Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

czesc dziewczyny.. Squirley - bylem na Twojej stronce, bardzo sympatyczna.. Piekne te zdjecia z Krakowa - czy to zrobione przez Ciebie? A te suknie, buciki, wow.. :D moja poczta jeszcze nie jest dostepna,tym razem to sprawa admina, podobno jutro ma byc... milego wieczoru wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikk
Dobry wieczór ! Może zacznę tak...w przyszłym roku bronię pracy magisterskiej...studiuję fizykę...juz od pewnego czasu ja i mój chłopak zastanawiamy sie nad wyjazdem z Polski...po prostu żeby zarobić...raczej Anglia...może to brzmi troche patetycznie ale jak oglądam wiadomości i widzę co się dzieje w Polsce to mam ochotę wyjechać choćby nawet jutro...w moim przyszłym zawodzie nie widzę większych perspektyw jak tylko zostanie nauczycielką za 800 zł miesięcznie...ale to i tak jeżeli pracowałabym na cały etat...więc jeśli bym chciała wyjść za mąż lub mieć dzieci...wynająć mieszkanie...to przez najbliższe 10 lat po prostu nie mam na to szans...będę mieć bardzo dobre wykształcenie...bardzo żadkie...i cóż z tego...Dlatego takie moje pytanie...albo nawet prośba...może macie jakieś namiary na dobrą i przyzwoitą pracę nawet fizyczną dla mnie i mojego chłopaka...byśmy kiedyś mogli życ normalnie...Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ squirley- zajrzalam na stronke ;-) ten salomon pieczony dobrze brzmi, wyprobuje jutro ;-) kasikk- nie chce byc niegrzeczna ale my tutaj pracy nie zalatwiamy, jestesmy tu dla przyjemnosci- porozmawiac podzielic sie klopotami i radosciami. ah- nie lubie takich wpisów, jakis taki niesmak pozostaje pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko hu hu ha idzie zima zła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlo mi cala wypowiedz :( Buuuu...Teraz juz jej nie odtworze, ale przynajmniej Was pozdrowie bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jak tu pusciutko:( nikt nie ma czasu? bagatelka -dziekuje za fotki:)...oraz e-mail:) squrley-super stronka-szczegolnie buciki mi sie podobaja i te ciuszki gdzie mozna je dobierac itd... nawet mojego meza siostra stronke przegladala i stwredzila,ze ciuchy super-i masz bbardzo dobry gust! a ona strasznie wybredna jest:P i oczywiscie zdjecia slubne-wciaz robia na mnie wrazenie:) kokus-witaj🖐️ cala reszta 🖐️ sle caluski👄 trzymajcie sie cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowa neneczka
Witam po weekendzie! Cale Monachium jest biale! Snieg spadl w piatek i ciagle dalej pada. W weekend pojechalismy sobie (walczac z zamieciami) het przez Alpy - do Wloch w Dolomity (to dwie i pol godziny drogi stad) na Törrgele. Bylo bombowo! Jedzenie w piatek i w sobote u gospodyni bylo pyszne, wino lalo sie strumieniami, towarzystwo - tj. nasi znajomi (+ kilka nowych osob) bylo wyborowe, w sobote i niedziele swiecilo sloneczko, nie bylo nawet sladu sniegu, w Bozen byl akurat Targ - wiecie jakie cudowne sa targi we wloszech - pyszne sery, wedliny, przyprawy, owoce... ehhh wszedzie stoiska z Maroni czyli pieczonymi kasztanami, a do tego... sklepy pelne pieknych butow... ;-) W niedziele wedrowalismy troszke po gorach wsrod winorosli, zwiedzilismy stary opuszczony klasztor, slonce grzalo jak szalone - nie do wiary, ze bylismy wysoko w alpach, w drugiej polowie listopada