Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Czesc wszystkim. naneczka, ja tez poprosze zdjecie! Z opisu mozesz byc jesienia lub zima, albo mieszancem ;). dodo, smiganiem to bym tego nie nazwala, raczej mozolnym wspinaniem sie ;), ale musze przyznac, ze coraz lepiej mi to idzie. Gdzie dokladnie jestes i od kiedy? Wpisuj sie, wpisuj, bo trzeba troche urozmaicenia do tego w duzym stopniu zamerykanizowanego towarzystwa ;) wprowadzic :D. Bylam dzis w teatrze, na polskim przedstawieniu \'Dybuk\' wyrezyserowanym przez Krzysztofa Warlikowskiego, wyst. m.in Stanislawa Celinska, Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. Po spektaklu rozmawialam nawet z jedna aktorka, Renate Jett - Austriaczka nie mowiaca po polsku, wyobrazcie sobie, ze swojej roli uczyla sie fonetycznie! Niesamowite... slyszy, sie, ze nie jest Polka, ale w zyciu nie pomyslalabym, ze nie mowi po polsku! Aha, no i jeszcze uscisnelam reke Andrzejowi Chyrze i obdarzylam go swoim najwiekszym usmiechem, taka bylam podekscytowana :D :D :D. Fajnie bylo posluchac przez 2 i pol godziny polskiego i w ogole, bardzo dobra sztuka, swietna gra aktorska. Lece spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodo 🌻 Rozrywkowa Sportowa naneczk 🌻 Dark Elf, nie kupuj calej serii, ale kup sobie te maske. Ona i tak ci sie przyda bo to maska oczyszczajaca a kazda panna powinna od czasu do czasu z tego skorzystac. Nie moge czytac juz jak sie meczysz i jeszcze bunkrowac sie musisz. Wiem, ktore to kosmetyki, mialam kiedys szampon. Margot 🌻 Sportowa Naneczka i inne zadziwione, ze te inne czesto piszace sobie tak czas organizuja. Ja np. nie ogladam telewizji. A kafeteria to dla mnie odskocznia od codziennosci i problemow. DZieki za Wow i zapraszam do poczytania. I prosze za mnie trzymac kciuki bym nie zbladzila i nie wrocila do punktu wyjscia. Ale na co te glinki? Na ujedrnianie, na nawilzanie, an odzywianie? Akara, ja tez sie przyzwyczailam ze duzo osob ze Stanow i nieraz musze wlasnie zerknac do tabeli aby sobie przypomniec. Wczoraj jak nie moglam zasnac weszla Joaska a z innego topiku zaprosilam Nika_Au i mysle: o! To nie tylko ja spac nie moge, a dziewczyny nie z tego samego miejsca co ja :-D Dzisiaj uciekam stad wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coucou mes amis ❤️ Jak ja uwielbiam leniwe poranki - poranna kawa, obowiazkowa lektura w internecie, powolne wybudzanie sie ze snu... To jest to :D :classic_cool: k-11, Dark Elf - jeszcze raz dziekuje Wam za maile! ❤️ Postaram sie dzisiaj Wam obu odpisac! :) Elfik - wpolczuje Ci z tymi pryszczami! Mam nadzieje, ze jak w koncu sie wybierzesz do dermatologa, to on jakos temu zaradzi! :) Akara - zazdroszcze Ci tej polskiej sztuki! Juz wieki nie byla w teatrze 😭 W moim miasteczku festywal teatralny odbywa sie raz w roku, na swiezy powietrzu, w okresie letnim... akurat wtedy, kiedy jezdze do Polski... a do innego teatru z prawdziwego zdarzenia to musialabym sie kopsnac do innego departamentu... buuu... Naneczka - wpsolczuje Ci tych problemow z dojazdami! Ja juz myslalam, ze przyzwyczailam sie do moich... w koncu to juz trzeci rok mojego \'romansu\' z SNCF (czyli francuskim odpowiednikiem PKP) ... ale ostatnio coraz czesciej mnie z butow wyrzuca 😠 Plytek jeszcze nie wyslalam... nosze juz je od kilku dni w plecaku, ale nie mam czasu zajsc na poczte! :( Dzisiaj tez nie zajde, bo w Francji mamy swieto, ale moze jutro :) Widze, ze prawnik mocno sie Toba zainteresowal :D NIKa_AU - witaj na topiku 🖐️ JoAska - u mnie tez zimno; wczoraj wial mistral... przemarzlam wiec do szpiku kosci :o Chyba bede musiala sie juz oficjalnie