Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

WItam :-) Dark Elf, milo Cie znowu czytac na forum, dobrze ze sie juz dobrze czujesz. A jak piesek? juz lepiej? Zgadzam sie z Toba jesli chodzi o styl ubierania. Zauwazylyscie ze tutaj w Polnocnej Ameryce kobiety i dziewczyny glownie ubieraja sie w spodnie? Spodnice to bardzo rzadko widzi sie na ulicach. Z kolei w Polsce gdziekolwiek chodzilam to widzialam dziewczyny no i wiekszosc starszych kobiet w spodnicach. Funkia, mnie sie chyba podoba ten sam styl jesli chodzi o urzadzanie mieszkan. Taka sciane z kamienia mialam zrobiona w poprzednim domu. Podobal mi sie taki surowy styl. Teraz nie mam bo tez nie mam juz tych wysokich sufitow. Zauwazylam ze wlasnie takie surowe sciany fajnie ida w parze z wysokimi sufitami, kolumnami i otwartym planem kiedy to z gory stojac na schodach mozesz widziec caly dol...styl contemporary. Rowniez uwielbiam urzadzanie, dekorowanie, upiekszanie. Wiele rzeczy robie sama. Home Depot, Rona, itp to moje ulubione sklepy, czuje sie w nich lepiej niz np. w sklepie z ciuchami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... juz widze, ze mam okropne opoznienie w pisaniu, na szczescie czytalem w miare na biezaco, wiec za bagatelke trzymalem kciuki dzis. Wszystko przez to, ze nie mam sily wstawac tak wczesnie jak przedtem, wiec czasem nawet nie wlaczam kompa rano.. Margot - ja bylem na tym filmie w kinie, bardzo mi sie podobal, mojemu synowi tez, chociaz wiele spraw musialem mu tlumaczyc bo PRL i NRD to dla niego abstrakcja, po prostu niektore rzeczy w glowie mu sie nie mieszcza... Kciuki za Ciebie trzymam zawsze, zwlaszcza w poniedzialki bo pamietam, ze masz wtedy ciezki dzien.. Dark Elf - fajnie, ze zdrowko wrocilo.. pamietaj o witaminkach.. Jay - 🌼 Squirley - ciekawa sprawa z tym Garden Club.. Gadzinka - nie bylem przeciwny tabelce, tylko mialem inna koncepcje. Dobrze sie stalo, bo gdybym rozwijal swoje pomysly to chyba do tej pory by to trwalo, a tak jest i juz... Uwazaj na siebie i na Groszka... Wlasnie, jak bedzie mial na imie? czy wolicie na razie nie ujawniac... Marzenka i dziewczyny ze Stanikow - kiedy wlasciwie macie ten ThkGving? czytam dalej i widze, ze wpadlas w sidla fotograficznego hobby... Funkia - tam gdzie mieszkalem w Stanach mialem tylko WalMart i AP - na szczescie blisko, wiec jak byla niepogoda i nie bylo pracy to calymi godzinami lazilem i zwiedzalem... amber - strasznie jestem ciekaw Amiszow, to jest moj project na nastepny wyjazd do US.. winner - pamietam taka sytuacje z 2000 roku, ze wlasnie w NY aresztowano polsko-amerykanska szajke wyrabiaczy praw jazdy.. Pisali o 8 tys. ! falszywych prawek, i ze kto sie zglosi sam i zda egzamin, to nie bedzie pociagniety za odpowiedzialnosc.. Tylko potem wyjechalem i nie wiem jak sie ta sprawa skonczyla.. Ewulek - 🌼 naneczka - nie wiem z czego to wynika, bo nawet nie mam Twoich zdjec, ale bardzo jestem zainteresowany, zeby Ci sie powiodlo w zyciu.. Wiem, ze to dziwne, dlatego pisze na topiku.. 🌼 ok.. pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje, ze uda mi sie to teraz poslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sy-lwica
