Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hello dziabagi! naneczka 🌻 simonka: oj, tak mi przykro.. zupelnie nie pamietam kto to byl... Ale mam potwornego lenia.... Nie moge sie zmobilizowac do zakuwania... To ostatni semestr i nalezaloby sie przylozyc do pracy, a ja ani rusz sie nie moge zdobyc na sleczenie nad ksiazkami... boshe... mam do napisana 3 prace, musze zrobic projekt w Frontpage (strone internetowa. jak skoncze podam linka), jeszcze jedna czesc egzaminu CPA mi zostala, 3 testy.... szok. a ja nic tylko bujam w oblokach, ogladam TV, robie zakupy przez internet i forumuje... niech mi ktos da kopa w tylek i zagoni do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos zakupow internetowych: ja ciagle tak kupuje, bo czesto nie mam czasu jechac do mallu. albo tez w internecie udaje mi sie wypatrzyc cos baaaardzo taniego. z ciuchowych sklepow goraco polecam La Redoute. Uwielbiam ich rzeczy. Jestem wierna klientka od ponad roku. Juz chyba tego linka tu kiedys podawalam. Oczywiscie trzeba sobie wyczaic jaki rozmiar sie nosi. Ja zwykle nosze 2, w La Redoute jestem 4. Kupilam tez kilka rzeczy z Chadwicks.com ale nie bardzo mi podeszly. Te ktore kupilam akurat byly strasznie niskiej jakosci. Ale znowu moja kolezanka z pracy pupuje tam masowo i to co ma bardzo sie jej podoba. Overstock tez bardzo lubie. Kupuje tam posciel. Ciuchow nie, bo nigdy nie maja mojego rozmiaru. Ostatnio kupilam tez cos z oldnavy.com A niektore sklepy, jak Ann Taylor itd maja na swoich stronach internetowych wiekszy wybor, szczegolnie mniej popularnych rozmiarow, np. dlugie spodnie. Ja jestem b. wysoka i musze kupowac dlugie spodnie (34\" inseam) i czesto jedynie tak mozna cos znalezc. Poza tym bardzo tez lubie casualcorner.com Znaczy sie ja tam czesto kupuje w realu, ale ostatnio z braku czasu namietnie zamawiam z ichniej strony. Maja fantastyczne obnizki cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour :) Aleksandra86 - swieta prawda :) GNU - tez swieta prawda ... ja zawsze od razu takie maile kasowalam. Dla mnie to przedsiewziecie jest calkowicie nielogiczne, niby z jakiej banki AOL czy cos tam ma dawac ludziom pieniadze za przesylanie maili :P No wlasnie, chyba, ze za \"sprzedane\" adresy ... Fajnie, ze masz jeszcze ludzka pogode. U nas juz jesienne szarugi i ogolny \"gloom\" ;) akara - ja nic o dzinsach Odra nie wiem i sama takich nie posiadalam, chociaz powinnam, bo to byly \"moje\" czasy. Ale moze dowiedzialabys sie czegos ze stron internetowych o miescie Szczecinie, bo tam wlasnie zaklady odziezowe Odra mialy swa siedzibe, wiec moze jakies historyczne zapisy by sie znalazly... Ten budynek nadal tam stoi w srodmiesciu, ale kompletnie nie pamietam, czy jest tam teraz cos innego, czy Odra w ogole jeszcze istnieje i cokolwiek szyje ... :) simonka cinamonka - 🖐️ kope lat :) staram sie wytezyc mysli, ale tez nie przypominam sobie takiej osoby ... lacze sie z Toba w bolu, bo sama mieszkam w sosamotnieniu i duzo bym dala, gdybym miala jakas polska kolezanke na miejscu (czy jakiejkolwiek narodowosci, ale tak \"pokrewna dusze\") Jak cos mi wpadnie w rece lub oczy, to na pewno dam Ci znac :) A jak sie miewaj twoje sliczne dziewuszki? nanezka - ojejq :) no, tez lubie wracac do starych wpisow ... a w Twoim przypadku, to prawie jakbys sobiezytala stare wpisy z