Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

wrocilam !!!!:D jeszcze nigdy taka steskniona nie wracalam do domu hahaha to byla ciekawa podroz ale w ciazy juz nie mam ochoty podrozowac tak daleko, po 3 dniach wrocily mi mdlosci i uprzykszyly mi caly pobyt w Chinach buuuuuuuuuuuuu chinskie jedzenie mnie wrecz odrzucalo i przez jeszcze dlugo dlugo nie bede w stanie nawet o chinskiej kuchni pomyslec a co dopiero zjesc bleeeeeeee wszystko opisze jak tylko dojde do siebie no i jak wywolam zdiecia, oby tylko co z nich ciekawego wyszlo :D ;) co do mojego cukiereczka to czuje sie chyba znacznei lepiej niz jego mama hahaha :D wlasnie wrocilam z kolejnej wizyty u gina :) moj maly czlowieczek juz jest duzo wiekszy D wiergal raczkami, nozkami, wiercil sie jak nie wiem a ma dopiero niespelna 4 cm cwaniak jeden :D potem sobie zarzucil noge na noge i udawal, ze juz dorosly :D smialismy sie z lekarzem z tego mojego malego czlowieczka :D fantastyczne przezycie !!! za miesiac juz bedziemy sluchac serduszka i moze plec sie wybada !! rowniez wedlug dzisiejszych obliczen usg wykazalo, ze moja ciaza jest mniejsza o 2 dni i prawidlowo jestem w 10 tyg i 6 dniu a nowy termin to czerwiec 6-ty tatus juz w drodze do domku, nie moge sie doczekac pokazac mu zdiecia z usg, sama wpatruje sie w nie i nie moge uwierzyc, ze to moje dziecko, ze jest ono we mnie i rosnie i rozwija sie i zyje WOW !!!!! NIESAMOWITE !!!!!! Pozdrawiamy Was serdecznie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka _fl
witam wszystkich goraco!!! jestem z florydy a dokladniej z west palm beach jesli jest ktos z okolic palm beach dajcie znac ,goracy kubek kawy napewno bedzie smakowal lepiej wypity w milej kolezenskiej atmosferze buzki swetna stronka ,musze ja sobie troszke pozwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj inezka ;-) 🖐️ ja jestem i Gapa- z Florydy ale z polnocno- zachodniej ;-) Kokus- bylo u nas zimno- starsznie, jak normalnie mielismy 25-6 stopni w ciagu jednego dnia temp spadla do ok 10... brrr lodowka i wtedy wlaczylismy na 3 dni ogrzewanie.. a teraz znow pogoda wrocila znow jest ok 20- kilku stopni, na swieta slyszalam prognoze 25 stopni...i jak tu o bałwanach nie marzyć ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlodziej
pozdrawiam z Bogucic to tez za granicą ,mieszkam tu od urodzenia nic się nie zmienia same kurestwo i złodziejstwo napewno nie bedzie lepiej ale zostanę do końca mojego albo ich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Bonsoir, Kto ma taka piekna pogode ze jest az 25 C ?? super zima czlowiek by chcial troche sie wygrzewac na sloneczku ale to teraz taikie niemozliwe... U mnie jakos ten wiatr nie szaleje choc nie jest taki slaby a i temperatura jest stosowna do pory roku i reyonu od 0 do 10 c max w zaleznosci tez od pory dnia.Wakacje sie skonczyly nie dawno bo dla mnie w byly jescze we wrzesniu a ja juz tesknie za sloneczkiem i nieco cieplejszymi dniami. Najgorzej zima to to ubieranie od glowy po stopy euh... No ale zima jest takze wesola bo u mnie juz niedugo zaczyna sie targ gwiazdkowy :) super klimat roznosi sie nad miastem wszystko jest takie magiczne... 102- nie martw sie i patrz przez rouzowe okulary oczywiscie nie caly czas ale chyba je zakladasz w ogole?? kokus- tak to byl szok u tego dentysty tym bardziej ze sie wydawal niemily ale na szczescie potem na koniec zorientowalam sie ze jest on sympatycznym czlowiekiem a caly zabieg nie byl az tak straszny poprostu stress mnie zjadl :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus: no u mnie tez przez kilka dni bylo chlodniej, ale to jest tak, ze w nocy temp spada prawie do zera i trzeba wlaczac ogrzewanie, a potem w dzien sie robi 25 stopni ze sie udusic mozna. I jeszcze jak systemowcy nie nadazaja za pogoda z przelaczaniem grzania na chlodzenie w pracy to juz wogole mozna sie wykonczyc. Upal nieziemski, a tu grzejniki jeszcze blastuja... A zeby sie wreszcie tak raz a dobrze ochlodzilo. Chociaz tak do 60-65 stopni. Bylo by cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnenschine
Ja mieszkam w Worms... Moze ktos tutaj jest z tych okolic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Squirley, ze Ty tez cierpisz.. zupelnie nie wiem jak mam sie ubierac, wychodze rano z domu chlodno, wychodze z uczelni, upal, wychodze z pracy, chlodno.. woze ze soba pare butow z zakrytymi czubkami, tak w razie czego, na razie wciaz biegam w klapkach i ubieram sie na cebule, ale dzis np to ja chyba wskocze w jakies krotsze spodnie, bo nei da sie wytrzymac, duchota na sto dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - dobrze ze wrocilas cala i zdrowa :D No i swietne wiadomosci o cukiereczku!!! Ciesz sie kazda chwila bo czas plynie nieublaganie. Moj Starszak dzisiaj skonczy 5 lat - o 6:18 wieczorem czasu centralnego!!! Squirley - jak Ci tak cieplo, to moze sie zamienimy ;) U nas juz pada deszcz, tylko 40 stopni a w nocy zacznie padac snieg!!! Ja juz chce lata 😭 Uciekam do pracy, pa pa! Calusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc duze cukiereczki.. padl mi system... a w dodatku wysiadl komputer syna, zawiezlismy go do naprawy.. tak ze teraz klikam na explorerze a nie na operze, i nie mam NIC.. mam tylko nadzieje, ze wszystko sie uda odzyskac.. milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moj humor sie lekko poprawil, ale nie tak do konca. Jak Wam minal weekend? Margocia byla w grenoble, tudziez nudzila sie troszke... Piwonia wrocila z podbojow swiatowych, Kokus pisze, ze wszystko postaremu... a co u reszty starych i nowych forumowiczow? U nas sobota byla jeszcze piekna i sloneczna wiec siedzialam z M. i para gosci przed domkiem i rozkoszowalam sie jesiennym sloneczkiem i kawusia. Wieczorem bylismy zaproszeni do znajomych i my mielismy przyniesc deser.. niestety ja umiem ugotowac wiele pysznosci, ale nie desery! Tym bardziej ze nie mialam przy sobie Waszych przepisow! ale znajomy, ktory wlasnie u nas byl, okazal sie bardzo pomocny w trymiga zrobil zakupy i wyczarowal dwa tiramisu. :-) Jeden wzielismy wiec ze soba na kolacyjke, ktora zreszta byla pyszna. Pyszna przystawka z Avocado i krewetek, a na danie glowne zaserwowali nam pieczen wieprzowa w warzywach. Nie wiem, czy znacie taki dziwny czosnek, ktora wyglada jak cebulka i nie ma zabkow! Taka jedna cebulka odpowiada jednemu zabkowi. Oni upiekli to w skorce, bo wtedy podobno tak intensywnie nie pachnie. Do jedzenia trzeba bylo go tylko z tej skorki wyciagnac - jeju jaki byl pyszny! Nazywa sie to bodajze: Chinski czosnek gourmet. Niedziela byla znowu pod znakiem jedzenia - obiad u \"tesciow\" spacerek z psem i deser u tesciow. Wieczorem poszlismy jeszcze (tradycyjnie) do koegi na film i chlopcy zamowili sobie jeszcze sushi, ale ja sie poddalam... Kokus 🌻 u nas od srody, czyli od jutra tez zapowiadaja ochlodzenie! ma spasc snieg! a ja nie mam jeszcze opon zimowych! bede musiala pedem wymienic, ale termin dopiero w piatek... Sonnenschein 🌻 - witaj! a w jakim zawodzie chcesz pracowac? Bagatelka! 🌻 dzieki za przytulenie. Ja patrze pozytywnie na zycie, ale jestem czlowiekiem, ktory zmienia to, z czym nie moze zyc - a tutaj w tak waznym temacie jak praca to nie dziala! wysilam sie i wysilam i nic! Najgorsze jest to, ze wpedze sie w problemy egzystencjalne i w tym momencie to juz nie tylko biadolenie ale prawdziywe problemy. Ehhh lepiej nie myslec o tym, bo sie zaczynam denerwowac. Ja nie zamierzam i nie zamierzalam robic wielkiej kariery, harowac od rana do nocy itp. Ja traktuje prace jak najbardziej powaznie, ale pracuje aby zyc, a nie zyje aby pracowac. No nic, marudze. Ale Ty tez marudzisz! jak ma Cie w zyciu juz nic nie spotka??? Co Ty gadasz! Jeszcze cale zycie przed Toba! tylko nie czekaj az cos sie stanie ale obmysl sobie jakis plan, jakis cel i go realizuj! bedzie dobrze i ciekawie! 