Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Witajcie! :) Oto specjalnie dla Was Wasz korespondent z Galway ;):D Mam za soba bardzo ciezki tydzien! Tak ciezki, ze jeszcze wczoraj ciagnelam prawa noge niczym Herr Flick e Gestapo (ktos jeszcze pamieta \"Allo, Allo\"? ;) tak mnie bolaly miesnie! W Brukseli przygod mialam bez liku (dwa razy wyladowalam na komistariacie policji :o Opowiem o tym moze pozniej, bo historia jest dosyc dluga! jakkolwiek obiecuje szeroka korespondencje!) Galway mam schodzone wzdluz i wszerz! Te bole nog sie na cos jednak przydaly, bo w koncu przestalam byc bezdomna! OD wczoraj wynajmuje domek (taki szergowiec, o ktorym pisala Meluzyna) z para Francuzow, Polka i Irlandka za calkiem rozsadna cene! Gadam sobie wiec w trzech jezykach i wszystko mi sie miesza! Ale co tam! ;):P Galway samo w sobie mi sie podoba! Campus rowniez! Moze dzisiaj wybiore sie na pstrykanie fotek! Jakos do tej pory nie mialam na to czasu! :( Ale nie wyjezdzam jutro wiec czas na pewno znajde na to, zeby zapchac Wasze skrzynki fotkami! :D :) Meluzyna - mieszkam w studenckiej dzielnicy Newcastle (15 minut na pieszo od campusu). Podaj koniecznie mi Twoj e-mail albo numer gg albo Tlen cokolwiek. Podam Ci wtedy wszystkie moje namiary w Galway! :) :) Naneczka - mam nadzieje, ze ominie Cie przeprowadzka do Berlina! Trzymam mocno kciuki 🌻 Byloby naprawde super, gdyby udalo nam sie spotkac latem we Francji! :D Mysle, ze najpozniej wroce na poczatku lipca do siebie :) To tyle na teraz! Napisze wiecej pozniej! Teraz lece cos zjesc! Az mnie ssie w zoladku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monte25
ja miszkam w irlandi czy jest ktos kto mieszka w irlandi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... Margot - \"Allo, allo\" ogladam w miare regularnie od kilku tygodni i dopiero teraz zaczynam czuc ten serial. Ich humor bardzo mi pasuje.. :D Ciesze sie, ze jestes zadowolona z mieszkania, mam nadzieje, ze rowniez inne sprawy uloza sie jak najlepeij - mam na mysli uczelnie.. Czekam oczywiscie na zdjecia i te przygody z policja - to musi byc sensacyjna historia.. Monte25 - witaj na topiku.. akurat margot mieszka od kilku dni w Irlandii, a za dwa-trzy tygodnie bedzie tam rowniez Meluzyna. Czesto ktos klika z Irlandii wiec zostan z nami.. ok. na razie pappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANTHERS WIN!!!!!! Ale emocjonujacy mecz!!!! Szok!!! Polowa naszych gosci doznala przeroznych kontuzj, ale WYGRALI!!! Jeszcze jeden mecz przed nami ( Seattle Seahawks) i final Superbowl. Czad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3174438&start=60 kochani prosze pomozcie szukajacym informacje. Was tu ejst bardzo duzo z roznych krajow, wiec wasze wskazowki na pewno sie przydadza. Chodzi o plusy i minusy kraju w ktorym mieszkacie oraz np. ceny za uslugi (np. fryzjerskie itd) ceny mieszkan i mebli, urodzenie dziecka itd. Zachecam do wpisania sie w moim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa
Jest moze tutaj ktos z Kalifornii? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopia info z onetu.. \"Wytwórnia Mute szykuje reedycje katalogu Depeche Mode. Wszystkie albumy z dotychczasowej dyskografii Anglików ukażą się ponownie w nowych wersjach. Wznowiony materiał zostanie zremasterowany przez Kevina Vanbergena oraz wzbogacony o rarytasy. Wydawnictwa powinny ujrzeć światło dzienne na przełomie marca i kwietnia. W tym samym czasie w sklepach znajdzie się czwarty utwór promujący longplay \"Playing The Angel\", \"John The Revelator\". Wcześniej do rąk fanów trafi krążek z nagraniem \"Suffer Well\". Reżyserem klipu jest Anton Corbijn. Premierę wyznaczono na 20 