pamietnika, kiedy to ksiaze z bajki pojawil sie na firmamencie, a wraz z nim owe niezapomniane motylki, pierwsze zauroczenia, zachwyty i watpliwosci pewnie tez ... Squirley - co do zakupow internetowych, to ja sie staram nie, ale jak juz cos zamowie, to przewaznie albo jest tandetnie uszyte, alebo zle lezy, chyba, ze np. jest to bielizna, ktora juz znam i znam rozmiar... Co do dlugich spodni to oczywiscie lacze sie z Toba w bolu .... nie rozumiem dlaczego tak trudno je dostac, przeciez jest masa wysokich Amerykanek, a spodnie czasem nawet te \"long\" sa za krotkie. Ja mam dlugosc tez tak 34-35, wiec masakra. Ale trafilam na swego w koncu :D Dzinsy i sztruksy Long&Lean z Gapa sa dla mnie przewspaniale i idealnie leza w dupce ;) A na dlugosc bywaja prawie za dlugie. Co do spodni \"z materialu\" to Limited w miare mi podchodzi, ale tez czesto po prostu zle leza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka: ja ostatnio kupilam long&lean ale zaraz poszlam oddac bo byly jakies dziwne. wogole nie mam szczescia do dzinsow. od kiedy jestem na South Beach jestem taka chuda, ze musze kupowac sztrasznie male rozmiary, wktorych ciezko znalezc dlugie dlugosci. a jak juz znajde to dziwnie na mnie wisza. aha, w weekend sie zalamalam. troche tez mi sie chcialo smiac. szukam obecnie eleganckich czarnych kozakow na srednim obcasie. Pierwszy problem: znalezenie butow z odpowiednio wysoka cholewka. Jestem wysaka, mam dlugasne odnoza, standardowe kozaki koncza mi sie w polowie lydki nie pod kolanem jak nalezy. Jak juz znalde wystarczajaco wysokie, to pojawia sie Porblem Nr. 2, czyli szerokosc cholewki. Amerykanskie kozaki sa wszystkie chyba rozmiaru X czyli poszerzane. Cholewy normalnie jak w gumiakach. Odstaja mi od noki kilka cali. Szok! Nigdzie nie moge znalezc pasujacych. Znaczy sie znalazlam jedna pare w Saks 5th Avenue marki Via Spiga, ale kosztuja $240 czyli zupelnie poza moim zasiegiem. Ja nie mam zamiaru placic wiecej niz $70. Przynajmniej jeszcze przez najblizszy rok lub dwa, az sie wzbogace..hehe.. ehhh... badz tu czlowieku chudy i wysoki w tym dziwnym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka oj masz racje z tym\" niby pamietnikiem\" do tego jestem wylewna gadula... a mojego ksiacia z bajki to ja nawet nie rozpoznalam od razu! marudzilam, nie odpisywalam, a to taaaaki skarbek! zgadza sie tez ze te informacje w SPAm mails sa dosyc nielogiczne... Ja tez mam ten sam problem ze spodniami - minimum, to 34, bo mam 180 cm. ... ale o GAPIE Long&Lean nie wiedzialam, musze wyprobowac! zaraz lece do domu! jeju jak sie ciesze! nie lubie poniedzialkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley! oj jak ja bym chciala byc szczupla! chyba stracilam moja szczupla sylwetke bezpowrotnie, powoli trace nadzieje... powodzenia w szukaniu pasujacych butow! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - oj tak, niestety w takich sklepach z chinska masowka nie mozna liczyc na to, ze jak raz cos bylo fajne, to drugi raz tez bedzie. Co do kozakow, to kup sobie te Via Spiga i bedziesz zadowolona prze glugie lata. Bo jednak co jakosc, to jakosc. Uwazam, ze lepiej miec jedne porzadne buciory, niz sparzyc sie na kilku parach takich na pol gwizdka. Mowie, bo sama ze 3 lata temu z bolem serca wydalam ok. 200$ na kozaki Via Spiga w Saks i do dzis jestem