Margot polecam "billboard" polski film z rafalem mackowiakiem "Edi" "nie lubie poniedzialkow" "zrobmy sobie wnuka" "cialo" !!!!!!!! polecam "nigdy w zyciu"!!!!!! sfilmowana ksiazka od Grocholi swiatna komedia pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo lubie wszelkie prace artystyczne! Nasz nowy dom wymaga jeszcze sporej pracy, ale poniewaz wiekszosc prac zamierzamy zrobic sami ... to niestety a moze i stety musi byc rozlozone w czasie! :) Przy najblizszej okazji planujemy odnowic sciany w salonie :) kokus - mi rowniez sie ten film bardzo podobal... oryginalnie zrobiony! :) I dziekuje bardzo ale to bardzo za kciuki! Na Ciebie zawsze mozna liczyc 🌻 Jestes po prostu the best 🌻 si-lwica - dziekuje za polecenie filmow :) :) :) Czyzbys tez byla z Bydgoszczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! A ja wiem jak bedzie mial na imie Groszek :D Ale nie powiem :P Witam wszystkich 🖐️ Naneczka strasznie sie ciesze z tego harpuna :D Bedziesz miala co opowiadac we Wrocku :) Margolcia Sy-lwica poleca Ci bardzo dobry film :) Nigdy w zyciu to rewelacyjny film na zimowy wieczor. Niestety po polsku wiec twoj S. nie koniecznie sie nim zadowoli. Ten film jest tez na tej stronie z polskimi filmami, ktora podawalam ale uciete ma tam 15 ostatnich minut 😡 Co do spotkania to oczywiscie ze jestem za. I chyba faktycznie po Nowym Roku ale tez nie tak pozno bo ja mam pod koniec stycznia egzamin :) No chyba ze po tym zamieszaniu :) Elfik fajnie ze juz jestes zdrowa. A co piesiowi bylo/jest? Zmykam na razie bo moj Misio wlasnie do domu, dopiero wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!! Wlasnie wrocilam z biura mojego mezusia. Zabralam sie z nim dzis do pracy bo nie mam zajec...taki dzien pt. \"bring your wife to work\"... hehe. Ale w koncu wszyscy jego wspolpracownicy juz na wolnym, on musial dopilnowac jakichs tam testow... Elf: dzieki za maila. zaraz przeczytam... Sklepy internetowe: ja bardzo lubie La Redoute. Przysylaja ci ciuszki az z Francji ale za to sa bardzo ladne i tanie. I przysylane sa super szybko. www.laredoute.com A jach chcesz jakies bardziej eleganckie to obczaj www.bluefly.com Te sa drogie, bo markowe. Margot: trzymam kciuki!! I gratulacje z okazji daty slubu!! Polecam ci film \"The Scent of Green Papaya\" (w moim tlumaczeniu \"Zapach zielonej papaji\") To jest chyba film francuski, ale nie znam orginalnego tytulu. Jest to historia zycia dziewczynki w Wietnamie lat 50-tych. Przesliczny. Az kipi artyzmem... Pomysle jeszcze nad jakimis tytulami. Co do pogody to u mnie zaczelo lac jak z cebra. Fryzure szlag mi trafil... Kazdy kosmyk w innym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!! Wlasnie wrocilam z biura mojego mezusia. Zabralam sie z nim dzis do pracy bo nie mam zajec...taki dzien pt. \"bring your wife to work\"... hehe. Ale w koncu wszyscy jego wspolpracownicy juz na wolnym, on musial dopilnowac jakichs tam testow... Elf: dzieki za maila. zaraz przeczytam... Sklepy internetowe: ja bardzo lubie La Redoute. Przysylaja ci ciuszki az z Francji ale za to sa bardzo ladne i tanie. I przysylane sa super szybko. www.laredoute.com A jach chcesz jakies bardziej eleganckie to obczaj www.bluefly.com Te sa drogie, bo markowe. Margot: trzymam kciuki!! I gratulacje z okazji daty slubu!! Polecam ci film \"The Scent of Green Papaya\" (w moim tlumaczeniu \"Zapach zielonej papaji\") To jest chyba film francuski, ale nie znam orginalnego tytulu. Jest to historia zycia dziewczynki w Wietnamie lat 50-tych. Przesliczny. Az