Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Czesc Marzenusia, Funkia i Akara 🖐️ Akara chcem, chcem i jeszcze raz chcem :D :D :D Zamierzam mamie dzis powiedziec, zeby mnie i mego Misia juz do mojej ulubionej fryzjerki umowila na drugi dzien po przyjezdzie do Wrocka :) Obecnie mam dosyc dlugie wlosy wiec fryzjerce i Tobie bedzie latwo cos znalezc i z tego zrobic :) Czekam na wyniki Twojej zabawy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Widze, ze sporo z nas jedzie sie objesc bialym serkiem i pierozkami na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Dieu, tyle stron nastukaliscie :D Wow :D Nie przebrnelam przez nie :P Przebrne przy okazji, bo na dzisiaj juz mam dosyc... wrocilam z zajec w stanie calkowitego rozkladu :o jestem tak zmeczona, ze za moment nie bede wiedziala jak sie nazywam :o Zaraz ide kapu-kapu a potem lulu 😴 k-11 - dziekuje za maila i za wszystkie rady! Naprawde musialas zadac sobie wiele trudu! Dziekuje! Odpisze wkrotce! ❤️ kokus - przykro mi z powodu reakcji Twojej zony! :( Jejku, nic lece! Mam nadzieje, ze jutro wroce w lepszym stanie i bede w stanie cos sklecic! Sciskam Was swszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Naneczka i tak trzymac:)mlody prawnik fiuuu fiuuuuu:):) Akara- fajnie masz z tym fryzjerem:)Ja niestety nie moge tu znalesc fryzjera ktory by mi odpowiadal ostatnio jedna babka obciela mi wlosy krzywo i musialam isc i poprawiac .jezeli chodzi o farbe hmmm w koncu to nikt nie wie co teraz jest naturalne a co nie.czytalas ten artykul o Body shop? http://www.brazzil.com/p19dec96.htm Marzenka- fajne zdjecia najbardziej mi sie podoba 3 od dolu:) Margot:) Joaska:) No nic ja zmykam ide z psem do weterynarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze wanna uspi mnie na amen a tymczasem mnie rozbudzila :D Czuje sie jako nowonardzona... ale i tak nie bede dlugo siedziec przy komputerze, bo jutro znowu musze wstac z samego rana :o Odnosnie samochodu... Bagatelka, Funkia - gdybym mogla pozwolic sobie na nowy, to na pewno nie szukalabym starego rocznika! Teraz niestety mielismy pelno wydatkow zwiazanych z nowym domem, latem szykuje sie slub... a euro na drzewach niestety nie chce jakos rosnac (a szkoda :P)... Mamy wiec do wyboru - albo znalezc cos w miare niedrogiego albo w ogole zrezygnowac z kupna... Oscylujemy wiec jednak za opcja zakupu, tymbardziej, ze drugi samochod w duzej mierze ulatwilby nam obojgu (a szczegolnie mi) zycie... A spieszyc nam sie nie spieszy... Mamy czas na to, zeby znalezc cos dobrego! A moj Mis na pewno nie da sobei wcisnac byle czego! Dark Elf - ja tez lubie farbowac wlosy chna! Wlasciwie juz dawwno zrezygnawalam z farb wlasnie na rzecz chny! Teraz natomiast o kilku miesiecy myje wlosy szamponami dla brunetek z henna! :) Coz, bede zmykac! Wieciej napisze jutro! Dobranoc Wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze wanna uspi mnie na amen a tymczasem mnie rozbudzila :D Czuje sie jako nowonardzona... ale i tak nie bede dlugo siedziec przy komputerze, bo jutro znowu musze wstac z samego rana :o Odnosnie samochodu... Bagatelka, Funkia - gdybym mogla pozwolic sobie na nowy, to na pewno nie szukalabym starego rocznika! Teraz niestety mielismy pelno wydatkow zwiazanych z nowym domem, latem szykuje sie slub... a euro na drzewach niestety nie chce jakos rosnac (a szkoda :P)... Mamy wiec do wyboru - albo znalezc cos w miare niedrogiego albo w ogole zrezygnowac z kupna... Oscylujemy wiec jednak za opcja zakupu, tymbardziej, ze drugi samochod w duzej mierze ulatwilby nam obojgu (a szczegolnie mi) zycie... A spieszyc nam sie nie spieszy... Mamy czas na to, zeby znalezc cos dobrego! A moj Mis na pewno nie da sobei wcisnac byle czego! Dark Elf - ja tez lubie farbowac wlosy chna! Wlasciwie juz dawwno zrezygnawalam z farb wlasnie na rzecz