Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica Amberangelic................Arlington Hts, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL..........1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... 1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can....................1981.................1,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokuś................Tarnobrzeg, PL..................1963.........siedzi na d... w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coucou! Od wczoraj mam dolka i powazne zmartwienie, ktore nie dotyczy mnie bezposrednio, ale kogos kto jest mi bardzo szczegolnie bliski... Ech... :( Nic, wpisze sie lepiej... Margot.................Francja.....................1980.......................2 tez z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica Amberangelic................Arlington Hts, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL..........1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... 1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can....................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL...................1963.................czas wakacji Jay.............................Charleston, SC....................1975.................2 Margot.........................Francja..............................1980.................2 KTO NASTEPNY ??? :D :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot-wspolczuje ci:-( Moze nie jest tak zle i wszystko bedzie dobrze. Nie wiem jak cie pocieszyc bo nie wiem jakiego rodzaju jest to zmartwienie. 🌻 Kokus-trzymaj jutro prosze kciuki za mnie bo nie wiem jak bedzie:-( Z zadania domowego dostalam A- ale pracowalam w grupie z takim jednym chlopcem, ktory sie na tym znal :-) Rany, ale jestem zmeczona! Nie wiem kiedy sie ostatnio wyspalam, bo to bylo dawno temu. W dodatku ten weekend tez zawalony bedzie bo musze napisac take home exam na poniedzialek ( 4 eseje)i inne bzdurki. Chyba juz tak do swiat zostanie. Ja chce juz swieta!!!!! Wczoraj zaczelismy chodzic na kurs przedmalzenski. W sumie ma byc 6 spotkan, wiec tylko 5 jeszcze zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> och poglaskac po glowce? to glaszcze Mayenka> nastepne weselisko sie u Was szykuje?;-) Marzenusia> a z jakiej okazji mi obcieto haka w mojej emigracji hihihi? co to ma byc? ja sie nie zgadzam ;-P zle sie dzisiaj czuje, dretwieja mi lapki i twarz, wszystko pzrez ta cholerna migrene.. a do 8 jeszcze tyyyyle czasu buuu pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jayka podaj dokladnie ile jestes, a wtedy ci dokleje tego haka jak trza! :) Wcale sie nie dziwie, ze glowa Ci peka. Mnie wlasnie zaczyna tez bolec. Juz drugi dzien pod rzad. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberagelic dziekuje za zdjecie,wyslalam Ci swoje, Tobie kokus tez.Ja w Stanach jestem dopiero 3 m-c .Teraz sie z wami pozegnam i ide sie uczyc angielskiego .Do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay-a szykuje sie, szykuje tylko jeszcze nie wiemy kiedy ;-) Bo czasu na wszystko brak Basta- czy mi tez mozesz wyslac zdjecia? Odwdziecze sie:-) marzenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze Marzenusia czuwa :-D W sumie tez napisze inaczej miejsce zamieszkania bo to przedmiescie dla osob spoza Chicago nie jest znane. nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963............czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Basta.............................?............................................?...................3 m-ce Ja nie dostalam ¿adnych nowych zdjeæ :-( Pada i pada! Zmusilam sie aby isc na silownie choc kompletnie mi sie nie chcialo, ale jak juz tam jestem to cwicze. Marza mi sie jakies wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoiglam Ci troche Amber. ;) :D :p MOJA Ciapka znowu: Jest taka slodka, ze nie moge sie nia nie chwalic. ;) BAWI SIE: www.frankwayne.com/images/20041011T020107Z.jpg www.frankwayne.com/images/20041011T021407Z.jpg www.frankwayne.com/images/20041012T223850Z.jpg www.frankwayne.com/images/20041019T201653Z.jpg www.frankwayne.com/images/20041011T020337Z.jpg www.frankwayne.com/images/20041011T020720Z.jpg Na tych w/w zdjeciach ma juz 7 tygodni, a u nas jest 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponizszy wpis czyni ze mnie seniorke grupy :) nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963............czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Basta.............................?............................................?...................3 m-ce Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Margot - dziekuje za zdjecia. Ale sliczne z Ciebie stworzenie. Mam nadzieje, ze ten dolek szybko Ci przejdzie 🌻 Sernika jeszcze nie zrobilam bo rano mezczyzni zjedli wszystkie jajka na sniadanie a potem juz mi sie nie chcialo. Ponowie proby w ten weekend. Amber - nie wiedzialam ze Ty tez \"tutejsza\". Ja tez sie pisze na spotkanie :) Kokus - co Ty z tym ruchem ulicznym??? Tutaj przynajmniej zasady sa proste (jak mawia moj Misiulek - dla stupid Yankees). No bo nie powiesz mi ze ta kniga z zasadami drogowymi ktora trzeba zapamietac na mur i beton jest przyjemna lektura!!! Te ronda, skrzyzowania bez stopow, tramwaje na ulicach, brrrrrrr, nieoznakowane przejazdy kolejowe.... No i moja pieta Achillesowa - wyprzedzanie furmanek i innych pojazdow wolnego ruchu... Uwazam ze w Stanach jezdzi sie duzo latwiej chociaz przyznaje ze samochody sa duze, nawet za duze. No nic uciekam bo chce wyslac Wam jakies uaktualnione zdjecia. Starszak nakupowal sobie dyn w niedziele - sam wybral, ulozyl na wozku po czym zawolal mnie kiedy trzeba bylo placic \"Mama masz pieniazki?