Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

No, oczywiscie, ze nie, Elfik mnie przebil, nie tylko 31 strona, ale i 900 wpis ! Co prawda szampan Margot z okazji 30tej juz sie skonczyl, ale moze teraz Elfik odstrzzeli jakas flaszeczke? Ciekawe,czy 31 strona dotrwa do jutra, to by byl zbieg okolicznosci (hm, niezbyt mily dla mnie, bo mi 31 stuknie roczkow juz :D) . Stare babiszczze sie ze mnie zrobilo, ale powiem Wam, ze ciagle czuje sie jak nastolatka :D Blyszczyki i inne duperelki mi w glowie :D A co tam ;) Elfik - kosmetyki Clinique sa wlasnie w przystepnych cenach, a w sumie jest to firma juz z lepszych, powazniejszych, ze nawet napisze ekskluzywniejszych. Prawdopodobnie moga sobie pozwolic na ceny duzo nizsze niz np. Estee Lauder, czy Lancome (jakosc mysle porownywalna), bo maja bardzo oszczedne opakowania (chociaz mi sie bardzo podobaja, sa slodkie) i te kosmetyki sa z reguly bezzapachowe i dobre dla osob o wrazliwej cerze. Tak wiec np. blyszczyki, pomadki, kredki kosztuja gdzies tak 13-14 dolcow, pudry (uwielbiam) i podklady tesz ponizej 20, kremy (mi bardzo pasuja), zaleznie od wielkosci, od 20 do 40 mniej wiecej. W ogole zobacz sobie na: www.clinique.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, gratuluje rozpoczecia nowej strony i 900 wpisu! Swoja drog ciekawa jestem kto zaliczy wpis numer 1000 :) Twoj maz ma racje, ze otwarcie restauracji jest ryzykowne ze wzgledu na duza konkurecje, ale mysle, ze jesli ma sie dobry pomysl na to jak przyciagnac klientow do siebie :) A nasza restauracja bylaby restauracja z prawdziwego zdarzenia, kojaca dusze emigrantow :) bagatelka, dziekuje i tez Ci przysylam ❤️ Brosss, masz racje nie ma to jak w kraju... wszystkie do niego tesknimy... jestesmy porozrzucane po roznych stronach swiata, ale dzielimy podobne problemy i ta wspolna tesknote za ojczyzna, za bliskimi, ktorych pozostawilismy na rodzinnej ziemi...Tym lepiej, ze mamy tutaj siebie, nasze male grono, ktore wspiera sie w potrzebie :) Mam nadzieje, ze i TY do nas dolaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brosss - oooo, to smutasek sie nam z Ciebie zrobil w tych Wloszech :( U nas zawsze znajdziesz pocieszenie i pmocna dlon, zawsze mozesz wpasc na kawke :) A musisz tam mieszkac, skoro zbytnio Ci sie nie widzi? Hmmm, niech zgadne, milosc nie wybiera .... No tak, to witamy w klubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka- dzieki zaraz sobie zajrze na ta stronke:)Z okazjii rozpoczecia stronki otwieram piwo Korona smakiem troche mi przypomina polskie piwo pijcie dziewczyny a chipsy chalapenios mam na zakaske do piwka:) Margot- masz racje biznes ryzykowny ale pewnie musielibysmy otworzyc taka restauracje u Ciebe bo u mnie czy u Bagatelki czy Jay Polakow jak na lekarstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, Elfik, wlasnie mialam ogromna ochote na chipsy, a piweczko zawsze mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budze sie rano i co widze?? 2 strony natrzaskalyscie a to zadne swieto jeszcze, az boje sie pojsc spac , bo jutro urodziny bagatelki to natrzaskacie z 10;-))) przebieglam jednym okiem wypowiedzi, wszystkim dziekuje za podnoszenie na duchu, zawsze to chyba czlowiekowi razniej sie robi na duszy, ze nie jest sam w takiej sytuacji.. moge byc ksiegowa w tej naszej restauracji hihih co mi tam, tylko pocekajcie, na jakis kursic najpierw skocze.. odrobilam wczoraj wtorek i do konca tygodnia mam wolne wiec dlatego dane mi bylo pospac dzis do 10 i w lozku poleniuchowac do 12.. nic sie mezowi nie przyznaje, ale znow boli mnei glowa mocno, gardlo zawalone, nos zapchany, zwalilam na poranna chrype, ale jak ja \"partyzantke\" caly dzien bede uprawiac?? ;-) ach, no i przepisy znowu, Wy mnei baby na zla droge sprowadzicie i zaczne w koncu sie zastanawiac do czego sluza rozniste dziwnie wygladajace sprzety w mojej kuchni;-)) pozdrowienia i caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
Witajcie slonecka.....🖐️:-D:-D:-D:-D ........jak zwykle z doskoku...........ale wiecznie cos wyskoczy..........a doba ma tylko 24 h. Ale coz ja widze........rozpusta niesamowita......jak tak dalej pojdzie to przybiore na wadze😠.......a moze tak jakies cwiczenia w miedzy czasie ;) ;) ;) ;) Haneczko .......widze ze Ty rowniez masz teraz wiecej obowiazkow ale wierze ze Misiu wroci niebawem do zdrowia.Trzymaj sie kochana bo teraz on Ciebie bardzo potrzebuje,ale przy okazji nie zapominaj o sobie i sypiaj wiecej.Mysle ze niedlugo wypijemy kawke :-D :-D:-D.....juz sie ciesze. BAGATELKO............SZCZESCIA,ZDROWIA I RADOSCI............... POMYSLNOSCI I KAZDEGO DNIA CORAZ WIECEJ......MILOSCI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
