Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

kuk----pizza odpada!!! nie mozesz jej jesc!!!potem nie dasz sobie rady./ z lustrzyca/ Kokus-saper ---jesssuuu, tys cudem ocalal....pewnie dlatego, ze bardzo chciales nam te zdjecia pokazac..... Wiecie, ja jestem historykiem amatorem i zbieram pamiatyki z II wojny....ale nie taaakie. Jay---no widzisz....poszlo gladko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - GRATULUJE zdania egzaminow.. pomysl, jeszcze troche sie \"pomeczysz\" ale pozniej bedziesz miala wymarzona prace:) ja zaraz musze napisac moj internship report i zawiesc do szkoly.. jest wart 50% wiec mam nadzieje ze dobrze mi pojdze.. pozdrawiam Wszystkich ps. Bagatelka - to jestes zapisana na naszej-klasie?? bo my z Gnu sie tam odnalazysmy - wlasciwie to mnie Ona znalazla tam :) Ciebie szukam i nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mieszkam w Polsce, nei czytalam watku ale to 21 000 w tym topiku odpowiedz i nie moglam sie powstryzmac :) Wszystkiego dobrego i kolejnych 21 tysiecy odpowiedzi :):):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj hojraczeq
twoj kolega jest nieuczciwy!przygotuj sie na niespodzianke!pewnie ty bedziesz placic za to zeby ktos mogl mieszkac za darmo!zabezpiecz sie jakos,na poczatek dowiedz sie gdzie jest najblizsza kafejka internetowa zebys miala kontakt ze swiatem i z nami,jak by co to pisz bedziemy pomagac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojraczeq
eh , nie wiem co mam robic .. A sluchajcie jak jst z rezerwacja biletow na easyjet , bo bedziemy z chlopakiem niedlugo rezerwowac bilety na lot do Bristolu z Berlina i zauwazylam ze jest duza roznica w cenie gdy na pierwszej stronie wybiera sie ilosc pasazerow.Bo np na lot 23 maja gdy wybierze sie 1 pasazera to cena wynosi 22 euro a gdy od razu wybierze sie 2-och to cena wzrasta do 27 euro.Wiec mam takie pytanie , skad sie to bierze i czy bezpiecznie jest zarezerwowac najpeierw dla jednej osoby za ta nizsza cene a potem dla drugiej.Bo taniej wtedy wychodzi.Ale jednoczesnie obawiam sie tego , ze jak tak zrobie to np ta druga osoba zaplaci juz wiecej i wyjdzie na to ze nam sie to nie opłaci . I nie wiem kurde , czy lepiej odrazu dwa , czy pojedynczo :/ Anuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hojraczeq - powodzenia :) Niestety nie moge Ci nic doradzic, bo sie na takich sprawach absolutnie nie znam i mieszkam w innym kraju, ale na pewno wszystko bedzie dobrze, tylko zabezpiecz i posprawdzaj sie na wszystkie sposoby :) Na pewno znajdziesz osoby w podobnej sytuacji, ktore posluza Ci rada :) Margot - pewnie tu nie zajrzysz, bo nie masz czasu, ale gdyby, gdyby ... to powiem Ci tylko, ze ostatnio znalazlam przemnaimniusnie wygladajacy przepis na niejaka pieczen sycylijska. Jest to taka wielka rolada z: platu wolowiny, potem mielone mieso, potem plastry szynki typu prosciutto czy cos z tej rodziny, plastry sera i w srodku jajka na twardo :D Z tego sie zwija taka wielka rolade i pichci w garze w sosie z wina i pomidorow .... W niedziele to robie, juz sie nie moge doczekac :D Jade - nie zapisalam sie do naszej-klasy, bo z mojej klasy z podstawowki nikogo nie bylo (chyba w ogole z calej podstawowki nikogo nie bylo), a z liceum byla tylko jedna dziewczyna, mialam do niej zagadnac, ale koniec koncow zapomnialam o tym wszystkim w ostanim ferworze spraw przeprowadzkowo-zalatwieniowych (dodam tylko, ze jeszczenic nie zalatwilam :P ) Jay - ufff, to super ze juz po wszystkim i sie wyplazuje za wszystkie czasy :classic_cool: arnusia - przeprowadzam sie do Alabamy, czyli w cieple strony :) Nigdy nie bylam w tamtych rejonach, ale slyszalam duzo strasznych opowiesci :D No ale nic, trzba bedzie sie odnalezc ... :) franci, Kasiulena 🖐️ fajnie, ze sie nie zagubilyscie na wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hojraczeq - oj przepraszam, cos sie dziwnego narobilo z Twoim nikiem powyzej, mam nadzieje, ze to nie ja cos sknocilam tylko oni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, bardzo to dziwne, ja pisze h o j r a c z e k , a robi sie takie cos, jakby mi chcieli bledy naprawiac, juz nie pierwszy raz mi sie takie cos zdarza .... co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Rzeczywiscie z tych chlopakiem- \"znajomym \" to jakas podejrzana sprawa. Wydaje mi sie ze chce sobie zarobic na wszej nieznajomosci realiow. W razie jakichkolwiek pytan pytaj smialo - postaram sie odpowiedziec. :) Niestety co do samolotu to nie mam pojecia :( Jedyne jest pewne ze im wczesniej zarezerwujesz bilety tym cena jest nizsza. Im blizej wyjazdy tym drozej. Osobiscie zazwyczaj rezerwuje bilety na 2-3 miesiace na przod z wyjatkiem swiat bozonarodzeniowych - wowczas rezerwuje na pol roku na przod :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - uderz w stol a norwyce sie odezwa! :D Wrocilam dzisiaj wczesniej i postanowilam nigdzie juz nie wychodzic, tylko polozyc sie wczesniej... No i jestem tutaj :D Ta Twoja pieczen sycylijska brzi po prsotu mniamusinie! Az slinka leci... Ja niestety tutaj nie gotuje - nie mam ku temu warunkow, czasu zreszta tez, ale od czasu do czasu wyskakuje siebie do restauracji i musze Ci powiedziec, ze w Belgii mozna czesto zjesc o wiele lepiej niz we Francji! Szczegolnie jakos mies jest o wiele lepsza! Takich pieczeni, rolad, pasztetow, steakow to nie jadla naprawde od dawien dawna! Pycha! :) Arnusia - tak, tak... zgadzam sie ze wszystkim, co napisalas. We Francji oplaca sie byc albo biednym albo bogatym. Sarkozy musi wygrac te wybory! Nie wyobrazam sobie, zeby mogla je wygrac Segolene... To by byla katastrofa dla Francji! :) Jay - jak najbardziej zasluzylas sobie na odpoczynek, nasza topikowa zdolniacho! :D Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - uderz w stol a norwyce sie odezwa! :D Wrocilam dzisiaj wczesniej i postanowilam nigdzie juz nie wychodzic, tylko polozyc sie wczesniej... No i jestem tutaj :D Ta Twoja pieczen sycylijska brzi po prsotu mniamusinie! Az slinka leci... Ja niestety tutaj nie gotuje - nie mam ku temu warunkow, czasu zreszta tez, ale od czasu do czasu wyskakuje siebie do restauracji i musze Ci powiedziec, ze w Belgii mozna czesto zjesc o wiele lepiej niz we Francji! Szczegolnie jakos mies jest o wiele lepsza! Takich pieczeni, rolad, pasztetow, steakow to nie jadla naprawde od dawien dawna! Pycha! :) Arnusia - tak, tak... zgadzam sie ze wszystkim, co napisalas. We Francji oplaca sie byc albo biednym albo bogatym. Sarkozy musi wygrac te wybory! Nie wyobrazam sobie, zeby mogla je wygrac Segolene... To by byla katastrofa dla Francji! :) Jay - jak najbardziej zasluzylas sobie na odpoczynek, nasza topikowa zdolniacho! :D Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - :D No! To najedz sie za wszystkie czasy ... Ja ponoc tez przeprowadzam sie w miejsce z niezlym zarelkiem ;) Okolice Nowego Orleanu - nieskonczone mozliwosci w dziedzinie \"sea food\" i nie tylko, ach! Oby forsy ino nie zbraklo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajanka
WItam was z hiszpanii, dokladniej z almerii! Mam 15 lat, a mieszkam tu od 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Właśnie wróciłam z pracy uuufff..... Za mną ciężki tydzien :( ale juz w domku :) i widok na weekend hurra !! Mój mężulek też ma wolne ... no w końcu razem ... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot- tak jest!! Sar-ko -zy!! w zyciu tak sie jeszcze nie angazowalam w polityke, ponoc wczoraj Sego w tv sie skompromitowala! ide spac a po nocach snia mi sie faktury i rezerwacje !!! Dobranoc wsiem!! Kokus ty te skarby zabrales do domu czy gdzies oddales \"ku pamieci\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki BlingBling jade to tesciow!! na rodzinna niedzielke yyyy! zdjecia- norweska jesien -cudo , czekamy na wiosne i lato!