Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Kryspina - na forum poszukiwaczy skarbow znalazlem link do artykulu o wizycie szwedzkiego zespolu heavymetal SABATON w Polsce i wlasnie pod Wizna... oto link http://www.netkonkret.pl/artykuly/wolominiak-podejmowal-sabaton-529.html jesli system kafeterii wstawi spacje to wiesz co zrobic.. ivette86 - co tam Anglia.. tu jest towarzystwo z calego swiata.. :D i jeden rodzynek siedzacy w kraju na d.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludki to i ja sie melduje na topiku... nie mam niestety nic icekawego do pwoiedzenia bo od 3 dni leze w lozku... cos mnie polamalo :o Nudzi mi sie w chalupie i ide jutro do pracy... A jeszcze a propos jedzenia to dzisiaj upieklam pieczen nadziewana czosnkiem i polana sosem miodowym... jeszcze nie wiem jak smakuje... no i to polaczenie czosnek i miod :D? dziwne... no ale nic przetestuje i jak sie udalo do zapodam przepis :D Ja mieszkam w UK :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... na szczescie nie musialam nadrabiac za duzo w czytaniu, obijacie sie znaczy....;-) meldujemy sie juz z Fl, cudownie cieplej i slonecznej( z malymi wyjatkami czasem) Gapa nie morduj!!;-) wrocilismy juz 2 tygodnie temu ale tak moj zolnierz naprawial internet w moim stacjonarnym ze dzis wreszcie zrobil... i zajelo mu to dokladnie 15 min...a te 2 tygodnie to na rozgrzewke chyba;-);-) niezbyt milo mi to mowic ale ciesze sie ze jestem juz po..nie podobalo mi sie, trafilismy na tak paskudna pogode, zimno ciemno i lalo bez przerwy...zmienilo sie duzo, to juz nie moje miejsce na swiecie a poza tym z mama dobrze...ale na odleglosc;-) co za duzo to nie zdrowo... siwtowalismy niedawno pierwsze urodziny;-) az ciezko uwierzyc ze tak szyko minelo...Panna Maja chodzi jak stary zawodowiec, chuligani tez... dzis zolnierz znalazl swoj telefon w kuwecie u kotow hihi skrzywdzilismy wczoraj dziecko i ogolilismy na 7 mm, dzieki bogu za rozowe ubranka- bo teraz mamy synka jak sie popatrzy;-) przygotowujemy sie do halloween, idziemy na polowanie na cukierki, a co....a w sobote mamy imreze z pracy, zolnierz chce ze mna pojsc bo zazdrosnik jest;-) szukam kostiumu!! pozdrawiam i zycze milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... na szczescie nie musialam nadrabiac za duzo w czytaniu, obijacie sie znaczy....;-) meldujemy sie juz z Fl, cudownie cieplej i slonecznej( z malymi wyjatkami czasem) Gapa nie morduj!!;-) wrocilismy juz 2 tygodnie temu ale tak moj zolnierz naprawial internet w moim stacjonarnym ze dzis wreszcie zrobil... i zajelo mu to dokladnie 15 min...a te 2 tygodnie to na rozgrzewke chyba;-);-) niezbyt milo mi to mowic ale ciesze sie ze jestem juz po..nie podobalo mi sie, trafilismy na tak paskudna pogode, zimno ciemno i lalo bez przerwy...zmienilo sie duzo, to juz nie moje miejsce na swiecie a poza tym z mama dobrze...ale na odleglosc;-) co za duzo to nie zdrowo... siwtowalismy niedawno pierwsze urodziny;-) az ciezko uwierzyc ze tak szyko minelo...Panna Maja chodzi jak stary zawodowiec, chuligani tez... dzis zolnierz znalazl swoj telefon w kuwecie u kotow hihi skrzywdzilismy wczoraj dziecko i ogolilismy na 7 mm, dzieki bogu za rozowe ubranka- bo teraz mamy synka jak sie popatrzy;-) przygotowujemy sie do halloween, idziemy na polowanie na cukierki, a co....a w sobote mamy imreze z pracy, zolnierz chce ze mna pojsc bo zazdrosnik jest;-) szukam kostiumu!! pozdrawiam i zycze milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> musialam ciezko myslec skad Ty to wrocilas i gdzie bylo zimno i ciemno i pierwsza rzecz jaka mi przyszla do glowy to biegun polarny, dopiero pozniej przypomnialo mi sie ze bylas w Polsce hehehe tu tak pieknie kulinarnie, ja nie podaje zadnych przepisow, bo 2 lewe rece do gotowania mam;-) i najczesciej zywie sie salata;-) uciekam do pracy, milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> musialam