i ze bylo tak goraco! Squirley - fajniutka stronka -od razu ja sobie ogladnelam! Niestaty nie znam Grey´s Anatomy... ale mam nadzieje, ze moja stacja, a w najgorszym razie konkurencja wyswietli to w przyszlym roku! Kokus! bidoku! Bez zdiec, bez ulubionych - idzie sie zalamac! Margotka - cos nowego w sprawie stypendium? Gnu - jak ja to dobrze znam z kotami na kompie! moj kicius kladl sie zwykle na monitorze i machal mi przed oczami puszystym ogonem, a kicia albo chodzila po klawiaturze tam i spowrotem, albo kladla sie ot co - cala na klawiaturze... no comments... Alexandra 86 - :-) nic to bede zmykac... PAPATKI! Bagatelka - dzieki za sliczniutkie zdiecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracy-szalona-mysch
czesc wsszystkim ja jestem tu nowa mieszkam od 2latek w stuttgarcie:) i jest ok czy sa tu tez osoby pochodzace ze stuttgartu albo okolic pozdrowionka dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ostatnio prawie w ogole tu nie zagladam - powod prosty - brak czasu! :( Mam mnostwo zajec na uniwerku i w domu drugie tyle! Intensywy semestr - nie ma co! Ale zajecia sa naprawde fajne i atmosfera w grupie najlepsza z najlepszych! :D Nigdy wczesniej nie studiowalam z tak fajna paczka! :D W zeszly czwartek bawilismy sie niemal wszyscy na urodzinach (w ten dzien przypadalo takze \"Beaujolais\" ) u naszej kolezanki - wielki dom (9 pokoi), basen z pogrzewana woda i sauna! Do tego byly tance latynoskie ! :D A jesli chodzi o moje stypednium, to coz... wlasciwie to jestem niemal w 100% pewna, ze pojade, bo miejsca sa i jest ich sporo, tylko dyrektor moich studiow caly czas nawala! 😡 Jest niekometentny i wszystkich doprowadza do ostatecznosci! Za 3 tygodnie musze zlozyc wszystkie dokumenty a nawet nie moge sie zabrac za ich wypelnianie, bo nie wiem gdzie jade! Kokusiu, poprosze o kciuki jutro! Moze w koncu sie czegos dowiem! :) Squirley - sliczna stronka! A przepiskiki smaczne :D :) Naneczka - ale fajnie, ze u Was bialo! U nas \"tylko\" jest zimno i do tego wieje mistral :o :) Piwonia - dziekuje za zdjecia cukiereczka! Rosnie jak na drozdzach :D :) kokus - to okropne, ze staciles wszystkie swoje dane! jesli chcesz, zebym Ci cos przeslala, to nie ma problemu! :) Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka pani
Mieszkam w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke zeby pozdrowic i podziekowac Bagatelce za zdjecia i JoAsce za zarcik prezydencki! Dopadlo mnie zapalenie oskrzeli a niestety musze pracowac wiec czekam do czwartku zeby sie rozlozyc i wykurowac. Margot - to swietnie ze jedziesz Squirley - fajna stronka Buzaki dla wszystkich No nic uciekam bo leki zaczynaja mnie usypiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Jestem zla - znowu jest cyrk z tym moim stypendium... Osoba zajmujaca sie tym wszystkim, to skonczony burak 😡 Miejsca sa, czas leci, a on nie moze wykonac jednego prostego telefonu 😡 Ja ze swojej strony zrobilam wszystko, co moglam! Teraz musze czekac, az ten konowal sie pofatyguje ruszyc swoje cztery litery! Grrrrr... Ja tylko potrzebuje poznac nazwe uniwerystetu! I naprawde nie obchodzi mnie czy to bedzie Galway, Durhan, Utrecht czy Roskilde! :) Bagatelka - ja Tobie rowniez dziekuje za zdjecia! :):) :) Funkia - duzo zdrowka! :)🌻 Sciskam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadam zeby pozdrowic. Zuzia jest tak absorbujaca, ze nie bardzo mam jak przy kompie siasc (gryzie kable... chyba zaczne jej klapsy dawac.... to sie musi skonczyc..) Juz sobie wyobrazam, co bedzie z choinka na swieta.. trzeba ja bedzie jakos zrobic \'zuzia-proof\', bo ten zboj na pewno bedzie chcial na nia wskakiwac.. o bombkach chyba w tym roku moge zapomniec:) ech:) ale i tak ja kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
