Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość agnes28
A ja pozdrawiam z Giessen--okolice Frankfurtu nad Menem. I dobrej nocki wszystkim zycze:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. fajnie, ze juz masz benzynke, Squirley.. agnes i ola - witajcie na topiku.. Gapa - dawno Cie nie bylo.. co tam u Ciebie? *Bling - wesolej zabawy.. a u mnie sloneczko.. po dwoch tygodniach deszczy i chmur az chce sie zyc.. i sa juz grzyby, zona w piatek nazbierala kilka prawdziwkow i wiecej maslaczkow.. sosik z makaronem, pychota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. fajnie, ze juz masz benzynke, Squirley.. agnes i ola - witajcie na topiku.. Gapa - dawno Cie nie bylo.. co tam u Ciebie? *Bling - wesolej zabawy.. a u mnie sloneczko.. po dwoch tygodniach deszczy i chmur az chce sie zyc.. i sa juz grzyby, zona w piatek nazbierala kilka prawdziwkow i wiecej maslaczkow.. sosik z makaronem, pychota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. fajnie, ze juz masz benzynke, Squirley.. agnes i ola - witajcie na topiku.. Gapa - dawno Cie nie bylo.. co tam u Ciebie? *Bling - wesolej zabawy.. a u mnie sloneczko.. po dwoch tygodniach deszczy i chmur az chce sie zyc.. i sa juz grzyby, zona w piatek nazbierala kilka prawdziwkow i wiecej maslaczkow.. sosik z makaronem, pychota... juz trzeci raz posylam i nie ma na topiku... albo potem beda trzy wpisy.. zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. fajnie, ze juz masz benzynke, Squirley.. agnes i ola - witajcie na topiku.. Gapa - dawno Cie nie bylo.. co tam u Ciebie? *Bling - wesolej zabawy.. a u mnie sloneczko.. po dwoch tygodniach deszczy i chmur az chce sie zyc.. i sa juz grzyby, zona w piatek nazbierala kilka prawdziwkow i wiecej maslaczkow.. sosik z makaronem, pychota... juz trzeci raz posylam i nie ma na topiku... albo potem beda trzy wpisy.. zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley> mojej kolezanki mama pojechalana weekend do Asheville, nie wiem czy juz wrocila, ale ostatnie wiadomosci od niej byly w piatewk, ze wciaz nei ma benzyny aby mogla wrocic!!! paranoje.. no na ta IKEE u Ciebei to ja czekam i czekam, nic nie kupuje teraz, w koncu 2009 juz blizej niz dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao, ciao, wiedze, ze ktos z rzymu sie odezwal... a propos torebek... u nas modne sa wielkie..i najlepiej blyszczace w kolorze czarnym, szarym lub baklazanowym... no i...wracaja szpilki , tez obowiazkowo lakierki... z benzyna jeszcze klopotow nie mamy , ale...jest coraz drozsza. tansza jest w nocy na self service..tylko jak tam jechac? ciemna noca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Ale mam Hangover... Wczoraj bylismy na oktoberfescie. Mielismy goscia, a mmianowicie koles, ktory mnie i moje kolezanki kiedys w londynie limuzyna wozil, szympanem opijal, do najleprzych kubow i restauracji prowadzil, przyjal nasze zaproszenie na Oktoberfest i przyjechal! jeju jak sie cieszylysmy, bo kto by uwierzyl, ze wsiadzie w samolot z Washingtonu DC tylko po to, by spedzic z nami piatek i sobote!? Szaleniec! W piatek Zia przylecial, bylimy razem na lunchu a potem z moimi przyjaciolmi wyciagnelismy go na kolacje... Bylo wesolo! W sobote mielismy najpierw jedna rezerwacje od 11 do 16, potem druga od 17- do 21, apotem to juz bylo tak dekadencko, ze szkoda gadac... Zia zalozyl sie z kolezanka o champagner, kto lepiej strzela... i przegral... Poszlismy do jednego z najleprzych namiotow, oczywiscie nie