przeprosic z zimowa kurtka i zimowymi butami :o Juz tez zaczynam pomalu myslec o prezentach... ale poki co nie mam jeszcze natchnienia na kupowanie! Nie mam tez za bardzo pomyslow... jak na razie :) Musze sobie jakis maly tour po sklepach zrobic :) Amber - mi tez wlosy szybko rosna! Na szczescie, bo juz nie moge sie doczekac nastepnej wizyty u fryziera! Bardzo nie podoba mi sie moja obecna fryzura... choc jest tak juz o niebo lepiej niz w dniu, kiedy je zciachalam :o Jeszcze tylko jakies 3 tygodnie i ide zmienic image ;):D Arafat zmarl... zal mi go jako czlowieka, ale mam co do jego osoby mieszane uczucia... No nic, uciekam 🖐️ Zycze wszytskim milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Spodziewam sie, ze wieczorem bede mial zdjecia siebie w nowym wydaniu, wiec jesli polaczenie pozwoli na wyslanie to natychmiast je otrzymacie, a najpozniej jutro rano.. naneczka - bardzo sie ciesze, ze ukladasz swoje zycie na nowo. Po Twoich wypowiedziach czuje sie, ze odzywasz, to nie ta sama naneczka, co pozna wiosna, zanim zniknelas z topiku. Caluski dla Ciebie.. Margot - coucou, coucou... nie sluchalem zadnych wiadomosci, a wieczorem jeszcze mowili ze Arafat zyje.. Wraz z jego smiercia zakonczyl sie dla Palestynczykow jakis wielki etap ich historii.. Akara - fajnie, ze mialas mozliwosc bycia w teatrze.. koncze i wysylam, bo cos dziwnego sie dzieje z kompem, teksty sie nie przesuwaja....... Pozdrawiam serdecznie wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie oderwalam sie od \'zajmujacej\' lektury :P Dukam ja juz drugi tydzien i jeszcze chyba ja nastepne dwa bede dukac... taka jest zajmujaca ;):P Ale teraz mam przerwe na mala przekaske, ktora oczywiscie najlepiej skonsumawac przed ekranem komputera :D :) kokus - o smierci Arafata przeczytalam w onecie! Zmarl podobno o 3:30 nad ranem... Masz racje, ze wraz z jego smiercia zakonczyl sie pewien wazny etap historii dla Palestyczykow... Jestem bardzo ciekawa jak sie teraz potacza dzieje na Bliskim Wschodzie... Mam nadzieje, ze nie zaostrzy to konfliktu... I czekam oczywiscie na zdjecia z nowym image! :) Nic, wracam do ksiazki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, wrociłam, juz jakiś czas temu ,z ponad rocznego pobytu w nyc i cholernie mi brakuje tego miasta, czy ktoś może mi przekazać jakieś wieści z the city?? thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Kokus taaak, zgadza sie, jestem taka \"nowa\"! Ale Twojego \"nowego\" wizerunku tez juz sie nie moge doczekac! Wiecie, co, dziwie sie ze mi to wszystko tak w miare latwo przychodzi. Odejscie oc mojego mezczyzny, ktory badz co badz jest na papierze moim mezem (z tym ze my ten slub traktowalismy jako konieczna formalnosc mniej wazna nawet niz zareczyny, ktore odbyly sie pozniej w pieknej romantycznej oprawie we wloszech nad jeziorem Como ohhhh... a slub, prawdziwy z sukenka, w kosciele z rodzina i przyjaciolmi mial sie odbyc pierwotnie w 2003 badzi ewentualnie 2004 roku... i sie nie odbyl... Zareczyny byly latem w 2002...) troche namieszalam, ale w kazdym razie odejscie od wieloletniego partnera, z ktorym laczylo sie wielkie plany zyciowe, z ktorym sie tez wiele przeszlo i przezylo i z ktorym dzielilo sie od wielu lat ( w moim przypadku 5-ciu) dzien codzienny, wydawalo mi sie bariera nie do przejscia... widzialam, jak znajomi sie na to decydowali, widzialam jak roznie przez to przechodzili... Postanowilam walczyc i walczylam tak dlugo, az wyjalowilam sie ze wszystkich emocji, wylalam wszystkie lzy i pozostala pustka... ktoregos dnia sie obudzilam i wiedzialam ze musze odejsc. Nie uwierzycie, jak mu oswiadczylam w