lutego, dokładnie 25 lat od wydania pierwszego singla w dorobku kapeli, \"Dreaming Of Me\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooooo! jeju jaka mamy zime ! wszedzie bialo! No i do tego nawet mrozno! Dzisiaj nawet wygrzebalam z piwnicy cieplejsze buty niz moje wszystkie inne kozaki (takie dodatkowo ocieplane futerkiem i ortalionem) i puchowy plaszczyk, bo kurtka to za malo... a ja do tego teraz duzo musze chodzic- ehhh, ciezkie to zycie bez autka! Za to w pracy troche sie uspokoilo, bo jak wiecie w zeszlym tygodniu pojawily sie potworne pogloski, ze czesc firmy zostanie sprzedana tu a czesc tam, i ze bedziemy sie musieli przenisc do Berlina, a blisko polowa z naszej firmy zostanie zwolniona... cale szczescie chwilowo plany te zostaly zawieszone, ale przyznam szczerze, ze mialam caly weekend dusze na ramieniu! Mimo tego spedzilismy go fajnie! W piatek bylismy na urodzinach mojego kolegi, poznalam tam fajna babke - Polke!!! - ciekawa dziewczyna! Pracuje w marketingu McKinsey a wczesniej byla w pesonaliach, tak ze pewnie sluzy dobra rada jesli chodzi o podania o prace itp... no i nie ma tu jeszcze wielu znajomych, wiec ja \"przygarniemy\" ;-) w sobote bylam dzielnie biegac z moja czeska psiapsiola (bo z braku auta nie chodze na fitness!!!), a wieczorem znajomi zaprosili nas na dziczyzne! Mniam! Sami upolowali! a wlasciwie dziewczyna upolowala!Za to w niedziele pojechlismy na sanki! najpierw musielismy sie wdrapac na gore (jakies 45 min. szybkiego marszu) po sniegu, z pieknymi widokami -bajka! potem posiadzielismy w chatce, zjedlismy pyszna zupe, a na koncu wypozyczylismy sanki i popedzilismy w dol! jeju jak bylo fajnie!!! Super sa te gorki pod bokiem i ta niesamowita infrastruktura! Kokus! ja kiedys, juz dawno dawno temu ogladalam \"Allo Allo\" podobalo mi sie, ale prawie nic juz nie pamietam... Margotka! Brawo! popatrz jak szybciutko dalas sobie rade! rewelacja! Jesli chodzi o nasz urlop, to jeszcze nic nie wiemy, czy w ogole dojdzie do skutku i jesli tak, to kiedy... Ostatnio dostalam tez od znajomych adres hotelu prowadzeonego przez jej kolege doslownie tuz obok Sisteron! Maison Saint Georges w La Motte-du-Caire! Kto wie, moze sie tam zatrzymamy... ale to wszystko jeszcze patykiem na wodzie... Squirley! Nie wiedzialam, ze jestes taka fanka! Fajnie ze sie tak cieszysz! :-) Katerinka - napisalam! no nic to! koniec paplaniny! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swietnie, zremasterowana dyskografia depesznikow, bede muziala wszystko od nowa kupowac .... grrrrrrrrrrrrr ......... :D Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, ostanio nie mam czasu pisac, ale podczytuje i mysle o Was zawsze i slodko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. dzisiaj rano bylo u mnie 15 st. C MROZU.. okropne.. Mayenka - czytasz nas czasem? Czy bylas w Peru? chyba w grudniu sie wybieralas? Bagatelka - a myslalem, ze sie ucieszysz.. :D My tez czytamy co piszesz... Naneczka - u mnie tez zima, ale malo sniegu.. wczoraj bylem nad Wisla i kanapki na II sniadanie tak mi zamarzly, ze az oszronione byly.. wiec dzisiaj zabralem taka termoizolacyjna bakse, wlozylem do srodka dwie butelki z goraca woda, kanapki, jabka i kawalek placka i mialem cieple zarelko na caly dzien roboty.. w samo poludnie bylo minus 10 st.... :D katerinka - byc moze za dwa-trzy miesiace cos Ci opowiem.. ale teraz nie jestem w temacie.. pozdrawiam wszystkich.. czytaczy tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe.. wlasnie dokonuje waznego wyboru benefits z okazji mojej nowej pracy. mam juz za soba helth, dental i rozne takie tam life insurance i beneficiaries. ale czy ktos mi powie ile