chcieli nas wpuscic, ale jak powiedzielismy ze dziemy na Szampana, to jednak nagle zrobilo sie miejse... Zia zamowil od razu... 3-Litrowa butle... potem druga... potem trzecia... a na koncu czwarta... Trudno uwierzyc, ze ten szaleniec zamowil w sumie 12 Litrow Szampana!!!!!!! a my (z pomoca wszystkich stojacych wokol stolika) to wypilismy! No comments... Nie wiedzialam czy sie mam wstydzic, czy cieszyc... to bylo takie dekadenckie... Ale jedno jest wazne, ze rewanz sie udal, chlopak zadowolony i szcezsliwy wrocil do D.C. a z londynskiego szlenstwa zrodzila sie prawdziwa, szczera przyjazn :-) Squirley - naprawde idiotycznie z ta wasza benzyna, ale czasem sie zastanawiam, czy nie bedziemy sie wkrotce wszyscy musielii nastawic na srodki komunikacji masowej- benzyna bedzie coraz drozsza i bedzie coraz trudniej dostepna... Jay! 🌻 Kokus! u nas tez wyszlo dzis sloneczko! Ale juz mamy pelna jesien! agnes - witam na topiku! Ja klikam z Monachium! Ola! - witam! Gapa! macham spowrotem! :-) Bling - no i jak udaly sie poprawinki? Kasiulena - masz racje! musze uwazac! Zarowno zawodowo, jak i prywatnie! Zawodowo - bo owszem, mozna pomyslec ze przekupstwo, a prywatnie... to wiadomo, ze facet czegos by oczekiwal w zamian... Ehhh, a tiffany ma takie piekne swecidelka! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka - pamietam wasze zdjecia z Londynu.. i te limuzyne.. fajnie, ze ta znajomosc trwa nadal.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dobic sie ostatnio na kafeterie to byla masakra :) Widze Gapcia sie pojawila 🖐️ Witam nowe osobki 🖐️ nie uciekajcie :) Kokus korzystaj ze slonka poki jest :) A grzyby, mniam, sama bym sie wybrala na grzybobranie :) Naneczka Ty to szalejesz ;) A ja ostatnio jadlam pierwszy raz zabie udka :) Jakos mnie to nie zachwycilo. A roboty przy tym, o mamo, kolega na koniec imprezy prawie sie z nimi wyrobil ;) Nic, spadam, nastepnym razem napisze pozdrowionka z Lozanny, lece jutro rano do znajomych :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dobic sie ostatnio na kafeterie to byla masakra :) Widze Gapcia sie pojawila 🖐️ Witam nowe osobki 🖐️ nie uciekajcie :) Kokus korzystaj ze slonka poki jest :) A grzyby, mniam, sama bym sie wybrala na grzybobranie :) Naneczka Ty to szalejesz ;) A ja ostatnio jadlam pierwszy raz zabie udka :) Jakos mnie to nie zachwycilo. A roboty przy tym, o mamo, kolega na koniec imprezy prawie sie z nimi wyrobil ;) Nic, spadam, nastepnym razem napisze pozdrowionka z Lozanny, lece jutro rano do znajomych :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dobic sie ostatnio na kafeterie to byla masakra :) Widze Gapcia sie pojawila 🖐️ Witam nowe osobki 🖐️ nie uciekajcie :) Kokus korzystaj ze slonka poki jest :) A grzyby, mniam, sama bym sie wybrala na grzybobranie :) Naneczka Ty to szalejesz ;) A ja ostatnio jadlam pierwszy raz zabie udka :) Jakos mnie to nie zachwycilo. A roboty przy tym, o mamo, kolega na koniec imprezy prawie sie z nimi wyrobil ;) Nic, spadam, nastepnym razem napisze pozdrowionka z Lozanny, lece jutro rano do znajomych :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dobic sie ostatnio na kafeterie to byla masakra :) Widze Gapcia sie pojawila 🖐️ Witam nowe osobki 🖐️ nie uciekajcie :) Kokus korzystaj ze slonka poki jest :) A grzyby, mniam, sama bym sie wybrala na grzybobranie :) Naneczka Ty to szalejesz ;) A ja ostatnio jadlam pierwszy raz zabie udka :) Jakos mnie to nie zachwycilo. A roboty przy tym, o mamo, kolega