restauracji, ze chce sie wyprowadzic, a on przyja to z kamienna twarza i wielkim spokojem ducha, poczulam taka ulge, poczulam jak nagle wszystkie moje kanaliki wypelniaja sie energia, musialam sie opanowywac, by nie isc do auta w podskokach i nie krzyczec z naglej ogromnej radosci! ale jak juz jechalam samochodem, to dostalam takiego ataku smiechu, ze musialam sie zatrzymac na poboczu, bo mi sie oczy zalzawily i nic nie widzialam. Roznosila mnie nagle uwolniona energia, szok, nie spodziewalam sie takiej reakcji. I od tej pory wszystko jakos sie lepiej uklada... nie powiem, by nie ogarnial mnie smutek, by nie zdazylo mi sie plakac, bysmy sie nie poklocili, ale to rzadko. Jestem taka zrownowazona, spokojna i chyba szczesliwa. Jeju, ja znowu pisze tu epopeje... Elfiku i Akara wyslalam wam z firmowej skrzyneczki zdiatka, a wlosy mam naturalnie w ciemnym, ale raczej cieplym odcieniu brazu. Trudno mi skwalifikowac odcien moich piegow... nie wiem. Mazidla Tolpy powinny odchudzac, wygladzac nawilzac, zmniejszac cellulit, dotleniac skore, itp itd, po prostu cudowny specyfik na wszystko! Akara zazdroszcze Ci polskiej kultury za granica. W Monachium tez podobno sie cos dzieje, ale to nie jest zbyt spektakularnie i wszystko odbywa sie w malymzamknietym gronie. Amberangelic - ja tez nie ogladam telewizji (mimo ze w telewizji pracuje HIH!!! ) ale nie mam kompa w domu i pisze tylko z pracy... apoza tym mam tyyyle zajec! sporcik w pon. i srody. kolko rosyjskie we wtorki, randki w czwartki (-; i w weekend zalatwianie zaleglych spraw... i jak tu sie dodatkowo organizowac? Margociu, zlotko! kompozytorko nasza! DJ-ko juz sie ciesze! A jesli chodzi o prawnika, i innych mezczyzn to musze byc sceptyczna, bo oni sie tak interesuja, interesuja, a potem nagle im przechodzi... buuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo
Czesc! dzieki za mile przyjecie i odzew! Akaro,ja w Amsterdamie i tez chcialam isc wczoraj na Dybuka!!!!!!!! ale ostatecznie wybralam Ukochanego, ktory pracowal do pozna i stwierdzilam, ze wole sobie z Nim pogadac i jakis film obejrzec ... wieczor zakonczyl sie rykiem po obejrzeniu Listy Schindlera. Och...A Dybuka i tak zobacze w wwie. Ale troche Ci, kurcze, zazdroszcze, ze bylas! A holenderskiego uczylas sie na kursie? naaaapisz mi cos... Ja na razie sama zglebiam tajniki jezyka, ale jakos leniwie troche... I w ogole szukam na razie swojego miejsca w A. Bo choc A. piekny to jeszcze nie moj.Nie wiem czy bede pojawiac sie tu regularnie, bo ja jakas taka nieforumowa chyba jestem... Zobaczymy...Pozdrawiam Wszystkich, ale niestety nie dolacze tu zadnych Kwiatkow ani Serduszek, bo nie wiem skad je bierzecie?! :) milego dnia ps. ja tez uwielbiam maselko z b. s. ale chyba jednak nie bede sie na ten temat rozpisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dodo, fajnie ze sie pojawiasz, widze ze jestes na etapie \"oswajania\" amsterdamu. Znam to. Kiedys mieszkalam w Monachium przez rok i wydawalo mi sie ze znalazlam juz tu swoje miejsce, ale potem wrocilam na dluzej i takie \"glebokie\" oswajanie trwa nadal, teraz dopiero powoli moge powiedziec, ze to juz jest moje DRUGIE miasto, bo Wroclaw juz chyba zawsze bedzie pierwszy. Dopiero teraz zdazaja mi sie takie rzeczy jak spotkanie znajomego, ktorego ponad 4 lata nie widzialam, czyli typowe zawolanie \" Boze, cale lata Cie nie widzialam, co slychac u Ciebie\" i wlasnie takie rzeczy sie przytrafiaja jak miejsce jest \"oswojone\". Tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Macie juz kogos w swoim gronie z Brukseli? Jezeli nie, to sie zglaszam. Jezeli tak.....to rowniez sie