witam poprostu serdecznie pozdrawiam wszyskich!! :) GNU generation- a twoja zuzia jest dopiero mlodym kociakiem tak??ile ona ma??ja kiedys takze mialam kotki i jeden to byl taki lobuz ze nie moglam se poradzic z nimi na szczescie z wiekiem jemu to przeszlo...ufff Ale w sumie pieknie koty sie oddieczaja wlascicielom inaczej jak pszy.moj kociak to nawet za mna chodzil jak gdzies szlam i to nie tylko po domu ale nawet cala ulice potrafil prejsc ze mna a ja sie ogladam z tyl a tam cos miauczy ato moj filip :D Sportowa naneczka - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieciaki!!!!! pamietacie jak rok temu dzielilismy sie przepisami na Thanksgiving? no i prosze bardzo juz uplynal calutki rok!!!! Staniki: co macie w planie upichcic w czwartek? Ja sie juz nie moge doczekac. Uwielbiam gotowac. Nieststy jak na razie gotuje tylko dla 2 osob, czyli za bardzo nie moge rozwinac skrzydel, ale moze kiedys nabedziemy wiecej znajomych i moze jakas rodzina przyjedzie w odwiedziny za za kilka wiekow moze jeszcze jakis bobas. Ktory oczywiscie i tak nie doceni moich umiejetnosci kuchennych az bedzie duzy... Anyways, jak zwykle mam zamiar zrobic indorka. Robie to samo co rok temu, czyli roast turkey breast z przepisu Rachel Ray. Bosko smakuje, miesko jest miekkie, soczyste i przepieknie pachnie ziolami. Do tego standardowo green bean casserole kokus: oamietasz jak ci powiedzialam, zeby zrobil, ale wyszlo troszke wodniste, bo nie wspomnialam o podsmazeniu pieczarek? sprobuj jeszcze raz. Na pewno wyjdzie super W tym roku nie robie ziemniaczkow. Nie robie tez candied yams. Za to zrobie mashed sweet potatoes, bo chce troszke zdrowsze wersje wprowadzic. Oczywiscie bedzie stuffing, ale tym razem z pudelka, bo mi sie nie chce od zera robic. Zurawiny, corn muffins dla mojego meza, oczywiscie gravy. A na deser planuje zdrowy pumpkin cheesecake, czyli sernik z dodatkiem dyni. Polacze dwa tradycyjne deserki: sernik i pumpkin pie. Mam przepis na low-carb pumpkim cheesecake, ktory mam zamiar jeszcze bardziej zmodyfikowac i spod ciasta zrobic z bezcukrowych herbatnikow, a zamiast masla dodam applesauce. Masa ludzi mi mowila, ze tak pieka, ze zamiast tluszczu daja applesauce i ze wychodzi super. Ok. to tyle mojej paplaninki. Co ty robicie w te swieta kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga g
dzien dobry panstwu!napisze pokrotce o co i chodzi:mam BARDZO PROSZE POMOZCIE MI TO SPRAWA ZYCIA I SMIERCI! skrzywienie kregoslupa- skolioze od dziecka drugi stopien ledzwiowo-piersiowa!odkad pamietam mialam przeciwskazania przez lekarza ortopedy:ze:nie moge dzwigac do 5 kg.zadnego stania,przeciagania,wyginania,wiedzac co mi jest zatrudnilam sie jako szyjaca osoba wiadomo jak sie szyje to sie siedzi bylo mi dobrze nie mialam prwie zadnych dolegliwosci ze str.kregoslupa czasami pobolewalo mnie w krzyzu.Z czasem okazalo