Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

No do mnie nie doszlo jeszcze nic, moze dojdzie. W razie czego dam Ci znac :) Pozdrawiam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak J.L. to JA :d NESOXOCHI LADNIUTKIE TE TWOJE ZDJECIA :) Triskell my tez sie wybieramy ogladac perseidy :D Gnu dobrze ze dotarl na miejsce, bez bagazu nawet :) Jasne, jak co to sie zmowimy na kawke :) A do Polscy wracam bo znalazlam prace we Wrocku, na razie na rok ale mozliwe ze na dluzej bede mogla zostac. Tylko zobaczymy jeszcze jak to bedzie bo moze nie bede chciala :) Izabelka24 witaj. Na tej stronie jest tabelka skad kto jest. Ale nie ma chyba nikogo z okolic o ktorych piszesz. Kasiulena no to faktycznie. Az sie wlos na glowie jezy co to ludzie wyprawiaja i jaki maja tupet. Ech, nic nie mowie bo my tutaj tez mamy niezle przeboje z jedna taka znajoma Polka. Ech, szkoda gadac.Dluzsza historia, kiedys moze opisze. No ale udanego wypoczynku jednak zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmonella
ja w UK jestem od roku. dokładnie w Birmingham. jak pisali poprzednicy-pierwsze 6 miesięcy to koszmar tesknoty i aklimatyzowania się w nowym kraju o zupełnie innej kulturze życia (czasem wręcz braku jakiejkolwiek kultury). ale pierwsze koty za płoty. od września śmigam na ostry kurs angielskiego a w przyszłym roku zamierzam zacząc studia.plan mam dobry, tylko żeby mi zapału nie zabrakło:D trzymajcie kciuki.pozdrawiam wszystkich "ziomków" na obczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goðan daginn!! pierwsze co to zajrzalam tutaj ,ale sie rozpisaliscie:P Neso-podeslalam swoja buzie:) niewiem co dzis bede robic ,bo pogoda ladna ,moze na miasto sie wyczolgam .Wczoraj posprzatalam dokladnie cale mieszkanie i az milo bylo rano wstac ,tak ladnie pachnie ...czystoscia...wiecie co mam na mysli. Benio w dobrym humorku,jak mnie dorwal to przytulaniom nie bylo konca ,opowiadal cos dobre 5 minut po swojemu i chcial tanczyc,mowie wam serce sie cieszy na taki widok. Jutro przyjdzie na interview jeden nowy chlopak,pol niemiec pol islandczyk.....Leifur.Przez telefon brzmi obiecujaco,wiec mozliwe ze zostanie zatrudniony...Musze Go zobaczyc jednak i pogadac ,,live,,Szefowa znalazla jakas Dunke ,ktora ma rodzine na Islandii i ja sciaga ok.25 sierpnia.Ja jakos nie mysle o niczym innym ,niz o tym ze mi sie szkola zaczyna.Moje dzieci Angee i Sveinbi odchodza juz 23 ....powiem Wam ,ze jak do tej pory to byly najmilsze osobniki ,z ktorymi mieszkalam i pracowalam. Nic,ide cos szamac ,bo mam niski poziom cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... klikam z kawiarenki.. przyjechalem do miasta, zanioslem prezesowi przeds. Gospod. Komunalnej 300 egzemplarzy umow do podpisu... Sekretarka stwierdzila, ze do trzeciej sie wyrobi, wiec czekam.. Zanioslem film do wywolania i po niedzieli beda zdjecia.. Powysylac? czy wrzucic do szuflady :D Kasiulena - tak sie zastanawialem nad ta koperta na wesele, bo tez bede w tym temacie.. Skoro koszt miejsca w lokalu liczy sie na 100 zl od osoby, to trzeba by, zeby mu jeszcze cos zostalo na nowa droge zycia. My planujemy dac 500 zl na weselu corki mojego brata ciotecznego. Idziemy we troje, z synem.. Na szczescie Mama sie zaoferowala, ze sie dolozy, bo jest zaproszona, ale za dwa tygodnie wraca do Stanikow i na weselu nie moze byc obecna.. Ostatnio byl poruszany temat uzebienia.. Nie lubie tego tematu, ale chce pochwalic paste do zebow Listeryne - do kupienia w US. Wspominalyscie o plynie do plukania ust, ze jest okropny w smaku, wiec pasta tez nie jest przyjemna, ale mozna sie przyzwyczaic. Chyba jest cos z eukaliptusem w smaku. Jest bardzo skuteczna, o wiele lepsza od Colgate czy Blend-a-med, mimo, ze sklad wydaje sie podobny, jest tylko dwa czy trzy skladniki wiecej w Listerine, w tym jakis acid. Zapomnialem Wam opowiedziec, ze w niedziele wykorzystalem jeden dzien pogody i pojechalismy na wycieczke. Zwiedzilem kopalnie krzemienia w Krzemionkach Opatowskich, potem dokonalismy splywu na tratwach flisackich rzeka Kamienna w okolicach Baltowa, w samym Baltowie zwiedzilismy ponownie (bylismy tam rok temu) Park Jurajski, sa nowe dinozaury, jest juz czynne malutkie muzeum paleontologi ze znakomitymi okazami skamienialosci (uwielbiam), poza tym wiele pozytywnych zmiam w porownaniu z ub. rokiem - np. parkingi wylozone kostka, nowy mostek na starorzeczu, itp.. ok, mam jeszcze troche czasu.. salmonellla - witaj na topiku.. Plan dobry, zycze, zebys wytrwala w realizacji.. nesoxochi - ja tez prosze o zdjecia, adres chyba masz, ew. pod nickiem.. Spatzek - zycze sloneczka.. podobno ma sie ocieplic, pewnie u Ciebie