Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

K O C H A N I !!!!!!!!!!!!!! ALE SZOK!!!! TYLE SIE NAPRODUKOWALO PRZEZ NOC!!!! SLUCHAJCIE, JESTEM Z WAMI JUZ OD 100 STRON!!!! ZACZELAM FORUMOWAC Z WAMI NA STRONIE 248!!!!! A tu juz 348!! kurcze... czuje sie jakbym was znala od zawsze... Dzieki za fantastyczne rozmowy i wasza przyjazn!! Mam nadzieje, ze sie kiedys uda nam spotkac. W rozych krajach i w roznych konfiguracjach, ale caly czas na to licze!!! Papapapapaa. wracam do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja: a widziesz!!! trzeba bylo nas sluchac od poczatku. To o czym piszesz jest podobne do 1 fazy South Beach. Potem sie spowrotem wprowadza wiecej DOBRYCH weglowodanow, bo przeciez czlowiek raz zyje i trzeba zyc dobrze i nie katowac sie... Ja ta tej diecie zrzucilam ponad 5 kiloskow! Witam nowych! Jedyna! Witaj. Naneczka 🌻 mieszkalam w Bad Wiesse, na zakupy jezdzilam do Monachium. Bylam tez w wielu innych mijscach z moim tata, bo jego firma ciagle go tam wysyla w sprawach pracy. Amberek: a co to znaczy jak sie sni ze sie jest w ciazy? mnie sie ciagle to sni... A wcale nie planuje na razie dzieci. Czyzby to moj zebar biologiczny mi dawal jakies znaki? hihihih... kokus: tu na poludniu USA tez sa popularne tzw. finishing schoold, czyli szkoly dla mlodych panienek, ktore chca byc wyksztalconymi gospodyniami domowymi. Jedna niedawno powstala w Charlotte. Slyszalam w TV. Szok... Ale kazdy wybiera to co chce. Elfik: jak nastroj? mam nadzieje, ze juz lepiej... Ciumki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam do kad czytalam, pozdrawiam starych i nowych forumowiczow. Zastanawiam sie gdzie podziewa sie znudzony Daniel... Pozdrowienia 🌻🌻🌻 😘❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az milo wejsc na ten topik.Jestesci wszyscy tak przyjaznie nastawieni,bo na forum gazety tzn.www.gazeta.dk to nie mozna wyrobic.Takiego chamstwa i agresji to w zyciu nie widzialam. Mam nadzieje,ze wciagne sie w Wasza \"paczke\" Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az milo wejsc na ten topik.Jestesci wszyscy tak przyjaznie nastawieni,bo na forum gazety tzn.www.gazeta.dk to nie mozna wyrobic.Takiego chamstwa i agresji to w zyciu nie widzialam. Mam nadzieje,ze wciagne sie w Wasza \"paczke\" Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - dzięki za powitanie, jestem nowa, ale będę zaglądać tutaj częściej, aktualnie nie pracuję, chociaż w Polsce miałam świetna pracę, ale cóż rozłąka z mężem na tak długo nie wchodziła w gre i ciesze się że są jeszcze na świecie ludzie, którzy też musieli z jakiś tam powodów wyjechać i opuścić rodziny. Najbardziej mi brakuje po prostu POLAKÓW. Rumuni nie sa źli, ale wiadomo duzo sobie z nimi nie pogadam, uczę się rumuńskiego i mam nadzieję że już wkrótce będe mogła normalnie z nimi pogadać, bo na razie tylko po angielsku. pozdrawiam z kraju Drakuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P w trakcie spaceru mialam ...slonce,deszcz,snieg,grad,slonce,wiatr,snieg,deszcz i na koniec jeszcze raz grad.......a to tylko godzinka...... pogoda islandzka jest nieprzewidywalna.... a co do pogody...wynalazlam cos ciekawego....Otoz,instytut meteorologii posiada swoje bazy w roznych czesciach wyspy,gdzie pracownicy co 3 godziny robia pomiary pogody i przekazuja dane do centrali.Jedna taka baza miesci sie miedzy dwoma lodowcami w samym srodku wyspy,a mianowicie miedzy Langjökull a Hófsjökull-miejsce nazywa sie Hveravellir,i jest pustelnia zupelna.Instytut