Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Krtoko, bo mam jeszcze cos do zrobienia: dodo, Dybuk byl swietny, idz koniecznie! No i nie wiem jak to wyglada w wawce, ale tu mozna bylo pogadac z aktorami i rezyserem :), wiec troche stracilas. Jezyka ucze sie caly czas, chodze na kurs integracyjny, a wczesniej mialam prywatne lekcje w Pl. i letni kurs na uniwerku tutaj. Jak chcesz to sie kiedys mozemy spotkac na jakiejs kawce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA ************************************************************************************* GODA................Litwa..........................1960.........od urodzenia KOKUS...............Tarnobrzeg, PL...............1963........czas wakacji K-11.................* Kanada *......................1969...............14 lat FUNKIA..............okolice Chicago, IL...........1970..................15 BAGATELKA..........Duluth, Minnesota, USA......1972...............15\'3\'\' MASHA..........Austria.............................1972...............3 lata NIKA_AU.............Sydney........................1973..............16 lat AMBERANGELIC......okolice Chicago, IL..........1974.................7.7 *ZACZARUJ MNIE*....Westfield, NJ.................1974................2.5 JAY...................Charleston, SC..................1975.................2 NANECZKA .......Niemcy, Monachium, Bawaria...1975................5lat PIWONIA.............Okolice Chicago, IL...........1977.................11 CAFEE...............Szwecja, Sztokholm............1977..........10 m-ce DARK ELF............Springfield,IL..................1977....2 lata z hakiem IZZA........Lutsen i Grand Marais/MN......... 1978......18+7=25 m-ce JOASKA.................Francja.......................1979..........pol roku AKARA.................Amsterdam....................1980........1rok10m-cy MARGOT...............Francja......................1980.....2 lata z hakiem MAYENKA.............Toronto, Can................1981....................1,3 MARZENUSIA.........Okolice Chicago, IL........1984.................1,6 WARIATKAZWARIOWANA....Luxemburg.........1984...........od 09.2003 BASTA........Bradenton, FL............................?.................3 m-c KLARYSA......Bruksela................................?...................? ************************************************************************************* Margot, to pojdziemy do fryzjera w podobnym czasie bo ja tez za jakise trzy tygodnie. Sportowa naneczka - Twoj wpis bardzo podniosl mnie na duchu, dziekuje. Najwazniejsze to byc silna! Klarysa 🌻 Dodo 🌻 Joaska, jak tam zakupy? Cos ciekawego nabylas? Dark Elf 🌻 Izza, to my razem poczatkujace gotowaczki :-D Sportowa Naneczka - usmieszki: http://forum.o2.pl/emotikony.php K-11 🌻 Dark Elf, mi szare mydlo nie pomoglo. Popieram Margot, moze poszukaj mydla siarkowego skoro mi ta maska z siarka czy z siarka i cynkiem tak odmienila buzie. Marzenusia, nie choruj. Akara 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Ja na chwile tylko bo zaraz musze sie zbierac. Bylismy rano w prefekturze po to tylko zeby nam powiedziano, ze jednak nie potrzebuje zadnych papierow na pobyt skoro nie pracuje!!! Szkoda ze dopiero teraz bo wstalam po 6 rano!! Dostalam zdjecie Kokusia New!!!! Kokus WOW!! :) Nie do poznania facet i mlody taki jak nie wiem :) To juz wiem, czemu sie zona zdenerwowala :D Ze beda Cie mlode dziewczyny podrywac!!!! :D Amber chodzi Ci o zakupy prezentow? No udalo mi sie trafic cos fajnego dla mamci i chrzesniaka. Naneczka oczywiscie, ze sie spotkamy :) Juz sle tornadko :) Zmykam bo musze cos zrobic jeszcze nim wroce do Nicei :) Milego dnia!