tez.. Kasiulena - wspolczuje z tym mieszkaniem... izabelka24 - witaj..:D GNU - kiedys mialem takie okulary fotochromatyczne, specjalnie do pracy na kompie, ale potem wzialem je do samochodu i sie porysowaly.. Lepiej bedzie ograniczyc siedzenie przy kompie do zdrowego poziomu, czy 2-3 godz. dziennie to bedzie dosc? JoAska - faktycznie ostatnio sie opuscilem w pisaniu, nie zawsze mam odpowiedni nastroj.. ale zawsze chetnie wszystko czytam,... :D Triskell - czesc, witaj.. fajnie ze sie zadomowilas.. mokipap -byem na Twojej stronce, fajne zdjecia.. :D Jay - :D Elfiku - strasznie sie ciesze, ze wrocilas.. :D ok, moj czas mija, pozdrawiam wszystkich, rowniez tych ktorych nie wymienilem.. tez \"czytaczy-niepisaczy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba troche przesadzilem, kto to przeczyta... :D Esja - czesto sie zmieniaja mieszkancy domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie boje, ze jak wyjade na weekend, to potem nie zdaze wszystkiego przeczytac no i teraz glowie sie, jechac na te Floryde czy jednak lepiej zostac w domu i czytac co tu piszecie;-)))) GNU> a napisz list do board of education w NY , ja napisalam, podalam im swoje papiery zapytalam co dalej i mi ladnei wytlumaczyli co dalej, mnie obowiazuja 2 praxis.. tylko hehe.. ale chyba jednak wole zakuwac, aby w przyszlosci nie wiazac z nauczaniem;-) Triskell> ja nei wiem czemu u Was nie ma Earth fare;-), ale kazdy inny organic store sie na dziwaczne zakupy nadaje. Ja ostatnio wciagam niebieskie algi, ktore mi polecala Esja.. smierdza okropnie, ale mam wiecej energii po nich Ide sie pakowac, Marzenusia od rana na plazy sie smazy... pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho oho, juz slonko ucieklo (ciekawe dokad?:D)... Ida obrzydle chmurzyska i bedzie znowu lugac... A ja wlasnie sobie smaze rybke i juz ja mialam z warzywkami jesc, a tu sie zoreintowalam, ze ona jeszcze surowa w srodku...bleee:D teraz ja dopiekam!:) Pewnie ja spale hehe! Ja to sie nadaje do kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry porannie prawie o brzasku:)) - Thanks God Is Friday:)) nareszccie piatek! Nie wiem jak wy - ale ja sie chronicznie niewysypiam!! to moje najwieksze zmartwienie:) Lubie spac dlugo! najlepiej 12 godzin! ech...marzenie scietej glowy. Zawsze sobie powtarzam - wyspie sie porzadnie w weekend. I ZAWSZE w sobote rano budze sie BEZ BUDZIKA o tej samej porze co Z BUDZIKIEM - skandal!:) a poza tym - zawsze gdzies wyruszamy na jakas wycieczke wiec w poniedzialek troszke znowu niewyspana jestem. Przydalby sie 3 dniowy weekend - lacznie z wolnym poniedzialekiem. No to sobie pomarudzilam:) Jakie macie plany weekendowe?? U nas pogoda od miesiaca przesliczna - slonce, niebo bez chmurki, w dzien najwiecej do 28 -30C, lekki wiaterek - lato tutaj jest piekne. Zachecona opisem Xany chyba sie w koncu tez wybierzemy na Olympic Peninsula - planowalismy to od dluzszego czasu - i jeszcze XANA napisala cos o goracych zrodlach:) na dole wpisuje tabelke - i ide pic kawe, moze jakos oczy mi sie otworza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
TABELKA Agais,1978, Islandia od 1999, Baran ANIA_2000, USA, Portland, Oregon, od 1990, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_2000>>> Juz sie Ciebie pytalam. Co robisz zawodowo w tych dalekich swiatach?? Latwo Ci przyszlo aklimatyzowanie sie?:) Opowiedz cos (jak sie obudzisz juz na dobre hehe!). Ja na weekend nie mam zadnych planow... Wynika to z tego, ze moj Kochany pracuje, a ja tu ni mom znajomych za bardzo. Nasz weekend jest za to w poniedzialek!:):) Wtedy moje Slonce ma wolne:) Fe, ta ryba byla okropna, fuuu, az mnie telepie na mysl o niej! Moj talerz wygladal jak po bitwie hehe! Ja nie wiem, co ja mam tu jesc, bo mi nic prawie nie smakuje. Szkoda ze nie naleze do tych \"wszystkozernych\"...:D Ale warzywka byly dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Spatzku:)) jeszcze sie budze- dopiero 8:30 - wiec prosze za duzo ode mnie nie wymagac:) Jay - przyjemnego pobytu na FL - jedziesz na plaze? Ryba..mniam - Spatzku, wspolczuje niedogotowanej ryby:))) Ja zakupilam wczoraj Tilapie - ( nie mam zielonego pojecia jak to sie nazywa po polsku) i bedziemy ja dzisiaj grilowac. Mam wlasnie przepis - wziasc rybe, obsmarowac w marynacie skladajacej sie z 1 lyzeczki oliwy, 1 lyzeczki octu malinowego, 1 lyzeczki miodu, i 1 lyzeczki slodkiej musztardy. Napakowac ja koperkiem, zawinac w folie i na grill. Sprobuje - moze mi sie uda:) bo ja kucharka jestem od siedmiu bolesci. Co ja tu robie Spatzku? Mieszkamy w Oregonie od listopada 2004 - jak juz pisalam wczesniej - przeprowadzilismy sie tutaj \"z premedydacja\" ze wzgledu na tzw \"walory klimatyczno-krajobrazowe\". Wczesniej przez wiele lat mieszkalam w Minnesocie i potem w Illinois. Pracuje w biurze - w firmie brokerskiej. O aklimatyzjacji wStanach- juz prawie nie pamietam...