Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Na szczescie za stany bliskie memu sercu: Minnesota (bo tu mieszkam), Michigan (bo tam mieszkalam) i Kalifornia (moj bratomis) nie musze sie wstydzic :D Zreszta jest tak jak zawsze - wschod i zachod za postepem, srodek i poludnie za zacofaniem :P Illinois tez nie dalo dupy ;) Ani Wisconsin, moj somsiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meh, przez te wybory sie nie wyspalam:-( ani nie pouczylam na lingwistyke. Nie ma sie co ekscytowac i tak ostateczna decyzja w rekach electoral college. Chyba sobie zrobie przerwe od kompa i tv bo to sie zla skonczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meh, przez te wybory sie nie wyspalam:-( ani nie pouczylam na lingwistyke. Nie ma sie co ekscytowac i tak ostateczna decyzja w rekach electoral college. Chyba sobie zrobie przerwe od kompa i tv bo to sie zla skonczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to jeszcze nie koniec :D Coz za piekny poranek u mnie w Duluth :) Wlasnie lece oddac autko na przeglad i serwis. Nawet sie nie zdazylam wykapac tak zaspalam :P Na Ohio jeszcze ew. mozna liczyc, ale Nowy Meksyk pewnie da dupy, jak cale poludnie :P No nic, spojrzmy na to z pogodnej strony: w koncu to tylko 4 lata (no, chyba, ze klika B. zmienie zasady, bo w koncu im wszystko wolno, nawet zrobic najgorszy rozpierdziel na swiecie ... ). No nic, ide, zyczcie mojemu autku pozytywnej diagnozy i zdrowia :) Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Wlasnie Was sobie poczytalam... tyle stron w jedna noc! Wow! Teraz niestety nie moge wiecej napisac - musze zrobic kilka rzeczy w domu! Ale bede wieczorkiem! :) I niestety Bush wygral 😭 Tyle komentarza na teraz... Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Wlasnie Was sobie poczytalam... tyle stron w jedna noc! Wow! Teraz niestety nie moge wiecej napisac - musze zrobic kilka rzeczy w domu! Ale bede wieczorkiem! :) I niestety Bush wygral 😭 Tyle komentarza na teraz... Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja tu sie chyba nigdy tak na dobre nie zadomowie. Pojawiam sie i znikam... Widze ze wszyscy w goraczce wyborczej! ja tez... i boje sie ze... B.znowu wygra... moja firma, a wlasciwie nasz glowny inwestor, Haim Saban jest powaznie zwiazany z demokratami i zaprosil naszych szefow i szefow firm wspolpracujacych przed kilkoma miesiacami do LA na \"impreze\" do siebie do domu na ktorej pojawil sie sam Clinton, a potem poszli wszyscy na jakies spotkanie wyborcze Kerry`ego i poznali go osobiscie... no a teraz wszyscy trzymamy solidarnie kciuki by wygral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle nie mam kompa w domu... i chyba nie bede tak szybko miala! Czeka mnie kolejna przeprowadzka, kolejne wydatki, itp itd. W leb idzie sobie strzelic, a bez Komutera jak bez reki! Rozpieszczone dziewcze ze mnie. W pracy mam ciagle dym, wiec nie mam duzo czasu by czytac czy pisac... buuu! jedyne pocieszenie to to ze ide dzisiaj na randke... choc wcale nie taka wyczekana... bo kolega jest mily, fajny, madry, wesoly, przystojny... ale mi nic nie iskrzy! on wydaje sie byc zainteresowany, wiec sie jeszcze raz dwa razy z nim spotkam i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Funkia ladne zdjatka!! Twe dzieciaczki sa sliczne :) Amber :) no no!!! To do zdjec :D A w usa tragedia!!!! Nic tylko wlosy z glowy rwac! :( Bagatelka moze do Francyji ewakuacje przeprowadzcie? :) A co wogole w stanach sie o tym mowi?? Naneczka udanej randki!!!!!!! :) Na razie zmykam, ide sie pouczyc! Papaty!