wpisuje!!! Tutaj dzis piekielnie zimmmno! Zuzyte reklamowki wiatr gania po chodnikach. A szary koloryt dnia ozywiaja kolorowe sukienki Afrykanek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Macie juz kogos w swoim gronie z Brukseli? Jezeli nie, to sie zglaszam. Jezeli tak.....to rowniez sie wpisuje!!! Tutaj dzis piekielnie zimmmno! Zuzyte reklamowki wiatr gania po chodnikach. A szary koloryt dnia ozywiaja kolorowe sukienki Afrykanek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac jestem dzis dyzurna forumowiczka! Hallo Klarysa! witam z Europy, a Ty w samym jej sercu jak widze! (politycznie rzecz biorac) Co tam porabiasz i jak dlugo juz jestes na obczyznie? Moja przyjaciolka mieszkala w Brukseli przez rok. Cieplo wspomina to miejsce. Pozdrawiam z rownie zimnego Monachium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Zaraz jedziemy na zakupy ale zdaze sie wpisac :) Hm, Arafat nie zyje ... spodziewalam sie tego.. Witam nowe osobki :) Dodo 🖐️ Klarysa z Brukseli nikogo tu nie ma :) No procz Ciebie 🖐️ Napisz wiecej cos o sobie!! A no i koniecznie zacznijcie nam wysylac swoje zdjecia a my sie odwdzieczymy :) To chyba sie stalo juz tu zwyczajem :D Margolcia co do tego zimna co u Ciebie to i u mnie podobne :) A zaraz Ci wysle strone z jednej tutejszej gazety!! Slyszalas o malym tornadzie u mnie w Antibes?? Jest tam na zdjeciu jak na dloni. To bylo we wtorek na cap d\'antibes dokladnie. Jak kto chce to jeszcze zobaczyc to niech krzyczy i wysle :) Zmykam na razie, odezwe sie po zakupach albo wieczorkiem!! Papaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Naneczka!! No dyzur pelnisz :) Chetnie bym z toba pogawedzila ale musze spadac. Pozdrowionka i milego dzionka!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam myc podloge - to jest zdecydowanie jedno z moich ulubionych zajec :P Naneczka - naprawde slusznie postapilas odchodzac od Twojego bylego juz mezczyzny! Ciesze sie niezmiernie, ze odzylas i ze czujesz sie szczesliwa :) klarysa - w naszym gronie nie ma nikogo z Brukselii, ale mi Bruksela jest szczgolnie bliska, bo dziele zycie z Brukselczykiem... fakt faktem juz od dawna osiadlym we Francji, ale jednak Brukselczykiem! :D Napisz cos wiecej o sobie... co porabiasz w Belgii, jak dlugo jestes... itd. JoAska - dziekuje za zdjecie tornada! Robi wrazenie :D No, nic ja tez spadam! Widze, ze podloga juz jest sucha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka wydaje mi sie ze jestes jesienia to co mnie przekonuje to to ze napisalas ze masz wlosy w cieplym odcieniu brazu jasna cere ale nie w zimnym odcieniu raczej w cieplym no i oczy brazowe z plamkami no ale mysle tez ze masz troche z wiosny opalasz sie mimo ze masz jasna karnacje(jesien opala sie bardzo trudno i zwykle na czerwono) zrobilam Ci jeszcze taki test i wyszlo ze jestes ciepla jesienia sprawdz czy takie kolorki lubisz. http://www.stylemakeovers.com/colortest/warmautumn.htm W kazdym badz razie mysle ze jestes typem cieplym z przewaga jesieni. Akara a Ty jak myslisz? Ja juz wprawdzie mowiac nie bardzo wierze w te typy w tym tescie co zamiescialm powyzej raz wyszlo ze jestem cool winter albo clear winter albo clear spring w zaleznosci jakie kolory wybralam:) Margot,Amberangelic:) Z pryszczami juz lepiej wysuszylo mi tez zel ktorego i uzywam i maseczka sa nawet niezle:) Kokus:) Czekamy na zdjecia:) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.........mam dla was kilka wiadomosci! Otoz...wczoraj spotlakam sie z Bagatelka!!!!! :) bylam na zakupach w Duluth i zaskoczylam ja telefonem i oczywiscie odciagnelam od nauki.mam nadzieje,ze test poszedl Ci dobrze! a druga sprawa....wczoraj kupilam kilka ksiazek kucharskich,bo....ich nie posiadalam jak rowniez zdolnosci kucharskich. a obecnie....siedze w kuchi i gotuje,a to DZIEWCZYNY wasza zasluga!!!!! pozdrawiam....izza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, Jay - jak Ci poszedl test z psychologii, nie pojawilas sie od niedzieli, mam nadzieje, ze nie rozchorowalas sie bardziej.. jakbyco to trzymam kciuki zaTwoje zdrowko.. 