Sorry................ale nam sie stronka rozjechala...........ale te 🌻 dla Bagatelki ........to tak szczerze i od ❤️, a zyczenia dzis poniewaz jutro pracuje dluzej a wiec na kompa nie bede miala czasu.😠 Margolciu,Jay,Heti ,Dark Elf...........oraz nie wymienieni bywalcy tego topiku.........pozdrawiam 👄 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga, Teresko !!!! No zes nam tu narobila ambarasu, ale ze to z dobrej woli, to wybaczamy :D Dzieki za kwiatuszki, juz lece wstawic do wazonu, ino gdzie ja znajde taki duzy? :D Dziekuje Wam kochaniutkie za mile zyczonka, jestescie slodziutkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka, wyslalam Ci e-maila, ale mozesz go otworzyc dopiero jutro, ok??? ❤️ Teresa, to poszalalas z tymi kwiatami :D Buziaki dla Ciebie 👄 haneczka, co z Toba? Jak tam Twoj mis? Juz lepiej, mam nadzieje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - obiecuje otworzyc dopiero jutro, ale juz dzis dziekuje 👄 DaRk Elf - a masz tam kolo siebie sklep Bergner\'s? Tam bedzie Clinique. Przed chwila bylam na ich stronce i maja specjalna oferte za 25$ 5 blyszczykow sheer shimmers w kosmetyczce. Ale ja juz 3 z nich mam. Tylko te sa chyba z takich mniejszych. Maj tez sliiczne perfymy Simply.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka - nie ma za co ❤️ Teraz podam przepis na ptasie mleczko. Postaram sie napisac to w taki sposob, zeby sie nie rozciagnelo :) PTASIE MLECZKO Skladniki: - 150 g margaryny do pieczenia - 3 szkl. cukru - 3 jajka - 1 lyzeczka sody oczyszczonej - 1 szkl. maki - 40 g zelatyny - 1 szkl. mleka - 6 bialek - 0,5 lyzeczki kwasku cytrynowego Na polewe: - 150 g czekolady - 50 g cukru - 150 g masla Przygotowanie: Margaryne i szklanke cukru rozpuscic na maly ogniu, lekko ostudzic, dodac cale jajka i lyzeczke sody oczyszconej oraz make. Wymieszac skladniki i ubic ciasto mikserem. Okragla blache do pieczenia wysmarowac maslem, wlac do niej ciasto i wstawic do piekarnika na 30-40 minut. Po upieczeniu ostudzone ciasto przekroic na dwa krazki. Zelatyne zalac szklanka mleka, wymieszac i odstawic na godzine. Szesc bialek, dwie szklanki ukru i pol lyzeczki kwasku cytrynowego ubic na piane. Wstawic do lodowki. Zelatyne podgrzac (ale nie gotowac), dodac piane z bialek, delikatnie wymieszac i odstawic na 5 minut do lodowki a potem jeszcze raz ubic piane. Wylozyc krem na ciasto i przykryc drugim krazkiem ciasta. Wstawic ciasto do lodowki na 2-3 godziny. Przygotowac polewe. Czekolade, maslo i cukier rozpuscic w rondelku na malym ogniu, caly czas mieszajac. Gotowa polewe posmarowac ciasto z wierzchu i po bokach. Wstawic do lodowki. Przed podaniem udkorowac tort wiorkami kokosowymi, bakaliami lub kolorowa posypka. Do ciasta mozna dodac olejek lub cukier waniliowy. Wtedy bedzie bardziej aromatyczne :) Troche z tym zabawy, ale moim zdaniem gra jest warta swieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry kochaniutkie! :-) Jestem znowu \"miedzy ludzmi\"...hehe i daje znak zycia 🖐️ Mamy sie z misiem dobrze - jest juz od wczoraj wieczorem w domku, wiec mam go wreszcie przy sobie i moge sie nim opiekowac na miejscu. Czuje sie juz znacznie lepiej, wszystko dobrze sie goi, tylko oczywiscie ma jeszcze bole i trudno mu sie oddycha, mowi i porusza. Ale poza tym wszystko ok :-D Dziekuje za Wasza troske raz jeszcze! 🌻 🌻 🌻 Ale sie rozszalalyscie z tymi wpisami!! :-D :-D A i Tereska widze poszalala na maxa i kwiatkow zasiala cala lake zaraz! hehe ;-) Hej Teresko - dobre rady, dzieki i duza buzka dla Ciebie! 👄 a na kawke niebawem sie wybierzemy - obiecuje :-) bagatelko, nasza szefowo topikowa :-D Wszystkiego naj, naj, najlepszego, czego sobie tylko zyczysz, a jeszcze oczywiscie zdrowka, bo to najwazniejsze, pomyslnosci i zadowolenia we wszystkim czego sie podejmiesz i duuuuuuuuuuuuzzzzooooooooooo szczescia oraz milosci na cala droge zycia!!! Niechaj Ci sie wiedzie jak najlepiej jak tylko mozna sobie wyobrazic!!! A wypadki, chorobska i inne zgryzoty niech Cie omijaja wielkim lukiem!! Czego Ci zycze z calego ❤️ !!! Wielki, soczysty buziak dla Ciebie 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Na imprezce tez oczywiscie bede.... sama sie juz zaprosilam....hihihi ;-) Takiego swieta nie omine!! :-D Tylko o ktorej zaczynamy?? Cobym sie nie spoznila... ;-) Ja stawiam pyszne winko i przynosze najlepsze praliny Lindt-a :-) Juz sie ciesze!