chny! Teraz natomiast o kilku miesiecy myje wlosy szamponami dla brunetek z henna! :) Coz, bede zmykac! Wieciej napisze jutro! Dobranoc Wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 :) 🌻 Pomyslalam sobie, ze teraz cos napisze ... bowiem pozniej mogloby sie uzbierac duzo zaleglosci :( Strasznie pedzicie z tym klikaniem :) Funkia ...... dziekuje za mile slowa pod adresem nicku :) .... obroslam juz chyba w piorka :) Chce rowniez powiedziec, ze takie \"mamy energicznych malych ludzi\" ..... ktore maja jeszcze czas zagladnac na kafejke to PODZIWIAM .... Jak Wy to robicie ? :( ....... Boze .... czy to ja moze jestem taka niezorganizowana czasowo ???? :( Ja nie mam dzieci a z czasem u mnie nie zawsze za bogato A no wlasnie ...... moze wypadaloby sie przedstawic tak jak to zrobili juz wszyscy ....... tylko taki 1 intruz tutaj zaglada i nie chce nic o sobie napisac haha ( mam na mysli oczywiscie siebie ..:) ) *zaczaruj mnie* Wiek : 30 lat Zamieszkala : Usa - stan New Jersey .... miasto Westfield Czas pobytu : 2.5 roku Urodzona : Polska :) - Rzeszow Plany na przyszlosc : powrot do Polski na poczatku przyszlego roku .... nareszcie .... :) :) :) Funkia jak masz mozliwosc i oczywiscie ochote to bardzo prosilabym Cie o przeslanie tego Consumer Reports ..... moze on mi ulatwi wybor ? Moglabys mi jeszcze napisac ile zaplacilas za ten Sony T1 i jakie akcesoria dolaczone byly do tego aparatu , prosze .... :( K-11 ..... ciesze sie ze mnie rozumiesz z tymi wlosami .... co tutaj duzo mowic .... te dlugie to nic innego jak wygoda i to chyba ona najbardziej mi odpowiada :) Leniuch ze mnie choroba ... :( Ten Nikon Coolpix 3100 tez widzialam ....... podoba mi sie ...... a juz w ogole mam metlik w glowie .... :( JoAsia .... Tobie to widocznie bardzo szybko musz te wloski rosnac skoro tak pozwalasz sobie na scinanie i zapuszczanie ..... a z tymi autokarami to masz racje ...... wtedy czlowiek stawia na wygode ....... Sportowa Naneczka .... milo Cie poznac :) 🌻 Kokus .... trzymam kciuki :) 🌻 .... a ten amerykanski styl z wypuszczona koszula to chyba wygodny jest ? :) Gadzinka :) 🌻 Marzenusia .... fajne zdjecia ..... musze przyznac ze dobry pomysl z bezposrednim przeslaniem na forum tych linkow :) 🌻 Akarka ...... czy Ty powaznie mowisz z tymi krotszymi wlosami i wyszczuplaniu twarzy ? ....... Bagatelka ..... :) 🌻 ... pozdrawiam ..... :) Dark Elf ... rowniez :) 🌻 Jay :) 🌻 ... tak samo ..... Napisze jeszcze pozniej ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zaczaruj mnie* jak najbardziej powaznie :). Nie musisz nawet ich do ramion obcinac, chociaz wlosy do pasa sa ciezkie i przez to przylegaja Ci do glowy, co wcale okraglej buzi nie sluzy, wiec obciecie do ramion nadaloby im lekkosci, ale wyobrazam sobie, ze ciezko sie zdobyc na taka zmiane. Mozesz tez obciac je do polowy plecow – wtedy zmiana nie bedzie az taka szokujaca i widoczna – i wycieniowac je juz od ramion, to tez nada im lekkosci, a przy twarzy zupelnie ‘wypazurkowac’ :). Proste pasma okalajace twarz wyszczuplaja ja. Jesli zdecydujesz sie obciac wlosy to poszukaj sprawdzonego fryzjera, bo nieumiejetnie wycieniowane wlosy moga wiecej krzywdy niz pozytku zrobic :0. A tak w ogole to moja siostrzenica ma bzika na punkcie dlugich, kreconych wlosow, sama ma wlosy prawie do pasa, ale zdawaloby sie proste. Zabralam ja do mojego fryzjera, ten wlosy od ramion w dol wycieniowal i nagle okazalo sie, zejej wlosy maja lekki skret z natury! Magia umiejetnego poslugiwania sie nozyczkami ;), moja siostrzenica byla wniebowzieta :D. Poszukaj kogos z aparatem, bo ciekawa jestem czy Twoja buzia faktycznie taka okraglutka jest? Malujesz sie? Jesli tak to znasz moze techniki wyszczuplania twarzy makijazem? Jak nie to moge Ci powiedziec, to prostsze niz sie wydaje :). Co do wygody i dlugich wlosow, to