Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Witam , za kilka dni opuszczam ten smieszny kraj zwany Polska.I barzdo sie z tego ciesze :) Zaden skorumpowany polityk nigdy wiecej nie okradnie mnie z ciezko zarobionych pieniedzy.Pozostajacym tu zycze powodzenia ! UK czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola
Witam wszystkich goraco choc u mnie leje od rana i zaczynam juz lapac powoli lekkigo dola bo z powodu braku auta nigdzie nie moge sie ruszyc....:(....Dziekuje za podanie mi linku z buzkami,super,teraz juz jestem na biezaco....Siedze sobie popijajac winko i czytam wasze poprzednie stronki ....Dotarlam juz do 401 ...tyle ze czytam od tylu...;)Skopiowalam juz pare przepisow ....miedzy innymi golabki.....Uwielbiam golabki!!!Moze to jest sposob na chandre,moze zaraz powedruje z winkiem do kuchni i upichce cos pysznego i obrzydliwie kalorycznego...!!Hmmmm..Albo wezme parasol i po kaluzach pojde do Walmart po drozdze!!Ciasto drozdzowe to jest to co mi pomaga na smutki....i nutella....Rany,ale mam smutny dzien dzisiaj..... Malutka_de zycze zdrowej i slicznej coreczki!!A coreczka lubi ciasto drozdzowe??:)to Ci podesle kawalek..... Buziaczki dla wszystkich{usta} papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam list z Uniwerku ...przyjeli mnie!!! Ciesze sie bardzo,ale glowa mnie od tego nie przestala bolec. Zaczynam drugiego wrzesnia,powoli moje marzenia sie spelniaja....... Dostalam od kolezanki podrecznik do nauki Faroe,kasety mi doniesie pozniej,chyba sie za to wezme jak mlody pojedzie na oboz letni do Stykkisholmur. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera...upisalam sie przed momentem tyle i wcielo ,polecialo w kosmos...ok od nowa.... Przyjeli mnie na Uniwerek,dostalam pismo z uczelni,i sie ciesze.Jakos nie skakam pod dach ,bo mnie glowa caly czas boli ,ale w duchu sie ciesze zaczynam na poczatku wrzesnia. yupi. powiadacie ciasto drozdzowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani, to ja Was tez pozdrowie, a co :) Margot, no niestety, zamiast kwiatkow trawa w kwietniu buja jak szalona :( buuuu Ludki, moze poradzicie : mam na trawniku jedno takie miejsce lyse, gdzie nawet trawa nie chce rosnac i moj maz wymyslil sobie, ze zeby to zakamuflowac wsadzi tam nasza palme ( na razie ta palma ma okolo 35-40 cm ). Mnie sie nie wydaje to najlepszym pomyslem, co myslicie ? Bedzie tam palma rosnac, jak nawet trawa nie chce... ? A propo\'s pichcenia wysokokalrorycznego wczoraj zrobilam lasagne, mmmm, mniam mniam, paluszki lizac, jestem z siebie dumna :) Troche mam tylko wyrzuty sumienia z powodu tych nieszczesnych kalorii, ale za to pojde dzis na silownie, moze wreszcie zaczne, to co planuje od miesiecy.... :) Amberangelic, mysle, ze sie w koncu zmotywuje :) Dzieki Tobie tez :) Co do robaczkow przeroznych... ano niestety :( Moj kot ostatnio przyniosl do domu.... weza, boszsze, ale sie wystraszylam ! Ale to byl taki ogrodowy, niegrozny, uffff. Jeszcze mi tylko aligatora do szczescia brakuje, albo rekina, a myslalam, ze tu nie ma, buuu... Ale ostatnio w oceanie przeplynela kolo nas wielka lawica plaszczek !!!! Cudo, ale spektakl piekny.... Pozdrowki gorace !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak sie stopka podoba ...to prosze czytac dalej hihihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Uffff ogrod wyplewiony. To nie bylo latwe, zwazywszy ze w zeszlym roku nie pielilam i teraz to chwasty wyrosly ze hej. Musialam je wyrywac z korzeniami, co utrudnialo sprawe. Ale nauczylam sie obslugiwac odpowiednie narzedzie ogrodnicze :) i nie bylo tak zle. Ale i tak mi sie pare odciskow na dloniach zrobilo mimo iz uzywalam rekawic. Zmachana jestem ze hej. Wszystko mnie boli, ale jaki ogrod teraz ladny :) Plecy mi troche spalilo bo plewilam w kostiumie kapielowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich goraco ze slonecznej Jersey 🌼 Dzien pelen wrazen. Moja kolezanka, z ktora pracowalam przez piec lat w Polsce urodzila dzis synka. :D Maly wazy 3,8 kg. Urodzil sie o 11.00 godzinie. Nad imieniem ciagle trwa debata. Jest pomiedzy