🌼 na razie... papappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izza! wow GRATULUJE kulinarnego zaciecia! FAjnie ze udalo Wam sie spotkac z Bagatelka! niesamowite, ze te forumkowe rozmowki rozciagaja sie i na swiat rzeczywisty! ja mam nadzieje spotkac sie z JoAska (prawda?) we Wrocku, bo tutaj w Niemczech, albo okolicy nikogo nie ma! BUUUU!!! JAk byla HANECZKA (kto pamieta (-;) to myslalam nad wycieczka do Wiednia. Elfiku dzieki za analize! tak wlasnie myslalam, ze jestem jesienia! A kolorki odpowiadaja mi bardzo! Zwykle takie wybieram, w zimnych wygladam blado i zle, ale lubie tez czern. Wbrew pozorom jednak dobrze sie czuje w jasnych wlosach, jakos tak sloneczniej, bo wczesniej bylam taka jednokolorowa... Margociu! ja tez nie lubie myc podlogi... brrr Joaska, przyslij mi tez zdiecie tornada! Please! Wlasnie mialam rozmowe z szefem. O podwyzke. Pozytywna, ale nie konkretna! Za to mnie pochwalil w zupelnie innej sprawie, a mianowicie przeprowadzamy sie do innego budynku i doszly mnie sluchy, ze kolekcja sztuki jaka mamy zostaje w starych biurach. zbuntowalam sie i zagadalam w tej sprawie Dyrektora od spraw finans. (rozmowa odbyla sie przy piwie na oktoberfescie ale najwyrazniej poskutkowala, poniewaz nie dosc ze wyszla oficjalna informacja, ze sztuka sie tez przeprowadza, to teraz zadzwonil dyrektor finansowy do mojego przelozonego i powiedzial mu ze dziekuje za moje zaangazowanie, ze chetnie skorzystaja z mojej pomocy (jestem w koncu w ich oczach expertem - historyk sztuki ze mnie) Moj szef bardzo mnie pochwalil za to dzialanie! Oczami wyobraznie widze juz ta podwyzke!!!! JAk wy robicie te wszystkie kwiatuszki i usmieszki??? i czy jest jest jakis sposob, by nie musiec za kazdym razem podawac hasla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Naneczko, ja tak samo jak Ty pracuje w telewizji a prawie jej nie ogladam. W pracy to leci non-stop ale jak wracam do domu to musi byc spokoj. A co Ty tam robisz? sorry za ciekawosc ale moze wymienimy sie doswiadczeniami? Kokus, no i jak pisz nam jakie wrazenia ;-) Funkia :-) i jak wybierasz sie do Calgary? Dark Elf :-) ja tez uzywam Kiss My Face , powodzenia w walce z pryszczykami tylko sie juz nie bankruj Margot i jak tam poszukiwania swoich kolek? znalezliscie cos ciekawego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczko te kwiatuszki i buzki to po prostu robisz wystukujac odpowiednie znaki np. kwiatek 🌻 robisz naciskajac jedna po drugim bez odstepow [ k w i a t ] a buzkie to dwukropek myslnik i nawias :-) : - ) tylko bez odstepow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna buzke :-( to : - ( tylko bez odstepow, pelen usmiech :-D : - D zdziwienie :-O ; - O itd, usmiech z mrugnieciem to ;-) ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka- prosze :)Moim zdaniem tez wygladasz dobrze w kolorach jesieni kolory lata np gasza Twoja urode i zmieniaja odcien cery,wogole ladna z ciebie dziewczyna:) A jak chcesz na zawsze takie kwiatki np to wchodzisz w preferencje i wpisujesz je w podpisie:) K11- a jakie masz ulubione z Kiss my face?Moje to narazie mietowy zel na wypryski i maska oczyszczajaca(wyglada jak glinka) i serum ester c .Z Burts