- troche lat minelo:)) - na poczatku bylo mi smutno i ciezko ale juz tego nawet nie pamietam:) pozdrowionka - ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita witam i dziekuje za fotki, naprawde pieknie wygladacie :):) Poslalam Esji zdjecia wlasnie i komus jeszcze ale nie pamietam chyba Piwonii. Mam nadzieje ze doszlo Powiem wam ze wcale nie jest latwo tak stanac przed aparatem i pozowac tak zeby wygladac naturalnie poza za poza a ktos stoi i robi zdjecia. Troche bylam spieta na poczatku, potem sie rozluznilam. ALe na szczescie moj fotograf byl mily, cierpliwy i wogole, wszystko mi objasnial. Takze nastepna sesja zapowiada sie juz lepiej.:D:D:D Pozdrawiam wszystkich i widze ze jakies nowe osoby tez sa. Jak ktos chce jeszcze moje fotki na razie 3 to prosze o kontakt nesoxochi1@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim !!!!! Jay, gdzie jedziesz na Floryde.... ? Moze zahaczysz o mnie i 102 :D Triskell, bardzo dobrze wiem, co masz na mysli, mowiac o nadmarze siebie :p Mnie tez Ameryka zaszkodzila :D Hej, zapytam sie jeszcze raz, nie znacie polskich sklepow, w ktorych mozna zamowic przez internet... ? Wyszukiwarka nie wspolpracuje ze mna w tym temacie :o A juz tak by sie chcialo........ :( Kokus, ale fajna wycieczka....... mnie sie marzy Wieliczka raz jeszcze :) Splywy flisackie sa super......szczegolnie, jak wyjatkowo rwaca woda :p Czy pasta, o ktorej mowisz ma dzialanie wybielajace... ? Jesli tak, to chyba sprobuje... Plynu nie lubie, bo mi wypala wnetrze, a ze mnie zaden polykacz ognia :o Spatzek :D 102 ale bedzie balanga..... :D :p :o Sciskam wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do mnie tez doszly Twoje fotki :):) Ladnie wygladasz na tym statku, piekna fotka. Jednak Polki sa najpiekniejsze :D:D:D;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus ta pasta Listeryne jest tez w UK i plyn do ust tez. Ja uzywam plynu do plukania. Co prawda ostry troche ale sie juz przyzwyczailam troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek... siedze w biurze i organizuje, pracuje, kombinuje... ehh gdybym chociaz za moje organizacyjne dzialania mogla pieniozki zarabiac... he he he ale czegoz sie nie robi dla przyjaciol! 🌻Neso - dzieki za foteczki! ladniutkie! tez chcialabym kiedys dac sie sfotografowac jakiemus specjaliscie... 🌻Spatzek - z Twoim zlym nastrojem, to sie moze mylilam, ale jakos tak mialam wrazenie, ze narzekasz i ze jakos tak Ci smutno, tesknota za domem, nowe otoczenie, brak zajecia, wypadek - to sie przeciez rzuca na nastroj... choc jak widze sama potwierdzasz, ze nie najlepsze dni.. wysylam Ci wirtualne glaski! no i sama piszesz, ze wiesz ze bedzie lepiej! i to prawda! no i jak czytam o rybce, to mnie tezt na cos takiego bierze...chyba sobie upieke jak wroce do domciu! 🌻Kasiulena - niezle hocki klocki z tym mieszkaniem, a uplynnienie sie znajomych - to przechodzi najsmielsze oczekiwania! 🌻Esja - jak ja cie rozumiem Twoje rozmilowanie w Beniu! rok sie opiekowalam dziewczynka niepelnosprawna (down syndrom) i jak ja sie w niej rozkochalam! jak ja plakalam, jak musialam ja opuscic! 🌻salmonella! 🌻 witaj! 🌻 ania 200- ja tez jestem spioch - no i chodze od miesiecy juz niedospana, bo prowadze zycie na szybkich obrotach ;-) sama mam setki znajomych dla ktorych mam zaledwie gora 3 wieczory w tygodniu no i cla robote domowa, a w weekendy sie placzemy od \"terminu\" do terminu z Michim- 100 znajomych i setki pomyslow, non stop action! ehhh! no i teraz wszystko sie potwierdzilo z Zahnseide und mundspüllung! oczywiscie, ze to normalna czesc higieny, a juz mialam cien obawy, ze to moze jakies nowe wynalazki, a ja nic o tym nie wiem... ;-) ale za to... Ha! poniedzialek jest u nas wolny! 🌻Jay! ach jedz sobie odpoczac na Floryde! Nalezy Ci sie! 🌻 hallo Kokus- pewnie ze zdiatka wysylac! no i splywu na tratwie zazdrosze! tutaj to bardzo popularna sprawa - splywy na mega tratwach, gdzie stoja lawy, jest orkiestra, i mozna cyly dzien balowac... drogie to tylko strasznie! wczoraj kolega mnie namawial - zamowil iles tratw na 100 osob, tyle ze zabawa kosztuje 100-ke... 🌻 JoAska - no wyleguj sie wyleguj, nie wypada wrocic z Lazurowego bez opalenizny! ;-) 🌻 Izabelka24 -witaj! 🌻 mikipap witaj! 