Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Squirley> medycyna to nie tylko krew;-) ja tez mdleje na widok krwi i na szczescie z tym nie bede miala nic wspolnego;-P; masz racje jesli chodzi o szkoly.. plametto bugs jeszcze spia;-) nie pryskasz domu co chyba 3 mce? do nas przychodzi pan, ktory wyglada jak nurek, bo ma taki \"karnister\" na plecach i opryskuje dom, palmetto bugs trzymaja sie z dala, za to czesto dostaje zawlu na widok tych malych zielonkawych jaszczurek bleee Margolcia> nie placz, ja zaraz tez zasiade nad statystyka, to poryczymy razem;-( nie lubie tego cholerstwa, pomimo tego, ze wszystko robi za mnie kalkulator;-) Xana> fju fju fju, zazdroszcze znajomosci hiszpanskiego, u mnie dopiero jezyk w powijakach wlasnie pzreleciala przez cala dlugosc ogrodu czerwona\"kulka, ktora sobei przysiadla na galazce przy oknie i pieknie spiewa tearz, lubie kardynalki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie bratac z tubylcami,dostalam zaproszenie do Starford Steakhús od Ingibjörg i Valgeira...bedziem wcinac steki i ,,talac,, po islandzku.Dziwne jak sobie rozmawiam ze znajomymi to potok slow plynie gladko,jak tylko ide do jakiegos urzedu...zacinam sie po 4tym zdaniu....Boszzzz..... Moja Mamusia zadzwonila z wiadomoscia ,ze moja kuzynka wychodzi za maz ....ma 22 lata a jej narzeczony 27.Mamusia nastepnie rzucila pare zdan ot tak ,ze juz pora i na mnie...Potem sie rozmarzyla jakby to bylo fajnie zobaczyc cala rodzine w jednym miejscu z powodu mojego slubu....Chyba zle sypia....Za to Tatus dorwal sie do sluchawki na 5 sekund,,No!czesc ,mecz ,pa!,,-jak zwykle konkretny... A wiec ominie mnie wesele w czerwcu...e tam:P Kokus-dzieki za maila i komplementa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> medycyna to nie tylko krew;-) ja tez mdleje na widok krwi i na szczescie z tym nie bede miala nic wspolnego;-P; masz racje jesli chodzi o szkoly.. plametto bugs jeszcze spia;-) nie pryskasz domu co chyba 3 mce? do nas przychodzi pan, ktory wyglada jak nurek, bo ma taki \"karnister\" na plecach i opryskuje dom, palmetto bugs trzymaja sie z dala, za to czesto dostaje zawlu na widok tych malych zielonkawych jaszczurek bleee Margolcia> nie placz, ja zaraz tez zasiade nad statystyka, to poryczymy razem;-( nie lubie tego cholerstwa, pomimo tego, ze wszystko robi za mnie kalkulator;-) Xana> fju fju fju, zazdroszcze znajomosci hiszpanskiego, u mnie dopiero jezyk w powijakach wlasnie pzreleciala przez cala dlugosc ogrodu czerwona\"kulka, ktora sobei przysiadla na galazce przy oknie i pieknie spiewa tearz, lubie kardynalki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esja
i ja znow szybko.... Prosze mi sie przyznac kto jest spod jakiego znaku zodiaku:)??? to w ramach mojej statystyki:P ja jestem Byk(zimna Zoska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esja
i ja znow szybko.... Prosze mi sie przyznac kto jest spod jakiego znaku zodiaku:)??? to w ramach mojej statystyki:P ja jestem Byk(zimna Zoska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim. ja jestem spod znaku koziorozca (uparta!) pozdrawiam wszystkich i milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka i wszyscy! zajrzyjcie pod nick- tam nowy adres emailowy. A tak w ogole to pierwszy mail z nowego konta poszedl juz do jego inicjatorki, Mayenka-sprawdz skrzynke :-) Do reszty cos tam jeszcze dzis wysle. Dziewczyny: Piwonia i Ewulek i reszta: zazdroszcze