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Tak szybciutko: kokus - dziekuje za zdjecia! :D Naprawde do twarzy Ci w nowym image! :D Do wasow juz nie wracaj! :D Akara - jeszcze wczoraj dlugo mialam glupawke :D Marzeniusa - zdrowka! 🌻 Amber 🌻 Powdrawiam wszystkich cieplo i zmykac pod prysznic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - powaznie tak Ci powiedzieli w perfekturze?? To dziwne, bo wydaje mi sie, przynajmniej tak twierdzili w mojej i w Bouches-du-Rhone takze, ze dla nowych czlonkow Unii, nic sie nie zmienilo i trzeba karte jednak wyrobic!! Pokrecony ten kraj - coraz czesciej sie w tym utwierdzam!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Poslalem swoje zdjecia, nowe.. i juz widze, ze wzbudzily emocje.. milo mi bardzo.. przyznam sie szczerze,ze ja tez sie sobie podobam.. ale skromny facet ze mnie, nie? JoAska - ja tez chce tornado, s\'il est possible.. w wolnej chwili. Margot i JoAska - to ciekawe z ta prefektura... wyglada na to,ze wszystko zalezy od interpretacji urzednika.. amber - ta nasza lista coraz dluzsza... szkoda tylko,że niektorzy zajrzeli i zniknęli.. akara - czy holenderski zaliczany jest do językow germanskich? Marzenusia - lecz sie... witaminki itp.. ale z drugiej strony jak moglas tak sobie pozwolic wyjsc do ogrodka po kapaniu.. to naprawde mozna sobie narobic problemow. Nasza znajoma wyszla z domu po myciu wlosow i dostala zapalenia nerwow twarzowych, od mlodosci ma sparalizowana czesc buzi, co widac, jak sie usmiecha.. DaRk Elf - a Tobie zycze, zeby jak najszybciej przeszly Ci te dolegliwosci. A z czego wynika ten dwumiesieczny czas oczekiwania na wizyte u lekarza? czy jest za mało lekarzy w Stanach? k-11 - poslalem swoje zdjecia oba na raz, jakby byl problem to daj znac... jesli chodzi o wrazenia to sa coraz lepsze, juz nic mi nie przeszkadza, tylko jeszcze musze opanowac nowa technike golenia sie... nos mi przeszkadza, hihihi.. naneczka - swietne wiadomosci plyna od Ciebie... tak trzymac, to dobry kurs. Czy masz jeszcze kontakt z czasopismem golfowym, czy to juz minelo? Izza i Bagatelka - ale fajnie, ze sie spotkalyscie... i gratuluje zapalu do gotowania, to jest fajne, tylko wymaga troche czasu..którego mi ciagle brakuje Klarysa - witaj 🌼 dodo - Ciebie tez witam 🌼 panarea - jakoś nikt z NYC sie tu nie zadomowil na stale... 🌼 ok.. na razie tyle, po poludniu tu chyba zagladne jeszcze... a wszystkich pozdrawiam i zycze sloneczka mimo jesiennej pory.. U mnie sie ocieplilo, nadszedl jakis wyz znad Italii..i dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostalam sie na kurs (bylo ok. 5 osob na jedno miejsce), no trudno. Kokus, tak, niderlandzki to germanski jezyk. Swoje uznanie na temat zdjec wyrazilam mailowo :-). Lece, musze wyjsc za niecala godz, a jeszcze zupelnie w proszku jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - rozmawialam z moim S. i on tylko wruszyl ramionami... Jak powiedzial pozniej, co prefektura to inna piosenka... a my juz tych piosenek nasluchalismy sie wiele, wiec wlasciwie niec nie powinno nas zdziwic! Nie martw sie, skoro nie chca Ci wyrobic tej karty, to trudno! Przynajmniej tymczasowo masz swiety spokoj z papierzyskami :) kokus - tutaj wszystko zalezy od interpretacji urzadnika.. i oczywiscie co urzednik to interpretacja jest inna... Jestem strasznie cieta na francuska administracje... co roku wymyslaja jakies nowe problemy... coraz to bardziej niestworzone! Trzeba miec na nich nerwy ze stali! Mam nadzieje, ze po slubie chociaz czesc problemow z papierami mi odjedzie! Akara - przykro mi, ze nie udalo Ci sie dostac na kurs :( Moze uda Ci sie znalezc jakis inny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monix