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, bede puszczal krotkie wpisy, to moze sie uda.. naneczka - caluski dla Ciebie, milego randkowania mimo wszystko.. funkia rozsylala zdjecia? zaraz sprawdzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczko - no jak nie iskrzy, to nie iskrzy, ale przynajmniej jakas mila rozrywka :) Baw sie dobrze :) Patrzcie jake to jest kurestwo i jaka ironia - Bush niby zyje po to, by walczyc z islamskimi fundamentalistami, podczas gdy sam w swoim kraju zeruje wlasciwie na zamknietomozgowstwie chrzescijanskich fundamentalistow :0 No bo nie slyszalam jeszcze zadnych pro-bushowskich argumentow z ust osob swiatlych, albo przynajmniej w miare rozgarnietych. Z tym, ze ja tu mowie o konkretnych uzasadnionych argumentach, nie tam takiej gadce, ot zeby sie poklocic ;) Teraz beda jeszcze wazyc sie losy sedziow z sadu najwyzszego. W tej chwili jest tylko 2 sedziow ktorzy przewazaja swymi glosami w kwestii, zeby nie obalic krwawo wywalczonej w latach 70-tych ustawy o legalizacji aborcji. To tylko przyklad. Jak bedzie wiecej takich zjebow, jak np. Ashcroft w sadzie najwyzszym, to przeciez ludzie chyba z desperacji wyjda na ulice i zaczna do siebie strzelac :D Nie, nie to nie jest smieszne, ale w tej chwili pozostaje juz tylko wziac to na smiech, no bo inaczej tej parodii nie da sie strawic :D Dla nie wtajemniczonych podam kilka punktow, dlaczego Bush nie jest dobrym prezydentem dla swojego kraju, bo jak sadze istnieja osoby, ktorym to, co on robi wcale nie przeszkadza, a wrecz sa z nigo dumni: -narobil dlugow, bo zmniejszyl zyski w budzecie plynace z podatkow o 40%. Te 40% trafilo w rece 1% najbogatszych ludzi w kraju. -jest przeciwko rownouprawnieniu mniejszosci seksualnych -jest przeciwko antykoncepcji -jest za rozpowszechnianiem religii chrzescijanskiej jako ogolnie przyjetej normy (w wersji oczywiscie nie musze dodawac jakiej :P,) -nie chce dac ludziom opieki zdrowotnej i ciagle ucina to, co juz bylo im dane przez wczesniejsze rzady (np. bardzo duze znizki na leki dla emerytow, to wlasnie ostanio ucial) -ma gleboko w zadzie oswiate, acz nie powiem, rzuca takimi sloganami, ze nie jeden by lezke uronil :P Poza tym jest imbecylem i naraza Amerykanow na obciach przed calym swiatem, ale powiedzmy, ze to tylko obciach .... Na co naraza caly swiat, tu lezy problem, lecz jego slogany trafiaja nadal do sporych rzesz, ktore stoja mentalnie kilka wiekow przed Oswieceniem :P I takie rzesze chca uczyc kogos demokracji? To jakby slepy prowadzil gluchego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczko - no jak nie iskrzy, to nie iskrzy, ale przynajmniej jakas mila rozrywka :) Baw sie dobrze :) Patrzcie jake to jest kurestwo i jaka ironia - Bush niby zyje po to, by walczyc z islamskimi fundamentalistami, podczas gdy sam w swoim kraju zeruje wlasciwie na zamknietomozgowstwie chrzescijanskich fundamentalistow :0 No bo nie slyszalam jeszcze zadnych pro-bushowskich argumentow z ust osob swiatlych, albo przynajmniej w miare rozgarnietych. Z tym, ze ja tu mowie o konkretnych uzasadnionych argumentach, nie tam takiej gadce, ot zeby sie poklocic ;) Teraz beda jeszcze wazyc sie losy sedziow z sadu najwyzszego. W tej chwili jest tylko 2 sedziow ktorzy przewazaja swymi glosami w kwestii, zeby nie obalic krwawo wywalczonej w latach 70-tych ustawy o legalizacji aborcji. To tylko przyklad. Jak bedzie wiecej takich zjebow, jak np. Ashcroft w sadzie najwyzszym, to przeciez ludzie chyba z desperacji wyjda na ulice i zaczna do siebie strzelac :D Nie, nie to nie jest smieszne, ale w tej chwili pozostaje juz tylko wziac to na smiech, no bo inaczej tej parodii nie da sie strawic :D Dla nie wtajemniczonych podam kilka punktow, dlaczego Bush nie jest dobrym prezydentem dla swojego kraju, bo jak sadze istnieja osoby, ktorym to, co on robi wcale nie przeszkadza, a wrecz sa z nigo dumni: -narobil dlugow, bo zmniejszyl zyski w budzecie plynace z podatkow o 40%. Te 40% trafilo w rece 1% najbogatszych ludzi w kraju. -jest przeciwko rownouprawnieniu mniejszosci seksualnych -jest przeciwko antykoncepcji -jest za rozpowszechnianiem religii chrzescijanskiej jako ogolnie przyjetej normy (w wersji oczywiscie nie musze dodawac jakiej :P,) -nie chce dac ludziom opieki zdrowotnej i ciagle ucina to, co juz bylo im dane przez wczesniejsze rzady (np. bardzo duze znizki na leki dla emerytow, to wlasnie ostanio ucial) -ma gleboko w zadzie oswiate, acz nie powiem, rzuca takimi sloganami, ze nie jeden by lezke uronil :P Poza tym jest imbecylem i naraza Amerykanow na obciach przed calym swiatem, ale powiedzmy, ze to tylko obciach .... Na co naraza caly swiat, tu lezy problem, lecz jego slogany trafiaja nadal do sporych rzesz, ktore stoja mentalnie kilka wiekow przed Oswieceniem :P I takie rzesze chca uczyc kogos demokracji? To jakby slepy prowadzil gluchego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - ja do Francji bardzo chetnie, ale znowu zaczynac prawie od zera jezykowo :0 ;) Powiem Ci, ze zawsze mialam ogromny sentyment do Francji, lecz niestety raz tylko w zyciu udalo mi sie wpasc do Paryzewa na 3 dni. CO w Stanach sie o tym mowi?? Chyba to samo, co wszedzie ... Jak ja nigdy nikomu zle nie zycze, nawet wrogom, tak temu gosciu bym zyczyla wizyty od BinLadena, krotkiej i skutecznej, takiej, zeby za jednym zamachem pozbyc sie ich dwoch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
sa fotki od Funki! Piekne zdjecia, a dzieciaczki sa sliczne.. Znakomity pomysl z tymi dyniami, arcydzielo, dobrze ze zdazylas je sfotografowac... Dziekuje tez Amber za swoje zdjecia, mysle, ze wyszczuplalas juz w sam raz.. teraz tak trzymaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przed chwila zjadlam sniadanie i znowu jestem glodna, to chyba z nerwow :D Nie powiem, jak sobie pomysle o jedzonku, to od razu lepiej sie na duszy robi :D akara - o, mialam Ci podac swoje dane \"kolorowe\", tak wiec tak: wlos u mnie i oko ciemny braz, cera taka nie zbytnio blada, ale tez nie oliwkowa, opalam sie na dosc ladny oliwkowo-brazowy odcien (jak nie przesadze oczywiscie, bo wtedy jest roz wzglednie