ze mieszkacie tak bliziutko siebie, bo ja tez bym chetnie wyskoczyla np na kawke z Wami :-( Squirley, wow, Ty za to masz niesamowity talent i wiedze na temat doradztwa w sprawach kariery, jak mi sie pomysly na moja skoncza na pewno sie zglosze ;-) A tak w ogole Squirleyku to ja tez buszowalam po wszystkich mozliwych stronach z sukniami slubnymi, zeby sie zorientowac co mi sie podoba, wiec jak zobaczylam swoja suknie, to wiedzialam ze to ta... Margot, zajrzyj na tamta amerykanska stronke o \"wedding dress\" ale kupuj francuska, bo warto chociaz raz w zyciu miec na sobie cos co pochodzi z Paryza, takie przezycie haute couture ;-) Ale niezaleznie od tego jakie suknie dziwczyny wybierzecie i tak beda problemy z chodzeniem do lazienki w ten wielki dzien, hihihihi :-) Mi tren nad kibelkiem trzymaly przyjaciolki :-)) Narazie,obiecalam ze wysle pare maili- zabieram sie do roboty ;-) Jay, herbatka z alkoholem na miodzie to bylo to ;-) Margot, soczek malinowy zdaje sie mam, nawet z lipa, zaraz sprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xana
Ja jestem waga... To chyba przez to mam zawsze rozterki, jak musze powziasc jakas wazniejsza decyzje. Moge stac przed regalem np. z winkiem i przez godzine zastanawiac sie nad tym, które z nich wybrac. Latwiej, jak moge sobie pozwolic na wiecej niz jedna butelke, hihihi... To takie troche negatyne, takie ciagle rozterki, ale w sumie to dobry znak, polecam dla waszych dzieci ;) Podobno mamy za to urok osobisty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xana
Ja jestem waga... To chyba przez to mam zawsze rozterki, jak musze powziasc jakas wazniejsza decyzje. Moge stac przed regalem np. z winkiem i przez godzine zastanawiac sie nad tym, które z nich wybrac. Latwiej, jak moge sobie pozwolic na wiecej niz jedna butelke, hihihi... To takie troche negatyne, takie ciagle rozterki, ale w sumie to dobry znak, polecam dla waszych dzieci ;) Podobno mamy za to urok osobisty... :) To tak zartem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja, masz przed soba rodowitego barana (o4.04.)calkowicie wyzbytego cierpliwosci :-( ale za to niepoprawnie optymistycznego ekstrawertyka i czlowieka czynu, aha i jeszcze ze ponoc szybciej dzialam niz mysle- gdzies to slyszalam i jakos tak pasuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Xana - mysmy wlasnie uzyli takie plynu, ale i tak tapety ciezko odchodzily :o :) Squirley - slub zarowno cywilny jak i koscielny bedziemy mieli mieli we Francji, tego samego dnia! Bardzo chcialabym wziac slub w Polsce, ale to by znaczylo, ze moj S. bylby sam albo prawie (rodzina nie moglaby przyjechac... ani rodzice, ani prawdopodobnie nikt z rodzenstwa) a ja mam malutka rodzine, wiec nie bedzie problemem przetransportowanie ich tutaj plus zapewnienie im krotkich wakacji przy okazji! :) Jak korzystac to korzystac :D Slub cywilny bedziemy mieli w merostwie, natomiast koscielny w malym malowniczym kosciolku z XIV wieku... :) Wesele natomiast odbedzie sie przy sprzyjajacej pogodzie w ogrodzie (pech bylby naprawde wielki, gdzyby tutaj w lipcu nie bylo ladnie!)