zadowolona z tej inwestycji. Poza tym sa super wygodne i podszewke maja tez ze skory, wiec sa b. miekkie i nie poca sie nogi. naneczka - no pamietam, pamietam, jakes ksieciunia od razu nie rozpoznala, nawet bodaj narzekalas na brak iskierek, czy cos w tym rodzaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka: masz calkowita racje co do dobrej inwestycji w porzadne buty. i faktycznie, jak przymierzylam je w sklepie to byly mieciutkie w srodku i wygodne pomimo dosc sporego obcasa. Ale nie bede mogla ich kupic az do hmmm... polowki stycznia badz poczatku lutego next year jak juz bede pracowac i dostane pierwsza lub druga wyplate. Niby moglabym na karte kred ale nie chce przeginac. T by mnie chyba wywalil z domu...hehehe.. Oby tylko nie bylo ostrej zimy w tym roku. Jak na razie jest letnio, czyli codziennie 76-78 stopni wiec nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - haha :D To po co Ci kozaki :D Faktycznie, ja zapomnialam, ze Ty mieszkasz w cieplych krajach ... Kup na karte ;) Przeciez ciagle tego nie robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka: oj robie robie... az za czesto...hihihih... faktycznie cieple kraje, ale kozaki by sie przydaly do ubrania w \"zimie\" do pracy. Wiesz, do kostiumu ze spodnica. Bo w zwyklych szpilkach chyba troszke za zimno.. Ale z drugiej strony to faktycznie, az taki pilny ten zakup nie jest. Bardziej chyba modowa zachcianka.. Poczekam do stycznia. Jakos przezyje. Pocieszam sie tym, ze te buty sa takie drogie, ze na pewno jeszcze tam beda jak wroce w styczniu. :))) boshe... chyba tu poszaleli. siedze wlasnie w szkole w computer lab a grzejniki wala na full blast. leje sie ze mnie pot. tu jest chyba ze 100 stopni!!!! a na zewnatrz cieplutko jak w lecie. ktos tu chyba zwariowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - baaaa, w styczniu to one beda juz na przecenie, takze same zyski ;) ... o ile nie wykupia oczywiscie. Wspolczuje ogrzewania :P nie cierpie, jak jest za cieplo, u mnie w pracy tez troche przesadzaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosh... chyba sie roztopie... jak tam dalej pojdzie to zanim dotre na zajecia bede ugotowana w potrawce. chyba juz wole jak jest zbyt zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dziekuje za wasze wypowiedzi..najwyrazniej to jakis tajemniczy duszek,ktory czytal topik,ale sie nie udzielal:P Squrley-to fajnie,ze popisalas te adresiki:P ja nie mam wciaz prawa jazdy,a do miasta bardzo daleko:( wiec pozostaly internetowe sklepiki:)ostatnio zamowilam z VS czarny sweterek i sexy czarne majteczki:P,czekam na przesylke.. kupuje sportowe buty na estbay.com-tu na wsi takie sa najwygodniejsze:) chociaz marze o czarnych polbucikach i kozaczki tez by mi sie przydaly:) squrley-a moglabys podac dokladne linki:P???/-tych sklepikow on-line. oh piszesz o 34/dlugosc nogawki ja mam wiekszosc spodni za krotkich:(-32 wyglada to okropnie w sklepiku Allure sa jeansy,ale kurcze za 2 pary plus przesylka okolo $100 to troszke drogo dla mnie:-o GNUgeneration-🖐️ Sportowa naneczka-🖐️ Bagatelka-🖐️-pytasz o moje coreczki-no jedna juz ma skonczone 4-5 sie zbliza:) a ta mlodsza ma ponad roczek i bardzo dokuczna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonka - ja jestem specem i nalogowcem od VS :D :D :D ale powiem Ci, ze o ile za niektore ich gatki