Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

No kokus, niestety wasy i tutaj nie ciesza sie powodzeniem, nie jestem jedyna... wiec przy najblizszej okazji, jak juz papiery nie beda odgrywaly istotnej roli w Twoim zyciu, wasy out! :D No i sorka, nie lubie byc taka brutalna, ale jeszcze bardziej nie lubie klamac. Margot, jesli sie nie scielo, to nastepnym razem dodaj wiecej mascarpone, cale dwa opakowania, to powinno pomoc. bagatelka, ja sie ze zdjecia nie odwaze na 100% powiedziec, ze jestes zima, musialabym Cie zobaczyc, ale wyglada mi, ze jednak nia jestes i w takim wypadku kolory jesieni stanowczo nie sa dla Ciebie. Ja tez nie lubie zimy jako pory roku, ale zimowy typ urody uwazam za sliczny, chyba nawet jeden z najladnieszych (obydwa wydania: Krolewne Sniezke - krucze wlosy i blade lico - i typ poludniowy), choc jesien tez bardzo lubie. Wiedzialas na przyklad, ze Salma Hayek i Penelope Cruz sa zima? Cytuje z wizazu: \"Osoby będące typem zimy powinny wybierać chłodne, wyraĽne i świetliste kolory. Paleta barw dla zimy powinna być wypełniona ostrymi i czystymi barwami, które najlepiej podkreślą styl i urodę Pani zimy. We wszystkich barwach zgaszonych, czy przydymionych (jak dla lata) osoby w typie zimy będą wyglądały nieciekawie i smutno. Wyrazistość tego typu urody najlepiej podkreślą wszelkie połączenia szarości ze srebrem, czernią, czy granatem. Zima ponadto bardzo dobrze czuje się we wszelkich odcieniach stalowych, srebrnych, a także w kolorze czystej bieli.\" Totez kolory jesieni faktycznie nie sa dla Ciebie, no chyba, ze jestes mieszancem, ale raczej z opisu nie wygladasz. Zima jest taka wyrazista i rzucajaca sie w oczy... Naprawde, bardzo lubie ten typ urody, az zaluje, ze sama nie jestem klasyczna zima :0. k-11, fajnie wiedziec, ze wizazystka zgadza sie z moimi pogladami, podbudowujace to jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka> nie ozdrowialam;-( skrzecze dalej.. najgorsze, ze zero energii a tu do testow trzeba kuc;-( ech.. amber> zakupilam wczoraj ksiazki o south beach diet, nawet jesli nie bede w tym tak mocno siedziec, mam nadzieje maja jakies fajne przepisy, ta kura w pistacjach mnei tak zaintrygowala;-) Margolcia> zrobilam stek, moje facety zjadly, minely 24 godziny i jeszcze zyja ;-) ale i tak bede zaciskac kciuki do 48 godzin hihihi Elf> musze w koncu sprawdzic jak ma sie lato malowac;-) ale jak powiedza, ze niebieskimi albo zielonymi cienami do powiek to ja strajkuje;-) kokus> gdzie jestes? potrzebuje kciuki na jutro hihih i sluchaj akary, wasy precz pozdrowienia dla wszystkich ide kuc do testu z psychologii na jutro bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...... No i stalo sie, po dwudziestu kilku latach zgolilem wasy do zera... Na razie wszystko w porzadku, moze nawet latwiej mi sie oddycha nosem :D W lustrze wyglada to calkiem niezle, faktycznie wygladam mlodziej.. Pewnie teraz zaczne sie ogladac za mlodymi spodniczkami.... Ciekawe, kto jutro zauwazy zmiane i kiedy. A w razie koniecznosci wyjazdu do Stanow, to przeciez nie wyjezdza sie z dnia na dzien, w ciagu dwoch tygodni powinna byc juz calkiem wyrazna \"szczoteczka\", zeby nie miec problemow. A gdzie indziej to przeciez mi wolno nie miec wasow..demokracja w koncu jest.. Moja siostra jedzie do Wenezueli... ale im fajnie... bilet 600 USD od osoby, z zaprzyjaznionym malzenstwem wynajmuja wille za 400 USD na