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D To na razie, do wieczorka! 🖐️ Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, caluje i przytulam mocniutko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🖐️ bagatelko, wszystkiego naj...najlepszego z okazji urodzin! 🌻 🌻 🌻 Duzo milosci, zdrowia, pomyslnosci i spelnienia wszystkich marzen! W ogole wszystkiego co najlepsze! 100 lat! ❤️ 👄 🌻 haneczka, dobrze znow Cie wiedziec w naszym malym gronie! 👄 To cudownie, ze Twoj misio juz jest w domu i ze wszystko dobrze sie goi! Zycze mu bardzo duzo zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka
🌻🌻 Sto lat sto lat niech zyje zyje nam !!!! :D 🌻🌻 niech Ci gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie !! a kto z nami nie wypije niech przed kompem zasnie !!!! :D zostalo jeszcze troche szampana dziewuchy ? mam ogromna ochote na szampana urodzinowego - ostatnio sie rozbestwilam z tymi alkoholami i wczoraj np.pilam winko imieninowe- na Katarzynki :) - no ,a dzis szampan bagatelki !!! Twoje zdroweczko kochaniutka 👄 👄👄 takie polskie 3 cmokasy !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinka, nasza solenizantka chyba jeszcze sie nie obudzila! :) Bedziemy musialy wiec jeszcze poczekac z tym szampanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka
oj Margot kochana a ja mam taka ochote na kilka lyczkow chociaz.. sluchaj ,a moze jak bedziemy otwieraly butelke to wystrzal korka urodzinowego obudzi nasza solenizantke ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do zyczen, wszystkiego dobrego raz jeszcze i do korkow szapmannych tez sie dolaczam, a co:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko, gdzie sie podziwasz? Wpadnij do nas chociaz na chwilke, bo czekamy na Ciebie z szampanem ;) :D Raz jeszcze 100 lat! 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf> szukaj ESL, pisze jak byk, ze sa za darmo, jak za daleko to podaj swoja nazwe ulicy, znajde Ci wiecej hihi bo to tylko szkoly w obrebie 5 mil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka 👄 :-) Ja tez juz siedze niecierpliwie przed kompem i szykuje kielonki... ;-) Gdzie nasza solenizantka?? bagatelkoooooooooooooo!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczko 👄, juz wszystkie nie mozemy sie doczekac tej naszej solenizantki :D Jak tak dalej pojdzie, to Polinka wypija wzrokiem szampana ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczko 👄 a jak sie ma dzisiaj Twoj mis? Nadal go bardzo boli? Duzo odpoczywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, rzeczywiscie - jak tak dalej pojdzie to sie jeszcze ululam... hihihi ;-D bo juz dawno zadnego alkoholu w ustach nie mialam ;-D a winko rozowe juz sie chlodzi.... :-D i rozyczka rozkwita powoli! Dostalam niedawno od przyjaciolki taka fajna butelke winka Rose z paczkiem rozy na plakietce, ktory to pod wplywem zimna ( w lodowce) przemienia sie w dojrzala, kwitnaca rozyczke!! :-D Pieknie to wyglada i juz sie nie moge doczekac... ;-) a :-P do pasa... hehe :-) Margotko, ono jest francuskie i nazywa sie dokladnie ROSE SYRAH Vin de Pays D\'oc - moze nawet znasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, nie nie znam takiego wina... :-( ale bede musiala sie za czyms takim rozejrzec :D Wlasnie sie zastanawiam jakie winko kupic tej mojej rodzicielce, bo prosila o jakies oryginalne... i podrzucilas mi pomysl, dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Margociu - ma sie dobrze, tylko kaszle troche i slabo mu sie oddycha - to potrwa na pewno jeszcze jakis czas, slyszalam, ze wszyscy po takich op to maja.... A tak to wszystko dobrze jest - ja tylko slaba jak kot...hehe i dzis sie wczesniej poloze, bo spalam znowu tylko 4 godzinki a to dla mnie jak kropla w morzu... mam juz chyba z 40 godz. do nadrobienia :-( Ale jeszcze troche posiedze - poczekam na nasza bagatelke, ktora jest dzisiaj nasza ksiezniczka na ziarnku grochu... a raczej na korku od szampana..hihihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×