\" Byla wiec mila okazja do zdjec jesiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dostalam zadnych zdjec buuuuuuuuu,wyslijcie mi ja tez przesle w mojej nowej fryzurze:) No to i ja sie dopisze: Nick................Miejsce zamieszkania.......rocznik..........ile za granica Dark Elf............Springfield,IL....................1977.............2 lata z hakiem wlasnie skonczylam grac i ide spac jutro popisze wiecej.papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszytkim!!!! Jestem dalej chora 😭 A wczoraj i dzis nawet sie gorzej czuje niz w poniedzialek, kiedy bylam u lekarza. Jak mi sie nie polepszy to wieczorem zaczne brac antybiotyk :( bo tak kazala pani doktor. Margolcia przykro mi. Dala bym Ci buziaka ale jestem chora :O wiec lepiej nie. Mnie za to pewna para obarcza swoimi klopotami malzenskimi wynikajacymi z uporu obydwojga. Zadne nie chce ustapic. Jestem w tak glupiej sytuacji, ze nie wiem :O Dzieki za zdjecia! Mayenka trzymam kciuki!! Ale najlepiej to robi Kokus :) Basta a ja czemu nie dostalam zdjec?? lomotek@o2.pl prosze :) Witam seniorke Funkie :P :D Amber pomoge Ci tez :) nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963............czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Basta.............................?............................................?...................3 m-ce Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977.............2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Dobrze? :D Gadzinka gdzie jestes???? Jak Groszek? Marzenusia widze, ze macie Ciapke Wysokogorska :D Lubi wspinaczke? :) No nic, zbieram sie powoli do Nice. Papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! melduje sie poslusznie po chorobie i wizycie w Polsce we wroclawiu. Jak zwykle jeszcze nic nie przeczytalam, ale postaram sie nadrobic! Funkia, kokus, Margotka! dzieki za zdiecia! Uzupelnie wasza liste: nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963............czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Basta.............................?............................................?...................3 m-ce Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977.............2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria......1975........5lat Na razie tyle i zabieram sie do czytania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Dzieki za duzy odzew! Tabela rosnie w szybkim tempie! Super, teraz moge sobie kiedy chce zagladac, nie szukajac po wpisach :-) Jak spotkanie to nie zapomnijcie o mnie. Przydaloby mi sie kilka REALNYCH kolezanek na miejscu :-D Dostalam zdjecia od Zielonej Funkii (skad ten nick?). Maluchy rozkoszne w otoczeniu dyn i w tych bluzach (osobiscie bardzo lubie GAP, szczegolnie spodnie bo jestem wysoka a tam zawsze maja z dluzsza nogawka czego nie moge powiedziec o innych firmach, niektore - majace bardzo fajne dzinsy- \"twierdza\" ze kobiety maja najwyzej metr 67 i na taka dlugosc robia spodnie). Ujrzalam rowniez Baste!!! :-D Margot, zglaszam, ze nie mam kolejnej porcji zdjec. Co do tematu drogowego to prawo jazdy robilam tutaj a w Polsce nigdy nie jezdzilam i nie bede, bedac tam nawet nie sprobowalam. Wiekszosc polskich kierowcow wydaje sie myslec, ze sa kaskaderami i tak to jezdza, albo jakby byli na wyscigach kto pierwszy. Balabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zostalam slomiana wdowa do piatku :( :( :( i jest mi zle !!!!!!!!!!!! buuuuuuuuuu amberangelic- tak dostalam zdiecie, zaraz postaram sie cos wyslac i Tobie :) odeszla mnie ochota na pisanie, przepraszam.... :( alez bedzie mi sie teraz czas wlekl do piatku, chyba sie nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich forumowiczow!! Kokus chcialam jeszcze wrocic do tego co pisales na poprzedniej stronie o gabarytach tutejszych samochodow ,i musze sie z tym zgodzic tu w Stanach sa bardzo duze samochody ,moj malzonek twierdzi,ze takie sa bezpieczniejsze od mniejszy ,poniewaz po amerykanskich drogach jezdzi sie duzo szybciej niz w Polsce ,ale i jazda jest o wiele latwiejsza,drogi szerokie kilku pasmowe.Zdecydowanie jazda po takich drogacg jest lepsza. Mayenka wyslalam Ci moje zdjecie i czekam na rewanz .Czy ktos jest jeszcze chetny na obejrzenie mnie na zdjeciu. A propo mojego miejsca zamieszkania bo w tabeli sa braki to mieszkam w Bradenton Floryda. A czy rocznik jest konieczny?Jestem starsza od was,tutaj sa takie same mlodziutkie dziewczeta,ale mam nadzieje ze to nie bedzie mialo wplywu na moje kontakty z wami. Zegnam teraz wszystkich cieplutko i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam, wskocze tu znowu (wyskakuje jak Diabel z pudelka). Marzenusia, jaka slooooooooooooodka koteczka, rozplywam sie po prostu topie i w kaluze uwielbienia zamieniam :D. Kocham koty, sama mam dwa kocury :D. Sie dopisze, chociaz nie wiem czy moge, bo bywam tu tylko okazyjnie: akara...............Amsterdam...............1980................... 2 lata bez dwoch miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam zdjecie mojej najnowszej fryzury:) Akara no w koncu do nas zajrzalas:) Kokus:) Jezeli chodzi o mojego meza to odpowiadam na pytanie.Moj maz jest kochany bardzo wyrozumialy cierpliwy wrazliwy a zarazem meski lubie jak mnie glaszcze po wlosach i masuje mi plecy:)Wogole lubimy sie nawzajem rozpieszczac,kocham Cie mowimy sobie po kilka razy dziennie,on tez czesto przynosi mi niespodzianki w postaci kwiatow etc,czesto mnie zaskakuje:)Jest super:) Funkja dzieki za zdjecia:)Sa po prostu sliczne:) Basta- ja tez poprosze Twoje zdjecia:) Piwonia ohhh biedactwo ale do piatku tylko 2 dni jakos wytrzymasz zagladaj na forum:) Niewiem co jeszcze pisac u nas pada i pada.,wlasnie pije winko:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×