Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej elmirka... poczekaj niech tylko skoncze moja historie... ...anyways....od tej pory bylo cicho... i mam nadzieje, ze nic juz wiecej nie umrze w moim kominie... Jedna moja sasiadka mi opowiedziala o swojej znajomej do ktorej somu wdrapal sie przez niedomkniete okno skunks jak byla na wczasach. Caly dom jej zasmrodzil i wogole... przez kilka miesiecy to czyscili.... Tak to jest jak sie mieszka w tak pieknych okolicznosciach przyrody....hehehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie na tym polegal problem, ze to stworzenie nie siedzialo w kominie tylko miedzy ta aluminiowa rura odprowadzajaca dym, a drewniana sciana-kominem. W srodku komina niczego nie bylo. Ktores z nas musialo by sie albo wczolgac pod dom do crawl space, ale to miejsce jest pelne pajakow i bog wie czego jeszcze, albo musielibysmy wyciac dziure w kominie od zewnatrz. Tylko jak tu wyczaic gdzie dokladnie to zwierze utknelo.... Zgon... nie bylo dobrego wyjscia z tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skunksa to bym nie chciala;-) elmirka> nie pracuje w sklepie wiec nie wiem ile dostaje pzrecietny spzredawca.. a Floryda jest plastikowa, taka na wakacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
to co polecacie??Ja tam jeszcze nie bylam wiec nie wiem....zielona jestem .ale mozecie tez przyblizyc inne stanowiska pracy tak ogolnikowo...dla rozmyslu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka> ale co Ciebie interesuje? ja nie mieszkam na FL, mieszkam w SC, czesto jezdzimy na FL ale tylko na weekend.. chcesz na polnoc FL czy na sam dol, Miami, Ft Lauderdale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
podalam tylko floryde czy californie dla przykladu.... nie wiem gdzie jeszcze jest w miare cieplo i interesujaco...dlatego prosze o odpowiedzi mozecie opisywac wszyscho co lubicie:)i co wam sie wydaje ok gdzie warto sie ruszyc aby zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
podalam tylko floryde czy californie dla przykladu.... nie wiem gdzie jeszcze jest w miare cieplo i interesujaco...dlatego prosze o odpowiedzi mozecie opisywac wszyscho co lubicie:)i co wam sie wydaje ok gdzie warto sie ruszyc aby zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka: praca w sklepie nie bardzo poplaca. Glownie pracuja tak studenci i dzieciaki z high-school. Dostaja za to okolo 7-10 dolcow na godzine. Koszt mieszkania i utrzymania zalezy od miejsca. Kalifornia jest cudowna, ale MASAKRYCZNIE droga, jezeli chcesz mieszkac w przyzwoitym miejscu. Moja szwagierka mieszkala przez lata w West Hollywood (to nie jest zadna ekskluzywna dzielnica gdzie mieszkaja gwiazdy...akurat tam jest duze skupisko Rosjan...jej caly blok nalezal do zamoznej Rosjanki) i placila chyba ze 2000 miesiecznie za jednopokojowe. Floryda jest zdaje sie troszke tansza, ale tez drozsza niz na przyklad biedne stany Poludnia... Teksas tez jest baaardzo cieply i pelen bardzo przyjaznych ludzi. Ale cieple miejsca sa pelne nielegalnych imigrantow i meksykanskich gangow, w ziwazku z bliskoscia do granicy.... Jedno z najpiekniejszych miast Kaliforni, San Diego, jest rownoczesnie jednym z najpardziej niebezpiecznym, jezeli nie masz kasy na odseparowanie sie od przestepczych czesci miasta... ale chyba sie za bardzo rozgadalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabys sie chyba liczyc ze znalezieniem roommate, co tez samo w sobie jest ryzykowne... (hehe...jay...wychodze tu na kompletnego tchorza co?....) ale fakt jest taki ze ten kraj pelen jest psychopatow, ktorzy tylko czekaja, zeby cie wykorzystac... oczywiscie nie zawsze jest zle... wiele razy slyszalam, ze najlepszym miastem w USA dla singli jest Austin w Teksasie, gdzie jest University of Texas. Tam lata sa UPALNE zimy raczej lagodne...a ogoly kloimat spoleczny raczej przyjazny dla mlodych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Moge dodac jeszcze, ze bardzo bylabym zainteresowana miejscem-miastem w ktorym troszke sie dzieje moj maz jest dj-em wiec napewno chialby grywac w jakis klubach.....to jego pasja:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Moge dodac jeszcze, ze bardzo bylabym zainteresowana miejscem-miastem w ktorym troszke