nie wmowisz mi, ze mycie wlosow do pasa jest wygodne ;). Moim zdaniem jedna z najwygodniejszych fryzur sa wlosy do ramion: nie obciazaja glowy, chociaz nadal sa dlugie, mozna je zebrac w kucyk i nie meczyc sie z ukladaniem. Dark, no, poszczescilo mi sie z fryzjerem, ale zanim go znalazlam tez sie tu nacielam :/. Cos tam slyszalam o tych przekretach Body Shopu, ale trzeba im oddac jedno: na zwierzakach nie testuja i maselka maja po prostu boskie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka .... ten twoj adres caara@tlen.pl to aktualny jest ??? Przesle Ci zdjecie .... bo jak sie tyle naklikalas na temat tych moich wlosow to mniej wiecej zobaczysz jakie one sa .... Takiej okraglej tej buzi to jeszcze chyba nie mam ...... no, ale ...... tak jakos mysle ze jest ona bardziej okragla anizeli powinna byc .... Malowac sie maluje ....... mniej wiecej znam techniki wysmuklania twarzy i staram sie je stosowac ..... nie wiem czy z dobrym rezultatem :( Tak szczerze mowiac to przydalaby mi sie jakas wizyta u stylisty ...... bo mnie sie totalnie znudzil ten moj portret ..... tak jak powiedzialam ..... wiecej anizeli 20 lat te dlugie wlosy ...... a grzywke mam pocieniowana ..... pazurki sa ..... ale wtedy tylko jak je uloze :( ... i rozpuszcze oczywiscie :) Napisz mi czy ten mail jest aktualny prosze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualny :). Przesylaj, cos poradzimy :). (z ta grzywka przy okraglej buzi to roznie bywa, zalezy od ciecia, niektore moga nawet buzie jeszcze okraglejsza uczynic). Teraz juz zmykam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dark Elf, znalazlas juz dla siebie ta farbe? Jezeli bedziesz w Health Food Store to zobacz czy maja tam farbe firmy HERBAVITA. Sa to farby naturalne bez ammoniaku i peroxidu, (baza warzywna). Maja tam chyba z 31 roznych kolorow. Sa one semi-permanentnbe wiec zmyja sie po jakims czasie. Ta farba to nie jest henna, i jezeli na przykla wczesniej uzywalas henny to ten kolor w 100% nie bedzie dzialal bo henna jakby \"oblepia\" wlosy. Te farby sa chyba sprowadzane z Wloch. Margot, powodzenia przy szukaniu tego samochodu. Nie wiem jakiej marki szukasz ale z mojego doswiadczenia polecalabym japonskie tym bardziej jezeli nie kupujesz nowego. Ja kupilam Nissana ALtime jakies 10 lat temu i wiesz ze ani razu nie mialam z tym samochodem problemow. Ma juz z 250.000 km i jest ok. Jedynie wymienilam akumulator, opony i hamulce to wszystko a duzo jezdze i to w roznych warunkach. Teraz dalam go synkowi i mam nadzieje ze on jeszcze sie nim najezdzi. Nie polecam za to amerykanskich...........chociaz zdarzaja sie wyjatki ;-) Kokus....czy zona juz sie udobruchala ? ;-D *Zaczaruj mnie* wyslij mi tez fotke...prosze ! Naneczko trzymam kciuki abys sie fajnie bawila, a pewnie..!! pana adwokata przytrzymaj w napieciu..niech sie niecierpliwi i czeka na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K11 jeszcze nie szukalam farb ale widzialam ze w tym sklepie nie maja zbyt duzego wyboru ale dzieki za nazwe poszukam moze na necie:) Zaczaruj mnie zgadzam sie z Akara co do okraglej twarzy w krotszych wycieniowanych wlosach zdecydowanie bedzie Ci lepiej.Zamieszczam tutaj linki do roznych ksztaltow twarzy i do fryzur ktore pasuja a ktore nie:) http://tinypic.com/kp4p1 http://tinypic.com/kp4lk http://tinypic.com/kp4j4 http://tinypic.com/kp4k4 http://tinypic.com/kp4jq http://tinypic.com/kp4if http://tinypic.com/kp4eb czy moge Cie zapytac co sklonilo Cie do powrotu do Polski?Pytam bo ja sama tez mam pewne rozterki z tym zwiazane:) Ja tez chce fotke pleaseeeeee Margot- odpisalam Ci w koncu na emaila,fajnie ze chcesz jezdzic ja to sie chyba nigdy nie zdecyduje chyba ze mnie sytuacja zmusi:)Ja tam tez nie mam zbytnio wymagan do samochodu moglby byc stary byleby tylko