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze milej niedzieli.... arnusia, agness28,bagatelka,margot,kasiulena, wiecie, ze do nas przyjezdza wislawa szymborska???wlasnie montuje spotkanie. czy ona wam sie podoba???bo mnie tak i nawet bardzo... sciskam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia....ok. schyle czola i nawet poprosze o autograf.... a moze i wy chcecie , to wam \"zalatwie\" po znajomosci.???? kto jest chetny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puscilam maila i to w dwoch czesciach taka \"zdolna\" jestem stokrotne dzieki dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Arnusia - te skarby dwa dni pozniej zabrali saperzy, tak ze zostaly mi tylko fotki. Mam w domu troche drobiazgow znalezionych na ogrodku, nawet orzelek z czapki, jakies kulki, jedna luske armatnia, niemiecki kanister na paliwo. Mam tez kule armatnia z czasow potopu szwedzkiego, znalazlem w czasie zbierania ziemniakow w polu... Kryspina - naprawde bardzo chcialem pokazac te zdjecia.. jak pisze wyzej mam troche pamiatek z wojny. Mam tez ksiazke wydana przez Niemcow po polsku, taka instrukcja organizacji i uprawy pastwisk wiejskich oparta na konkretnym przykladzie jakiejs wsi w okolicach Tarnowa. Kasiulena - te brazowe brylki to trotyl, ktory wlasnie rozcialem na pol lopata i tak natknalem sie na reszte.. Gdy przyjechali saperzy to te brylki byly pokryte juz zoltymi wykwitami jakichs soli - to juz temat dla chemika, moze JoAska czyta topik? Wybuchnac nie powinno, ale ostroznosc zawsze trzeba zachowac.. Musze juz konczyc... Od kilku tygodni na drugim programie jest Wojtek Cejrowski i pokazuje Ameryke Poludniowa i Afryke - tak z bliska, z takimi zyciowymi drobiazgami, ze tak samo czulem sie w Nowym Jorku chodzac po takich uliczkach, gdzie turystow nie ma.. Pozdrowienia dla wszystkich.. aha.. GNU i mnie znalazla na klasa.pl .. ale z mojej klasy licealnej jeszcze nikogo nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris492
Witam serdecznie ze Zjednoczonych Emiratow Arabskich a konkretnie z Dubaju. mam 22 lata mieszkam tu z mezem ok. 6 miesiecy i jak wszyscy bardzo tesknie za krajem. Fajnie by bylo jak by sie ktos znalaz kto przebywa rowniez tu gdzie ja, brakuje mi rozmawiac po Polsku :) skoczyc na kawke czy cos. Buziaki dla wszystkich ktorzy sa gdzies w swiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie bomba....ta bomba w kartoflach.... ty kokus to masz ciekawe zycie... a skad wiesz, ze ona z czasow potopu? Ja wlasnie wybieram sie na \"bazar\" z militariami bo chce zobaczyc jakie maja tam pamiatki spod m.cassino, slyszalam, ze jest ich bardzo duzo w sprzedazy, moze zrobie jakas ciekawa wymiane.. a twoje zdjecia ,jak widzisz ,byly bardzo ciekawe/jak zwykle/pokaz te inne rzeczy...i ksiazke, ja jestem ciekawa. ten program o ktorym piszesz, to chyba kiedys przypadkiem obejrzalam, ale on, tzn cejrowski wydaje mi sie troche ....dziwny, zbyt nachalny..? czy to on robil wywiad z muzulmaninem i jego 4 zonami? pytania byly zenujace... lekko mowiac. a moze sie myle? witaj doris, jestes daleko, ale my wszyscy jestesmy od siebie oddaleni o tysiace km. i jakos sie dogadujemy...ty tez sprobuj!! pozdrawiam Dubaj, to zapewne piekne i bogate miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris492
Tak Dubai jest pieknym miejscem to nie podlega watpliwosci.Ja sie dogaduje z ludzmi tutaj, ale to kraj Arabski wiec wiec oddmiennosc pogladow :) Ciesze sie ze znalazlam to forum , sa tu ludzie ktorzy sa w tej samej sytulacji.Dzisiaj przyjezdza do mnie mama na tydzien wiec jestem szczesliwa :) Gotuje tu Polskie jedzenie i oczywiscie wszyscy zachwyceni sa :) Buziakiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×