🌻 Gnu ! widzimy sie we Wrocku? a 150 gosci, to nie tylko moi! 50 osob zaprosila Andi, 45 zaprosil grisu, a ja dobra 40-stke... no i na pewno pare osob z sasiedztwa dojdzi, albo znajomi przyjda w towarzystwie... takze liczymy ze 150. Beda 3 prosiaki (prezent urodzinowy), ogromne ilosci miesa do grilla (andi tato ma fabryke miesa...), wiele wiele litrow piwa, inne napoje alkoholowe i zwykle, kartoffelsalat i salatki + torty od gosci... 🌻 Leela! 🌻 dzieki za mile slowo! 🌻 darkElf trzymam kciuki za powodzenie w urzedach... no i trzymam kciuki za nowa prace merzunia! dzindoberek... siedze w biurze i organizuje, pracuje, kombinuje... ehh gdybym chociaz za moje organizacyjne dzialania mogla pieniozki zarabiac... he he he ale czegoz sie nie robi dla przyjaciol! 🌻Neso - dzieki za foteczki! ladniutkie! tez chcialabym kiedys dac sie sfotografowac jakiemus specjaliscie... 🌻Spatzek - z Twoim zlym nastrojem, to sie moze mylilam, ale jakos tak mialam wrazenie, ze narzekasz i ze jakos tak Ci smutno, tesknota za domem, nowe otoczenie, brak zajecia, wypadek - to sie przeciez rzuca na nastroj... choc jak widze sama potwierdzasz, ze nie najlepsze dni.. wysylam Ci wirtualne glaski! no i sama piszesz, ze wiesz ze bedzie lepiej! i to prawda! no i jak czytam o rybce, to mnie tezt na cos takiego bierze...chyba sobie upieke jak wroce do domciu! 🌻Kasiulena - niezle hocki klocki z tym mieszkaniem, a uplynnienie sie znajomych - to przechodzi najsmielsze oczekiwania! 🌻Esja - jak ja cie rozumiem Twoje rozmilowanie w Beniu! rok sie opiekowalam dziewczynka niepelnosprawna (down syndrom) i jak ja sie w niej rozkochalam! jak ja plakalam, jak musialam ja opuscic! 🌻salmonella! 🌻 witaj! 🌻 ania 200- ja tez jestem spioch - no i chodze od miesiecy juz niedospana, bo prowadze zycie na szybkich obrotach ;-) sama mam setki znajomych dla ktorych mam zaledwie gora 3 wieczory w tygodniu no i cla robote domowa, a w weekendy sie placzemy od \"terminu\" do terminu z Michim- 100 znajomych i setki pomyslow, non stop action! ehhh! no i teraz wszystko sie potwierdzilo z Zahnseide und mundwasser! oczywiscie, ze to normalna czesc higieny, a juz mialam cien obawy, ze to moze jakies nowe wynalazki, a ja nic o tym nie wiem... ;-) ale za to... Ha! poniedzialek jest u nas wolny! 🌻Jay! ach jedz sobie odpoczac na Floryde! Nalezy Ci sie! 🌻 hallo Kokus- pewnie ze zdiatka wysylac! no i splywu na tratwie zazdrosze! tutaj to bardzo popularna sprawa - splywy na mega tratwach, gdzie stoja lawy, jest orkiestra, i mozna cyly dzien balowac... drogie to tylko strasznie! wczoraj kolega mnie namawial - zamowil iles tratw na 100 osob, tyle ze zabawa kosztuje 100-ke... 🌻 JoAska - no wyleguj sie wyleguj, nie wypada wrocic z Lazurowego bez opalenizny! ;-) 🌻 Izabelka24 -witaj! 🌻 mikipap witaj! 🌻 Gnu ! widzimy sie we Wrocku? a 150 gosci, to nie tylko moi! 50 osob zaprosila Andi, 45 zaprosil grisu, a ja dobra 40-stke... no i na pewno pare osob z sasiedztwa dojdzi, albo znajomi przyjda w towarzystwie... takze liczymy ze 150. Beda 3 prosiaki (prezent urodzinowy), ogromne ilosci miesa do grilla (andi tato ma fabryke miesa...), wiele wiele litrow piwa, inne napoje alkoholowe i zwykle, kartoffelsalat i salatki + torty od gosci... 🌻 Leela! 🌻 dzieki za mile slowo! 🌻 darkElf trzymam kciuki za powodzenie w urzedach... dzindoberek... siedze w biurze i organizuje, pracuje, kombinuje... ehh gdybym chociaz za moje organizacyjne dzialania mogla pieniozki zarabiac... he he he ale czegoz sie nie robi dla przyjaciol! 🌻Neso - dzieki za foteczki! ladniutkie! tez chcialabym kiedys dac sie sfotografowac jakiemus specjaliscie... 🌻Spatzek - z Twoim zlym nastrojem, to sie moze mylilam, ale jakos tak mialam wrazenie, ze narzekasz i ze jakos tak Ci smutno, tesknota za domem, nowe otoczenie, brak zajecia, wypadek - to sie przeciez rzuca na nastroj... choc jak widze sama potwierdzasz, ze nie najlepsze dni.. wysylam Ci wirtualne glaski! no i sama piszesz, ze wiesz ze bedzie lepiej! i to prawda! no i jak czytam o rybce, to mnie tezt na cos takiego bierze...chyba sobie upieke jak wroce do domciu! 🌻Kasiulena - niezle hocki klocki z tym mieszkaniem, a uplynnienie sie znajomych - to przechodzi najsmielsze oczekiwania! 🌻Esja - jak ja cie rozumiem Twoje rozmilowanie w Beniu! rok sie opiekowalam dziewczynka niepelnosprawna (down syndrom) i jak ja sie w niej rozkochalam! jak ja plakalam, jak musialam ja opuscic! 🌻salmonella! 🌻 witaj! 🌻 ania 200- ja tez jestem spioch - no i chodze od miesiecy juz niedospana, bo prowadze zycie na szybkich obrotach ;-) sama mam setki znajomych dla ktorych mam zaledwie gora 3 wieczory w tygodniu no i cla robote domowa, a w weekendy sie placzemy od \"terminu\" do terminu z Michim- 100 znajomych i setki pomyslow, non stop action! ehhh! a 150 gosci, to nie tylko moi! 50 osob zaprosila Andi (ma urodziny dzien przede mna), 45 zaprosil Grisu(mial urodzinki wczoraj), a ja dobra 40-stke (czesc dojedzie z Polski)... no i na pewno pare osob z sasiedztwa dojdzie, albo znajomi przyjda w towarzystwie... takze liczymy ze 150. w sumie to nasze 104- urodziny! ja -30, andi 34 i Grisu 40 Beda 3 prosiaki (prezent urodzinowy), ogromne ilosci miesa do grilla, wursty (nawet kabanosy!)