... Wynaleslismy tez piekny dom z ogrodem... z cudonych wiodkiem na cytadele :) Tam urzadzimy skormne wesele - tylko rodzina plus najblizsi znajomi :) Ma byc kameralnie :) :) Jay - zatem ryczec mozemy razem ;) :) Esja - milego bratania! Tylko nie zapomnij wypic brudzia ;) :) Britta - za sukienkami juz sie pomalutku rozgladam :) Chcialam kupic suknie w Polsce, ale zapraklo mi czasu na szukanie... kupie wiec tutaj! :) A ja jestem krolem zwierzat - Lew Wam sie klania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta-dzieki za zdjecia, urocza z ciebie kobitka:-) No i w tym kolorze wlosow ci twarzowo jak najbardziej. Ja zadnym hakerem nie jestem, wypraszam sobie:-)Za to moj M ma przeszlosc hakera. Hi hi...Jak mial z 13 lat to za namowa wujka z Polski wlamal sie na jedna ze slynnch krakowskich uczelni po czym wymazal calutka prace doktorska jednego z tamtejszych profesorow. Wiem ze to okropne, ale on byl wtedy dzieciak. Na szczescie zmadrzal :-) i teraz to doswiadczenie mu pomaga w specjalizowaniu sie w computer security. Squirley-to mnie troche pocieszylas z ta matma. Nie chce przedluzac szkoly ze wzgledow finansowych, bo i tak juz na moje studia kupe kasy poszlo, wiec chce jeszcze cos szybko na collegu zrobic, bo college tanszy o wiele a poza tym moj M ma w polowie studia i tez powinnien kontynuowac, a finansowo nas niestety nie stac zebysmy oboje studiowali w tym samym czasie. On juz przeze mnie 2 lata czeka i poza tym jego kierunek nam da lepsza przyszlosc niz moj. Ja jakbym tu miala zaczynacstudia,to angieskiego bym nie wybrala. Tylko przez to ze mi dali trasfery z Polski kontynuuje. Tylko sie zastanawiam czy bez praktyki to business certificate by mi duzo dal? Masz racje accounting to dobry kierunek, ciotka M zarabia po collegu $80 000. Jeszcze moge pomyslec o tym wszystkim. Na razie zlozylam na business management i na paralegal, na roczne kursy, wiec jest jeszcze czas zeby wybrac. Margot-moj slub 20 sierpnia bedzie, ale tym razem w Polsce. A ja jestem spod znaku Barana, a moj maz to Skorpion i tworzymy bardzo wybuchowa kombinacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze tabeleczka, bo juz nie bylo od kilku stron... Aha, wycielam kilka osob, ktore sie tu nie pojawiaja od maaaasy czasu. Co wy na to? Jak chcecie to wkleje tu spowrotem pelna wersje. Nie chce sie tu za bardzo szarogesic... NICK-SKAD?-ILE CZASU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Xana jak chcesz to sie dopisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gio - ciesze sie, ze mailik doszedl! :) :) Britta - dziekuje za zdjecia! :) Piekna z Ciebie kobitka! :) Dziekuje i czekam na zdjecia w sukni slubnej :) :) Mayenka - to cudownie! :) Ja w Polsce planuje zrobic cos w rodzaju poprawin... Chce zaprosic wszystkie moje psiapsiolki, ktore z roznych przyczyn nie beda mogly przyjechac do Francji! A takze rodzinke... czesc z nich bedzie sie goscic poraz drugi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gio - ciesze sie, ze mailik doszedl! :) :) Britta - dziekuje za zdjecia! :) Piekna z Ciebie kobitka! :) Dziekuje i czekam na zdjecia w sukni slubnej :) :) Mayenka - to cudownie! :) Ja w Polsce planuje zrobic cos w rodzaju poprawin... Chce zaprosic wszystkie moje psiapsiolki, ktore z roznych przyczyn nie beda mogly przyjechac do Francji! A takze rodzinke... czesc z nich bedzie sie goscic poraz drugi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej Maluchy ❤️ Propozycje klonowania Kokusia (sprzed kilku stron) popieram :D A Anie ja tez zaczynalam od Rilli - potem nie sposob bylo przestac :D Do statystyk Esjowych: jestem strzelcem (choc jedna noga jeszcze prawie skorpionem ;) ) Tyle nowych osob sie pojawilo i moze nawet zniklo za ten czas od paru poprzednich stron ... JedynaTakaNa Swiecie - witaj nasza Jedyna przedstawicielko Rumunii :) Zastanawialam sie zawsze dlaczego nikt tu nie zaglada z krajow Europy wschodniej, czy z Azji ... A tu prosze :) Ja o Rumunii nie wiem nic, ale mialam okazje w USA poznac duzo osob z Rumunii i mam naprawde bardzo pozytywne wrazenia :) Rumunka byla jedna z moich pierwszych kolezanek tutaj np. i pracujac w szkole jezykowej dla emigrantow duzo rumunskich dzieciaczkow poznalam - sama slodkosc :) Mam nadzieje, ze znajdziesz tam jakos miejsce dla siebie :) Trine - mam nadzieje, ze tu Ci bedzie milo z nami tak jak nam z Toba :) Aggaa - a gdzie w USA sie kryjesz??? Tajemniczo tu czasem zagladasz, a my nic nie wiemy :) Chyba ze cos przeoczylam :0 Marjus - no, nie jest latwo w emigracyjnej samotnosci, ale mieszkasz przynajmniej w pieknym kraju i masz blisko do polskich pieleszy :) Kesy - zagladasz tu jeszcze? Kamkasik - Irlandia zawsze kojarzyla mi sie ze swoista blogoscia... Jak Ci sie tam wiedzie? Xana - o Seattle nie wiem wiele procz tego, ze jest ponoc bardzo fajnym miastem z wartko toczacym sie i ciekawym zyciem, pod tym wzgledem jedno z fajniejszych miejsc w USA, no i fakt, ze na wybrzezu zawsze zapewnia dodatkowa doze kosmopolitycznosci ... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej Maluchy ❤️ Propozycje klonowania Kokusia (sprzed kilku stron) popieram :D A Anie ja tez zaczynalam od Rilli - potem nie sposob bylo przestac :D Do statystyk Esjowych: jestem strzelcem (choc jedna noga jeszcze prawie skorpionem ;) ) Tyle nowych osob sie pojawilo i moze nawet zniklo za ten czas od paru poprzednich stron ... JedynaTakaNa Swiecie - witaj nasza Jedyna przedstawicielko Rumunii :) Zastanawialam sie zawsze dlaczego nikt tu nie zaglada z krajow Europy wschodniej, czy z Azji ... A tu prosze :) Ja o Rumunii nie wiem nic, ale mialam okazje w USA poznac duzo osob z Rumunii i mam naprawde bardzo pozytywne wrazenia :) Rumunka byla jedna z moich pierwszych kolezanek tutaj np. i pracujac w szkole jezykowej dla emigrantow duzo rumunskich dzieciaczkow poznalam - sama slodkosc :) Mam nadzieje, ze znajdziesz tam jakos miejsce dla siebie :) Trine - mam nadzieje, ze tu Ci bedzie milo z nami tak jak nam z Toba :) Aggaa - a gdzie w USA sie kryjesz??? Tajemniczo tu czasem zagladasz, a my nic nie wiemy :) Chyba ze cos przeoczylam :0 Marjus - no, nie jest latwo w emigracyjnej samotnosci, ale mieszkasz przynajmniej w pieknym kraju i masz blisko do polskich pieleszy :) Kesy - zagladasz tu jeszcze? Kamkasik - Irlandia zawsze kojarzyla mi sie ze swoista blogoscia... Jak Ci sie tam wiedzie? Xana - o Seattle nie wiem wiele procz tego, ze jest ponoc bardzo fajnym miastem z wartko toczacym sie i ciekawym zyciem, pod tym wzgledem jedno z fajniejszych miejsc w USA, no i fakt, ze na wybrzezu zawsze zapewnia dodatkowa doze kosmopolitycznosci ... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem Koziorozec uparta jak osiol ,niezdecydowana ,chore ambicje, slomiany zapal to tak w skrocie,zawsze mialam kolezanki ,przyjaciolki spod znaku Ryb i Byka Panny Lwa z Koziorozcami tez sie dogaduje ale nie z facetami.,moj maz to Waga,wlasciwie jestesmy zupelnie inni on spokojny cierpliwy rozwazny czasami tez z dylematami ja zwariowana niecierpliwa spontaniczna tez z dylematami a spod raka to cala moja rodzina jest mama ciocia wujek brat Margot,Squirley,Britta dzieki za opinie:)👄 Piwonia 20 dni bez meza ohhh biedactwo ja