na koniec imprezy prawie sie z nimi wyrobil ;) Nic, spadam, nastepnym razem napisze pozdrowionka z Lozanny, lece jutro rano do znajomych :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale sie dzieje w swiecie finansow... Ciekawe co sie stanie teraz ze wszystkimi ludzmi ktorzy pracuja w Wachovii w Charlotte. Tu jest ich corporate headquarters... We\'ll see... Aha, kryzys benzynowy nadal trwa... wierzyc sie nie chce... Cudem udalo mi sie znalezc troche paliwa w sobote ale wiekszosc miasta nadal jest albo racjonowana albo nie ma benzyny... Analazlam wczoraj jakis topik tu na Kafe pod tytulem "Bog chyba przeklal Ameryke" na ktorym ludzie normalnie takim jadem i blotem rzucali na USA, Amerykanow i ludzi tu mieszkajacych... Bosh... wierzyc sie nie chce... Troche mi sie smiac z tego chce, to bo to takie typowe - nienawidzic tych ktoym jest latwiek i swietowac jak cos sie im nie powiedzie... Brzmi znajomo? Moja rodzina tez troche taka jest, nie bede ukrywac... Moje ciorki i wujkowie wszyscy o siebie zawistni itd... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witam wszystkich a najgorecej Kasiulene :) Ciekawe czy mnie jeszcze pamietasz :) Milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witam wszystkich a najgorecej Kasiulene :) Ciekawe czy mnie jeszcze pamietasz :) Milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - z moja rodzinka tez nie jest wesolo :P Zawiasc i pretensje ... Na szczescie nie wszyscy tacy sa :) Mam nadzieje, ze poprawi sie cos z ta benzyna, bo to przeciez zycia nie ma ... nie dadza ludziom transportu, nie dadza benzyny, nawet nasz prezydent od siedmiu bolesci juz nie widzi swojej Ameryki na rozowo :o A mi dzis jeszcze na domiar zlego komorka wpadla do kibla :o Bedzie dzialac? Bo bateria widac dziala, swiatlo jest, tylko ciekawe co z reszta funkcji... Kibelek na szczescie byl splukany ;) Przypomnial mi sie ten film z Juliette Binoche, jak jej na lotnisku stalo sie to samo i musiala po ludziach latac i pozyczac telefonu :D Bardzo goraco pozdrawiam wszyskie nowe postacie z ostatnich stron, ktore moze sie dolacza do naszych pogaduszek i stala topikowa gwardie :) Buziaczki i trzymajcie sie mocno w tym dizsiejszym niepewnym niczego swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z rodzina jedynie dobrze wychodzi sie na zdjeciu :D Kasia1230 - jasne ze pamietam - Basingstoczanko :D Dzisiaj przedluzono mi kontrakt na czas nieokreslony i dostalam podwyzke.... :D:D:D ... jaki kryzys? ;) :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z rodzina jedynie dobrze wychodzi sie na zdjeciu :D Kasia1230 - jasne ze pamietam - Basingstoczanko :D Dzisiaj przedluzono mi kontrakt na czas nieokreslony i dostalam podwyzke.... :D:D:D ... jaki kryzys? ;) :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho...gratuluje sukcesow w pracy!!! ja szykuje sie do podrozy, wylatuje do montrealu w poniedzialek. znajomi przygotowali tez wycieczke do quebecu , mam nadzieje, ze poznam kawalek "dzikiej"kanady... troche sie denerwuje , ale tak to chyba jest kiedy trzeba pokonac nowe, nieznane trasy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. jesien sypie podwyzkami jak liscmi z drzew? :D Na poczatku wrzesnia zaloga mnie wydelegowala, ze mam rozmawiac z wlascicelka o podwyzce dla wszystkich.. zredagowalem odpowiednie pismo, wszyscy sie podpisali i poszedlem.. Trudno spotkac wlascicelke w firmie, wiec tylko w przelocie ja poinformowalem o zamiarze rozmowy na temat... i na