102 🌻 Nie daj sie dolowi! Ja tez ani w ciazy, ani meza, za to u progu rozwodu (co prawda fajny facet u boku, ale to nie maz, czy tatus pociech) i 30-cha na karku. Co prawda tez marudze ale chetnie pocieszam innych, ze nie sa samie ze zmartwieniami i mowie, ze DAMY RADE! nie? Alexandra 🌻 hello! tez sie ciesze ze niedlugo sie zaczynaja jarmarki gwiazdkowe! pojade sobie do Salzburga! tam jest podobno Prze- prze- przebajecznie!!! Gnu 🌻 jak fajnie ze masz kicie! podeslij zdiecia! Piwonia! 🌻 wzruszylas mnie opisem Twojego cukiereczka! Pomyslec tylko takie malenstwo, a ma nozki, raczki i wielka glowke! slicznosci! No pomyslec - 4 cm. a tak Cie \"meczy\"! ;-) inezka 🌻 witaj! Funkia - wlasnie zauwazylam, ze skasowalam niechcacy polowe mojej wypowiedzi, min. Moja pochwale dla talentu i slodkich listow mikolajowych Twojego Straszaka!wrrrr! ehhh No ale STO LAT dla Twojego maluszka! Margot, joAska, Squirley, Simonka, Rodaczka, Jay skasowalam sobie wlasnorecznie polowe wypowiedzi... dokladnie rzecz biorac czesc adresowana wlasnie do was! Dlatego teraz zbiorowo: przyznaje racje w dyskusjach, zycze powrotu do zdrowia chorusom, jak minela rozmowa?, sciskam i glaskam stroskanych, lacze sie w bolu, niecierpliwie z niecierpliwymi, gratuluje odnalezonych kolezanek, zazdroscze pogody... itp itd. sorry! ale teraz lece juz do domciu, bo najwyzszy czas! papapapappapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnenschine
Witaj spotowa naneczko... Jestem fryzjerka od 8 lat (nie liczac szkoly )..wiec chciala bym pracowac w swoim zawodzie..ale to dopiero jak naucze sie dobrze jezyka....mysle ze tak juz na drugi roczek uda mi sie cos znalezc :-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekantoniusz
witam! Czy wszyscy co tu pisza sa z Rosemont il???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie-🖐️ Piwonia-poglaskaj brzuszek:) wspolczuje ci mdlosci-ja tez je mialam,prawie do 7 miesiaca:-o teraz kazdy dzien bedzie dla ciebie inny kazdy miesiac..... kazda chwila:) a u mnie leje:( wciaz cieplo....ale deszcz....i nigdzie dzis nie wyjde:( bo jak z dzieckiem w taka pogode:( pozdrawiam i zycze wam wszystkim duzo sloneczka zmykam.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis lenia- caly dzien w pidzamie z pysznosciami w lozku, z ksiazkami( wszystkie przeczytalam- i co ja bede robic?) wlasnie pizze przywiezli- i to dzisiejsze szlenstwo bede zrzucac przez nastepny miesiac... ehhh sprawiedliwosc :-/ pozdrawiam... dół przedurodzinowy nadal sie utrzymuje, na dodatek Gapa dzwonila ze jej juz tez włączył sie - ma za 2 tygodnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> dol przedurodzinowy szybko przechodzi zara zpo urodzinach;-) wyprobowalam na sobie.. dol utrzymywal sie jakis tydzien, no dobra, 2.. a potem po prostu przyszla 30, usiadla mi na dloni i se siedzi;-) na razie sie ogladamy i mierzymy wzrokiem, co bedzie pozniej, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka40