Dawidem, Maciusiem I Krystianem. Tak strasznie chcialabym byc teraz z nimi w Polsce. Ale coz… Jestem sercem I myslami. Poszalalam dzis troszke po sklepach, uwielbiam kupowac rzeczy dla takich maluszkow. Jutro wysylam wielka paczke z gratulacjami :D :D :D Margot 🌼 trzymam kciuki, napewno zostaniesz przyjeta na uniwerek :D super ze udalo Wam sie znalezc garnitur, wielki dzien coraz blizej :D chcialabym poprosic o zdjecia w sukience, jesli mozna :D Nowa 23 🌼 witam, ja tez sie balam kiedy zdecydowalam sie na wyjazd na Jersey, na poczatku nie jest latwo, ale potem bedzie super, zobaczysz :D trzymaj sie cieplutko :D nesoxochi 🌼 Ja tez zawsze po powrocie z Polski mam caly plecak wedlin :) niegdy nie zapomne miny mojego L kiedy pierwszy raz zobaczyl moj bagaz po powrocie z Polski :) Naneczka 🌼 po kafeterii nie wydaje mi sie ze jestes zla osoba :D Zola🌼 witam, moja koleznka pracowala na promach pasazerskich, teraz jest w Nowym Jorku, udalo jej sie cos pozalatwiac z wiza, w tej chwili rozpczela nauke i ma swietna prace Malutka_de 🌼 gratulacje! wszystkiego co najlepsze dla rodzicow I coreczki Bobas🌼 witam, z tym jedzeniem to masz racje, angielska kuchnia to chyba jedna z najgorszych na siwecie. Na poczatku bardzo sie meczylam bo mieszkalam w hotelu w ktorym pracowalam I nie mialam mozliwosci gotowania. Tragedia, przytylam bardzo duzo w tamtym okresie. Poltora roku temu zamieszkalismy razem z moim L i przynajmniej mam kuchnie i moge gotowac. Mama mi dosyla vegete hihihi :) a z chlebem to masz racje. Ale u nas na Jersey zaczeli wypiekac w jednej z piekarni Polish Style Bread, powiedzmy ze jest podobny ;) Esja 🌼 gratuluje. A z tymi migrenami to wspolczuje, tez mi sie przydarza raz na jakis czas A mnie cos zaczelo bolec ucho. W tamtym roku przechodzilam okropna infekcje, mam nadzieje ze to sie nie powtorzy :( Pozdrawiam wszystkich stalych i nowych bywalcow 🌼🌼caluski 👄 aaa mam jeszcze jedno pytanko, czy ktos moglby mi pomoc ze skypem, nie bardzo wiem co do czego, dopiero zainstalowalam ale tylko jedna z moich znajomych ma ten program wszystkie uwagi bardzo mile widziane :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka 🌼 dzieki za przepisy :) skorzystam napewno, uwielbiam krewetki :) mniam mniam a ja teraz na diecie ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa 🌼 to jest tak ze nie bardzo wiem jak sie tym poslugiwac :) nie mialam na kim wyprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, czy jest tu ktos jeszcze kto mieszka w Norwegii? :D jesli tak, to w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecalam solennie, ze napisze wiecej, internet wlaczony, troszke tu posiedzialam ale w miedzyczasie robilam pranie - co juz powinnam zrobic dawno ale nastroju nie mialam, uzbieraly mi sie dwie pralki i juz prawie nie mialam w czym chodzic, tzn, zaczynalam nosic rzeczy \"od swieta\" w pracy kazdy sie pytal gdzi esie wybieram a ja, ze pranie musze zrobic, ha ha ha. Wlasnie skonczylam, poprasowalam sobie tez troche - co u takiego leniwca to rzadkosc tyle czynnosci na raz, ha ha ha, ale chyba okres sie zbliza to mam nadmiar energii. Gapa, tutaj na ostatniej stronie jeszcze troche nowych informacji, a i jest prosty jadlospis wedlug Squirley (na 3 ostatniej stronei topiku) - bo duzo osob narzeka, ze ten przykladowy ksiazkowy to sie wydaje strasznie pracochlonny. I tak liczy sie tylko by trzymac sie zasad : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&start=0 Kto zaglada na "Znienawidzony Brzuch..." to wie, ze mama moja nadal na diecie, a sie obawialam czy dlugo wytrzyma jak juz wroci do Polski i nie bedzie pod moja kuratela. To juz miesiac po jej wyjezdzie a mama nadal na SBD i bardzo zadowolona. Jestes z siebie a tym bardziej z niej dumna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skype jest fajny..........Gapa,dzieki za pogawedke. Bierze mnie angina ,czuje to ,ta migrena to chyba bylo preludium. Gardlo juz drapie i jest zapchane ,temperatura podskoczyla ,bede chora jak nic.Ide se zaparzyc septosan,bo inaczej to w ogole mnie zatka ,z Polski Duomox se przywiozlam.Na szczescie.... Snilo mi sie ze jestem w Oddi(budynek uniwerku)i nie moge znalezc sali wykladowej....Lo mamusiu ,jaka jestem przejeta,skoro mi sie to wszystko sni:P Postanowilam uczcic to wydarzenie zakupem jakowyms ,i odliczam dni do wyplaty:P Nic ,ide....