sie dzieje moj maz jest dj-em wiec napewno chialby grywac w jakis klubach.....to jego pasja:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Ja nie single:D A wy myslicie ze w londynie to psyhopatow nie ma ? tydzien temu niedaleko mnie mlodego chlopa zabili z karabinka...zgrozo a mieszkalam w porzadnej dzielnicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miasteczka uniwersyteckie sa zawsze interesujace. masa kawiarenek, tanich restauracji, kin, ciekawych sklepikow, przystojni faceci z uniwerku...hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka> no SC jest cieple;-) Georgia;-) chcesz z dostepem do oceanu czy nie?;-) zarobki i oplaa za mieszkanie wsxzystko zalezy od miejsca, a ktorym mieszkasz, takie Charleston, w downtown prawie $1000 za mieszkanko, Mt. Pleasant jeszcze drozej, a np juz W. ashley mozna spokojnie town house znalezc za 750..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! elmirka!! to koniecznie znajdz sobie miasto uniwersyteckie!!! nikt tak nie baluje jak studenci!!! aha, zaznaczam od razu, ze ja nie mieszkam osobiscie w Austin i nie chce, zeby ktos mnie posadzil, ze robie tu jakas kryptoreklame....hehehe.... W San Diego jest dosc duza scena imprezowa. Mojmaz tam mieszkal dlugie lata... W Seattle tez jest slodko, ale klimat chlodny, bo to stan Washington. A moze Nowy Orlean? To miasto zyje tradycja mardi gras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Wy mi tymi skrotami tych stanow a ja zielona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Jay co do stanu Georgia. Szczegolnie miasto Athens, skad pochodzi zespol REM. To jest jedna wielka imprezownia: University of Georgia, slodkie dowtown, setki klubow i restauracji, lokalne zespoly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Squirley dziekuje:)Wezme teraz to pod uwage!co kraj to obyczaj wiec podpytuje aby wiedziec co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> no jeszcze brygade antyterrorystyczna od spraw rutinoscorbinu to rozumiem, ale roomate? lol a tak powaznie, to ja tez nie wiem czy bym sie zdecydowala na roomate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
a ktora to u was teraz godzina hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihihihihiii.... no wlasnie, roommate to sprawa ryzykowna, szczegolnie dla dziewczyny... a pamietacie ten film z Bridget Fonda i Jennifer Jason Leigh... ten o tej wariatce wspolokatorce, ktora zaczela nasladowac glowna bohaterke a potam chciala ja zabic.... wiem wiem....tak w normalym zyciu nie ma... ale nigdy nie zaszkodzi byc ostroznym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mloda, 8 pm jeszcze nie ma;-) a Ty juz powinnas spac;-) chyba ze imprezujesz to wybaczamy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Jay a no pozna maz wlasnie gra a ja spac nie moge... isc mi sie dzis juz nie chialo mam lenia po wczorajszej imprezie.....a jutro rano do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorobsko....wlasnie po raz kolejny probuje zdobyc karte kredytowa banana republic i znowu mi nie chca wydac!!! chyba musze sobie sprawdzic moj credit report bo to troche podejrzane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka> pracujesz w soboty? ja na szczescie tylko wtedy kiedy chce, albo kiedy odpuszczam sobie piatek.. o ktorej zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Pracuje 5 dni w tygodniu.co tydzien inny grafik...wiec bywaja soboty niedziele pracujace szczegolnie,ze w soboty jest bardzo busy...prace zaczynam o 10:30 koniec o 7,ale najgorsze sa dojazdy...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> burzuja;-) banana republic;-P mi tu nie chcieli dluzszy czas dac karty kredytowej, teraz nie moge sie opedzic;-) wycinam logo z kazdej karty i wrzucam do specjalnego sloiczka hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Jay a jaka masz prace??:DWlasnie jakie oferty pracy u was lepsze tzn bardziej oplacalne i jak ciezko je dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Pracuje 5 dni w tygodniu.co tydzien inny grafik...wiec bywaja soboty niedziele pracujace szczegolnie,ze w soboty jest bardzo busy...prace zaczynam o 10:30 koniec o 7,ale najgorsze sa dojazdy...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×