siema :] mam do was pytanie jak smiesznie przywitacie hiszpana ? to powitanie ma byc na 5 liter czekam na wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo
czesc! nawet Kokus mi tez powiedzial czesc, czesc Kokus !a Kokus to wasz rodzynek, czyz nie? i wytrzymuje z tyloma babeczkami? ale z tymi wasami to mu dalyscie popalic! czesc wszystkim Babeczkom! Akaro, na kawe kiedys z przyjemnoscia, ale na razie to bym cie podreczyla internetowo, zebysmy troche sie poznaly, dobra? Ja tez znalazlam kurs i chyba zaczne od stycznia. Teraz wyjezdzam na dwa tygodnie , wiec znikne niebawem na troche. A tak poza tym chcialabym Cie zapytac, o pewne procedury urzedowe zwiazane z poslubieniem Holendra. Bo ja swiezutko po slubie! i sie zastanawiamy,czy czeka nas urzedowe pieklo, zeby mnie tu zameldowac. A jesli niebardzo chcesz sie wypowiadac na tematy oficjalno- malzenskie, to omin pytanie:) Poza tym jestem ciekawa jak Ci sie tu zyje! strasznie dzis tu szaro! milego piatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzisiaj krotko, bo wlasnie musze zmykac!!!! jestem szalona, powalona, chora na glowe!!!!! zdecydowalam sie spontanicznie jechac z mlodym prawnikiem w Dolomity, na tzw. Törggöle czyli impreze polegajaca na piciu mlodego wina, jedzeniu kasztanow i zabawie przy muzyce na zywo!!! Chyba upadlam na glowe!!! Jeju! taki Spontan! Strasznie sie denerwuje, ale raz kozie smierc... Acha !!!! Dostalam mieszkanie!!!! za tydzien podpisuje umowe wynajmu, a w lutym sie przeprowadzam Przesylam Wam link gdzie jest zdiecie domu: http://www.grichtmaier.de na dole pod \"lageplan\" jest link do \"freie wohnung 1\" i tam jest rzut mojego mieszkanka! Male ale fajne. pozdrawiam wszystkich i lece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda - 🖐️ Naneczka - takie spontany sa wlasnie najlepsze! :D Baw sie dobrze :D Ciesze sie tez z powodu mieszkania! Mysle, ze bedzie tam przytulnie! :) Piwonia - dziekuje za zdjecia! :D Widac, ze swietnie sie bawisz w kraju! :D I bardzo podobaja mi te czerwone refleksy w Twoich wlosach :) Lece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w Warszawie juz :D do wtorku raniutko :D szkoda, bo jest extra i chcialoby sie zostac dluzej ale niestety nie czas ucieka i trzeba wracac do .... podeslalam wszystkim kilka zdiec w linkach :) Pozdrawiam serdecznie i uciekam na spotkanie papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus naprawde przystojniak z Ciebie. :D Nie poznalabym Cie na ulicy. ;) Co do mojego zdrowka, to dzisiaj czuje sie troche lepiej. Jeszcze pocwiczylam sobie sporo czasu, wyzylam sie i juz w ogole jest fantastycznie. :) Dzieki wsyztskim za zyczenia zdrowka. :) :D ;) Akara ale z Ciebie lala. Wow. Jestem pelna podziwu. ;) Ja chyba nigdy nie bede taka zgrabniutka. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Kokus tu sie nie da wyrazic slowami tego co sie dzieje w biurokracji francuskiej :O Potrafia rzadac od ciebie dokumentu, ktory mozesz dostac jedynie majac ten , o ktory wlasnie sie starasz :O Naprawde tak jest. Nie jednej znajomej osobie sie to prztrafilo!! Margolcia nie mam sie chyba co martwic bo nic nie poradze :O Ale faktycznie co prefaktura to inna spiewka :) Ale tutaj to nawet \"krol zalamal rece\" nie wyrazi tego :) Marzeniusia wygrzej sie nim Cie rozlozy!!! Elfik mam nadzieje, ze twoj problem powooli mija? Dodo 🖐️ Mysmy Kokusiowi wcale nie daly popalic. On wie, ze to w dobrej wierze kazda zna s wyrazila swoje zdanie. I wyszlo mu na dobre :) Akara Naneczka nie masz co sie martwic!! Skoro mlody prawnik sympatyczny. A i impreza widze zajefajna :) jak widze wino i kasztany to oczy mi sie swieca. Moje wlasnie siedza w piecu i winko zaraz otworzymy :) I wcale nie upadlas na glowe!! Ciesze sie bardzo z mieszkanka!! No bo pisalas juz wczesniej, ze Ci sie podoba. To super!! Piwonia witaj!! 