tydzien, paliwo kosztuje 19 centow za galon - to jak beda wynajmowac samochod, jedzenie tanie, klimat dobry o tej porze roku. Mam obiecany drugi komplet zdjec.. Mowi, ze gdybym akurat byl w Stanach, to mogliby mnie zabrac ze soba - jeslibym kupil bilet, wtedy pobyt tam moglaby mi fundowac... Coz, pomarzyc tylko... i z tymi marzeniami o podrozach mowie wszystkim dobranoc.. Wasz \"kokuś bez wąsów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - dobrze ze zajrzalem jeszcze sparwdzic, czy ktos sie wpisal w czasie mojego pisania.. trzymanie kciukow masz jak w banku... wiem, ze wszystkie dobrze mi zyczycie, dlatego z wasami rozstalem sie bez zalu.. Dla wszystkich caluski jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera, kokus, no to narobilam :D :D :D. Biegnij pedem po aparat i przesylaj zdjecia z nowym iage! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Nowego Bezwasnego Kokusia :) :D To teraz my bedziemy za Ciebie trzymac kciuki, zeby Cie zona rozpoznala (no, chyyba, ze juz to masz za soba ;) ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednym slowem mozemy wyrzucic wszstkie stare zdjecia Kokusia ;) jako zdeaktualizowane, czy moze trzymac, na wypadek, gdyby znowu zapuscil ... oto jest pytanie :0 ... ba nie lada dylemat ;) Oj Kokusiu, Kokusiu Ty nasz pocieszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara - no to moge faktycznie byc zima ;) ... nie mam wszakze az tak konkretnej i wyrazistej urody jak Selma Heyek, albo Penelope Cruz, aczkolwiek moze ku niej zmierzam ;) ... tzn. moja uroda jest zdecydowanie bardziej przycmiona, jakby pokryta warstwa kurzu albo niedomalowana :P nie wykluczone, ze leze na pograniczu wiosny, chociaz moze i jesieni :D Ale te kolory, ktore byly wymienione dla zimy zdecydowanie mi podchodza ... swego czasu nosilam sie glownie na czarno i szaro ... ale nie bede ukrywac, ze jako nastolatka bylam niewolnica rozowosci :D ... przy czym musze dodac, ze to bylo w latach 80-tych, wiec prosze sie do mnie odniesc ze zrozumiemiem :D Do dzis mam jednak sentyment do rozowego, ale to musi byc odpowiedni odcien, a ze nie moge go znalesc, to tez nie mam rozowych rzeczy ... oprocz dessous ;) Tu szaleje w kolorach bardziej niz na codzien, bo wiem, ze mnie swiat nie bedzie ocenial i nikt nie posadzi o kicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, bagatelka, ja kocham kolorowa bielizne :D, tez sobie szaleje i jeszcze sie z tym obnoswze w przebieralni fitness klubu, a co! :D. A Salmy i Penelope chyba nie widzialas bez makijazu co? Moze one tez sa zakurzone ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jakbym chodzila do fitness clubu, to zapewne tez bym sie po katach nie chowala :D A Salmy i Penelope bez makijazu nie widzialam, ale one maja zdecdowanie czarne (ciemno braz) grube lsniace wlosy, brwi, rzesy, a ja te sprawy odpowiednio przykurzone ... makijazem jednak nadrabiam straty, aczkowiek wlosow nie farbuje, bo nie chce mi sie ciagle bolec na tym, jak odrastaja, labo jak sie odbarwiaja od farb ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, pamietasz maselka ? ;) jakie teraz uzywasz, bo ja oliwkowe zaczelam, a skonczylam mango :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pofarbuj sobie polzmywalna farba, ja tak robie i na odrosty nie cierpie :). Teraz wlasnie koncze mango, cudnie pachnie nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos dla