czerwien ;), siwych wlosow mam tylko kilka, wiec sie chyba nie licza ;), zgryz mam taki nie calkiem, ale mozna przezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przed chwila zjadlam sniadanie i znowu jestem glodna, to chyba z nerwow :D Nie powiem, jak sobie pomysle o jedzonku, to od razu lepiej sie na duszy robi :D akara - o, mialam Ci podac swoje dane \"kolorowe\", tak wiec tak: wlos u mnie i oko ciemny braz, cera taka nie zbytnio blada, ale tez nie oliwkowa, opalam sie na dosc ladny oliwkowo-brazowy odcien (jak nie przesadze oczywiscie, bo wtedy jest roz wzglednie czerwien ;), siwych wlosow mam tylko kilka, wiec sie chyba nie licza ;), zgryz mam taki nie calkiem, ale mozna przezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
no to cos a propos wyborow.. W Ameryce nadal bedzie rzadzic prymitywna sila, ktorej reprezentantem jest Zlotousty GW... Dla swiata oznacza to ze nadal zandarm twardym butem bedzie kopal slabszych... Nie jestem wcale tolerancyjny - wole zeby swiat byl podporzadkowany swiatopogladom o europejskich korzeniach niz fanatykom islamu.. Problem widze w tym, ze oni swoja sile czerpia ze smierci w walce za wiare, a wiec im wiecej sie ich zabije tym wiecej bedzie mscicieli - patrz Izrael i Palestynczycy.. Dla wielu Amerykanow powialo optymizmem - dla pracujacych w fabrykach i koncernach zbrojeniowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim! 🖐️ Nadal uporczywie staram sie przyzwyczaic do nowego ukladu liter na klawiaturze. :o Slimaczy mi sie to strasznie, bo niestety caly czas musze szukac literek :o Dzisiaj mialam naprawde ciezki dzien. Rano moj pociag zderzyl sie z jakims wiekszym zwierzeciem. :( Huk byl straszny. :( Ciarki doslownie przeszly mi po plecach... Biedne zwierze... :( Do Aix zajechalismy z ponqd godzinnym spoznieniem i niestety moja grupa juz dawno wyjechala na zajecia w terenie... :( Tak wiec dzisiaj nie mialam innych zajec - spedzilam czesc czasu w bibliotece i kolejna czesc z moja znajoma Holenderka. :) I niestety w drodze powrotnej do domu nieszczesc pociagowych byl ciag dalszy... zaliczylismy prawie godzinne spoznienie! Vive le SNCF :P :) Jedzenie: Bagatelko - przepis na krewetki podam jutro. Zasiade rano majac nadzieje, ze przy moim obecnym tempie pisania skoncze do wieczora ;) Zapiekanka ziemniaczano-jablkowa jest naprawde przepyszna... oryginalna w smaku, ale naprade swietna. Przepis tez podrzuce w najblizszym czasie :) :) Zdjecia: izza - postaram Ci sie dzisiaj podeslac jakies wieczorkiem :) Funkia - dziekuje Ci bardzo za zdjecia! Ale urocze sa te Twoje maluchy! :D :) Slub: My myslimy jednak, zeby sie pobrac tutaj we Francji. A wlasciwie planujemy podzielic imprezy... na czesc francuska i polska. Niestety nie ma takiej mozliwosci, zeby wieksza czesc naszych rodzin sciagnac do jednego lub drugiego kraju (a szkoda!)... Gadzinka - no to problem z nazwiskiem mam z glowy :D W sumie ciesze sie, ze takiego obrotu sprawy! Moje nazwisko na szczescie jest wymawialne dla Francuzow... gorzej z imieniem, ktore stanowi przedmiot glebokich rozwazan czy to w ogole mozna przeczytac... :P nie mowiac juz o miejscu urodzenia :P Jay - co to za niedorzecznosc z tym \'bledem\', ktory jakobys popelnila wychodzac za prezbiterianina! Moze przyjedziecie sie pobrac we Francji? ;) Tutaj kosciol katolicki zrobil sie w ogole liberalny... nawet zezwala na zawieranie zwiazkow w kosciele miedzy katolikami i muzulmananami! 