(andi tato ma fabryke miesa...), wiele wiele litrow piwa, inne napoje alkoholowe i zwykle, kartoffelsalat i salatki + torty od gosci... no i teraz wszystko sie potwierdzilo z Zahnseide und mundspüllung! oczywiscie, ze to normalna czesc higieny, a juz mialam cien obawy, ze to moze jakies nowe wynalazki, a ja nic o tym nie wiem... ;-) ale za to... Ha! poniedzialek jest u nas wolny! 🌻Jay! ach jedz sobie odpoczac na Floryde! Nalezy Ci sie! 🌻 hallo Kokus- pewnie ze zdiatka wysylac! no i splywu na tratwie zazdrosze! tutaj to bardzo popularna sprawa - splywy na mega tratwach, gdzie stoja lawy, jest orkiestra, i mozna cyly dzien balowac... drogie to tylko strasznie! wczoraj kolega mnie namawial - zamowil iles tratw na 100 osob, tyle ze zabawa kosztuje 100-ke... 🌻 JoAska - no wyleguj sie wyleguj, nie wypada wrocic z Lazurowego bez opalenizny! ;-) 🌻 Izabelka24 -witaj! 🌻 mikipap witaj! 🌻 Gnu ! widzimy sie we Wrocku? 🌻 Leela! 🌻 dzieki za mile slowo! 🌻 darkElf trzymam kciuki za powodzenie w urzedach... 🌻 Triskiell - chyba nielatwo z takim planem dnia? nie brakuje Ci swiatla dzienego? jak sobie radzisz z weekendami? a klubow tych niestety nie znam... jak bede potrzebowala dentysy we Wrocku, to sie do Ciebie zglosze! ;-) 🌻 Gapa 🌻 🌻 Haneczka z tym nerwem na zywca, to mialam nie dawno przejscia - mialam zapalenie wokol zeba i znieczulenie w ogole nie dzialalo (cztery cale zastrzyki) oko mi zdretwialo, a zab dalej reagowal. Biedna dentystka starala sie wyciagnac nerwy, a ja skakalam pod sufit (jestem straszna panikara...) no i skonczylo sie jak wspomnialam u chrurga... teraz znowu sie boje, bo mnie czeka rwanie 8-mek... jedna mi sie pokruszyla, to reszta tez do usuniecia... juz sie boje! no i czekam az uronisz rabka tajemnicy o planach zawodowych... 🌻 Piwonia - piekne foty, to masz i robisz Ty. Moze dostaniemy pozniej tez zdiatka od profesjonalistki, to tez podeslemy. 🌻 bagatelka! dzieki za komplementy - normalnie zaczynam sie czerwienic... uroczystosc byla wbrew pozorom normalna i dzikotaneczna, ale faktycznie, stroje byly luksusowe! moja sukienke udalo mi sie kupic za 160 Euro, nie jest to malo pieniedzy, ale za taki ciuch warto, tym bardziej ze przeceniona zdaje sie z 360-ciu... mam nadzieje, ze uda ci sie znalezc towarzycho naszych rodakow! trzymam kciuki! 🌻 Xana- koniecznie musisz swoje literackie zapedy rozwijac! warto! Dortmund faktycznie nic ciekawego, nie chcialabym tam mieszkac. Bochum nie znam, ale nmie zaciekawilas! brzmi szalenie \"einladend\" Bawarczycy sa naprawde troche inni, zreszta wydaje mi sie ze tak naprawde, to nie znani w reszcie kraju. Panuje opinia, ze to banda Bauerow i tyle, a tak naprawde to ludzie weseli, cieszacy sie zyciem i pracowici. Zapatrzeni we wlasne Heimat, to fakt, ale w koncu tu jest naprawde uroczo. Moim zdaniem maja podobne poczucie humoru do polskiego i niesamowite wyczucie ironii. Niestety wiele spoleczenstw nie rozumie wesolego sarkazmu czy ironii! W polsce ironia jest przeciez popularna, tutaj tez. A Stoiber to chodzaca tragedia! niepowazny czlowiek. W moich kregach bardzo nielubiany. Pajac. ostatnio powiedzial znowu cos zenujacego o niemcach wschodnich... wstyd. Mi sie wydaje, ze Bawaria nie stoi az tak za Stoiberem ile za CSU i ma to tez zwiazek z katolicyzmem i tym, ze tu sie bardziej wierzy w kapitaliz niz w socjalizm, ot co. zgadzam sie z Toba w 1000000% ;-) koncze, bo ekranu zabraknie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Gnu ! widzimy sie we Wrocku? a 150 gosci, to nie tylko moi! 50 osob zaprosila Andi, 45 zaprosil grisu, a ja dobra 40-stke... no i na pewno pare osob z sasiedztwa dojdzi, albo znajomi przyjda w towarzystwie... takze liczymy ze 150. Beda 3 prosiaki (prezent urodzinowy), ogromne ilosci miesa do grilla (andi tato ma fabryke miesa...), wiele wiele litrow piwa, inne napoje alkoholowe i zwykle, kartoffelsalat i salatki + torty od gosci... 🌻 Leela! 🌻 dzieki za mile slowo! 🌻 darkElf trzymam kciuki za powodzenie w urzedach... no i trzymam kciuki za nowa prace merzunia! dzindoberek... siedze w biurze i organizuje, pracuje, kombinuje... ehh gdybym chociaz za moje organizacyjne dzialania mogla pieniozki zarabiac... he he he ale czegoz sie nie robi dla przyjaciol! 