Ciebie, bagatelko, znowu z wizazu: Najczęściej spotykane oraz najkorzystniejsze kolory włosów dla osób w typie zimy to wszelakie chłodne odcienie, takie jak: niebiesko- czarny, srebrno-siwy, ciemny brąz, biały, niebiesko- czerwony, czarno- czerwony, czy czarny. Mimo ostrości zima powinna unikać koloru rudego, gdyż prezentuje się w nim nieco pospolicie. Btw, znasz ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus !!!!! High-five !!!!!!!!!! :-D teraz musisz uwazac na te wszystkie dziewczeta i kobiety...spokoju Tobie nie dadza ! Musisz nam obowiazkowo wszystkim zdjecia powysylac. Ciekawa jestem jak sie czujesz? czy nie masz problemu z kolorem skory pod nosem?czy masz jeszcze opalenizne ? pewno jest blado pod noskiem po zgoleniu....? Dark Elf, Akara, ja sie na tych porach nie znam ale jak mysle o kobiecie ktorej uroda przypomina mi zime to bylaby to Liv Taylor. Ona ma taka mleczna cere, czerwone piekne usta i blekitno-krysztalowe oczy. Zdziwilam sie troche na Salme Hayek no ale jak juz pisalam nie znam sie na tych sezonach a ona mi jakos zawsze sie kojarzyla z cieplymi kolorami, sama nie wiem dlaczego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-11, zime mozna pozdzielic na dwa typy, juz o tym wpomnialam: Krolewna Sniezka, z blada cera i ciemna oprawa, oraz typ poludniowy, o oliwkowej cerze i ciemnej oprawie. Oliwka to kolor zimny. Poludniowa zima to takze np. Halle Berry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor Wszystkim :) Powiem szczerze ze czytajac szczere opinie na temat wasow samej mi bylo przykro ...:( :( .... a moge sobie tylko wyobrazic jak sie czul Kokus :) :) ..... ale wiem, tak samo ze zadna nie chciala zranic Kokusia ...... Powiem tylko tyle ...... dla mnie jestes bohaterem wrecz heroicznym ...... dlaczego? ...... bo ja przez ponad 20 lat nie zdecydowalam sie sciac jeszcze wlosow (tchorzostwo ) i chyba to zrobie wtedy jak juz zdecydowanie nie beda pasowac do mojej zestarzalej buzki :) ... na razie jest jeszcze w miare wszystko OK .... Ciekawe Kokus jakie to uczucie ...... wazne zeby sie czuc dobrze ... ja tak mysle ..... Bagatelka ....... dziekuje za komplement odnosnie mojego nicku :) ..... milo mi ..... i musze powiedziec, ze jestes pierwsza osoba od ktorej to uslyszalam ...... dziekuje ... :) :) ..... no i to sprawdzanie listy obecnosci to mnie rozbawilo .... :) :) :) Dark Elf 🌻 :) Amberangelic 🌻 :) Funkia 🌻 :) JoAsia {kwiat] :) K-11 🌻 :) Margot 🌻 :) Piwonia 🌻 :) Gadzina 🌻 ;) Akara 🌻 :) Masha 🌻 :) Jay 🌻 :) Pozdrawiam .......... do nastepnego razu ....... 🌻 :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zaczaruj mnie* czesc :). Widzisz, ja o tych kokusiowych wasach juz dawno zle myslalam (no nic nie poradze, nie podoba mi sie to i tyle), ale bez pytania nic a nic bym nie powiedziala, bo byloby to niegrzeczne, jednak skoro spytal, to nie moglam sklamac... Moze wybor slow byl ciut zbyt brutalny, ale terapia szokowa jest czasem najlepsza. Teraz mam nowego, bezwasego kokusia i zaloze sie, ze sie teraz bedzie musial opedzac od spojrzen zainteresowanych pan ;) ;) ;). Dlugie masz te wlosy? Nie nudzi Ci sie jedna fryzura? Ja czesto zmieniam fryzury, albo chociaz kolor, lubie sie bawic swoim wizerunkiem :). Teraz od kilku miesiecy mam jedna fryzure (tylko dlugosci sie nieznacznie zmienia) i sama jestem zdziwiona, ze do tej pory nie poczulam znudzenia :D, chociaz juz mnie cos kasac