co roku zatrudnia tam 2 osoby,i oprocz tychze istot nie ma nikogo w promieniu 200-300km,tylko lawa,lodowce ,rzeki i gorace zrodla.Dodam ,ze zeby sie tam dostac nalezy sie tluc olbrzymim jeepem ,tylko latem i to prawie caly dzien ,albo leciec samolotem .Pracownicy co tydzien dostaja zrzut zywnosci i artykuly pierwszej potrzeby.Maja troche sprzetu do kontaktu ze swiatem i oczywiscie wszelkie bajery do sprawdzania pogody,jakiegos jeepa i skuter sniezny.Wyobrazacie sobie caly rok w takich warunkach????? Jak dla mnie bomba:) I Wam powiem ,ze gdyby nie moje szkolne plany to juz bym skladala papiery zeby tam byc.Niesamowite:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam do kad czytalam, pozdrawiam starych i nowych forumowiczow. Zastanawiam sie gdzie podziewa sie znudzony Daniel... Pozdrowienia 🌻🌻🌻 😘❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!!!! JUZ STRONA PRZESKOCZYLA??? KURCZE... NIE ZDAZYLAM SIE NAWET NACIESZYC TYM, ZE JUZ JESTEM Z WAMI OD TAK DLUGIEGO CZASU......hehehehe ale coz.. to jest wlasnie duch nasego topiku: ciagle do przodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy:) ja dzis tradycyjnie tylko na chwilke. Witam nowe twarze --> czesc Jedyna!:) Hej Trine:) Milo was poznac:) Pracuje pilnie, dzieki za wsparcie:) popracuje jeszcze ze dwa dni, wiec przez ten czas bede tu rzadkim gosciem, niestety. Ale odpisze na wszytsko, obiecuje:) A przy okazji.. bo moj tleenix pod linucha (odpowiednik windowsowego tlena), jest jeszcze w fazie \'zadnych emotikon\", wiec owieccie mnie, jakie texty trzeba wpisac w [ ] zeby wyszedl kwiatuszek, albo machajaca lapka?:) albo smutna buzka? Dobrze, to ja sie teraz awansem dopisze do tabelki, bo wyjezdzam dopiero we wrzesniu:) no to lecimy ___________________________________________________________ TABELA-DOPISUJCIE SIE! NICK-SKAD?-ILE CZASU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 GODA Litwa 1960 od urodzenia IWETTA Niemcy1962 Köln, 15 lat IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 Sciskam wszystkich mocno i zmykam do roboty. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih! wiecie co zrobilam??? szukajac zrodla dodatkowych zarobkow, wpisalam sie na dwie strony agencji modelek. Jedna strona specjalizuje sie w modelkach \"niechudych\", czyli rozmiary 40,42,... a inna ma baaardzo szerokie spektrum i jest tez kategoria od 27-go roku zycia i tam tez juz nie trzeba nosic rozmiaru 36. Wazne by miec wiecej niz 175-176... hi hi, jestem ciekawa czy sie do mnie odezwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...to swietnie,ze znalazlas takie agencje.Bo zazwyczaj to trzeba byc cieniutkim w rozm.34-36. :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...to swietnie,ze znalazlas takie agencje.Bo zazwyczaj to trzeba byc cieniutkim w rozm.34-36. :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! :) Melduje sie, ze zyje! Zabralismy sie ostro za remont salonu, stad moja nieobecnosc chwilowa na topiku! Pozdrawiam wszystkich a szczgolnie nowe osoby! :) Teraz niestety bede uciekac, bo za chwile zaczynam lekcje z moja uczennica! :) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ja tylko sie pozalic przyszlam. ;) Zrobilam sobie dzisiaj kilka krzywd w pracy, ale jeszcze moge zyc. Przecielam palec kartonem, krewka sie polala, wozkiem wjechalam sama sobie w piete tak porzadnie, ze myslalam, ze sie przewroce z bolu. ;) Troche spuchla, ale juz lepiej. Nosilam jednogalonowe plyny do spryskiwaczy w samochodzie, no i lapki mam \"porysane\", bo w sumie jeden karton zawieral szesc galonow (czy to okolo 20 l ?? ). Alez mam sily hehe. ;) Buziaczki i uciekam sobie zrobic relaksujaca kapiel. Pozdrawiam wszystkich. :D Ps. Z testu z gramatyki dostalam A, a myslalam, ze bedzie F. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo.. Marzenusia.... chodz, przytule... Na rozciety palec najlepiej kupic sobie tzw plasterek w plynie. Idz do jakiegokolwiek drug store i kup sobie liquid band aid, posmarujesz tym i ani sie obejrzysz a sie zagoi. A wielkie przylepiane plastry nie beda ci przeszkadzac i spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Trine i Jedyna... 🌻 Marzenusia 🌻 gratuluje \"A\", co do podnoszenia i noszenia ciezkich rzeczy, traktuj to jako cwiczenia na umiesnione lapki. Naneczka 🌻 wcale bym sie nie zdziwila gdybys zaczela modelowac. Nic Tobie nie brakuje a mysle tez ze Twoja osobowosc jest dobra do tego. Na pewno bedziesz miala ciekawe doswiadczenia i jak sie zalapiesz to podzielisz z nami roznymi trickami jakich w takich agencjach uzywaja (beauty secrets) ;-) Esja 🌻 no tak na pewno by Cie tam ciagnelo, jako ze pewnie lubisz rzeczy extremalne. Wyobraz sobie tylko jak latwo byloby wpasc w depreche , bedac tam zupelnie samej z jedna tylko osoba do towarzystwa. Moze jak by sie trafil jakis piekny i madry apollo to tak ale wyobraz sobie przebywanie z jakims nudnym malkontentem. Kokus 🌻 w NHL wszystko o pieniadze, nie doszli do porozumienia gracze i wlasciciele klubow. Problem ten jednak zaczal sie juz dawno temu i rzeczywiscie sumy jakie placili niektorym gracza byly nieprzyzwoicie wysokie. Teraz i tak najbardziej ucierpia tylko tacy maluccy jak ja. Mnostwo ludzi potracilo prace, dla mnie to tez strata kilkunastu tysiecy z czego bardzo ubolewam, ale nie ja jedna :-( Funkia 🌻 no tak nasze motywacje jesli chodzi o wybor pracy sa rozne. Obecnie podejmuje decyzje aby wrocic do szkoly bo to co obecnie robie sprawia mi satysfakcje i wogole jest super ale tez nie bedzie to moj zawod na stare lata. Bede dalej ciagnela swoj business moze oddam troche wiecej godzin, ale sumiennie sie przyloze do szkoly ktora musialam przerwac kilka lat temu. Na razie bede sie spotykala ze study group zanim zaczne na calego nauke. Najwazniejsze to to ze wiem ze ten zawod to moja przyszlosc i nie ma nic innego co chcialabym bardziej robic niz to. Amber 🌻 wlasnie wcinam drozdzowa buleczke......uhhhhhhh PYCHA !!!!! ;-P Nie jest zle trzymam sie na tyle ze dalej chudne ale powolutku. Najwazniejsze to nie stanac w miejscu lub sie zaczac podnosic do gory. Niestety przestalam sledzic nakazy i polecenia a uzywam zdrowego rozsadku. Tak ze wzgledu na obecny styl zycia jaki mi przyszlo zyc........ KaHa, Joaska, Magrta, Squirley, GNU generation, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Jay - hej - pozwolilam sobie na wyslanie Ci maila....bardzo niecierpliwie czekam na odpowiedz. pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11 dzieki. Wlasnie tak traktuje. Gimnastyka, za ktora placa hihi. ;) Squirley dzieki. :D Zaraz sie zagoi. Na mnie to jak na piesku. ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa> wybacz, ze tka pozno odpisalam, ale dopiero teraz mam chwilke wytchnienia w pracy;-( Marzenusia> TY tam uwazaj na siebie och i juz nie pamietam co przeczytalam, moja pamiec \"krotka\" schodzi na psy;-( pozdrowienia dla wszystkich, pozniej jeszcze do Was dolacze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasy
ja jestem z kanady okolica toronto a dokladnie z brampton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - dzieki za maila! Wyslalm Ci kolejengo - mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko! z nastepnymi pytaniami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - dzieki za maila! Wyslalm Ci kolejengo - mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko! z nastepnymi pytaniami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - dzieki za maila! Wyslalm Ci kolejengo - mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko! z nastepnymi pytaniami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasy :-) co prawda ja nie z Toronto ale tez z Canady, prowincja Alberta. Napisz troche o sobie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, melduje sie z nowego (prawie) kompa.. Jeszcze nie wszystko dziala, nie mam GG ani poczty, ale moge kliknac pare slow.. Witam nowe osoby... Kasy - klikniesz jeszcze do nas? w okolicach Toronto nie jestes sama... Aggaa - tylko z Jay gadasz? Trine - wciagaj sie do nas, zapraszamy... z Danii tylko Ty klikasz... Jay - ech, ta pamiec... nie Tobie jednej dolega... Marzenusia - uwazaj na paluszki.. i gratuluje oceny... k-11 - no to niewesolo z ta liga, moj brat jest wielkim pasjonatem hokeja, znaczy sie byl.... teraz pewnie bedzie podziwal jazde figurowa... Margot - zycze powodzenia... Naneczka - swietny pomysl, brawo... GNU - jest cala stronka z emotkami, ale po tej zmianie dysku gdzies mi zginely \"ulubione\". O, kurcze, niech mi ktos powie czy to jest do odzyskania? co do kwiatka to wpisujesz kwiatek w nawiasy o tak: 🌼 Squirley - ale ten czas leci, ja juz niedlugo bede mial roczek na topiku. A z tymi szkolami to moze dobry pomysl, prowadzenie domu wcale nie jest latwiejsze niz wlasna firma... KaHa - 🌼 Esja - rok czasu na takiej stacji to trudna sprawa, napewno jakies testy psychologiczne tez przechodza, zeby jeden drugiego nie zjadl... Ja tez mam grupe \"0\",teraz juz wiem, dlaczego nie moge dlugo wytrzymac bez mieska... Jedyna - znalem jednego Amerykanina, ktory podczas pobytu w Polsce poznal Rumunke z organizacji pozarzadowej, rozwiodl sie i wyjechal do Bukaresztu... widzialem ja na zdjeciach, ladna kobietka. A on bardzo sympatyczny, mial w Stanach dwa Harley\'e, przejechal kiedys USA w poprzek na motorze... JoAska - jak Ci sie widzi we Wrocku? duze zmiany? Mayenka - dzieki za wyjasnienie.. wszystkich pozdrawiam....mnostwo caluskow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich:) Sprzatm zeby sie odstresowac kurde ale mamy zagracony basement niewiem od czego zaczac najchetniej to bym wszystkie te kabelki i rozne przyrzady powyrzucala bo tylko miejsce zajmuja............ Simona nie dostalam emaila przeslij jeszce raz ok? Napisze pozniej wiecej.............. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...tak wyszlo, bo okazalo sie ze moze odpowiedziec na moje pytanie. Natomiast od teraz bardzo chetnie pogadam z wszystkimi! Jesli chodzi o \"gadanie\" to jestem w tym dobra. tym razem pozdrawiam WSZYSTKICH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...tak wyszlo, bo okazalo sie ze moze odpowiedziec na moje pytanie. Natomiast od teraz bardzo chetnie pogadam z wszystkimi! Jesli chodzi o \"gadanie\" to jestem w tym dobra. tym razem pozdrawiam WSZYSTKICH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - jak skonczysz to zapraszam do siebie... do mojego basementu juz trudno wejsc... Aggaa - witaj....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×