sie ze moja praca nie ogranicza sie tylko do szycia,okazalo sie ze musze pakowac rozne rzeczy,bolal mnie kregoslup poszlam do lekarza przynioslam notatke:wyraznie ograniczenia:zadnego stania,podnoszenie tylko do 4,5 kg!wrocilam na pozycje szyjaca.Minelo pare miesiecy tym razem przeniesiono mnie na ciezka pozycje jak na moje warunki zdrowotne:dzwiganie,schylanie sie,pakowanie po 3 dniach pracy poczulam bol w plecach,od tego mometu minelo 24 godz.mam bole w rece i mrowienie samoistne w tejze rece,bylam u lekarza stwierdzil ucisk na nerwy,potrzebna rehabilitacja,nie moge narazie pracowac!mam pytanie czy wedlug Was moja kierowniczka/pracodawca zlamali prawo?regulamin?przeciez dalam im notatke od lekarza-zaswiadczenie co moge wykonywac w pracy(jaki rodzaj pracy),przyjelam sie w sumie bo to byla pozycja siedzaca!mieszkam w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale wczoraj wywinelam numer! Oops! Zasiedzialam sie troche z znajoma na Tlenie i zapomnialam, ze odkrecilam wode w lazience z mysla o przygotowaniu sobie goracej kapieli... Przypomnialo mi sie o wszystkim jak woda zaczela sie wlewac do pokoju... :o Oops, oops, oops... Powodz byla naprawde niezla! 3 pokoje, korytarz i schody zalane! Ale mielismy duzo szczescia w nieszczesciu, bo uratowalismy wszystkie kable komputerowe od zalania! I w ogole oprocz zaciekow na starej tapecie w przepokoju i zalanych jablek w kuchni nie bylo innych szkod! Uffff... Ale jestem genialna :o:o:o :) Squirley - tez sobie ostatnio myslalam, jak ten czas leci! Tempo zabojcze! Za miesiac Wigilia! Chetnie wybralabym sie do Ciebie na Swieto Dziekczynienia! Takie pysznosci przygotowywujesz! Mniam! :D :) Kinga - nie mieszkam w USA i niestety nie wiem jak to wszystko wyglada :( Pozdrawiam wszystkich 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> czy Ty masz gdzies ten przepis na te piersi indorowe? jak masz, to podeslij, prosze.. nie chce sie bic z calym indykiem w tym roku.. Nie mam zadnego pomyslu co na stol postawic.. ostatnia rzecz w mojej glowie to gotowanie.. Margolcia> chcialas lodowisko w domu zrobic czy co?;-)) Bylam w medyku na orientation, opadla mi wszystkie zeby do samej podlogi.. caly budynek nowy, wireless, kazdy na dzien dobry laptopa do reki, opuszczasz wyklad, to mozesz go sobie odtworzyc z laptopa, na scianach smart boards controlowane ... albo cyfrowym markerem, albo.. palcem hehe kamery wszedzie.. ale to bardzziej dla tych, co przyszli sie uczyc o terapiach roznistych. Praktyki moge odbyc gdziekolwiek chce i w jakimkolwiek szpitalu na terenie calego kraju.. juz mam wizje Hawaje;-))tylko nie wiem co z mezem na ten czas zrobic;-)) Od dzis mam wolne az do poniedzialku, a tu nawet nei mozna pomyslec o labie, bo zaraz po powrocie mam ostatnie testy i finals a na poczatku grudnia GRE i juz trzese portkami ;-(( pozdrowienia dla wszystkich, uciekam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka: serdecznie zapraszam. Ale obiecaj, ze mi chaty nie zatopisz...hehehehe... Jay: zaraz tu podesle ten przepis. Jest rewelacyjny!! Kinga: wydaje mi sie, ze skoro mialas papier od lekarza, to nie powinni ci byli kazac dzwigac niczego. Ale powiedz czemu ty sie zgodzilas??? W koncu wiesz sama co mozesz a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga26