jezdzil:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11, a ten film to nowy? Marzenusia zdjec nadal nie mam! Pistacjowe danie bylo przepyszne. Losos faszerowany szpinakiem (po prostu lubie szpinak i juz) tez mi sie udal. Ja tez mysle, ze w glowie kokusiowej switalo by cos zmienic, a nasze opinie tylko to zaostrzyly. Sportowa Naneczka ;-) Dziekuje za wow! Jak tego dokonalam, caly opis \"cierpien\" jest w odcinkach na linku w mojej stopce ;-) Co do rekacji Kokusiowej zony to... kobieta zmienna jest...tra..la...la Joaska, czy ten Czeski film to fajne? Jak tak to polece kolezance, ktora czesto do Wroclawia zaglada. Marzenusia, teraz to sobie zdjec poogladam :-D Sportowa naneczka, a na co to obkladanie glinkami Tolpy? Fajnie, ze masz na miejscu cala chmare kolezanek z, ktorymi mozesz sie pobawic, Moje sa dalekooo Sex and the City - :-D Joaska, \"zajefany\" - tego slowa nie znalam ;-) Akara, na moim temacie wchrzanianie sie milych osob jest jak najbardziej wskazane. Gdyby to byla tajemnica nie mialabym jej w swojej stopce. Jestes tam mile widziana tak jak i twoje opinie :-D A Ja myslalam, ze to maselko do jedzenia ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja tylko na momencik.. Zona juz sie prawie udobruchala, tylko calowac sie jeszcze nie chce, mowi, ze za malolatami nie gustuje :-P ja tez prosze o fotki.. k-11 - bede jeszcze raz skanowal swoje zdjecia i Ci wysle, to przeciez musi (MUSI) do Ciebie dojsc.... PAPPA, brykam do pracy, tylko dzis do biura najpierw, tam mnie jeszcze nie widzieli, ale tam tez sami faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, naprawde rzucila takim textem o malolatach??? Moje motto przewodnie to : z wasaczami sie nie caluje i mimo mych 29 lat (+ 11 misiecy - ha ha ha) nawet nie probowalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic, ten film to nowy tylko u nas byl wyswietlany w takim mniejszym kinie. Nie jest on dla wszystkich, tylko dla tych ktorzy umysl maja otwarty. Film kontrowersyjny i jakby zupelnie nowy w swoim rodzaju. Kiedy sie skonczyl to ludzie klaskali brawo przez niezla chwile. Z kolezanka po filmie pojechalysmy do kawiarni i prawie do polnocy nie moglysmy sie rozstac, taka zywa dyskusja byla. Nie wiem kiedy tam u Was byl , lub jest ale na ich stronie sa pewnie te wiadomosci podane. na prawde POLECAM !!!!!! http://www.whatthebleep.com Kokusiu :-) bede czekala na zdjecia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Nie wyspalam sie :( A dzis mnie jeszcze czekaja przedluzone zajecia, buuu... No, no Kokus!! Zona chyba zazdrosna, ze sie teraz za Toba mlodsze beda ogladac, skoro tak powiedziala :) Amber, tak teraz sie mowi jak sie jest \"cool\" :P Uslyszalam to od mojej kuzynki i siorki co maja po 17 latek :D A ten czeski film ma specyficzna atmosfere. I faktycznie kojarzy sie troche z takimi starymi, czeskimi knajpkami. Na scianach sa rozne malowidla, miedzy innymi Wieza Eiffela :) Ale co najwazniejsze za normalne w miare pieniadze, w porownaniu z innymi knajpami, mozna tu wypic cos co nie jest rozmiarow mini a kawalki ciacha sa tak wielkie, ze samemu sie nie da zjesc. I maja przez caly rok muse owocowe, pychotka :) Jak chcesz to moge Ci kiedys wyslac fotki, bo mam nawet zeszlego roku ze dwie tam zrobione :) Zaczaruj mnie wlosy faktycznie szybko mi rosna, nawet za szybko :) A ze chodze do fryzjerki w Polsce to mam problem :O Ja tez prosze o zdjecia :) Elfik dzieki za linki. Porzydaly sie i rzucilam na nie okiem :) Zmykam bo sie trzeba przyszykowac do szkoly :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim... pogoda pod psem albo inaczej barowa.. okropnie nieprzyjemnie, to juz tzw. szaruga jesienna.. Dziewczyny ze Stanikow - zajrzyjcie na te stronke, tam jest slownik polonijny z Chicago... http://home.net56.net/alien/ *zaczaruj mnie* nareszcie ktos ze znanych mi