🖐️ Ja nie dostalam zdjec!!?? Naneczka i Kokus juz sle tornadko :) Gadzinka jesli jestes to tez 🖐️ :) Calej reszcie gorace pozdrowionka 🖐️ :D Papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - wlasnie, tutaj nawet \'krol zalamal rece\' tego nie wyrazi :o Marzeniusia - to dobrze, ze sie czujesz lepiej :) Piwonia - wykorzystaj wiec najlepiej jak mozesz te ostatnie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska- problem mija bo okres nadchodzi:)Jest juz lepiej ale zanim sie to wszystko wygoi to zaczna nowe wyskakiwac hihihihihi i taki juz moj los,ale nie bede narzekac sa gorsze rzeczy niz pryszce. Kokus- no no odmlodniales tak na moje oko jakies 10 lat swietnie wygladasz w koncu moge zobaczyc Twoja twarz i usmiech. Jezeli chodzi o lekarzy to tutaj sie tak czeka do dentysty zawsze czekam okolo 3 miesiecy bo sa takie kolejki,teraz do ginekologa -endokrynologa 2 miesiace.Za duzo ludzi a za malo lekarzy hihi moze powinnam lekarzem zostac hihihi Akara- szkoda ze nie wyszlo z kursem:(Ale na pewno znajdziesz jeszcze jakis kurs,ktory bedzie odpowiedni dla Ciebie:)dziekuje za zdjecia:)Swietna sesja taka sexi:) Marzenka:) Piwonia:)Ale Ci zazdroszce:)Swietne zdjecia:) Margot:) Amberangel:) Czytalam recenzje tej Twojej maseczki z siarka ma super recenzje,99% wypowiedzialo sie pozytywnie i stwierdzilo ze nic lepszego na pryszcze nie znalezli:) Wczoraj zaczelismy garc w Everquest 2 juz jestem uzalezniona:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cos, co mnie wczoraj meczylo, chyba bylo tylko jednodniowe. ;) :p Dzisiaj wszystko ok. :D Dzieki dziewczynki! 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - eksperymentowalam dzisiaj troche :D I naprawde bylam zadowolona z efektow :D Nastepnym razem porobie zdjecia :) Marzeniusia - to tylko trzymac tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famme fatale
witam was serdecznie)) pierwszy raz zagladam na to forum i jestem pod wrazeniem ciepelka jakie tu panuje ja niestety nie mieszkam za granica, choc marze o wyjezdzie do anglii i mam nadzieje, ze uda mi sie tego dokonac jak najpredzej usilnie gromadze sily i srodki)) moze moglibyscie podzielic sie jakas dobra rada? co by tu zrobic, zeby sie nie bac tak drastycznej i w zasadzie niepewnej zmiany? bo ja bardzo sie boje, ze w mojej wymarzonej anglii spotka mnie wiele nieprzewidzianych trudnosci pozdrawiam was serdecznie))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme fatal
hehe zrobilam blad we wlasnym nicku)) moze to ta pora i zmeczenie a moze to, ze z francuskim mam cos wspoolnego tylko jak jem francuskie ciasto )) no nic, pozdrowienia po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Nie ten kurs, to inny ;-), ich strata zreszta :D (a co tam, moge byc nieskromna, nie? ;)). Marzenusia, no nie przesadzaj :), taka az anowu super zgrabna to nie jestem. dodo, ja nie wiem jak to z tym zameldowaniem bedzie, bo mnie moj maz zameldowal jeszcze przed slubem, automatycznie poniekad, podczas starania sie o wize. Kurcze, my juz prawie poltora roku po slubie, a jeszcze go nie zalegalizowalismy - wstyd! :0 A Ty juz legalnie tutaj? Bo mnie sie wydaje, ze zameldowanie nastepuje automatycznie jesli zglosisz sie na Policje i chyba jakies papiery