i staniczki dalabym sie pokroic na kawaleczki, o tyle ubrania z katalogu niestety sa niezbyt, tzn. przynajmniej te, na ktore ja trafialam :( np. spodnie z reguly sa albo za krotkie (mimo, ze pisza, ze dlugie), albo jakies sterczaco-wiszace, z rozmiarami trudno sie polapac ... bardzo sobie natomiast chwale ich \"yoga pants\" - super wygodne i fajne. Szkoda, ze ta dziewczyna tak Ci przeleciala kolo nosa ... moze jeszcze sie odnajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka: podaje linki moich ulubionych sklepow. Mam nadzieje,ze tym razem sie zalacza jako linki. www.laredoute.com www.oldnavy.com www.gap.com www.chadwicks.com www.newport-news.com www.overstock.com www.anntaylorloft.com www.bananarepublic.com www.casualcorner.com www.shoebuy.com Jak masz za dalko do Targetu to koniecznie zajrzyj na ich strone. Ja uwielbiam Target. www.target.com a tu odlotowe markowe rzeczy za drogie na moja kieszen, ale fajnie popatrzec: www.bluefly.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squrley-dziekuje za linki,jakos nie chcialy mi sie wszystkie strony otworzyc wczesniej-szczegolnie old navy-nie wiem czemu? pisalo,ze nie aktywna...? bagatelka-super,ze cos napisalas o spodnach z VS,bo mi sie spodobalo kilka par i zamierzam cos kupic...nie bylam pewna rozmiarow czytalam na wizazu,ze ciuchy sa duzo za duze...trudno dobrac rozmiar-byly rozne opinie:-o-juz sama nie wiem,pewnie sie nie przekonam jesli sama nie kupie:) hej a z bielizny-z serii-PINK?cos masz? a pizamki? co do tej dziewczyny...hm..licze,ze moze sie kiedys odezwie,a jesli nie no to trudno:-o nauczylam sie zyc z ta moja ,,samotnoscia,,:P mam nowe kolezanki-wirtualne,ale tez fajnie jest:) pozdrawiam dziekuje a linki:) bagatelka pisz co jeszcze masz z VS-a kosmetyki?mam troszke pieniazkow odlozonych...chce kupic perfumki-podobno-very sexy -sa dobre...i szampon-chyba nazwa-so sexy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Piwonia sie klania po tej stronie !!! :D Pozdrawiam serdecznie z samego Shanghai odemnie i mojego slodkiego cukiereczka :) Jestesmy tu sobie na malych 2 tygodniowych wczasach, przyjechalismy odwiedzic tatusia i wyrwac go na urlop co by sie tak nie przepracowywal :) Wlasnie pozegnalismy Pekin po prawie 4 dniach tam spedzonych i dolecielismy do pieknego i ogromnego Shanghai, przed nami jeszcze krotki pobyt w Hong Kong i stamtad powrot do domku :) robimy duzo zdiec i obiecujemy Wam wszystkie pokazac po powrocie :) a tak powaznie to ja juz mam dosyc zarcia chinskiego, wczoraj docenilam smak pizzy !!!!!! :D nie jadam pizzy wogole ale tutaj na tle kuchni chinskiej pizza jest smakowita jak nigdy hahahahahaha ok kochani, zmykam !!!! do nastepnego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley 🌻 - ja tez polkecam z kozaczkami poczekac i kupic porzadne. Ja juz wiele razy popelnilam blad kupujac byle jakie buty i one faktycznie po krotkim czasie albo sie rozpadaly, albo wygladaly beznadziejnie. Naturalnie przytrafilo mi sie tez kupic drogie dobre buty i te tez sie szybko psuly, ale w takich przypadkach taki drogi sklep oferuje zazwyczaj dobry serwis. Zreszta takie buty trzymaja sie lata i ja od czasu do czasu woze je do polskiego szewca i naprawiam. W przypadku jakichs byle jakich by mi sie to nieoplacalo. teraz jednak nie moge sobie pozwolic nazadne nowe butki, szczegolnie te dobre i sie ciesze, ze nakupilam takowych za starych \"dobrych\" czasow i mam w czym chodzic. A do wysokich obcasow mozna sie przyzwyczaic, ja biegam nawet po zasniezonym Monachium w kozaczkach na 7 cm. obcasie. ;-) Bagatelka! 