ciezko myslec skad Ty to wrocilas i gdzie bylo zimno i ciemno i pierwsza rzecz jaka mi przyszla do glowy to biegun polarny, dopiero pozniej przypomnialo mi sie ze bylas w Polsce hehehe tu tak pieknie kulinarnie, ja nie podaje zadnych przepisow, bo 2 lewe rece do gotowania mam;-) i najczesciej zywie sie salata;-) uciekam do pracy, milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> musialam ciezko myslec skad Ty to wrocilas i gdzie bylo zimno i ciemno i pierwsza rzecz jaka mi przyszla do glowy to biegun polarny, dopiero pozniej przypomnialo mi sie ze bylas w Polsce hehehe tu tak pieknie kulinarnie, ja nie podaje zadnych przepisow, bo 2 lewe rece do gotowania mam;-) i najczesciej zywie sie salata;-) uciekam do pracy, milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. 102 - faktycznie trafilas na najgorszy kawalek jesieni.. no coz.. teraz jest juz duzo lepiej, wprawdzie zmiennie, ale bywa i sloneczko czasem.. Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 calkiem spora juz ta Twoja panna :) Z tymi relacjami rodzinnymi to troche cie rozumiem... jak jestem daleko od rodziny to za nimi teskinie, ale wystarczy ze przyjade do Pl i po paru dniach mam wszystkich dosc i chce wracac do domu :) Nie dogodzisz mi :D A z tym Halloween to fajna sprawa... moze przebierzesz sie za kobiete kota ;) Mysle ze Twojemu zolnierzowi by sie spodobalo :D :D :D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka14
Hej jest tu ktos z Francjii? Ze Strasbourga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I am from Beeftown - Jestem z Wołomina A penis is walking around me – Ch.. mnie obchodzi After birds – Po ptakach Glasgow - szkło poszło Don't turn my guitar - nie zawracaj mi gitary I animal to You - zwierzę Ci się I tower You - wierzę Ci Thanks from the mountain - z góry dziękuje Paintings coin - obrazy Moneta I feel train to You - Czuję do Ciebie pociąg Without small garden - bez ogródek I see in the boat - Widzew Łódź Coffee on the table - kawa na ławę Don't boat Youself - nie łudź się Garden school band - Zespół Szkół Ogrodniczych Kiosk of movement - Kiosk ruchu White without - biały bez Let's go horses on the beton - poszły konie po betonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Kryspina - znakomity slownik... juz go sprzedalem dalej..:D milego wieczoru zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek z kotlowni
Złapał murzyn złotą rybkę i ma życzenie: - chcę być kwiatkiem, rybka na to: - nie ma czarnych kwiatków, - murzyn: spełniaj życzenie bo cię usmażę. Zagrzmiało, błysnęło, murzyn został bez fiutka. - Coś ty zrobiła! - czarny bez. to odnosnie "bialy bez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek z kotlowni
Złapał murzyn złotą rybkę i ma życzenie: - chcę być kwiatkiem, rybka na to: - nie ma czarnych kwiatków, - murzyn: spełniaj życzenie bo cię usmażę. Zagrzmiało, błysnęło, murzyn został bez fiutka. - Coś ty zrobiła! - czarny bez. t to odnosnie "bialy bez" tak mi sie skojarzylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek z kotlowni
Złapał murzyn złotą rybkę i ma życzenie: - chcę być kwiatkiem, rybka na to: - nie ma czarnych kwiatków, - murzyn: spełniaj życzenie bo cię usmażę. Zagrzmiało, błysnęło, murzyn został bez fiutka. - Coś ty zrobiła! - czarny bez. t to odnosnie "bialy bez" tak mi sie skojarzylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek z kotlowni