zaczyna i we wtorek ide wlosy zafarbowac :). Masz jakies zdjecia? Z checia bym Cie obejrzala, krytyczne oko obiecuje przymknac :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Zaczaruj mnie* rozumie ze martisz sie o Kokusia ze moze go ta nasza opinia o wasach urazila. Prawda jest taka ze my wszystkie za Kokusiem tu przepadamy !!!! i dlatego ze chcemy dla niego jak najlepiej a wiadomo jak to z wasami teraz sie sprawa ma (statystyki forumowe, kto za a kto przeciw), to tak szybko i kategorycznie bez delikatnosci sie wypowiedzialysmy na ten temat. Jezeli KOkus sie smuci to chwilowo bo juz jutro zobaczy ze odkryl buziaka i zainteresowal wiecej kobiet.....ciekawa jestem jaka bedzie reakcja zony.....;-) Moj znajomy jak zgolil wasa to od razu wiecej ofert pracy sie posypalo (akurat w jego pracy wizerunek jest wazny). Mial go wiele lat i sie bardzo do niego przyzwyczail. Nigdy nikt mu nic nie mowil bo to przeciez taka osobista sprawa. Ktoregos dnia jednak rozmowa sie skierowala w strone wasa i uslyszal co myslimy. Nastepnego dnia juz szczoteczka zniknela..........a superlatyw nie bylo konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to nie ze zloscia na Was napisalam, ze to troszke smutno slyszec \"to czego sie nie chce uslyszec\" ......przeciez wiem, ze Wszyscy sie tutaj bardzo lubicie i nikt nie chce nikomu przykrosci sprawiac ...... jestem przekonana, ze nawet Kokus odebral to jako dobra rade ...... a nie atak na swoja osobe .... :) Akara ..... jak najbardziej zgadzam sie z Toba, ze terapia szokowa jest najlepsza z terapii ...... ja rowniez ja stosuje .... ale tylko wtedy jak nic innego juz nie skutkuje i opadaja mi rece z niemocy ... :( :( :( Jednak zdecydowanie musze przyznac , ze ona dziala ..... jak zadna inna ... :) Odnosnie wlosow to mam dlugie ... do pasa ... chociaz 2 tyg. temu podcielam nieco :) ....ale i tak nadal sa po pas ... Czy mi sie nudza ? Jasne, ze tak !!!!!! ..... Przez tyle lat ..... zmieniam tylko ich odcienie od czasu do czasu ..... to wszystko ...... Przewaznie chodze w zwiazanych ..... bo tak wygodnie i wcale nie widac, ze sa tak dlugie .........ale na sciecie sie nie zdecydowalam jak na razie bo boje sie ze moglabym siebie nie polubic w tym nowym image ..... poza tym uwazam ze w krotkich wloskach byloby mi nie do twarzy ..... chyba jest ona jakas nie wyjsciowa :) :) ..... tzn. okragla ...... A zdjecia ? .... no jakies tam mam z przed 2 lat ..... :( .....ZERO nowosci ...... bo jestem wlasnie na etapie kupowania aparatu cyfrowego i NI JAK NI SIAK nie moge sie zdecydowac ktory kupic :( Moze ktos z Was poleci mi jakis ? Osobiscie zastanawiam sie nad Sony albo Canon ...... ale ktory? ..... to nie wiem :( K-11 :) Nie watpie w to K-11 , ze Kokus jest tutaj baaaaaardzo lubiany ... :) ...... A z tym kolega to niesamowicie ciekawe ........ Kto by pomyslal, ze po zgoleniu wasow nastapi wieksze zainteresowanie potencjalnych pracodawcow ...... ale skoro tak piszesz to musi byc to mozliwe ..... :) :) :)) Musimy poczekac na relacje Kokusia z tych pierwszych dni ..... :) :) :) Moze u Niego tez jakies nieoczekiwane pojawia sie zmiany ....... ? Pozdrawiam Wszystkich ... 