🌻Neso - dzieki za foteczki! ladniutkie! tez chcialabym kiedys dac sie sfotografowac jakiemus specjaliscie... 🌻Spatzek - z Twoim zlym nastrojem, to sie moze mylilam, ale jakos tak mialam wrazenie, ze narzekasz i ze jakos tak Ci smutno, tesknota za domem, nowe otoczenie, brak zajecia, wypadek - to sie przeciez rzuca na nastroj... choc jak widze sama potwierdzasz, ze nie najlepsze dni.. wysylam Ci wirtualne glaski! no i sama piszesz, ze wiesz ze bedzie lepiej! i to prawda! no i jak czytam o rybce, to mnie tezt na cos takiego bierze...chyba sobie upieke jak wroce do domciu! 🌻Kasiulena - niezle hocki klocki z tym mieszkaniem, a uplynnienie sie znajomych - to przechodzi najsmielsze oczekiwania! 🌻Esja - jak ja cie rozumiem Twoje rozmilowanie w Beniu! rok sie opiekowalam dziewczynka niepelnosprawna (down syndrom) i jak ja sie w niej rozkochalam! jak ja plakalam, jak musialam ja opuscic! 🌻salmonella! 🌻 witaj! 🌻 ania 200- ja tez jestem spioch - no i chodze od miesiecy juz niedospana, bo prowadze zycie na szybkich obrotach ;-) sama mam setki znajomych dla ktorych mam zaledwie gora 3 wieczory w tygodniu no i cla robote domowa, a w weekendy sie placzemy od \"terminu\" do terminu z Michim- 100 znajomych i setki pomyslow, non stop action! ehhh! no i teraz wszystko sie potwierdzilo z Zahnseide und mundwasser! oczywiscie, ze to normalna czesc higieny, a juz mialam cien obawy, ze to moze jakies nowe wynalazki, a ja nic o tym nie wiem... ;-) ale za to... Ha! poniedzialek jest u nas wolny! 🌻Jay! ach jedz sobie odpoczac na Floryde! Nalezy Ci sie! 🌻 hallo Kokus- pewnie ze zdiatka wysylac! no i splywu na tratwie zazdrosze! tutaj to bardzo popularna sprawa - splywy na mega tratwach, gdzie stoja lawy, jest orkiestra, i mozna cyly dzien balowac... drogie to tylko strasznie! wczoraj kolega mnie namawial - zamowil iles tratw na 100 osob, tyle ze zabawa kosztuje 100-ke... 🌻 JoAska - no wyleguj sie wyleguj, nie wypada wrocic z Lazurowego bez opalenizny! ;-) 🌻 Izabelka24 -witaj! 🌻 mikipap witaj! 🌻 Gnu ! widzimy sie we Wrocku? a 150 gosci, to nie tylko moi! 50 osob zaprosila Andi, 45 zaprosil grisu, a ja dobra 40-stke... no i na pewno pare osob z sasiedztwa dojdzi, albo znajomi przyjda w towarzystwie... takze liczymy ze 150. Beda 3 prosiaki (prezent urodzinowy), ogromne ilosci miesa do grilla (andi tato ma fabryke miesa...), wiele wiele litrow piwa, inne napoje alkoholowe i zwykle, kartoffelsalat i salatki + torty od gosci... 🌻 Leela! 🌻 dzieki za mile slowo! 🌻 darkElf trzymam kciuki za powodzenie w urzedach... dzindoberek... siedze w biurze i organizuje, pracuje, kombinuje... ehh gdybym chociaz za moje organizacyjne dzialania mogla pieniozki zarabiac... he he he ale czegoz sie nie robi dla przyjaciol! 🌻Neso - dzieki za foteczki! ladniutkie! tez chcialabym kiedys dac sie sfotografowac jakiemus specjaliscie... 🌻Spatzek - z Twoim zlym nastrojem, to sie moze mylilam, ale jakos tak mialam wrazenie, ze narzekasz i ze jakos tak Ci smutno, tesknota za domem, nowe otoczenie, brak zajecia, wypadek - to sie przeciez rzuca na nastroj... choc jak widze sama potwierdzasz, ze nie najlepsze dni.. wysylam Ci wirtualne glaski! no i sama piszesz, ze wiesz ze bedzie lepiej! i to prawda! no i jak czytam o rybce, to mnie tezt na cos takiego bierze...chyba sobie upieke jak wroce do domciu! 🌻Kasiulena - niezle hocki klocki z tym mieszkaniem, a uplynnienie sie znajomych - to przechodzi najsmielsze oczekiwania! 🌻Esja - jak ja cie rozumiem Twoje rozmilowanie w Beniu! rok sie opiekowalam dziewczynka niepelnosprawna (down syndrom) i jak ja sie w niej rozkochalam! jak ja plakalam, jak musialam ja opuscic! 🌻salmonella! 🌻 witaj! 🌻 ania 200- ja tez jestem spioch - no i chodze od miesiecy juz niedospana, bo prowadze zycie na szybkich obrotach ;-) sama mam setki znajomych dla ktorych mam zaledwie gora 3 wieczory w tygodniu no i cla robote domowa, a w weekendy sie placzemy od \"terminu\" do terminu z Michim- 100 znajomych i setki pomyslow, non stop action! ehhh! a 150 gosci, to nie tylko moi! 50 osob zaprosila Andi (ma urodziny dzien przede mna), 45 zaprosil Grisu(mial urodzinki wczoraj), a ja dobra 40-stke (czesc dojedzie z Polski)... no i na pewno pare osob z sasiedztwa dojdzie, albo znajomi przyjda w towarzystwie... takze liczymy ze 150. w sumie to nasze 104- urodziny! ja -30, andi 34 i Grisu 40 Beda 3 prosiaki (prezent urodzinowy), ogromne ilosci miesa do grilla, wursty (nawet kabanosy!)(andi tato ma fabryke miesa...), wiele wiele litrow piwa, inne napoje alkoholowe i zwykle, kartoffelsalat i salatki + torty od gosci... no i teraz wszystko sie potwierdzilo z Zahnseide und mundspüllung! oczywiscie, ze to normalna czesc higieny, a juz mialam cien obawy, ze to moze jakies nowe wynalazki, a ja nic o tym nie wiem... ;-) ale za to... Ha! poniedzialek jest u nas wolny! 