🌻 jak juz wspomnialam, przychylam sie do Twojej rady kupowania raz a dobrze. Na dluzsza mete oplaca sie to. Choc nie zawsze drogo znaczy tez dobrze. otoz moj byly mezczyzna ktoregos razu kupil sobie kilka markowych garniturow garniturow - kazdy za minimum 500 Euro, Armani, Cerrutti etc. po pierwszym noszeniu na nogawkach Ceruttiego pojawily sie fuzle. wygladalo to ohydnie! zanioslam spodnie do sklepu, pokazalam rachunek sprzed 2 tygodni i zarzadalam wymiany albo zwrotu kasy. Zaczeli sie burzyc, ze to niemozliwe, ze tylko raz noszone etc. Ja na to, ze nawet gdyby noszone byly codziennie nie maja prawa sie tak szybko zniszczyc1 SKONCZYLO SIE ODSYLANIEM DO FABRYKI; DYSKUSJAMI itp, by na koncu po 5 miesiacach (SIC!!!) odzyskac zaplacona sume w postaci bonu na zakup czegos nowego... no comments za to np. Michi odkryl sklep z pieknymi garniturami, z wysokiej jakosci materialow, pieknie uszytych, naprawde super i wszystkie kosztuja pomiedzy 120 a 200 Euro, czyli przyzwoicie. Acha! na brak iskierek narzekalam w przypadku innego kolegi, ktory sie staral i staral - wydawalo mi sie , ze ja tak ogolnie przez dluzszy czas pozostane \"wyprana\" z emocji i wzruzen serducha, moze dlatego, tak spokojnie i bez ochow i achow podeszlam tez do Michego, czylo \"pana prawnika\" co jak sie okazuje na dobre mi wyszlo. Ani_ania - witam z monachium! Simonka! bidulko! takas tam samotna! a miejscowe babki nie nadaja sie na psiapsiolki? Mozna z nimi isc na kawusie i ploteczki? piwonia! 🌻 Ty podrozniczko! jej! marzy mi sie taka wycieczka po Chinach! Te ich wielkie miasta musza byc fascynujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka: calkowita racja! 🌻 bagatelka: a powiedz jaka u was teraz pogoda? mnie sie marzy wyjazd do Midwest chocby na kilka dni... ach... odwiedzic stare katy w Iowa i moze zajrzec do Minneapolis... Simonka: milej zabawy z zakupami Piwonia: ale z ciebie pozroznik!! a baby jest malym obiezyswiatem zanim sie jeszcze urodzilo!! supcio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour ;) Reign of light - przy tak wysokich temperaturach mozesz pi razy drzwi mnozyc przez 2. Czyli jak pisza 180-200*C, maja na mysli mocno nagrzany piekarnik (bo chyba o to Ci chodzi ;) ? ), czyli tak 375-400F. naneczka - ach, to ja sie musialam lekko pogubic w Twych iskierkowych zeznaniach ;) Najwazniejsze jednak, ze Pan Prawnik (albo jak to ja bym napisala w mojej obecnej fazie napadu frankofilii Monsieur Pravnique :D :D ) nie tylko iskierki, lecz prawdziwy dlugotrwaly ogien w Twycm serduchu zapruszyl :) A co do zakupow, to niestety, szczegolnie przy butach nie koniecznie cena, ale marka czynia rozniece (bo czesto mozna markowy but kupic na bezcen na przecenie, np. mam szpilki wygodne i miekkie jak kapec, ktore w pierwowzorze staly po 350$, a ja je nabylam za jakies 80$). A niestety buty \"takie sobie\" to nie tylko, ze bywaja nietrwale, ale i nogi bola, i sa niwygodne, bo zrobione ze sztycznych tworzyw, itd... Squirley - na polnocy Minnesoty pogoda jest taka szro-pluskiewna, ok. 40-50F, cos tam sie saczy z nieba (na szczescie jeszcze nie