dziekuje za odp.balam sie ze moge stracic prace,nie znam na tyle dobrze angielskiego,tam pracuje duzo polakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca:) bosh, ale sie zimno zrobilo... brrr.... jutro podobno snieg ma u mnie sypac.. Z pieknych wiesci, zakupilismy cyfrowke!!!!:) po lyykendzie przyjdzie poczta:) ale sie ciesze, nareszcie:0 Tylko musimy dokupic lepsza karte, chyba poprosze o nia tesciow - jako prezent na swieta. juz sie nie moge doczekac, jak dziecko sie jaram:) Margot, Aleksandra 🌻 Zuzia ma teraz 3,5 miesiaca. Zdjec jeszcze nie mam, wczoraj zawiozlam do wywolania, a ze jutro Thanksgiving, wiec beda pewnie gotowe dopiero w sobote. Ale oczywiscie poskanuje i posle. Squirley 🌻 ja na szczescie chyba w tym roku nic nie bede pichcic na czwartek. na obiadek idziemy do tesciow, bedzie indyk, sos zurawinowy, ziemniaczki, hmmm, ale sobie pojem:) a czy na naszej str z przepisami sa jakies przepisy Thanksgivingowe? Margot 🌻 nono... cale szczescie nic sie nie stalo. W zeszlym roku, kiedy wynajmowalam jeszcze swoje mieszkanie studentom, 3 x w ciagu 2 tyg zalali sasiadow z dolu... a sasiadka jest bardzo \'niereformowalna\' osoba... mialam z nia pozniej zgrzyty, mimo ze to nie ja osobiscie ja zalalam.. mieszkanie w koncu poszlo na sprzedaz, juz jest podpisana umowa przedwstepna.. no i teraz oficjalnie nie mam juz miejsca zameldowania w polszy... jakos tak troche sie bezdomnie czuje w zwiazku z tym:) Jay,🌻 no niezle.. a przyppomnij mi, Ty medycyne konczysz? weterynarie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszja
witam wszystkich i dolaczam do waszego grona , pozdrowienia ze slonecznej portugalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie dzisiaj ozywilo tutaj u nas na forum :D :) Jay - chyba wlasnie o tym podswiadomie myslalam ;):D A co to jest to GRE? :) Squirley - nie ma sprawy - bede trzymac sie z daleka od wanny ;):D :) GNU - niezla wpadka z tym podwojnym zalaniem :o Studenci wynajmujace Twoje mieszkanie faktycznie sie nie popisali a ty jeszcze mialas z tego powodu problemy :o My mielismy to szczescie, ze woda nie zdazyla spynac... tylko troche przez schody do kuchni i na stara tapete przy schodach! Ani sciany w salonie, ani w kuchni nie ucierpialy... uffff... :) kaszja - witaj! I napisz koniecznie cos wiecej o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem odkrylam, ze moja Zuzia ma chyba w sobie jakies wsteczne psie geny. rzucilam jej pileczke, ona za nia poleciala, po czym przyniosla mi ja w zebach, polozyla na ziemi, schowala sie pod stolem w pozycji atakujacej, jakby czekala, zebym jej ta pileczke znow rzucila.. no wiec sprobowalam jeszcze raz, bo myslalam, ze to moze tylko przypadek.. o nienie, to nie byl przypadek:) Zuzia przynosi pileczki jak piesek:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. kaszja - witaj na topiku.. faktycznie mialas dzisiaj sloneczko? GNU - a u mnie snieg juz od wczoraj, na razie tak symbolicznie, ale wieczorem i w nocy zrobilo sie jasniej.. Squirley - cos mi kolacze po glowie z jakims pysznym jedzonkiem, ale co to bylo? masz gdzies przepis pod reka? Wieczory takie dlugie teraz, moze cos ugotuje.. Kinga - szczerze wspolczuje.. mam nadzieje, ze szybko Ci sie poprawi.. Margot - jejku, ale Ci sie udalo z tym zalaniem domku.. ale raz w zyciu wystarczy... :D A co do stypendium to wiesz, ze