okolic, przez pol roku bylem w Manville, to na zachod od Ciebie, droga 22. A pewnie nieraz przejezdzalem blisko w drodze do Elizabeth, gdzie robilismy myjnie samochodowa.. szkoda ze nie zanotowalem nazwy ulicy, moze akurat znasz tamto miejsce, ciekawe czy nasze \"stucco\" sie nie rozpadlo.. Zona juz sie troche udobruchala, zaczyna sie ze mnie podsmiewac... Syn ma zorganizowac aparat cyfrowy w srode lub czwartek, a moze zona mi zrobi zdjecie z kamerki? pogadam, w kazdym badz razie dlugo nie bedziecie czekaly, ok? Amber - teraz to sie okazuje, ze jej brakuje tych moich wasow.. chociaz czasem kluly.. OK, pappaaaapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samma
czy ktos mi moze powiedziec jak wyglada zycie w irlandii? bo wlasnie sie tam wybieram na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samma - aktualnie nie ma nikogo z Irlandii, a szkoda.. jak juz tam bedziesz to kliknij do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber zdjecia sa na poprzedniej stronie w linkach podane. ;) Kokus ja juz tez sie nie moge doczekac na zdjecie. ;) Juz kiedys chcialam zasugerowac na usuniecie wasika, ale chyba nie wypadalo mi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber zdjecia sa na poprzedniej stronie w linkach podane. ;) Kokus ja juz tez sie nie moge doczekac na zdjecie. ;) Juz kiedys chcialam zasugerowac na usuniecie wasika, ale chyba nie wypadalo mi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus dostalam zdjecia !!! Wszystkie trzy, dziekuje !! teraz czekam na te bezwasne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja zupelnie nie rozumiem czemu ja taka niepozbierana jestem ;) Amberangelic pytala mnie o termin juz chyba z tydzien temu... K11, Naneczka i Akara prosily o zdjecia... Akara doradzala jak ujarzmic moje niesforne kosmyki (dzieki!), a z mojej strony cisza... dobrze ze chociaz to zarejestrowalam :p. Termin mam dokladnie w Boze Narodzenie (bardzo milo jest uslyszec cos takiego na poczatku ciazy - oczywiscie nie wierze, ze urodze w terminie, bo kto rodzi w terminie, ale faktycznie to byloby dosc symboliczne wydarzenie, prawda?) A co do zdjec, to obiecuje ze przesle... powolutku, moze jutro... moze... Dzisiaj wreszcie zdobylam material na firanki do groszkowego pokoju, wiec siedze i szyje :) a komputer jakby stracil moc przyciagania... Pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja zupelnie nie rozumiem czemu ja taka niepozbierana jestem ;) Amberangelic pytala mnie o termin juz chyba z tydzien temu... K11, Naneczka i Akara prosily o zdjecia... Akara doradzala jak ujarzmic moje niesforne kosmyki (dzieki!), a z mojej strony cisza... dobrze ze chociaz to zarejestrowalam :p. Termin mam dokladnie w Boze Narodzenie (bardzo milo jest uslyszec cos takiego na poczatku ciazy - oczywiscie nie wierze, ze urodze w terminie, bo kto rodzi w terminie, ale faktycznie to byloby dosc symboliczne wydarzenie, prawda?) A co do zdjec, to obiecuje ze przesle... powolutku, moze jutro... moze... Dzisiaj wreszcie zdobylam material na firanki do groszkowego pokoju, wiec siedze i szyje :) a komputer jakby stracil moc przyciagania... Pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie z Wami witam i zmykam! Jestem wykonczona! Ale jeszcze tylko jutro i mam 4 dni wolnego :D Powzdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie witam i zmykam,ide gotowac zupe:) Ale mnie dzisja wysypalo(krosty) chyba sobie odpuszcze szkole w tym tygodniu(tzn sprawdzenie nowej klasy).Bunkruje sie w domu i nigdzie nie wychodze. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie witam i zmykam,ide gotowac zupe:) Ale mnie dzisja wysypalo(krosty) chyba sobie odpuszcze szkole w tym tygodniu(tzn sprawdzenie nowej klasy).Bunkruje sie w domu i nigdzie nie wychodze. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×