snieg :P) ... a Minneapolis? Czy cos Cie laczy z tym miejscem? Ja tam bardzo rzadko bywam, a jak juz, to mi np. samochod ukradna (i to z parkingu pod Mall of America). Ale nie powiem, szurnelabym w owo niechlubne miejsce znowu na jakies zakupki, bo tu u mnie rzadnego prawie wyboru nie ma, nawet takie standardy jak Express, czy Limited tu nie dotarly, nie mowiac o fajnych wiekszych domach towarowych. Niestety obecnie pracuje 6 dni w tygodniu, wiec o podrozach nawet nie mysle ... Chyba, zeby ... simonka cinamonka - bardzo chetnie napisze Ci o VS, ale pozniej, bo teraz jestem w pracy, a to pewnie bedzie musial byc dlugi wywod ;) Ja z ich zapachow lubie kilka tych \"lazienkowo-kapielowych\", np. Love Spell, ale nie sa to bynajmniej ekskluzywne zapachu ;) Very Sexy jest juz z lepszych, podoba i sie sam w sobie, ale nie na mnie, Dream Angel Heavenly tez jest dosc ladny, Pink chyba tez z tego co pamietam). Jesli chodzi o kosmetyki do twarzy, to nie sadza, zeby byly warte swieczki ... Aha, tak sobie myslalam o tej Twojej tajemniczej korespondentce, a z kiedy jest data tego maila? Piwonia - jak bylam w wieku Twojego cukiereczka, to tez troche sie z mama napodrozowalam ;) Ba, odwiedzalam miejsca, ktore w dzisiejszych czasach nawet juz nie istnieja (tzn. istnieja, ale w zmienionej formie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na moment z pozdrowieniami! Jestem maksymalnie zaganiana! I zmeczona! Postram sie zajrzec do Was jutro! Usciski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - odsciskuje i do milego :) a poza tym to przezywam jakas niespozyta faze frankofilii obecnie, takze nie lap sie za glowe nad moja stopencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo tez jestem zaganiana ;) Margot - czy u Ciebie jest spokojnie? Wiesci z Francji sa bardzo smutne... Ale zazdroszcze tym ktore nosza spodnie 34' - ja wlasnie wybieram sie do krawcowej zeby sobie polowe garderoby skrocic i zmniejszyc 😭 Squirley - w zupelnosci popieram kupownie dobrych butow. Ja mocno sobie pokiereszowalam stopy kupujac byle co i do dzisiaj za to pokutuje! Natomiast jestem wielbicielka przecen i tzw. outlet malls!!! Piwonia - dbaj o cukiereczka w Chinach!!! Tez slyszalam ze chinskie moze sie przejesc - szczegolnie jesli jest podawane na sniadanie, obiad i kolacje! Daj znac jak juz wrocisz! Naneczka - gratulacje z okazji pierwszej rocznicy ❤️ Simonka - mam nadzieje ze ta tajemnicza osoba sie do Ciebie odezwie :) Bagatelka - wybacz ale nie pamietam co Ty teraz porabiasz - napisz przy okazji - az 6 dni - wspolczuje!!! Wracam do projektow i analiz (brrrrrrrrrrrrrrrrrrr) Cieplutko wszystkich pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkia - 🖐️ 6 dni, ale nie jest zle, bo ogolem to tylko 33 godziny, a obie prace (biuro i biblioteka) sa calkowicie bezstresowe i w milej atmosferze :). Poza tym i tam nie mam co robic w moim tzw. zyciu, bo nie mam kolezanek, ani zadnego zycia towarzyskiego, ani nawet fajnych sklepow, w ktorych moglabym trwonic czas i pieniadze :D Za to zarobione pieniadze splacam dlugi na kartach kredytowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka - Ty musisz przeniesc sie do nas, tzn do Chicago - pogoda tez fatalna, ale z zyciem towarzyskim byloby znacznie lepiej ;) A dlugi splacaj koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×