😭 Polityka: A mialam taka cicha nadzieje... ze jednak Kerry wygra te wybory! :( Nie bede sie rozpisywac na ten temat... moje zdanie, nawet jesli nie bylo mocno zaakcentowane, jest Wam ogolnie znane! Zreszta bazuje na tych samych argumentach co zdanie Bagateli, Akary, Funkii, Marzenusi i wszystkich tych, ktorzy uwazaja Busha za imbecyla! Jesli zas chodzi o polityke Francji, to tez mnie ona drazni - tak nawiasem mowiac... szczegolnie jej proarabski aspekt. :o :) Plytki: Plytki sa juz gotowe do wyslania! :) Teraz tylko Margolcia musi znalezc czas, zeby wybrac sie na poczte :) :) inne: Naneczka - milego randkowania :D Mam nadzieje, ze tzera uda mi sie wyslac te moje wypociny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - bardzo dobre podsumowanie! :) Bagatelka - o wlasnie tak, za jednym zamachem od razu dwoch! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba trzeba wprowadzic zalobe narodowa :( Wlasciwie nie chodzi o to ze Kerry bylby o niebo lepszy ale o to ze 60 milionow Amerykanow wierzy ze Zorz Dablju to istny Mesjasz. Tak jak pisze Bagatelka, na ogol nie sa to swiatli, wyksztalceni ludzie ale masy dajce sie sterowac mediom. Zreszta to zdarza sie wszedzie, ale w Stanach takie akcje maja wplyw na caly swiat, nie tylko kraj. Poza tym Amerykanie (ci masowi, na ogol niewyksztalceni) maja blade albo zadne pojecie o historii i wydaje im sie ze Ameryka bedzie wiecznie silna i niepokonana. Wszelkie rozmowy o np. imperium rzymskim uderza jak groch o sciane. Wiem co mowie bo malzonek ma dalekich kuzynow z tzw. South. Musze przyznac ze poznanie ich bylo dla mnie swoistym szokiem kulturalnym (znacznie wiekszym od tego jaki przezylam jak tu przybylam 15 lat temu). Fundamentalizm, ale w wydaniu chrzescijanskim. Kokus - ja tez nie jestem takim lewicowym liberalem. Powiedzialabym ze widze siebie w centrum spektrum politycznego. Ale co za duzo to niezdrowo! No i dlaczego nikt z rodziny Zorza nie pojechal do Iraku, przeciez ma cory i przeroznych bratankow i bratanice? Oczywiscie oni wola cos cpac po to by potem stawac przed sadami i robic z siebie posmiewisko. Dramat! Kurcze, a ja czuje sie tutaj coraz mniej bezpiecznie. Moj maz zreszta tez. Jedyna pociecha ze dzisiaj piekny dzien, a ja siedze w domu kurujac sie. Margotka - bardzo Ciebie zaluje z tymi dojazdami!!! Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niepocieszona.. normalnie dzis jak uslyszalam \"dzieci\" w moim koledzu mowiace jak to one kochaja prezydenta Busha.. normalnie opadly mi rece.. nic to ksztalce sie dalej i wyjezdzamy, to nie przelewki.. dlaczego reszta swiata wszystko widzi jak na dloni, a ci, ktorych dotycza te nastepne 4 lata tego nei dostrzegaja???? Elf> ja nie mam popielatych wlosow;-P mam blond ciemny, ale czasem i bardzo ciemny, taki szatynowaty, czasemrudawy.. zalezy od swiatla chyba.. nie lubie pasteli, uwielbiam niebieski kolor w kazdym odcieniu wiec ja chyba zima jestem? hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech mnie licho, zamiast odrabiac lekcje, to