🌻 :) 3 majcie sie .... :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobilo podczas mojej nieobecnosci - Kokus zgolil wasy!!! Kokus - koniecznie napisz jak sie czujesz w nowym imagu "the morning after" i wyslij zdjecia. A jak zareagowala zona? Bagalka - ja juz sie przestraszylam ze Ty tylko uczyc sie bedziesz, bo Ciebie tak brutalnie wyrzucilam ;) Zgadzam sie z Toba co do zycia w Stanach - jak sie kase ma to jest calkiem niezle, ale jak nie daj Boze cos sie stanie, to dramat. Ja, na przyklad, pracuje glownie po to zeby miec ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny. Chociaz wolalabym posiedziec kilka latek z malczakami w domu. Jako osoba po powaznych przejsciach jestem "nieubezpieczalna" prywatnie. W kazdym razie nie stac mnie. :( Margot - przemysl sprawe mocno uzywanego pojazdu - chyba ze Ci sie trafi rarytas. A co do jezdzenia, to ja jestem Twoim zupelnym przeciwienstwem - ja zza kolka nie wybywam :( Nie odpowiada mi taki tryb zycia, ale nie mam wyjscia. Przynajmniej na razie. Akara - czy tez moge prosic o analize jaka pora roku jestem? Ja najchetniej ubieram sie na szaro i czarno, ale nie wiem czy mi to tak naprawde sluzy. Chociaz jest wygodnie, wszystko zawsze pasuje, zwlaszcza rano jak sie spiesze :D Ja nawet nie wiem jak Ty wygladasz, prosze o jakies zdjecie :) *zaczaruj mnie* - mi tez sie bardzo podoba Twoj nick. Taki romantyczny.... Witaj! Wiesz, ja tez tutaj bywam rzadko jako zacharowana matka energicznych malych ludzi (patrz powyzej), ale to chyba jedno z najmilszych forow na kafie :) :) :) :) :) :) I zgadzam sie z K11 - Kokusiowi dziewczyny doradzaly z dobrego serca, bo przeciez wygodniej byloby powiedziec, ze wszystko jest spoko, prawda? A skad Ty jestes? Swego czasu Amberangelic skompletowala tabele naszych namiarow, ale to chyba bylo ze 20 stron temu. Amberangelic - gratuluje odnalezionego talentu kulinarnego! Ja zauwazylam, ze im wiecej gotuje, tym mniej mam problemow z utrzymaniem stalej wagi. Poza tym ja mam fiola na punkcie zdrowej zywnosci, az do przesady. Dla wszystkich odchudzajacych sie, przypominam ze gorzka czekolada jest jednym z niewielu slodkosci ktore sa wrecz korzystne dla zdrowia, a konkretnie dla ❤️. Ja jestem po czesci uzalezniona od Wedlowskiej, ale ostatnio wyczytalam o jakies gorzkiej z domieszka malin i rozy, wiec musze poszukac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ❤️ ❤️ ❤️ Uciekam sprzatac, bo mnie naszlo na porzadki przed Bozym Narodzeniem, a ze balaganu duzo, to trzeba wczesnie zaczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Zaczaruj mnie* zupelnie Cie rozumie jesli chodzi o dlugie wlosy. Ja tez mam dlugie nie takie dlugie jak Ty ale dlugie. Zmieniam uczesanie, przedzialki, kolory itp ale nie zetne wlosow. Podcinam co jakis czas a wlasciwie to fryzjer mi brzytwa je wystrzepia ze sa roznej dlugosci. Mialam pare razy krotkie wlsoy ale tez mam buzie papusna i nie wygladam za dobrze w krotkich. Pozatym mezczyzni (moi) wola dlugie. Bo jest romantycznie i mozesz tyle z nimi zrobic, zaleznie jak je upniesz, czy na gladko z=czy tez zakrecisz w spiralki czy wyprasujesz ....duzo mozliwosci. Dlatego wole dlugie a i jak nie mam czasu na nic to w konski ogon i tez sie schludnie wyglada. Jak obcielam wlosy to mi ich tak brakowalo nie czulam sie soba... ***********Co do aparatu cyfrowego ja mam Nikon Coolpix 3100 taki malutki ze w kieszen wejdzie. Chyba jest ok nie narzekam a i tak go jeszcze nie rozpracowalam wg. mozliwosci **********Co do znajomego to on wystepuje na antenie wiec jego wizerunek bardzo sie liczy a wlasnie z powodu wasa nie mial takiego chodu......