to sobie nie wyobrazam 1 dnia bez mojego,nienawidze byc sama w domu,pewnie dzwonilabym do jakis znajomych z kursu i wpakowalabym sie na nocleg,ostanio boje sie ciemnosci i spac sama brrrrrrrrrrr Jay fajnie masz z tymi grubasnymi mewami:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - co do Twoich pytan karierowych, to ja tez obstaje za wizazem i tego typu sprawami w Twoim wykonaniu :) A czy chodzi Ci glownie o malowanie ludzi, czy rowniez kosmetyke ogolniej pojmowana, czy masaze itd. ? A to, ze jestes zapan-brat z psychologicznym podejsciem do swiata to ogromny plus w tego typu zawodzie, gdzie masz taki bardzo osobisty kontakt ze swoimi \"ofiarami\" ;) Margot - wspolczuje Ci biedactwo tej statystyki 👄 Tez mialam w swym zyciu takie przejscia ze sprawami \"okoloszkolnymi\", ze wolalabym robic remont lub znisc tone wegla :D Ale za to juz niedlugo bedziesz miala sliczne miejsce do relaksu w domciu ... nie mowiac o pewnym bardzo wyjatkowym wydarzeniu w lipcu ;) Na pewno wznise w tym dniu toast (podejzewam, ze nie jeden) za Wasze szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, jak zajrzysz do skrzynki, znajdziesz mnie w bieli i z upietymi wlosami i w welonie ;-) Tak, dzien slubu byl przepiekny, ale... wydarzylo sie pare piekielnych rzeczy, ktorych do konca zycia NIE zapomne :-( Ale to ponoc w dniu slubu normalne? Zastanawiam sie czy Wam ktore zdazyly stanac na slubnym kobiercu tez przytrafilo sie cos bardzo ale to bardzo nie na miejscu? Poniewaz robie pranie, zmykam. Ale czekam na odzew :-) -britta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta - :) a czy ja tez bym mogla poznac Cie osobiscie?? Wiesz, ja tez zawsze sobie myslalam ze Margot ma urode z typu francuskich :) I wlasnie z tymi samymi aktorkami mi sie kojarzyla, co Tobie ... note bene moje 2 ulubione francuskie aktorki :) Ewulek - wspolczuje Ci strasznie tego wielkiego nieszczescia :( ❤️ JoAska - dzieki za zdjecie \"nowej\" Ciebie :) Bardzo Ci sluzy nowa fryzurka :) KaHa - a Tobie dziekuje za te wszystkie smiesznosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przy takiej statystyce wychodza wszystkie moje braki z francuskiego! :( Osiagnelam duzo jezykowo w ciagu zaledwie dwoch, ale przy takich \'lekturach\' dopiero uswiadamiam sobie jak niewiele umiem jeszcze... Jak siadam do innych ksiazek naukowych, to nawet jak zdarza mi sie czegos nie zrozumiec, to po krotkiej analizie zawsze udaje mi sie zalapac sens bez zbednego grzebania w slowniku... a tutaj utknelam na maksa w tej piekielnej terminologii i im dalej w to brne, to wiem, ze nic nie wiem i ze chyba sie tego jednak nie naucze... Za duzo tego wszystkiego a czasu zdecydowanie zbyt malo... Ksiazki dopiero przyszly wczoraj (w bibliotece byly tylko dwie i oczywiscie nie udalo mi sie ich zdobyc jak rzucili sie na nie wszyscy z grupy), wiec trzeba bylo je zamowic przez internet... a dostarczenie ich zajelo 10 dni :( Coz, wtopie najwyzej pierwsza kontrolke :( Z tego wszystkiego napilam sie wina i najadlam truskawek! Ech, koncze chyba z SBD... na jajka nie moge patrzec... Poczekam z pierwsza faza az minie mi jajkowstret! :) Bagatelka - dziekuje 👄 Jestem podekscytowana tym lipcem, bardziej niz statystyka :P:D Remoncik zbliza sie juz szczesliwie ku koncowi... Upiecze mi sie jutro sprzatanie calego balaganu :P Chociaz wolalabym, zeby to S. odwalil za mnie statystke :D Gotowalas ostatnio cos pysznego??? :) :) Britta - ach, co