Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Squirley> normalnie jek duch sie tu pojawiasz, zupelnie jak Elf;-P Czy z Twoich praktyk cos wynika dobrego dla Ciebie? U nas juz po urlopiku.. a ja cierpie teraz na pracowstret, na dodatek nei moge ruszac szyja, chodze oblepiona plastrami nagrzewajacymi i mam nadzieje, ze niedlugo ja odzyskam, dobrze,z e do pracy jade po linii prostej, bo neistety jakiekolwiek zakrety sa teraz poza zasiegiem moich mozliwosci;-( pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley 🖐️ kupe lat!! Ale ta wiadomoscia to mnie strasznie zmartwilas!! Nic nie wiedzialam. Szkoda, to tez osobowosc byla Jay szybkiego odzyskania szyi!! Spadam na ostatnia wloczege po Antibes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay: praktyki owszem mialy efekt jak najbardziej pozytywny. Wpadlo mi troche kasy, poznalam mase fajnych ludzi, zdobylam troche doswiadczenia zawodowego no i dostalam oferte stalej pracy. Supcio. JoAska: hej!! okropne, nie? pamietam jak bylam w Mediolanie na Taize, wszyscy byli niesamowicie uduchowieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska> mam nadzieje szyje odzyskac, wczoraj usilowalam przekonac moich uczniow, ze mi jest potrzebny duzy obiad na to, aby szyja sie lepiej poczula hehe i po lekcjach troche moich zostalo z usilnymi zaproszeniami na ten duzy obiad;-)))) Suirley> bardzo sie ciesze, ze tyle dobrego wylazlo z tych praktyk! gratulacje.. sprawdzilam 15 grudnia i to niestety czwartek jest, jak pzrelozysz na piatek, to przyjade;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley! 🌻 woo-hoo;-) alez Cie dlugo nie bylo:) Gratuluje podwojnie pracy!:) Alez Ci zazdroszcze:) Ale w taki pozytywny sposob!:) tzn ciesze sie bardzo z Twojego szzcescia!:D Co do studiow, nie bede miala ich z czego zaplacic, to raz. dwa, w najblizszej okolicy (tj do 1h, 1,30h) nie ma wiekszych uniwerkow ani collegy. troche dol.. ale zobaczymy, jak to mowia Amerykanie, START SMALL, THINK TALL;-) moze za pare latek cos wykminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley! Ja tez gratuluje udanych praktyk i pracy :) Zainstalowalam sobie Google Earth i musze powiedziec, ze fajna jest, szkoda tylko, ze nie wszystko mozna zobaczyc, albo ze bardzo niewyrazne jest. Ale np. wieze Eifla i okolice bardzo ladnie widac. Udalo mi sie tez zlokalizowac moja ulice w Lodzi i tu w Wiedniu, ale co dziwne jest to to, ze samego napisu Lodz nie bylo..hehe, a takie malusie miescinki jak Zgierz czy Pabianice sa... ;) Hmm... dzis wybieram sie na moja wyspe grecka Andros, ciekawe czy znajde ;) Joasku - to juz niedlugo... :) a na jak dlugo jedziesz? Buzki i pozdrowionka for all 😘 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tylko u Was czy tylko u mnie dzisiaj tak kiepsko Kafe dziala :o Zaczelam pisac o swoim slubie i pojawil sie problem z dostepem do bazy danych i wszystko poszlo sie walic 😡 Na szczescie nie napisalam tego az tak duzo, wiec chyba uda mi sie to jednak odzalowac! ;) Na dzisiaj jednak mam dosyc :o :) Bagatelko - moze jeszcze Twoja hondusia sie znajdzie :) Nie trac nadziei! :) Triskell - przeczytalam te 40 stron, bo zalezalo mi bardzo, zeby wciagnac sie na powrot w topik, na ktorym bylam gosciem przez ostatnie poltora miesiaca! Dzieki temu dowiedzialam sie tez troche o Tobie 🌻 :) JoAska - ciesze sie, ze udalo nam sie dzisiaj troche ze soba poklafcic :D Mam nadzieje, ze Twoje uszy nie zwiedly Ci od tego mojego gadulstwa ;):D :) Esja - i co tam slychac na poligonie? Jak z humorkiem dzisiaj? :) Squirley - streszczenie?? Kurcze, znajac moje gadustwo streszczenia starczyloby na 40 stron ;):D Gratulacje z powodu pracy! Fiu, fiu :D Slyszam, a wlasciwie czytalam juz wczesniej o smierci brata Roger! :( Bylam wiele lat temu w samym Taizé przejadzem i na zjezdzie mlodziezy w Barcelonie! Ten czlowiek zrobil na mnie niebywale wrazenie - niezwykle charyzmyczna postac... To co bedziemy dzis pic??? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot 🌻 slij, slij:) czekam z niecierpliwoscia:D P.S. Widzieliscie THE GRUGDE? wlasnie przypadkiem widzialam w gazecie reklame vhr i dvd, wyszly niedawno w polszy. I, coz za ironia, film ten poleca miedzy innymi miesiecznik "Dom&Wnetrze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, cudnie wygladalas, sliczne uczesanie, piekna z Was para !!! dawaj wiecej zdiec bo czuje niedosyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) GNU - fot mamy mnostwo; ale jeszcze nie wszystko mamy na kompe! Te sa z mojego aparatu, ktore robila nam moja psiapsiolka! Nastepna partie podesle juz wkrotce! :) A propos, ja jeszcze ciebie z Twoim mezem nie widzialam :( Podeslij mi, plisss, tez jakies focieto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, juz podsylam kolejna porcje zdjec :D Nadal z mojego aparatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poslalam Wam dwie porcje zdjec! A teraz ide spac, bo oczy zaczynaja mi sie kleic 😴 Kto nie dostal, niech krzyczy... podesle fotki jutro! :) :) haneczka - nie mam Twojego nowego adresu! :( Z tego, co mam, wszystkie maile mi wracaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot 🌻 hhmmm.. dziwne.... poslalam teraz serie zdjatek, mam nadzieje,ze dojda tym razem. a ja tymczasem czekam na kolejna porcje Twoich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, ja juz powinnam byc w lozku... :O GNU - szkoda, ze nie mozesz sobie sciagnac GE, fajna sprawa. I ja tez chyba nie mam nic od Ciebie, znaczy sie zadnych fotek :) Jakbys chciala podeslac to podaje adres, dla Margotki tez, bo nie moge doczekac sie jej pieknych zdjatek :D maggy_vip@yahoo.de A teraz ide spac, papatki! Gute Nacht! 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Haneczka, Spatzek, no wyjazd juz tuz tuz. Co by nie myslec to jutro wieczorem pakowac zamierzamy juz rzeczy do samochodu bo wyjazd w nocy czy tez nad ranem jak kto woli :) Ech, rok szkolny juz tuz. Wyjezdzam na rok najprawdopodobniej. Nie wiem jak bedzie dalej. Tutaj jest mi trudno znalezc prace nie majac pozwolenia. Moze sie cos zmieni. A moze pracujac w Polsce cos tutaj znajde. Zobaczymy. Na razie to na lazury zawitam w styczniu dopiero bo wtedy bede miala ferie. Ech :( No biedny brat Roger. Ja tez bylam na dniach mlodziezy w Wiedniu. Tez zrobil na mnie wrazenie swoja osoba. Squirley, gratulacje!! Esja, powodzenia na poligonie!! :) Gnu, PIwonia 🖐️ Margolcia uszy mi nie zwiedly :P Musimy zrobic powtorke z rozrywki :) Milego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Wpadlam na chwilke - zaczytalam sie i final jest tego taki, ze nadal jestem w pizamie! :D Len ze mnie straszny :D Ale co tam - raz sie zyje :P :) GNU - ach, co za przecuuuuudne zdjecia!! :D przepiekna z Was para a ty bylas przecuuuudowna pnna mloda 🌻 :) JoAska - ja jak najbardziej pisze sie na powtorke z rozrywki :D :) Haneczka - fotki podesle wieczorkiem :) Coz, pora juz na mnie! Usciski dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal pochowany,moja mama mowi ,ze pogrzeb byl strasznie ciezki dla wszystkich.......a mnie nie bylo........a niewiem jak bym to przezyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×