kipi artyzmem... Pomysle jeszcze nad jakimis tytulami. Co do pogody to u mnie zaczelo lac jak z cebra. Fryzure szlag mi trafil... Kazdy kosmyk w innym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - ja tez wiem jak bedzie mial na imie Groszek :P Wyczytalam to na Gadzinowym topiku, na ktory wpadlam przez przypadek :D I musze przyznac... Gadzinko, to do Ciebie, ze wybor jest znakomity: to jest absolutnie moje ulubione meskie imie :) JoAska - film na pewno obejrze! :) Juz dawno nie ogladama rzadnego filmu... nie liczac \'Goodbye Lenin\' w zeszla niedziele i mam wielka ochote obejrzec cos z kina niekomercyjnego i najlepiej po polsku :) A co do spotkania to sie dogadamy :) Squirley - ja bardzo czesto zamawiam rzeczy w La Redoute! tylko nie polecam firanek w kolorze brzoskwiniowym, bo sa \'wsciekle\' ;) Nic, dopisze reszte pozniej! S. musi napisac jakies pismo na komputerze! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozchorowalam sie, pol dnia przespalam i teraz spac mi sie nie chce :0. Nie czytalam nowych wpisow, przyznaje bez bicia, tylko jakis tulipan mi gdzies tam mignal: Tulipan, ja tez mieszkam w Holandii, odzywaj sie! :) No i jeszcze odnosnie emigracji i cytatu z ksiazki ktory byl tu wpisanu (moze juz ktos skomentowal, ale co mi tam): historie i polityke danego kraju, oraz inne aspekty kulturowe mozna bez problemu poznac jesli ktos chce, wiec mowy nie ma o \'powierzchownym zyciu\'. Mieszkajac na stale za graniaca powoli wtapiamy sie w spoleczenstwo i choc zawsze bedziemy obcokrajowcami, nie przeszkadza to czuc sie w danym kraju jak w domu. Takie jest moje zdanie. Jeszcze Wam powiem co mi sie wczoraj przytrafilo: Poszlismy wczoraj wszyscy, Tygrys, Ronald i ja, na koncert Nick\'a Cave\'a (swietny byl, tak a propos) i przed wyjsciem z domu zostawilismy klucz w zamku po wewnetrznej stronie, po czym nieopatrzenie zamknelismy drzwi, a zamek mamy zatrzaskowy, wiec kicha na maksa. Pojechalismy jednak na ten koncert, bo co by nam dalo sterczenie pod zamknietymi drzwiami. Byl cien szansy, ze te cholerne drzwi otworzy jeden z kotow, dla niego to pestka, jeden skok i drzwi otwarte. Niestety po przyjezdzie z koncertu drzwi nadal byly zamkniete... Pelni rezygnacji udalismy sie na gore, do naszego dodatkowego pokoju, w ktorym rezyduje Tygrys (taki bezsensowny uklad mieszkan: nasze mieszkanie, nad nami sasiadka, a nad nia nasz dodatkowy pokoj). Na szczescie kot, uslyszawszy kroki na schodach, postanowil do nas dolaczyc i skoczyl na klamke :D :D :D :D. Juz dawno nie bylow domu tyle radosci z powodu posiadania zwierzakow ;). Obiecalam mu kawalek miesa, ale cholera rozlozylo mnie chorobsko, wiec troche sobie na to obiecane miesko poczeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara- no to ten Twoj kot to zdolniacha:) Ale mialas przygode:) Squirley dzieki za adresy stronek szczegolnie ta pierwsza jest bardzo fajna znalazlam duzo ciuszkow w moim stylu szczegolnie podobaja mi sie tego projektanta Rene(nazwiska nie pamietam.Ceny bardzo przystepne:) Dziewczyny ktora jeszcze zna jakies fajne strony internetowe? K11:) Moj pies juz zdrowy tzn Tasha sie rozchorowala zatrula sie czyms i miala rozwolnienie poszlam z nia do lekarza przepisal tabletki i juz jest ok,nie chce natomiast zeskakiwac z kanapy nawet jak jej daje jedzenie dziwne zachowanie hmmmm