drugi dzien od rana kontrola porzadkow..w takich miejscach, o ktorych nie pamieta sie przy okazji codziennego sprzatania po robocie.. i ze chcemy podwyzki a porzadku nie utrzymujemy... pol dnia trwalo sprzatanie, wiec potem trzeba bylo zostac dluzej, zeby zrealizowac zamowienia.. za kilka dni poszedlem znowu, kiedy szefowa (nota bene - moja kolezanka z lat 90-tych gdy razem pracowalismy..). Juz troche inaczej rozmawiala.. W koncu obiecala podwyzki za nadgodziny od poczatku wrzesnia, a z umow o prace od pazdziernika.. Wiem, ze to dla niej trudne, bo ciagle potrzeba pieniedzy na nowe sprzety i remonty, rozne inspekcje tez cisna ile moga jak np. Sanepid czy inspekcja pracy, ktore zadaja coraz to nowych udogodnien w pracy.. np. nowe, wieksze okna na hali, dzieki czemu mam slonce prosto w oczy.. A z drugiej strony odbiorcy, ktorzy zadaja obnizenia ceny hurtowej surowek bo \"warzywa potanialy\"... A z trzeciej pracownicy, ktorzy chca zarabiac lepiej bo drozeje paliwo, woda, energia czy gaz... a nawet smiecie.. ok.. ide obierac sliwki na konfitury... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a moj komputer stracil glos i nic nie moge sluchac :o Nie wie ktos, co to moze byc, dlaczego i jak to naprawic ??? (Reglulowanie glosnosci i funkcje \'mute\' juz probowalam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejej... ale sie fatalnie czuje... wlasnie wrocilam z basenu z dosc krotkiego treningu i normalnie pogielo mnie na wszystkie strony... nie wiem czy to od niecwiczenia od tygodni (z powodu choroby) czy od ogolnego spadku formu (??? nie wiem czemu) czy od zjedzenia obiadu 30 minut wczesniej... po przeplynieciu tych 20 mnut musialam wyskoczyc z basenu i isc sie polozyc na lawce w szatni bo mi sie tak potwronie niedobrze zrobilo, ze omalo nie zaczelam zwracac... sorry za barwny opis... na serio bylo im tak potwornie niedobrze... musialam powstrzymywac odruch wymiotny... ughhhh... okolo 20 minut lezalam na lawce... ludzie przechodzil i sie pytali czy wszystko ok... mowilam, ze przedobrzylam w basenie... ojej... nie wiem jak to bedzie w niedziele na tym triatlonie... jak ja sie tak samo pochoruje to co zrobie??? jak pojade rowerem i jak pobiegne??? Kurka wodna... w zyciu sie jeszcze nie pochorowalam od sportu... Nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Squirley, uwazaj na siebie, na pewno po tej probie bojowej wszystko bedzie dobrze :) A debaty pewnie bym ogladala, ale nie mam TV podlaczonej do sieci/kabla :P Ten babsztyl pewnie zacznie zeby szczerzyc i kokietowac lud :o Co za zalosna postac, powinni ja razem z W wyslac na przyslowiowy ksiezyc. Niech sie zapozna z prawami natury na planecie, gdzie nikt nie ma przyrody, skoro chce taki stan wywolac na ziemi. Ciekawe, czy dalej bedzie utrzymywac, ze wojne Rosji to ona moze wypowiedziec w kazdej chwili, bo Rosje widzi nimal z okna :D W ogole nie wiem, czemu on astartuje do debaty vice, skoro juz sie uwaza za prezydenta, mowi o McCainie \"my co-runner\" :D Jak bum cyk cyk kobieta warta W, powinni wszczac romans, tylko on za brzydki dla tej strojnisi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka - zdarza sie, ze ludzie dobieraja sie na zasadzie przeciwienstw.. wiec moze wlasnie by pasowali do siebie? Squirley - ja bym stawial ze za szybko po obiedzie podjelas taki wysilek na basenie.. i mysle, ze w niedziele pojdzie Ci duzo, duzo lepiej.. bede trzymal kciuki.. pozdrawiam wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×