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zaczaruj mnie* - no widzisz, a ja Ciebie tutaj tez pouczam - juz nie bede! Co do aparatu, to my mamy Sony T1. Jest malenki i robi tez mini-filmy. Jesli chcesz, to moge Ci przeslac ranking aparatow zrobiony przez Consumer Reports, chyba mieli miesiac czy dwa temu. No to juz uciekam bo jutro poniedzialek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chcialam Wam czesc powiedziec, bo w koncu o mnie zapomnicie. Zaczaruj mnie faktycznie fajny nick. ;) Pozdrowionka dla wszystkich. PS.: Dostaliscie moje zdjacia z muzeum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marzenusia ! Niestety nie dostalam Twoich zdjec...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masha, pozerkaj sobie na ten moj topik od poczatku. Mi sie udalo - Tobie tez sie uda! Bagatelka, dzieki za zdjecia. Gadzina, przeoczylas moje pytanie czy ja twa odpowiedz? Na kiedy masz termin? Ja wasow wrecz nie znosze. Ale, Kokusiu jesli lubisz to nos. Wcale nie jest ci w nich zle, choc pewnie calkiem inaczej wygladasz bez. Jak sie zdecydujesz zgolic to natychmiast prosze o zdjecie! Akara, Atraktywna Ci jeszcze odpowiedziala na moim odchudzajacym temacie - nie wiem czy zajrzalas. Jej, jak tu sie fajnie wpisuje wieczorem; rano to naprawde koszmar! Bagatelka, bo zdjecie bylo jak juz bylam 7kg mniej. Zreszta to tez zalezy od ujecia, nawet bedac ciezsza moglam na zdjeciu wyjsc nawet nawet. Z ostatnich wakacji to naprawde byla ostra selekcja jak wywolalam klisze. Zostaly te przyjemniejsze. :-D Joaska, nawet nie zauwazylam, ze Polacy zagranica byli w polecanych. Super, bedzie nas wiecej. Pewnie niektorzy sie krepuja. ja na poczatku kilkarazy zajrzalam ale przerazila mnie ilosc wpisow i to, ze wszyscy sie juz znaja i raz chyba tylko napisalam, ze jestem z IL, a dlugo dlugo potem podczas jednego wieczoru naszla mnie chcetka by znowu sie odezwac. A teraz czuje sie juz jak u siebie ;-) Choc wiele rzeczy jasnych dla was nie jest dla mne bo jednak nie przeczytalam tego tematu od samego poczatku tak jak to zamierzalam zrobic. Dlatego tez wpadla mi na mysl ta tabelka. A mi dzisiaj mina zrzedla,ze nie moglam kupic ani swiezysz truskawek ani jagod. Przez ostatnie dwa tygodnie nie interesowalam sie owocami, a od jutra II Faza mojej South Beach Diet i wchodza owoce . Musialam kupic mrozone. *Zaczaruj mnie* 🌻 Czlowiek codziennie sie uczy czegos nowego. Owocu kaki nie znalam i zaraz zaintrygowana weszlam na podana strone, wyglada jak pomidor! Jay! Czy to moja paplanina sklonila cie do zakupienia ksiazki South Beach Diet? Wcale nie musisz tak sie do tego dorwac jak ja, ale uwazam, ze warto przeczytac. Zmienia myslenie i przepisy fajne i naprawde dziala! A kupilas dwie ksiazki czy jedna (sa trzy na moim temacie - stopka - pod koniec strony 12 je wymieniam. Ojej, doszlam do tego (bo czytam i odpowiadam rownoczesnie), ze Kokus zgolil wasy!!! Zdjecie!!! Akara, Bagatelka? Co za maselka mango? Zaczaruj mnie, ja co zetne to cierpie. Aktualnie od kilku lat podcinam, ale zostawiam dlugie. I cieniuje bo inaczej bym wygladala jak piramida bo mam wlosy puszyste. Z tego wzgledu nie moge miec do pasa bo niekorzystnie wygladaja - mam za to do polowy plecow. A czy one sa wszystkie takiej samej dlugosci? Jesli tak to jak chcesz cos zmienic to pocieniuj, bedzie calkiem inaczej a dlugosc zachowasz. Funkia! Rzeczywiscie tabela znikal, ale przeciez ja ja tylko