witam wszystkich i pozdrawiam z Holandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam! Nie mam czasu pisac, jestem strasznie zaganiana! Jutro za to sie odprezam - zostaja na noc w Aix i ide na impreze urodzinowa kolezanki z roku! :D Do zobacznia wkrotce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza... jakos tak jakby nasze forun stracilo wiatr w zaglach... tak sobie dzisiaj jechalam do pracy i doszlam do wniosku, ze Ci kierowcy tutaj sa naprade grzeczni. (nie wszyscy, ale duza wiekszosc) Wpuszczaja, nie wyprzedzaja z prawej, jak ktos kogos wpusci, to grzecznie dziekuja, machaja, migaja itp. to takie wygodne, a tak malo kosztuje! Jak jezdze autem w Polsce do dostaje co 5 min. zawalu. Zatrzymuje sie i puszczem kogos na pasach, a inny samochod wyprzedza mnie i przejezdza obok na innym pasie po przejsciu! przeciez tak latwo kogos w takiej sytuacji potracic! Kierowcy wyprzedzaja z prawej, wciskaja sie na sile, udaja ze Cie nie widza i nie robia mimejsca by mozna sie bylo z pasu laczenia wlaczyc do ruchu! Jeszcze gorsze (a czesto obserwowane we Wrocku jest zostawianie auta na awaryjnych na pasie laczenia... juz pare razy malo nie wjechalam w takie autko - bo bardziej sie koncentrowalam na tym, czy moge sie wlaczyc do ruchu niz na tym, ze ktos mogl wpasc na taki pomysl i postawic samochod w polowie pasa sluzacego do rozpedzania sie!!! To tyle. Tak o, chcialam cos na ten temat napisac, bo czynie te obserwacje juz od lat i dzisiaj tez mnie kilku kierowcow grzecznie wpuscilo, ja jednego wpuscilam i dziekowal mi machajac wdziecznie... mile to! sciskam! papapapppaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. faktycznie cicho.. STALO SIE... syn tak zawziecie formatowal naszego kompa, ze zapomnial, ze opera ma inaczej zbudowane katalogi niz Office.. no i stracilem cala poczte, razem ze wszystkimi namiarami do was , rodziny i wszystkich innych znajomych, zakladki z ciekawymi linkami. Najgorsze jest to,ze stracilem zdjecia od was, ktorych nie zdazylem zapamietac na twardy dysk. ALE jeszcze nic mi nie przysylajcie, jeszcze nie wszystko gotowe.. ok, serdeczniepozdrawiam wszystkich,pappapapa czytacze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Hello, Rzeczywiscie cicho sie tu zrobilo ale czasami tak jest albo z braku czasu albo z nadmiaru ;) Ja na razie mam to pierwsze ;) pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde.. napisalam dlugasnego posta.. Zuzia przebiegla po klawiaturze i mie sie przegladarka zamknela.. wrrr.. jutro napisze sciskam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiii.. jak juz koty mieszaja na kompach, to co dopiero moga zrobic wirusy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus: oooo... ja bym sie zalamala gdyby mi wszystkie fotki przepadly... kurcze...szkoda. Ale oczywiscie ja jestem beksa a nie silny zolnierz... hihi.. to w najblizszym czasie bedziesz miec przeladowanie konta e-mail... GNU: uroki posiadania kociaka... ja tez chce kota... aaaaaahhhhh.. nareszcie sie zrobilo zmino. kilka dni temu wszystkie liscie opadly mi z drzew. doslownie jak na komende. jednego dnia jeszcze wisialy, nastepnego drzewa lyse a na ziemi kolorowe stosy. Dzis jestem w pracyw moich nowiutkich butach Ugg. Super cieplutkie i wygladaja bardzo stylowo. Aha, czy ktos zagladal ma moja strone z glupotkami? podaje jeszcze raz linak na wszelki wypadek. htt://www.birdnest.org/wrightm2 Aha, nie wiem czy sie juz pytalam czy ktos z was oglada Grey's Anatomy w niedziele na ABC. BOSHE!!!!! Uwielbiam ten serial... Na ich oficjalnej stronie na ABC jako podklad leci piosenka z czolowki. To zabawna kombinacja dziwnych dzwiekow grupy Psapp. Tytul "Cosy in the Rocket". Swietna piosenka. Ja mam to otworzone i sobie slucham over and over and over again w tle jak pracuje na kompie. Cool. To chyba pierwszy serial ktorym sie tak fascynuje od czasu Przyjaciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich :) Ja tylko na chwile ... Squirley - to sobie poogladam dokladniej, ale tak a szybcika rzucilam okiem na .... zgadniij co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×