ja znowu tutaj :0 A mam do odrobienia powazne zadanie, ktore dzis musi byc oddane na ocene i to bedzie jedna z wazniejszych ocen. Wiec niechze mnie ktos wezmie i ukatrupi :D Zebym tu juz niewracala zanim nie odrobie :D kokus - zlotousty W :D Moze urzadzimy liste colepszych grypsow :D No super trafnie to wszystko ujales :( :( Pewnie, ze nam wszystkim o to chodzi, zeby swiat byl podporzadkowany swiatopogladom wywadzacym sie z europejskiego Oswiecenia ... i tu pies pogrzebany, bo W tego wcale nie chce! Wlasciwie, on pewnie nawet nie wie, co to oznacza :P Czy on w ogole wie, o co mu chodzi ? (Poza oczywiscie sprawami oczywistymi, typu barylki pewnej drogocennej cieczy sprzedawanej w USA za psi grosz - i tu bledne kolo sie zamyka - tak przekupywany jest narod, zeby glosowac na republikanow :P ) Margot - to sie biedaczysko w taka droge w sumie prawie na marne musialas wybrac :( A zwiarzecia szkoda, strachu sie musialo najesc co niemiara tez :0 Funkia - zalobe narodowa wyjelas mi z ust :( Wlasnie przed chwila sie wykapalam i jak sobie szykowalam co dzisiaj ubiore, to zupelnie bez planu i zastanowienia wszystko wyszlo mi czarne (nawet dessous ;) ) Wyobrazam sobie Twoj szok wywolany panstwem z poludniowych pieleszy :0 Mowisz tez, ze Amerykanie na ogol nie jarza bazy jesli chodzi o losy tych, co uwarzaja sie za imperia (lub nimi faktycznie sa). Na tym polega ich mentalnosc: nie widziec korelacji miedzy punktem A i puntkem B. Do tego dazy amerykanski system edykacyjny, byc moze nawet niecalkiem swiadomie. A moze wlasnie bardziej swiadomie, niz nam sie wydaje ... :0 Ale kurcze nawet wziac takie imperium rzymskie, nie zebym byla za imperializmem w jakimkolwiek wydaniu, ale obiektwnie patrzac ile oni dobrego zrobili, przeciez swiat czerpie z tego zyski do dzisiaj. Pewnie, ze na pewno mili nie byli dla tych, ktorych podbijali, ale koniec koncow pozostalo po nich cos pozytywnego. Nawet jakby ktos chcial naciagnac (musialby mocno), to imperium brytyjskie mimo mniej szlachetnych zamyslow od rzymskiego, no jakies tam zacne cele mialo, jakis tam porzadek wprowadzilo i chcialo tym ludziom pokazac cos dobrego. To naciagajac. Natomiast odnosnie zamozwanczego imperium amerykanskiego to naprawde nie mozna nic naciagnac :0 Wszystko, co szerza jest bezwartosciowe i jedynie uwstecznia dziedziny, gdzie moze juz zaczal wkradac sie postep :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay- nie mam na mysli typowo popielatych tylko popielatych tzw zimnym odcieniu(mowisz ze Twoje sa bardziej takie niz zolte,zlote(a zolte ma wiosna)Patrac na twoje zdjecie mysle ze z natury masz bardziej wlosy w zimnym odcieniu a jasnieja Ci na sloncu i przez to ten jasniejszy odcien, zima nie jestes zima ma bardzo wyraziste brwi i oczy sie rzucaja w oczy:)Niebieski jak najbardzie zalezy jeszcze w jakim odcieniu,ja tez uwielbiam niebieski:)Najlepiej zajrzyj tutaj i jezeli ten opis do Ciebie pasuje to znaczy ze jestes latem:) http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/- zwroc uwage na 1 zdjecie dziewczyny(wydaje mi sie ze jestes bardzo podobna jezeli chodzi o kolorystyke) Co do wyborow, to sie nie wypowiadam bo nie mam pojecia o polityce,no ale powiem jedno ani Bush ani Kerry nie