zalozylam a kompletowaly wszystkie po kolei :-D Wierze w to im wiecej gotujesz tym mniej masz problemow z waga. O tym tez jest ta ksiazka, im bardziej przetworzone tym bardziej beee. Ja bardzo lubie sklep Trader\'s Joe bo ceny tam nie takie zawrotne. Nie lubie gorzkiej czekolady... Marzenusia, ja nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Kokus zcial wasy poprosze o zdjecia:) Bylismy wlasnie na The Incredibles fajny film:) Margot ryby na szcescie nie spalilam:)dostalam Twojego emaila odpisze jutro:) Bagatelka- ja skasowalam chyba Twoje zdjecia przeslij jeszce raz jak chcesz ale ja jestem przekonana ze jestes zima na 99 % wydaje mi sie ze masz wyrazna urode taka do zapamietania:) Ja tez jestem podobno zima ale czasmai wydaje mi sie ze jestem mieszancem.Odkad pamietam zawsze lubilam sie ubierac w kolory zimy,zima to fajny typ urody:)Ja tez nie lubie zimy jako pory roku:)Zreszta ja do konca nie wierze w te typy urody wiele osob wyglada swietnie w makijazach czy kolorach innych typow,takze to nie regula,trzeba poprostu sie bawic kolorami.Ja tez ostanio lubie rozowy kolor:) Jay:) do zielonych podobno pasuja brazy beze roze zlote i zoltawe odcienie a takze sliwka fiolety ale nie ma jak experymentowac i sama zobaczysz w jakim Ci najladniej:) Zaczaruj mnie:) Pozdrawiam:) Akara- tez zamierzam ufarbowac wlosy ale niewiem czy ziolowe farby maja zimne odcienie brazu (nie chce niszcyc chemicznymi) nigdy nie slyszalam o polzmywalnych farbach jkaka firma je produkuje? K11:) Czesc Marzenka:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nic mi wpisow nie zzera wiec probuje jeszcze raz o tej kurze. Ja 3-4 lata temu po jakiejs tam probie odchudzania mialam wstre do salta, jogurtow i kurczakow i przez dluzszy czas na same slowa mnie mulilo. Teraz jest dobrze a to dlatego, ze staram sie urozmaicac. Salata zawsze jest inna. A z moja ksiazka i jej nietuzinkowymi przepisami (kilka zostalo mianowanymi mymi faworytami) kazda piers kurza smakuje inaczej - i o to chodzi. CHICKEN-PISTACHIO *porcja na 4 osoby 1/2 kubka zmielonych orzeszko pistacjowych (ja zmielialam w blenderze) 1/2 lyzeczki soli (nie dawalam bo pistacje, kotre kupilam byly juz solone) 1/2 lyzeczki swiezo zmielonego pieprzu 4 piersi z kurczaka, bez skory, bez kosci 2 lyzeczki extra-virgin olive oil 1/2 pokrojonej slodkiej cebuli (dalam wiecej bo lubie) Piersi obtoczyc w pistacjach (zmielone pistacje przyprawic pieprzem) i wlozyc na patelnie po 2 minuty z kazdej strony. Potem wlozyc do naczynia i piec w temperaturze 375F 15 minut. Do patelniowej zawartosci po kurze dodac lyzke oliwy i wrzucic cebule, przyprawic pieprzem dusic do miekkosci cebula przez to rowniez zyskuje lekki pistacjowy smak). Podawac kure na lisciach salaty i oblozona cebula. Jest jeszcze sos (nie zrobilam bo zapomnialam kupic avocado) do przybrania. Avocado, lyzka cebuli, 3 lyzki oliwy, 3 lyzki soku z limetek, 1 lyzka wody - calosc zmielic w blenderze. Czy napisalam to wszystko zrozumiale? Hi hi hi. to moj pierwszy podany przepis tutaj. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, ja ten film na, ktorym bylas tez chcialabym obejrzec, ale poczekam jak bedzie na Dvd bo moj maz takich nie cierpi. My bylismy na Alfie. Spodziewalam sie czegos innego, ale ogolnie mi sie podobal, za to meza strasznie nudzil. Obydwoje myslelismy, ze to bedzie komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×