać po świętach jest mi to wskazane:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala - ja jeszcze sie nie zapisalam do NK, ale ... wlasnie przed chwila tam weszlam i sa moje klasy z podstawowki i liceum! Co za niesamowite wrazenie, normalnie az sie rozplakalam, zobaczyc znowu te zdjecia, sowja wlasna postac jako dziecko na zdjeciach klasowych ... To jest dla mnie o tyle dziwne, ze odkad wyjechalam z Polski (w polowie liceum), moje zycie poslkie jakby sie urwalo, a teraz zagladam, a ono nadal tam jest :D (Tam tzn. tylko na NK niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala 🌻na pocieszenie i zycze Ci by wszelkie klopoty odeszly:) Bagatelko moze przez NK odnowisz troche kontaktow i kiedys przy wizycie w pl bedzie okazja sie spotkac? Ja tak jak Kokus lepiej wspominam szkole podstawowa:)ale zauwazylam ze wiecej niz polowa powyjezdzala z kraju-wiec raczej ciezko bedzie nam sie spotkac Mam za 3tyg egzaminy:Owiec najblizsze dni spedze nosem w ksiazkach:Pw miare mozliwosci bede do was zagladala pozdrawiam wszystkich cieplutko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×