sa moim idealem,moim zdaniem Bush powinien dokonczyc to co zaczal(czy zrobi to dobrze to juz inna sprawa),jedno wiem nie mam zaufania do prawnikow(z Kerry chyba nim jest z wyksztalcenia jesli sie nie myle).No nic za 4 lata mam nadzieje bedzie lepszy wybor.Zreszta nie wglebiam sie bo ja w polityce taka sama jak w matematyce. Bagatelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka, Wyganiam Cie z forum dopoki pracy domowej nie odrobisz! ;) No i w ogole polecam Ci abys odpoczela od polityki bo po co sie az tak stresowac. W sumie to my jestesmy malenkimi pionkami i wiele same nie wskoramy. Poza tym, to chyba ta Ameryka nie jest taka najgorsza ;) Pomysl sobie ze mozesz swobodnie swoje opinie wyglaszac i nikt z tego powodu Ci glowy nie utnie ;) Mamy przygnebiajacego prezydenta ale tylko na nastepne 4 lata. Za dawnych czasow tyrani zwykle mieli dozywotnie stanowiska. Popatrz, my sie tak wszyscy zachwycamy Europa (kazdy chwali swoje :) ), ale ilu strasznych tyranow ona wydala - Hitler, Mussolini, Franco, ze nie wspomne o "ukochanych przez narody" przywodcach komunistycznych. A to tylko 20 wiek - a co mozna powiedziec o tych poprzednich 2000 lat, nie zawsze bylo rozowo :( Mysmy sobie odcieli kablowke kilka miesiecy temu. Jedyny kontakt z wiadomosciamy mam przez Internet - co jest w sumie pewnym utrudnieniem i bardziej wybiorczo czytam. Musze przyznac ze swietnie to wplynelo na moj stan psychiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Lacze sie z Wami w zalobie :( Z wiadomego powodu. Kurcze jakie zacofanie! No wierzyc mi sie dalej nie che :O. Ale sie zdenerwowalismy z moim Misiem jak dzis we francusko-niemieckiej tv, w wiadomosciach, powiedzieli, ze POLACY sa za Bushem i pokazali jakies wielkie przyjecie i jak sie jakie biznesmeny ciesza z wygranej Busha!!!!!!! 😡 Znow \"krol zalamal rece\"!!!!!! :O Margolcia lacze sie z Toba w bolu SNCF-owym!!! Ja tez spedzilam dzis godzine na dworcu!!!!!!!!!!!! 😠 Ja nie wiem co oni dzis wyprawiali, ta sygnalizacje produkowali czy co? :O Bo jako przyczyne podali problem z sygnalizacja. A tego zwierzatka to szkoda :( Ciekawe co to bylo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Lacze sie z Wami w zalobie :( Z wiadomego powodu. Kurcze jakie zacofanie! No wierzyc mi sie dalej nie che :O. Ale sie zdenerwowalismy z moim Misiem jak dzis we francusko-niemieckiej tv, w wiadomosciach, powiedzieli, ze POLACY sa za Bushem i pokazali jakies wielkie przyjecie i jak sie jakie biznesmeny ciesza z wygranej Busha!!!!!!! 😡 Znow \"krol zalamal rece\"!!!!!! :O Margolcia lacze sie z Toba w bolu SNCF-owym!!! Ja tez spedzilam dzis godzine na dworcu!!!!!!!!!!!! 😠 Ja nie wiem co oni dzis wyprawiali, ta sygnalizacje produkowali czy co? :O Bo jako przyczyne podali problem z sygnalizacja. A tego zwierzatka to szkoda :( Ciekawe co to bylo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf> tom namieszala;-) ale chyba potwierdza ise raz jeszcze to, z eja chyba nie kobieta hihihi nie iwem nawet czy ja lato;-) ech, uciekam do hiszpanskiego, w piatek test a ja w lesie;-( mayenka> czy moge sobei pozwolic na napisanie maila do Ciebie?;-) nie zwiazanego z polityka ani troszke hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×