Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Zaraz bede sprawdzac kto dostal a kto nie. Zdjecie jest z lutego ale chcialam takie zebym wam sie mile kojarzyla a nie jakies babsko rozrosniete :-) A czemuz to ja nic nie wiem o spotkaniach w realu??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! Chyba za pozno... :-( Ja bylam na silowni ale nie chcialam wychodzic spocona wiec na chwilke usiadlam przy komputerach, potem z tego zrobila sie chwilka. A teraz sie okazalo, ze maz wypozyczyl w koncu film, ktory bardzo chcial ostatnio obejrzec, a ja nie wiec wyladowalam tutaj. Prosze zglaszac zazalenia kto nie otrzymal zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie ja otrzymalam zwrotne tylko od Marzenusi :-(, a bieglam do domu w podskokach bo w koncu tez mnie zaciekawilo jak to wy mozecie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta
Witam wszystkich forumowiczow.Od kilku dni czytam wpisy i jeszcze nie dobrnelam do konca.Wszyscy sa tu zadomowieni.Zazroszcze wam.Od trzech miesiecy mieszkam a Stanach. Czy przymiecie kolejna emigrantke do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basta, ja odkladalam, odkladalam czytanie i wpisalam sie tylko dwa razy obiecujac ze jak skoncze zapoznanie to zaczne. W koncu odlozylam to na potem i pisze. Trudno, jak mnie kiedys najdzie to sie przyloze, a na razie czytam co jest i zyje aktualnosciami. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie dostalam zadnych zdjec..jeszcze. Witaj Basta !!! :-) Wlasnie ogladalam debate Kerrego z Bushem...ufff!!!! Czy ktos to ogladal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noa
Witam wszystkich z Nowego Jorku! K-11 Debate ogladalam- jestem ciekawa rezultatow. Czesc Basta, w ktorej czesci Stanow mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta
Dziekuje za mile przyjecie.Czytam wasze posty bo chcialam wiedziec gdzie mieszkacie i blizej was poznac, ale juz mi sie zaczyna mieszac.Ja aktualnie jestem na Florydzie .Przezylam piersze spotkanie z huraganami, siedze w domku i zastanawiam sie co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11, ja nie ogladam ale na silowni gdy sie przebieralam to troszke sluchalam, bylo akurat o ubezpieczeniach zdrowotnych aby byly dla wszystkich dostepne. W te obiecanki nie wierze - cacanki, a glupiemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytaj, pytaj - kto pyta nie bladzi, a trudno abys co chwile wertowala i szukala. Ja jestem z IL, przedmiescia Chicago. A na Florydzie bylam i troszke zobaczylam: Clearwater, Orlando, Daytona Beach, Saint Augustine, Miami Beach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Amber!!!Dostalam. Tez bym chciala takie wakacje:-) Wyslalam ci moje zdjecia. K-11 ja tez troche slyszalam bo moj maz ogladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka, wlasnie œciagaaam. Te florydowe wakacje byly przed rokiem 2002, tak rok po roku, jedna wyprawa samochodowa i dwie samolotem. Dlatego teraz na razie nie pojade wole gdzie indziej bo tam juz duzo rzeczy znam i zobaczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noa
Amber- nie wiem gdzie mieszkasz, ale jesli przypadkiem w NY to napisz cos o swoim Gymie, bo szukam nowego. Basta- Tam gdzie rozna palmy musi sie dobrze mieszkac ( ja uwielbiam palmy) a jezeli Ci sie nie spodoba na Florydzie, to mozesz zastanowic sie nad przeprowadzka do NY - tu zawsze sie cos dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka, dzieki i jak duzo!!! Bardzo fajne fotki. Szczegolnie ta slubna.Ja jak poszperam to wysle wiecej. Nie wiem czemu myslalm ze jestes blondynka o dlugich kreconych wlosach, moze ten nick - mayenka-wiosenka tam mi sie skojarzylo :-D A mi jedna dziewczyna napisala, ze wyobrazala mnie sobie jako dziewcze o krotkich wlosach. Ja raczej mam dlugie, a jak scinalam to lekko przed ramiona - choc mialam nieraz ochote na kroce - i zawsze zalowalam potem. jestem brunetka tylko od jakiegos x czasu robie sobie pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta
Ja mieszkam w Bradenton kolo Sarasoty, bardzo mi sie tu podoba ,spokojnie ,tylko ze nie znam tu nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic, dzieki za fotke, wlasnie wyslalam swoja. Noa, wedlug Ciebie kto sobie na tej debacie lepiej poradzil? Wedlug mnie Kerry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zabawe z tymi zdjeciami, ciekawe tylko czy bede pamietac buzie czytajac posty :-) K-11, dziekuje! I to z kubkiem mojej ulubionej kawy! Czy to latte? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBER :-) a jak pewno ze latte !!! Basta, ja jestem z Kanady, niestety tez tutaj nikogo blisko siebie nie mam. Mayenka jest tez z Kanady ale tysiace km odemnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta
Zycze milej nocki lub dobrego dnia .Do zobaczenia wkrotce .Milo tu ,mysle ze zajrze tutaj jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×