Joaska:) Margot:) A my mamy zime,snieg prawie po kolana.Ciekawe jak tam w Chicago dziewczyny sie bawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf> pokazywali w TV Twoje miasto, dach sie gdzies zawalil z nadmiaru sniegu.. a u mnei sandalkowo;-))) padam na nos od tego gotowania, chyba sie pozegnam na dzisiaj dobranoc wsxzystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie jest Akara, nie ma sily jak mieszkasz w obcym kraju to predzej czy pozniej wciagasz sie we wszystko poczawszy od polityki , kultury, kuchni, obyczajow, modzie,mentalnosci, itp..a konczac na jezyku. Tak juz jest chyba ze sie hermituje we wlasnej kulturze i mnie wychodzi spoza swojego community (jak dla przykladu Chinczycy sobie zyja..w swoim China Town prawie cale zycie poza krajem a slowa zadnego nie znaja). Ten kociak Twoj to madrala ;-) moj pies to wie jak otworzyc zamek w plecaku, torbie, sciagnac kurtke z wieszaka, otworzyc kazdy pojemnik hermetyczny (za wykatkiem sloikow...a to taki maly szkrab..ale drzwi to nieeee.............zdrowiej !!!!............... Dziewczyny sie bawia w Chicago...,jej ale fajnie...a ja czekam na zdjecia. Dark Elf, ja nie kupuje przez internet. Z reguly fajne strony sa u Was a nie w Canadzie i shipping kosztuje fortune a potem tez clo..to sie juz nie oplaca. My mamy fajne sklepy na miejscu jak np. Winners gdzie kupuje sie rzecz swiatowych projektantow mody w cenie 25-75% obnizki. Czesto tez kupuje na eBay\'u wiec nie bardzo moge pomoc o stronach internetowych ale jak cos znajde to obiecuje przekazac. Czy ktos z Was korzysta z eBay\'a? No nic, pusto dzisiaj na forum to ja tez ide spac a wymeczona jestem gymem to przynajmniej bede dobrze spac. Pozdrowienia :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej My juz po spotkaniu. Bylo super. Po prostu super. Mam nadzieje, ze bedziemy sie spotykac czesciej w babskim gronie. Niestety Barb i Ewulek nie dojechaly, ale mamy nadzieje, ze nastepnym razem i one dotra! :) Alez sie ciesze... Czas spac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Akara - zdrowka! I jeszcze raz zdrowka! 🌻 A kota to masz prawdziwego zdolniache :D Squirley - dziekuje za gratulacje :) :) :) Jay - upadla na nosie ;):D 👄 Czyzby indyk polegl dzieki Twoim kulinarnym zdolnosciom? :D Akara, k-11 - zgadzam sie z Wami zupelnie! Zyjac za granica ciezko sie jest odizolowac (chyba, ze na wlasne zyczenie) od spoleczenstwa, od tutejszej polityki, kultury, obyczajow itd. Chcac nie chcac czlowiek wtapia sie w to spoleczenstwo i z czasem nawet zaczyna sie z nim - w mniejszym lub wiekszym stopniu - identyfikowac... Nic, zmykam! Sciskam Was mocno! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia - to fantastycznie, ze sie dobrze bawilyscie! :D Oj, jak chetnie wkrecilabym sie na to Wasze spotkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaG
...narazie tylko sprawdzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyWam
Wkrecilam sie w te wasze postingi...zlecialo mi pare ladnych godzin zeby je przeczytac wiec postanowilam sie udzielic. Przedstawiam sie: HeyWam....aktualnie jestem z LA/CA...poprzednio z FL/NY...rowniez przez troche z Wlochy/Francja...1977...nie mieszkam w kraju ponad okolo 13lat ( ale tam jedze tak czesto jak moge) Przypomnialy mi sie poczatki mojego wyjazdu..tak bardzo tesknilam. Ale chyba wszystko jest kwestia przyzwyczajenia, teraz spakowac sie i wyniesc do innego kraju to dla mnie bulka z maslem. Idealnie sie wczulam w wasz klimat i z usmiechem na twarzy moge przyznac ze, po tylu przeprowadzkach, jedynym filmem jaki w tej chwili posiadam jest wlasnie "REJS". Dzieki za polecenie super linkuw i filmow. Dla Margot i wszystkich innych emigrantow goraco polecam film pod tytulem "ANIOL W KRAKOWIE" W tym filmie przez chwile jest ukazane niebo, ta scena jest nakrecona w polsce i to jest wlasnie taka Polska jaka pamietam i nie zaleznie od zmian w ojczyznie i tego gdzie bede miszkala w danej chwili, wlasnie taka pamiec o Polsce bede zawsze chowac w sercu. P.S.: Sorki, sklamalabym....posiadam dwa polskie filmy "Rejs" i "Aniol w Krakowie", ale "Rejs" juz ciagam za soba juz ponad dekade, a ten drugi film kupilam stosunkowo niedawno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyWam
Wkrecilam sie w te wasze postingi...zlecialo mi pare ladnych godzin zeby je przeczytac wiec postanowilam sie udzielic. Przedstawiam sie: HeyWam....aktualnie jestem z LA/CA...poprzednio z FL/NY...rowniez przez troche z Wlochy/Francja...1977...nie mieszkam w kraju ponad okolo 13lat ( ale tam jedze tak czesto jak moge) Przypomnialy mi sie poczatki mojego wyjazdu..tak bardzo tesknilam. Ale chyba wszystko jest kwestia przyzwyczajenia, teraz spakowac sie i wyniesc do innego kraju to dla mnie bulka z maslem. Idealnie sie wczulam w wasz klimat i z usmiechem na twarzy moge przyznac ze, po tylu przeprowadzkach, jedynym filmem jaki w tej chwili posiadam jest wlasnie "REJS". Dzieki za polecenie super linkuw i filmow. Dla Margot i wszystkich innych emigrantow goraco polecam film pod tytulem "ANIOL W KRAKOWIE" W tym filmie przez chwile jest ukazane niebo, ta scena jest nakrecona w polsce i to jest wlasnie taka Polska jaka pamietam i nie zaleznie od zmian w ojczyznie i tego gdzie bede miszkala w danej chwili, wlasnie taka pamiec o Polsce bede zawsze chowac w sercu. P.S.: Sorki, sklamalabym....posiadam dwa polskie filmy "Rejs" i "Aniol w Krakowie", ale "Rejs" juz ciagam za soba juz ponad dekade, a ten drugi film kupilam stosunkowo niedawno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Witam wszytkich Akara, kota masz najlepciejszego :) Elfik, to dobrze ze piesiowi tez juz lepiej. Choc jeszcze chyba chce sie czuc chory i polezec na kanapie :) Jay 🖐️ K-11 🖐️ Marzenusia 🖐️ Czekam na zdjecia z babskiego spotkania :D Margolcia 🖐️ Witam nowe osobki :) HeyWam \"Aniol w Krakowie\" jest na stronie z polskimi filmami ktora podawalam :) Ciekawy film. O, widze, ze Ty to Ilonka :) Spadam juz. papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka G - milo, ze zajrzalas! Mam nadzieje, ze z nami zostaniesz :) Widze, ze z Ciebie prawdziwy jest obiezyswiat! Z ciekawosci spytam w jakim miescu mieszkalas we Francji? Dziekuje za polecenie kolejnego filmu! Moja lista rosnie! :) JoAska - 🖐️ Ja tez chyba powinnam juz spadac! Ksiazka sama sie nieprzeczyta a zaliczenie juz we wtorek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Tak jak wiekszosc z nas woli nie podawac na forum imion osob bliskich, tak i ja nie chcialabym wywieszac imienia mojego synka :). Ale zainteresowanym chetnie pochwale sie w e-mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina, no popatrz, a ja nie zwrocilam uwagi na niechec do podawania publicznie