🌻Jay! ach jedz sobie odpoczac na Floryde! Nalezy Ci sie! 🌻 hallo Kokus- pewnie ze zdiatka wysylac! no i splywu na tratwie zazdrosze! tutaj to bardzo popularna sprawa - splywy na mega tratwach, gdzie stoja lawy, jest orkiestra, i mozna cyly dzien balowac... drogie to tylko strasznie! wczoraj kolega mnie namawial - zamowil iles tratw na 100 osob, tyle ze zabawa kosztuje 100-ke... 🌻 JoAska - no wyleguj sie wyleguj, nie wypada wrocic z Lazurowego bez opalenizny! ;-) 🌻 Izabelka24 -witaj! 🌻 mikipap witaj! 🌻 Gnu ! widzimy sie we Wrocku? 🌻 Leela! 🌻 dzieki za mile slowo! 🌻 darkElf trzymam kciuki za powodzenie w urzedach... 🌻 Triskiell - chyba nielatwo z takim planem dnia? nie brakuje Ci swiatla dzienego? jak sobie radzisz z weekendami? a klubow tych niestety nie znam... jak bede potrzebowala dentysy we Wrocku, to sie do Ciebie zglosze! ;-) 🌻 Gapa 🌻 🌻 Haneczka z tym nerwem na zywca, to mialam nie dawno przejscia - mialam zapalenie wokol zeba i znieczulenie w ogole nie dzialalo (cztery cale zastrzyki) oko mi zdretwialo, a zab dalej reagowal. Biedna dentystka starala sie wyciagnac nerwy, a ja skakalam pod sufit (jestem straszna panikara...) no i skonczylo sie jak wspomnialam u chrurga... teraz znowu sie boje, bo mnie czeka rwanie 8-mek... jedna mi sie pokruszyla, to reszta tez do usuniecia... juz sie boje! no i czekam az uronisz rabka tajemnicy o planach zawodowych... 🌻 Piwonia - piekne foty, to masz i robisz Ty. Moze dostaniemy pozniej tez zdiatka od profesjonalistki, to tez podeslemy. 🌻 bagatelka! dzieki za komplementy - normalnie zaczynam sie czerwienic... uroczystosc byla wbrew pozorom normalna i dzikotaneczna, ale faktycznie, stroje byly luksusowe! moja sukienke udalo mi sie kupic za 160 Euro, nie jest to malo pieniedzy, ale za taki ciuch warto, tym bardziej ze przeceniona zdaje sie z 360-ciu... mam nadzieje, ze uda ci sie znalezc towarzycho naszych rodakow! trzymam kciuki! 🌻 Xana- koniecznie musisz swoje literackie zapedy rozwijac! warto! Dortmund faktycznie nic ciekawego, nie chcialabym tam mieszkac. Bochum nie znam, ale nmie zaciekawilas! brzmi szalenie \"einladend\" Bawarczycy sa naprawde troche inni, zreszta wydaje mi sie ze tak naprawde, to nie znani w reszcie kraju. Panuje opinia, ze to banda Bauerow i tyle, a tak naprawde to ludzie weseli, cieszacy sie zyciem i pracowici. Zapatrzeni we wlasne Heimat, to fakt, ale w koncu tu jest naprawde uroczo. Moim zdaniem maja podobne poczucie humoru do polskiego i niesamowite wyczucie ironii. Niestety wiele spoleczenstw nie rozumie wesolego sarkazmu czy ironii! W polsce ironia jest przeciez popularna, tutaj tez. A Stoiber to chodzaca tragedia! niepowazny czlowiek. W moich kregach bardzo nielubiany. Pajac. ostatnio powiedzial znowu cos zenujacego o niemcach wschodnich... wstyd. Mi sie wydaje, ze Bawaria nie stoi az tak za Stoiberem ile za CSU i ma to tez zwiazek z katolicyzmem i tym, ze tu sie bardziej wierzy w kapitaliz niz w socjalizm, ot co. zgadzam sie z Toba w 1000000% ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos pokrecilam.... ciag dalszy... sorry za powtorki... 🌻 Triskiell - chyba nielatwo z takim planem dnia? nie brakuje Ci swiatla dzienego? jak sobie radzisz z weekendami? a klubow tych niestety nie znam... jak bede potrzebowala dentysy we Wrocku, to sie do Ciebie zglosze! ;-) 🌻 Gapa 🌻 🌻 Haneczka z tym nerwem na zywca, to mialam nie dawno przejscia - mialam zapalenie wokol zeba i znieczulenie w ogole nie dzialalo (cztery cale zastrzyki) oko mi zdretwialo, a zab dalej reagowal. Biedna dentystka starala sie wyciagnac nerwy, a ja skakalam pod sufit (jestem straszna panikara...) no i skonczylo sie jak wspomnialam u chrurga... teraz znowu sie boje, bo mnie czeka rwanie 8-mek... jedna mi sie pokruszyla, to reszta tez do usuniecia... juz sie boje! no i czekam az uronisz rabka tajemnicy o planach zawodowych... 🌻 Piwonia - piekne foty, to masz i robisz Ty. Moze dostaniemy pozniej tez zdiatka od profesjonalistki, to tez podeslemy. 🌻 bagatelka! dzieki za komplementy - normalnie zaczynam sie czerwienic... uroczystosc byla wbrew pozorom normalna i dzikotaneczna, ale faktycznie, stroje byly luksusowe! moja sukienke udalo mi sie kupic za 160 Euro, nie jest to malo pieniedzy, ale za taki ciuch warto, tym bardziej ze przeceniona zdaje sie z 360-ciu... mam nadzieje, ze uda ci sie znalezc towarzycho naszych rodakow! trzymam kciuki! 