trzymam kciuki bardzo.. Moich danych nie stracilem, tylko cala poczte.. Akurat zdjecia od Ciebie, te z wycieczki w gory (Lure) zdazylem zgrac na dysk.. Jay - udanych zakupow zycze.. Alexandra - rowniez pozdrawiam :D Funkia - duzo zdrowka zycze.. Naneczka - Twoje zdjecia mam, ale tylko te sprzed 15 lipca, wtedy cos przyslalas z wycieczki w gory.. z takimi podestami do chodzenia w wawozie.. ale te pozniejsze przepadly.. Simonka, Bagatelka i wszyscy czytacze... serdecznie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU> nic nie koncze.. dopiero sie rzucam na studia graduate, czyli 2 lata i koncze z tutejszym magistrem.. tylko no wlasnie po tych 2 latach bede musiala odstawic panszczyzne;-) w postaci praktyk, potem fellowship w szpitalu i takie tam.. ide na speech pathology, tak mnie na tej orientation profesor zafascynowal specjalizacja dotyczaca rozszepionego podniebienia i ust ( wydaje mi sie, ze tak to jest po polsku, po ang. cleft lip and palate), ze az usiadlam.. to chyba dobry znak, ze wybralam cos, co wydaje mi sie na tyle interesujace, aby przebrnac przez cala inna mniej interesujaca reszte.. juz nas pocieszono, ze pierwsze zajecia odbeda sie w... kostnicy, owcze mozgi to jedno, a zsiniala osoba to drugie, nie wiem co to bedzie hihih, do maja mam czas sie oswoic z ta mysla;-) Squirley> czekam na przepis, lubie programy R. Ray, tylko nigdy jakos nie mam pod reka dlugopisu, aby zapisac, co ona tam tworzy w te 30 minut. Margolcia> GRE to tkai egzamin, ktory sprawdza, czy potrafisz logicznie myslec i znasz akademickie slownictwo, aby sie w tych \"uczonych\" ksiegach n epogubic.. jak sie chce robic mgr tutaj, wiele uniwerkow wymaga od kandydatow tego egzaminu.. ale maja tez inne, w zaleznosci od tego jaka sobie specjalizacje wybralas;-) na razie gapie sie w ksiazki i swlonictwo z nieba i zastanawiam sie jaki zwiazek ma mlody labedz z kaczka;-)) pytania sa typu list jest do koperty jak i masz 4 odpowiedzi i np odpowiedz wyglada jak rekawiczka do reki.. ale np jak nie zman 2 slow i je widze po raz pierwszy na oczy to juz troche trudno.. siedze wiec i ryje nowe slowka, a tu chemia czeka brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommi
Mam pytanie czy wie ktos jak mozna zdbyc obywatelstwo lub zielona karte do usa bo chcialbym sie w niedalekiej przyszjosci wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak milo, 4 dni wolnego ... ja juz od dawna nie mailam nawet 2 pod rzad ... Pytacie, co robimy na thanksgiwing, ja akurat jeszcze nie wiem, ale na pewno nie bedzie to nic swiatecznego bo zadnych swiat z reguly nie swietuje, a tym bardziej nie bedzie mi nikt mowil, zeby jesc indyka, jak mam ochote na np. steka albo zapiekanke :D Indyki swoja droga uwielbiam, tylko znowu na 2 osoby to potem trzeba sie borykac z tym co pozostanie. Kiedys jadalam indyka niemal co tydzien. Teraz rzadko, ale czasem robie indycze klopsiki, smaczne i jak mniemam dietetyczne. Jak mi sie uda dzis kupic piers bez kosci, to zrobie zrazy w sosie. Ale nie zdziwie sie, jak kolej padnie na stek (krowiasty ;) ) a do tego cos zielonego i ziemniaczki w chocby symbolicznej ilosci :) Pozdrawiam wszystkich, sciskam i zycze pwlnie relaksu na najbllizszy weekend, dla jednych dluzszy, dla innych krotszy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×