Złapał murzyn złotą rybkę i ma życzenie: - chcę być kwiatkiem, rybka na to: - nie ma czarnych kwiatków, - murzyn: spełniaj życzenie bo cię usmażę. Zagrzmiało, błysnęło, murzyn został bez fiutka. - Coś ty zrobiła! - czarny bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no---wacek-palacz-bystry chlopak.... ale to jest lepsze, polecam!!! Angielski dla początkujących; w 15 minut Jak ktoś się wybiera do anglojęzcznych krajów to polecam zapoznanie się z poniższym textem. Nic więcej nie trzeba wiedzieć aby się porozumiec Jak się chce zamówić kokakole trzeba powiedzieć GIMI E KUK Jak się chce zamówić kawę i ciastko to się mówi KOFI EN DUNAT Jak się przytrzaśnie palec w drzwiach należy powiedzieć FOK Jak się jest ofiarą napadu w Bronxie (albo i gdzie indziej) należy powiedzieć FOK Jak się mija wspaniałą dziewczynę na ulicy, to się mówi UATA FOK Jeśli ktoś na ciebie krzyczy używając słowa FOK należy odpowiedzieć FOKJU TU Jak się zgubi portfel z dokumentami, należy powiedzieć policjantowi AJ LOST MAJ FOKIN PEJPERS Jak się szuka taksówki należy zapytać HAU TU GET A FOKIN KAB Jak coś nie działa, należy powiedzieć FOK ZAT SZIT Jak ktoś cię denerwuje należy zapytać ARJU FOKIN MI? A jak to nie działa to UAT DA FOK JU UONT? GIMI E KILO FOKIN EJPLS, MOTOFOKO [poproszę kilogram tych pięknych jabłek, panie sprzedawco] Gdy kierowca autobusu chce od nas bilet AR JU FOKIN KREJZI ESHOL? [tak, zaraz go pokaże W sklepie, gdy reklamuje się wadliwy towar SZIT MEN, JU EW SOLD MI A SOME FOKIN SZIT, JU DEMBES FOKIN MOTOFOKO SZITTY DIK. [sprzedał mi pan przeterminowane konserwy] gdy skaleczymy się w palec, np. nożem OULI SZIT, FOK FOK FOK FOK! FOOOK! [a niech to! do licha!] gdy bezdomny, czarnoskóry żebrak prosi nas o pieniądze GET DA FOK AUT OF HIR BIFOR ILJ KICK JO MOTOFOKIN SZIT ES pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nei bylo a tu takie lekcje,i to za darmo,hm warto skorzystac. Milej soboty zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..nikogo nie ma. ciekawe dlaczego?????? hmmm czy juz wszyscy w kolejce do urn stoja??????? uwaga, uwaga, w tym tyg. u mnie na wsi bedzie festyn jesienny pod znakiem zupy gochowej i dorsza duszonego w pomidorach--czyli tutejszych specjalnosci. wiecie, wlosi surowego czerwonego pomidora w salatce lub na kanapce nigdy nie strawia... uwazaja, ze nadaja sie one tylko do gotowania.. do salatek , natomoast, sluza wylacznie pomidory okrutnie zielone. ciesze sie, bo przyjezdza do mnie przyjaciolka z Pl., znalazlysmy tani bilet za jedyne 400zl. i ciach-jedzie. ale fajnie. halloween przeszedl w tym roku bez specjalnego echa...no moze jedynym echem byly wrzucane przez mojego synka i jego kolegow petardy do ogrodow tych co nie mieli slodyczy... ale jakos to przezylam, na drugi dzien udawalam, ze nic sie nie stalo...tak jest najlepiej. a wy na kogo glosujecie? kogo typujecie, ja jestem za Obama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podpisuje i ja liste obecnosci po dluzszej przerwie ale sie nie przemeczylam czytaniem ;) No i ile sie nauczylam zwrotow :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei nic si enei dzieje, nei ma o czym pisac, praca, dom, praca dom, w dodatku chorobsko bleee chyba nie jestem w sosie... pomidorowym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei nic si enei dzieje, nei ma o czym pisac, praca, dom, praca dom, w dodatku chorobsko bleee chyba nie jestem w sosie... pomidorowym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, no wlasnie dziewczynki w waszych rekach wazne glosy :) Margolcia, czy w Twoim przepisie na quiche ma byc tylko 20ml smietany? Bo bym wyprobowala przepis :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie glosuje... mam gdzies ta glupia polityke:-P a poza tym to u nas nadal piekna pogoda, spacerujemy sie codziennie w milym towarzystwie;-) chwalilam sie ze poznalam kolejna Polke z 2 latkiem? i smieszne jest to ze mieszka kilka ulic odemnie...juz przez dluuugi czas..... i jeszcze chcialam cos dodac- dla ducha i ciala...wczoraj wieczorkiem na baseball field spotkalam faceta...hmmm......biegal bez koszulki i naprawde mial co pokazac;-) z tego moral ze slepniemy na wdzieki ciala po smierci...nie urazajac przy tym mojego zolnierza oczywiscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D 4 lata temu lalam gorzkie lzy, dzis nie musze :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×