🌻 Xana- koniecznie musisz swoje literackie zapedy rozwijac! warto! Dortmund faktycznie nic ciekawego, nie chcialabym tam mieszkac. Bochum nie znam, ale nmie zaciekawilas! brzmi szalenie \"einladend\" Bawarczycy sa naprawde troche inni, zreszta wydaje mi sie ze tak naprawde, to nie znani w reszcie kraju. Panuje opinia, ze to banda Bauerow i tyle, a tak naprawde to ludzie weseli, cieszacy sie zyciem i pracowici. Zapatrzeni we wlasne Heimat, to fakt, ale w koncu tu jest naprawde uroczo. Moim zdaniem maja podobne poczucie humoru do polskiego i niesamowite wyczucie ironii. Niestety wiele spoleczenstw nie rozumie wesolego sarkazmu czy ironii! W polsce ironia jest przeciez popularna, tutaj tez. A Stoiber to chodzaca tragedia! niepowazny czlowiek. W moich kregach bardzo nielubiany. Pajac. ostatnio powiedzial znowu cos zenujacego o niemcach wschodnich... wstyd. Mi sie wydaje, ze Bawaria nie stoi az tak za Stoiberem ile za CSU i ma to tez zwiazek z katolicyzmem i tym, ze tu sie bardziej wierzy w kapitaliz niz w socjalizm, ot co. zgadzam sie z Toba w 1000000% ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie w tabelce uwiecznilam, coby formalnosciom stalo sie zadosc :P ;) TABELKA Agais,1978, Islandia od 1999, Baran ANIA_2000, USA, Portland, Oregon, od 1990, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) HANECZKA, Austria, Wieden, 25.12.66, od 1989, koziorozec IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta Powiedzcie mi co z osobami z tabelki, ktorych jakos nie mialam okazji jeszcze poznac, czy jeszcze w ogole tu zagjadaja; BARB, BRITTA, CYGNUS, CYTRUSOWA, EWULEK, FUNKIA, G*O*S*I*K, KaHa, Kasiuga, MAGARTA, SAN ANTONIO, SIMONKA CINAMONKA, SZILVA, VERTE_INGA jesli ktos wie? :) neso - dzieki za fotki, no no, ladnie pozujesz ;) Spatzek - sama nie wiem co w tym roku z ta pogoda, ale goraco jest juz kilka miesiecy, a takich upalow jeszcze tu nie przezylam, dziwne troche, ze w kraju obok az takie roznice klimatu. Jak ktos mial duzo wolnego to juz w maju mogl sie w ciagu kilku dni zamienic tutaj w murzyna ;) JoAsku - jak tylko bedziesz kiedys w okolicy to daj znac. A Praga jest rzeczywiscie cudowna, niedawno przejezdzalam :) kokus - ja tez mam 17 cali i juz sie przyzwyczailam do niego, ale na poczatku to tez pamietam bole oczu. A 2-3 godz. dziennie to bardzooo wystarczajaco jest, mysle :) I jeszcze brakuje mi chyba fotek GNU, Gapy i Kasiuleny - jak byscie chcialy swoje buzki przeslac to czekam na maile :) A czy ania_2000 ma moze swoja fotke? :) Pozdrawiam wszystkich goraco! 😘 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...normalnie slowotok! napisalam tyle bo w przyszlym tyg. bede zadkim gosciem. w pracy bede tylko we wtorek i czwartek. urodzinowa srode mam wolna! ha! poniedzielek swieto, a w piatek i poniedzialek 22-go wolne ze wzgledu na mega imprezke. jutro przyjerzdza moje mama! HURRA! tesciowa juz zawziecie cos dla nas szykuje! pichci i planuje! slodko! a w poniedzialek jede sobie ze znajomymi lodeczka po Koenigssee na polwysep do rybaka - tam jest stara krolewska wedzarnia i bedziemy sie objadac! wyczarterowalam lodke na 25 osob, wszyscy sie zlozylismy i bedze fajnie! znowu bede robic fotki! ha! nie dosc ze was zagaduje na smierc, to jeszce zasypuje fotami Ha! no ale coz tylle sie tu dzeje... ateraz napisala sie nazapas, macie duzo czasu na czytanko ;-) clauski i milego weekendu! wasza gadula naneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanus, Ty jestes niesamowita z tymi postami! hihi, lo matko! :) zaraz biore sie za czytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wlasnie dyskusje z Lubym na temat mojej przeprowadzki w jego okolice... troche sie poprztykalismy, bo ja na razie mam dosc przeprowadzek, a on na to ze w takim razie z naszego zwiazku nic nie bedzie... ehhh, gdzie ja mam sie przeprowadzic! przeciez nie ma sensu, bym brala kolejne osobne mieszkanko??? a razem nie zamieszkamy, bo moj dobytek musialabym chyba schowc w komorce w ogrodzie... u niego nie ma miejsca! Powiedzialam mu, ze jak najbardziej mozemy kiedys razem zamieszkac, ale na razie mi sie nie spieszy, ze musimy jeszcze o tym porozmawiac. eh ci faceci...(sorry Kokus ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczko - w takim razie wspanialych wycieczek i imprez w dalszym ciagu zycze :) Ty masz na prawde bosko z tym, zazdroszcze 😘 A z zebami to juz nieraz tak mialam w dziecinstwie ze zastrzyki nie dzialaly... okropnosc. Wspolczuje Ci, ze niedawno cos podobnego przezywalas... ale na szczescie juz za Toba. Acha! BARB i EWULEK juz znam, ale Barb chyba juz dawno nie bylo? Jay - super weekendu zycze i strzel dla rumcajsowej jakichs pare nowych foteczek, co? bo mam tylko jedna jedyna od Ciebie, z warkoczykami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×