Bees uwielbiam beeswax do ust,krem do rak hand salve ,lemon butter cuticle cream i krem na noc marchewkowy a i jeszce odzywke do wlosow awocado. Hey dziewczyny niewiecie jak szukac szarego mydla?Nazwa to chyba bedzie grey soap czy inna? ,niemoge nigdzie znalesc a slyszalam ze bardzo dobre jest na wypryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dark, ja uzywalam kremow nawilzajacych (Kiss My Face), obecnie uzywam Shower Gel : Cold &Flue, i zawsze uzywalam dezodorantu Liquid Rock Fragrance Free. Teraz uzywam innego naturalnego dezodorantu ze raz sie wysmarujesz i 2 tygodnie nie trzba uzywac dezodorantu bo tak ladnie sie pachnie. Z Burt\'s Bees to krem na noc, na dzien, lip balm i teraz toner. Ja wogole to mam wiekszosc naturalnych kosmetykow. Bardzo tez lubie Kiehl\'a , Dr. Hauschka. Kupilam tez krem nawilzajacy w sklepie Health Food i uzywam go na wszystkich spikerach i gosciach. Jest to krem nawilzajacy na skore z problemami: Acne, Acne Rosacea, Cradle Cap, Dry skin, Eczema, Psoriasis, Seborrhea Dermatisis, Sun Burns, Redness and Itching. Krem sie nazywa BOTANICAL Therapeutic firmy Carina http://carinaorganics.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Musze Wam powiedziec, ze jestem zadowolona z siebie :D Wykonalam wszystko to, co mialam przeznaczone na dzisiaj - nawet zmeczylam caly rozdzial mojej \'niezwykle\' interesujacej ksiazki, z ktorej rozumiem jakies 50% :P i polakierowalam polki... co bylo ponad plan :D Po prostu przeszlam sama siebie ;) Elfik - moze poszukaj mydla siarkowego! W okresie dojrzewania zmagalam sie z pryszczami a mydlo siarkowe pieknie mi je zasuszalo! Bagatelka, Izza - w koncu udalo Wam sie spotkac :D Gratuluje i... zazdroszcze :D Izza - gratuluje zaciecia do gotowania :D Milego pichcenia :D Naneczka - ja juz spotkalam sporo osob z forum, ale z naszego topiku, tylko Akare, ale za to 2 razy :D I spotkan nie mam dosyc :D Nastepne realne pewnie bedzie z JoAska - w koncu mieszkamy \'prawie\' rzut beretem od siebie :D A potem zobaczymy :D Trzymam kciuki za Twoja podwyzke :D A tutaj masz link do buziaczkow, usmieszkow i kwiatuszkow: http://www.forum.o2.pl/emotikony.php k-11 - nie, na razie nic nie znalezlisly, ale tez i zbytnio nie szukalismy! Mielismy dosc pracowity tydzien... a jako ze z zakupem naprawde nam sie nie spieszy, wiec czekam na naprawde dobra okazje :) Juz niby sie przyzyczailam do nowego ukladu liter na klawiaturze, ale ciagle zamiast 'm' wychodzi mi 'l' i jeszcze zamieniam niektore znaki... grrr... Pozdrawiam serdecznie i lece odpisywac na maile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot dzieki za link ja tez ich wszystkich nie znalam tylko kilka. Teraz mozemy ubarwnic nasze wpisy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Przyszlam sie wyzalic. Jay chyba mnie zarazilas wirtualnie. ;) Kurcze chyba mnie lapie jakas grypa czy cos. Bola mnie wszystkie kosci (szczegolnie plecy i ramiona), zimno mi, glowa mnie boli, mam katar i kicham (wczoraj cienko ubrana czyscilam dywan na fajnie zimnym wietrze, a potem wie wykapalam i wyszlam znowu na dwor). Ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K11:) fajna ta stronka:) Margot-:) No rozejrze sie i za siarkowym :)Dzieki:) Marzenka:) -biedactwo wspolczuje idz sie kurowac:)A mnie boli zab kurcze...ide spac bo jak zaczne marudzic to nie skoncze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-11 - juz odpisalam :) Elfik - wlasnie jestem w trakcie tworzenia maila do Ciebie :) A za siarkowym mydlem sie rozejrzyj! :) Marzenusia - duzo zdrowka Ci zycze! Kuruj sie kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×