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem cala pogryziona przez komary! :( Wczoraj wrocilam ubabrana blotem po pas! :o Dzien spedzony z naukowacami okazal sie bardzo meczacym dniem... Najpierw maszerowalismy ponad 1,5 godziny pod gorke w samym sloncu (w miedzyczasie zdazylam wypic litr wody)... Wszyscy bylismy zasapani oprocz jednego 3- latka, ktory nam towarzyszyl (wstyd!)... Mi sie w pewnym momencie nawet zaczelo robic sie slabo, mimo iz mialam czapeczke na glowie :o A potem przez reszte dnia wycigalismy material do badan z dna zarosnietetgo jeziora polodowcowego - stojac w wodzie i blocie po pas! W sumie bylo to bardzo interesujace przezycie widziec jak pracuje specjalisci... ale przekonalam sie o jednym - taka praca jest nie dla mnie! Zdecydowanie nie jestem typem badacza! To tyle na teraz! Ide sie znowu polozyc! Usciski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konicze wpis i zabieram sie za obiadek a potem za mycie okropnych bialych kafelek :o Niech ktos mnie pozaluje ;) :) Esja - jeszcze raz gratuluje panie studentce!!! 🌻 🌻 🌻 I zycze duuuuzo, duuuuzo zdrowka! 🌻 Stopka bombowa - usmialam sie poraz wtory :P:D :) naneczka - baw sie dobrze w Polsce :D :) JoAska - dziekuje za link! W wolnej chwili go przejze :) Jak bedziesz miala kiedys chwilke, odezwij sie :) :) Bagatelka - faktycznie 450 to nie bagatelka :classic_cool: :) Leela - gratuluje kolezance! Czy zapadla juz decyzja wsprawie imienia? Zdjecie podesle Ci tak szybko jak to bedzie mozliwe! Mam male problemy z kompem - nieuchronnie czeka go formatowanie i to chyba juz dzisiaj! :o A jesli chodzi o skype, to jest to program bardzo prosty w obsludze: wystarczy mikrofon i glosniki lub 2 w1 ;) Moj adres to: gosia-sylvain - bardzo chetnie go z Toba wyprobuje :) :) olajda_s - nikt tutaj z Norwegii ostatnio do nas nie zagladal! :) Amber - gratuluje mamie samozaprarcia! :D Za tydzien przyjedza moja przyjaciolka z postanowieniem, ze mam ja odchudzic - mam nadzieje, ze wspolnie nam sie uda zrzucic troche balastu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam bruchette! Taka mniamusna mi wyszla, ze juz nic z niej nie zostalo :D Uroczylam sie, oj uroczylam :D Polecam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam bruchette! Taka mniamusna mi wyszla, ze juz nic z niej nie zostalo :D Uroczylam sie, oj uroczylam :D Polecam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj dzisiaj tak cichutko? Nikt nie ma ochoty sobie pogadac? U nas jest tak goraco, ze po powrocie od lekarza, caly czas sie chlodze w cieniu pijac hektolitry wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystki bardzo goraco 🌼 wpadlam tylko na chwileczke sie przywitac i wszystkich pozdrowic uciekam na rowerek Margot - odezwe sie na skypie po weekendzie ok? dzieki wielkie :):) co do imienai nadal nie zdecydowali :) ale cos mi sie wydaje ze juz zostanie Macius, bo jak z nia rozmawialam to wlasnie powiedziala o nim Macius :) Gapa - moje gg 4117867 dzis jest naprawde goraco, chyba zbiera sie na burze a moje ucho nadal troszke boli, bylam u lekarza, to tylko jakas mala infekcja wiec bedzie dobrze :) 🌼 milego wieczoru dla wszystkich 🌼 ciumki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy mieli powodzie i teraz nie mozna podlewac ogrodu ani trawy bo kara grozi..........mnie nie zalalo bo na szczycie mieszkam ale nie wszystkim sie udalo. Dzieki Mayenka za concern :-) Esja mnie tez sie Twoja stopka podoba hehheheh no i gratulacje, ciesze sie z Toba !!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
U nas tez upaly ze hej, zar z nieba sie leje. Plecy mi spalilo, a przod mam bialy, musze sie dopalic :) delikatnie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Margot, tez nie lubie blota, wole moje komputery :) nie brudza, czyste i wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×