imion bliskich (moze dlatego, ze sama nie mam oporow w tej dziedzinie :D). Dzieki za komplementy pod adresem kota, wygrzewa sie wlasnie bestia obok mnie w cieple piecyka i plawi w Waszych komplementach wlasnie :D. Choroba nadal mnie trzyma, ale juz troche lepiej sie czuje, wiec mam nadzieje, ze to ostatni dzien aresztu domowego. Tygrys w tym czasie korzysta sobie z mojego roweru, bo rower Ronalda to dla niej na styk, czubkami palcow ziemi dotyka, wiec jazda na nim to lekki stres ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witajcie.. Dziewczynom ze Stanikow wszystkiego najlepszego i wesolego indyka.. moja mniejsza sunia, ta ruda, jest chora i juz drugi dzien dostaje zastrzyki, cale mnostwo.. Zzarla zdechnieta mysz, ktora widocznie byla zatruta. Lezy smutna i obolala, nic nie je, ale juz moze pic wode.. Do samochodu trzeba ja zaniesc, bo taka slaba, ze prawie nie chodzi.. Weterynarka (?) mowi, ze wszystko bedzie dobrze, jeszcze jutro seria zastrzykow.. Margot - gratuluje wyznaczenia daty slubu, wczoraj zapomnialem... Gadzinka - 🌼 Joaska - 🌼 k-11 🌼 HeyWam - witaj na najlepszym topiku na kafeterii, tez jestem ciekaw gdzie bylas we Francji.. angels-eyes - witam Cie 🌼 Gdzie jest Epping? Marzenusia - fajnie, ze bylo fajnie... czekam na fotki.. Jay - 🌼 DaRk Elf - dobrze,ze juz dobrze z tasha.. Moja Tinka nie chce wcale byc w domu, ale ze wzgledu na zimno trzymam ja w korytarzu gospodarczym.. Akara - ale szczesciarze z was, zescie tak kota wychowali.. Tylko nie choruj juz wiecej...;) Squirley - 🌼 a teraz pozdrawiam wszystkich.. serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszysktkim!!! Happy Turkey Day!!!! Wlasnie widzialam relacje z parady w CHicago. Ladnie tam zimno musi byc!!! Tu na poludniu nadal cieplo i nawet przestalo padac! Pozdrawiam Ilonke z LA!! Gdzie w LA mieszkasz? Ja tam mam krewnych ze strony meza. No i tam tez mial miejsce moj slub... Milego gotowania wszystkim!! Czekam na zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus, biedna psiunia! No, ale skoro wode pije to nie jest tak zle, wylize sie :). Ze tez te psy tak do padliny ciagnie, kurcze, we wtorek musialysmy z Tygrysem odganiac Roxy od zdechlego ptaka, na szczescie karna jest, wiec nie przyszlo nam to trudno. A kot sie sam wychowal i zawsze opieprz za to skakanie na drzwi dostaje :D :D :D, juz sie nauczylismy, ze drzwi musza byc ZAWSZE na klucz zamkniete, bo raz sie bestia wydostala, polazla na gore i skoczyla na klamke sasiadki (ona nie ma zatrzaskowego zamka) z zamiarem zlozenia jej wizyty towarzyskiej :D :D :D :D. Sasiadka jeszcze przez dluzszy czas wspominala te niezapowiedziana wizyte :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zajadam sie salatka ziemniaczana! Mniam! :) Gadzina - ja - podobnie jak Akara - nie zauwazylam tej takiej niecheci... sama najczesciej operuje skrotami, bo tak po prostu jest mi wygodniej... ale jak najbardziej szanuje Twoja wole pozostania jak najbardziej anonimowa! :) Imie Twojego synka juz znam... o ile to, ktore podalas na innym topiku jest prawdziwe - gratuluje wyboru! :) Akara - ciesze Cie, ze juz Ci lepiej! Duzo zdrowka :) A jak tam Tygrysowe postepy w szukaniu pracy? Trzymam kciuki! :) kokus - dziekuje 🌻 Dziewczynom z USA zycze smacznego indyka :D Nic, wracam do ksiazek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×