musisz zlozyc, ale nie wiem jak to teraz jest, bo ja tu na starych, przedunijnych prawach przyjechalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara wcale nie przesadzam. Wiem, co widzialam na fotach. :) Chyba, ze przerabialas sie we Photoshopie. ;) ;) ;) Margotka dzieki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! ;-) :-) :-D ;-) :-) :-D ;-) :-) :-D ;-) :-) :-D ;-) :-) :-D ;-) :-) :-D Dzieki za wszelkie zdjecia, obiecuje, ze jutro posciagam! Dark Elf, a nie mowilam??? Czy ktos juz sprobowal zrobic te piers kurczaka w pistacjach? Gadzina??? Kokus, ci co zajrzeli i znikneli beda wymazywani, bu hu hu! :-D NICK...............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA ************************************************************************************* GODA................Litwa..........................1960.........od urodzenia KOKUS...............Tarnobrzeg, PL...............1963........czas wakacji K-11.................* Kanada *......................1969...............14 lat FUNKIA..............okolice Chicago, IL...........1970..................15 BAGATELKA..........Duluth, Minnesota, USA......1972...............15\'3\'\' MASHA..........Austria.............................1972...............3 lata NIKA_AU.............Sydney........................1973..............16 lat AMBERANGELIC......okolice Chicago, IL..........1974.................7.7 *ZACZARUJ MNIE*....Westfield, NJ.................1974................2.5 JAY...................Charleston, SC..................1975.................2 NANECZKA .......Niemcy, Monachium, Bawaria...1975................5lat PIWONIA.............Okolice Chicago, IL...........1977.................11 CAFEE...............Szwecja, Sztokholm............1977..........10 m-ce DARK ELF............Springfield,IL..................1977....2 lata z hakiem IZZA........Lutsen i Grand Marais/MN......... 1978......18+7=25 m-ce JOASKA.................Francja.......................1979..........pol roku AKARA.................Amsterdam....................1980........1rok10m-cy MARGOT...............Francja......................1980.....2 lata z hakiem MAYENKA.............Toronto, Can................1981....................1,3 MARZENUSIA.........Okolice Chicago, IL........1984.................1,6 WARIATKAZWARIOWANA....Luxemburg.........1984...........od 09.2003 BASTA........Bradenton, FL............................?.................3 m-c KLARYSA......Bruksela................................?...................? ************************************************************************************* I to by bylo tyle na dzisiaj! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wlasnie pije moja poranna kawe i jednoczenie zajadam sie jogurtem truskawkowym! Mniam :D No i oczywiscie przegladam, co sie dzieje w Kafeterii i na swiecie :D Wszystko to tylko, zeby odwlec moment wziecia sie moje \'dossiers\' :o Ale nic, chyba wlasnie nadszedl czas, zeby sie za to zabrac, jesli nie chce spedzic calego weekendu po pachy w papierzyskach :( Jay - i jak sie czyjesz? nadal jestes chorutka? Odezwij sie! 🌻 Pozdrawiam wszystkich i zycze Wam milej soboty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz, napisalam chorotka, przez \'u\' otwarte... chyba zle juz ze mna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIka_AU
Witam Wszystkie Panie w ten sobotni poranek, no u mnie juz niestety sobota wieczorem, a wiec tylko jeszcze jeden dzien wolny i znowu, bledne kolo, praca itd itp. Jak spedzacie weekend, szczegolnie gdy pogoda nie dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×