to musial byc za slub! :D Przecudowna z Was para!! A Twoja sukienka - marzenie!! :) :) Dark Elf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo jej.. nie bylo mnie dwa dni, a juz tyle nowych wpisow!:) Przyznam, ze czasu mam malo, wiec tylko \'rzucialm okiem\' na kilka wczesniejszych stron.. Jutro przyjezdza moj E., bedzie przez tydzien:) Na ten czas odrywam sie od internetu (nie widzielismy sie od wrzesnia), ale za tydzien znow do Was dolacze:) Kokus, Margot, Britta - Dziekuje serdecznie za zdjecia:) Bardzo bardzo sympatyczne buzki macie:) Aggaa, Trine, Xana, Jedyna, Kamkasik - witam Was serdecznie:) :) Squirley, Jay, Ewulek, K-11, Joaska, Bagatelka, Esja, Magarta, MAyenka, Naneczka, Piwonia, Gio, Simonka, Cytrusowa, Funkia (mam nadzieje, ze nie opominelam nikogo:) -- 🌼 aha, jesli chodzi o znaki zodiaku - jestem Panna/Waga - zaleznie od tego, kiedy sie Panna konczy a Waga zaczyna, bo rozne horoskopy roznie podaja:) A wiecie, czytalam, ze tak naprawde powinno byc 13 znakow, bo od czasu, kiedy to wszytsko wymyslono, pozycja ziemi sie zmienila (czy cos takiego) i ten 13 znak - Wezownik, powinien byc gdzies miedzy Skorpionem, a.. juz nie pamietam.. chyba tym nastepnym znakiem:) (nei ejstem w tym biegla. Jakos nie bardzo potrafie uwierzyc w to,ze na 6mld ludzi na swiecie jest tylko 12 typow charakteru:) Wszytskm zycze milego tygodnia:) 3majcie sie, ciumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - olaboga! To ja bym byla tym Wezownikiem :D Margot - a ugotowalam :) Jest to Peperonata z Bon Apetit (przepis w daniach wloskich autorstwa, ze zdjeciem) Bardzo pyszny dodatek do obiadku, np. do pierogow (u mnie byly to wloskie pierozki ravioli z serem). Z osobistycg wskazan to powiedzialabym zeby oliwy naprawde nie zalowac i uzyc z 1/4 szklanki lub i wiecej, a octu z poltorej lyzki. :) A jutro bede robic pieczen z mielonego indyka itd. z przepisow SBD. ZNalazlam to-to na internecie i wpadlo mi w oko... POdziele sie wrazeniami jak juz bedzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - olaboga! To ja bym byla tym Wezownikiem :D Margot - a ugotowalam :) Jest to Peperonata z Bon Apetit (przepis w daniach wloskich autorstwa, ze zdjeciem) Bardzo pyszny dodatek do obiadku, np. do pierogow (u mnie byly to wloskie pierozki ravioli z serem). Z osobistycg wskazan to powiedzialabym zeby oliwy naprawde nie zalowac i uzyc z 1/4 szklanki lub i wiecej, a octu z poltorej lyzki. :) A jutro bede robic pieczen z mielonego indyka itd. z przepisow SBD. ZNalazlam to-to na internecie i wpadlo mi w oko... POdziele sie wrazeniami jak juz bedzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa - wiec gdzie konkretnie mieszkasz w usa? Ja sie tam przenosze we wrzesniu, w rejon zwany Southern Tier w NY. Kamkasik - ach, Irlandia.. zielone fluidy:) Uwielbiam ten kraj:) Pracowalam w Dublinie przez wakacje 3 lata temu. Piekne miasto. Bylam tez na zachodnim \'wybrzerzu\'. Klify... ocean, cos pieknego:) Wybralam sie tez na wycieczke jednodniowa do Belfastu (Choc Belfast to juz UK) ... Zawsze bede czula sentymencik do Zielonej Wyspy:) Wyjawisz, w ktorej czesci Irlandii mieszkasz? Pozdrawiam wszytskich i zmykam:) Bede za tydzien, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczemol! Wypilam wlasnie ponad pol litra kokakoli i zedwo zipie teraz :0 czuje wszystkie faldy na brzuchu i malo nie pekne, ratunku :0 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×