mam sobie zazyczyc zeby odciagali do 401(k)??????? Pojecia nie mam!!! Szukam i szukam po necie i nie moge znalezc zadnych rekomendacji. Znaczy sie jest masa informacji na temat funduszu, ale nie mowia nigdzie ile zwykle ludzie soie odkladaja. Staniki, ktora z was odklada do 401(k)?? Ile wam firma doplaca?? HELP!! pozdrawiam. tu wiosna jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, niestety nie moge Ci pomoc... macie zupelnie inny system! Ja mam tu obowiazkowe ubezpieczenie socjalne, rente, medyczne... jedyne, co moge, to samej wybrac dowolna panstwowa kase chorych, badz ewentualnie ubezpieczyc sie prywatnie. Polecane jest jednak dodatkowe ubezpieczenie rentowne, (okolo 10% od netto zarobkow) i masa innych malych ubezpieczen (np. od niezdolnosci do pracy, wypadku, prawne etc.) (uff wole nawet nie myslec ile kasy miesiecznie leci na te ubezpieczenia!!!) Wczoraj myslalam o tobie, bo ogladalam wieczorem Golden Globe Awards - no i Grey\'s Anatomy dostalo nagrody! (u nas startuje w marcu, juz umieram z ciekawosci! tak samo czekam na dalszy ciag Lost i Desperate H.W.) Kokus - podziwiam Cie jak Ty sie do tej pracy na mrozie motywujesz! Tutaj tez byly takie mrozy wiec wiem, co to znaczy! Dobry pomysl z kanapkami! A na nowe \"produkty\" Depeche Mode tez czekam niecierpliwie! Bagatelka! tez bede kupowala od nowa! ;-) Cassandra de la Huerta - napisz cos wiecej o Twojej nowej ojczyznie! Jestes tam tak daleko od reszty swiata ;-) Jak n.p. spedzasz wakacje? Zostajesz w NZ, czy jedziesz n.p. na Coock Islands albo cos w tym guscie? Mam znajomego z Coock Islands, z tego co wiem ,jego rodzina dzierzawi od rzadu NZ jakas mala wysepke, hi hi hi! Troche zwariowany ten czlowiek, ale tak fajnie zwariowany! Meluzyna - jak tam przygotowania do wyjazdu? A ja dalej szukam autka, chyba sie zdecyduje na fiata Punto, bo sa tanie w ubezpieczeniu... nic to koncze! Narazie! papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam depreche w tej Irlandii jak stad do Krakowa! :( Ciagle pada i pada... jest szaro i buro, zajecia sa bardziej denne niz tylko denne, jestem zmeczona, niewyspana i tesknie za moja Niunia i za Francja... 😭 S. kupil juz bilet, przyzdza do mnie 28.02. - kiedy to bedzie?? :) Naneczka - to faktcznie bedziesz zaby skok ode mnie! Super! :D To naprawde bylaby okazja do spotkania sie! :D Kiedy planujecie przyjechac do Francji? :) To tyle na teraz! Musze zmykac na uniwerek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. dzisiaj zrobilem sobie wolne.. jezdzilem na gielde po jablka, kasze dla pieskow i mam jeszcze awarie - woda w piwnicy... Po poludniu jade do Kolbuszowej, jesli nie bedzie wiecej padal snieg.. Naneczka - motywacje mam taka, ze dopoki jest tak malo sniegu to naprawde bardzo dobrze sie robi.. Juz bylo tak, ze zwlekalem z ta robota, a potem grzezlem po kolana w sniegu. Poza tym, jesli przyjdzie mi jechac do Stanikow, to naprawde mam malo czasu.. Margot - trzymaj sie... przytulam Cie mocno.. napewno pierwsze dni sa trudne, ale dasz sobie rade.. Wiem, ze jak swieci slonce, to jest latwiej zyc, ale deszcze tez jest potrzebny.. Caluski posylam... Squirley - puscilem do siostry zapytanie, bo wiem, ze oni maja dobre warunki w Nabisco. Tylko nie wiem kiedy odpisze, bo z nia latwiej na telefon niz mail.. na razie papatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedex
Witam wszystkich. Dawno sie nie odzywalem - ale bylem po prostu w pracy dwa tygodnie na rybkach. Teraz mam tydzien wolnego wiec nadrabiam zaleglosci. Margot - gdzie cie ponioslo - do tej zimnej Irlandii. Tu w twoim regionie jest 14-15 stopni dzisiaj. Wracaj szybko. Zartuje. A swoja droga - fajnie jest pojezdzic po swiecie - poznawac nowe kraje, nowych ludzi, obyczaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam ze Stuttgartu :D szkoda ze tak pozno odkrylam to forum, tyle wypowiedzi! jestem od paru miesiecy tutaj, chetnie poznalabym znajomych ale wyglada na to ze nie ma za duzo rodakow w tym zakatku swiata :( jezeli jest inaczej to uciesze sie jezeli ktos sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danomka25
czesc margot czytalam ze jestes wirlandii ja tez.a w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jak burza przelatuje powiedziec tylko, ze zyje i ze mam sie dobrze. za 2 tyg zaczne pracowac, mam nadzieje:) Pozdrawiam stale buziaczki i nowe twarzyczki:) Staniki kochane, powiedzcie mi, czy na zielonej karcie moge spokojnie bez wizy do Kanady jechac? Zmykam, sciskam, caluje P.S. Margot, tzrymaj sie. bedize dobrze. Irandia jest piekna, pokochasz ten kraj, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. GNU - Trzymam kciuki za Twoja prace.. Mysle, ze we wlasciwym czasie powiesz nam cos wiecej.. danomka25 - witaj na topiku.. poczytaj piec minut i znajdziesz miasto, gdzie jest Margot.. maremarie - witaj.. czasami ktos ze Stuttgartu zaglada, ale na stale nie ma nikogo.. zostan z nami.. Cedex - jak sie rybki udaly? Jakie gatunki tam lowicie? Tam u Ciebie to pogoda jest chyba blizsza Irlandii? Czytalem wspomnienia naszych zolnierzy, ktorzy w Bretani byli zima 1939/40 i wlasnie na pogode narzekali, ze szaro, buro i ponuro.. Ja znam Bretanie z letniego pobytu i akurat klimat bardzo mi sie podobal.. ze mimo upalu ciagle byl wiaterek od oceanu. Margot - jak Ci tam... trzymaj sie... :D Naneczka - u mnie jest teraz minus 17 stopni... szok.. ale wieczorem rozpalilem w kominku i w domu jest ekstra cieplo.. bo sam piec weglowy nie dawal rady.. kurcze, za duzy mam ten dom.. Meluzyna - jak pakowanie walizek? Czy zabierasz sie z kraju tak calkiem, czy czesc zostaje? Moja kuzynka dostala wize do Stanikow i w lutym leci na trzy tygodnie, w tym dwa tygodnie na Dominikane z moja siostra.. Jejku... no to na razie.. musze wyjsc z domu.. wow, nie pamietam takiego mrozu dawno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich przelotem! Zaraz lece na zajecia! Odezwe sie pozniej! Buziaki dla Was, kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedex
Witam wszystkich Witaj Kokus. Rybki cos nie bardzo chca sie lapac. Nie wiem - zmiana klimatu albo cos w tym rodzaju. Lapiemy tu wszystko - lapiemy siatka denna wiec wpada wszystko ryby, kraby, muszle - czasem kamienie i inne smieci. Co do gatunkow ryb - to przerozne znane i nieznane w Polsce ( sole , mintaj , morszczuk kalmary le lot ( w Polsce to sie nazywa chyba "ryba maslana") , rouge, bar,lieu,itp, nie bede wymienial wszystkiego . Faktycznie teraz zima jest niezbyt ciekawa pogoda mieli racje zolnierze mowiac ze jest szaro , buro i ponuro..; Jedynie jest troche cieplej niz w Polsce np. teraz jest +11 ( ale przed chwila padalo). Temperatura rzadko spada ponizej zera. Latem jest ciekawiej. Upaly oraz masa turystow powoduje ze te miasteczka ozywaja. Zreszta jak byles to wiesz jak to tu wyglada Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff....no przebrnelam juz przez pare stron tego forum i juz troche was poznalam :D Naneczka ja tez mieszkalam w Monachium, 5 lat, ale jakos sie nie zaklimatyzowalam tam , niestety, do pracy, z pracy, na studia itd... ale faktycznie w porownaniu do Stuttgartu bylo tam o wiele ladniej, moze nie miasto ale okolice: gory, jeziora i wszystko nie za daleko :) jak dlugo tutaj zostane, jeszcze nie wiem... tak u mnie jest teraz wszystko turbulentne Squirley, czy ty moze zaczynasz prace w IBM (no bo Irland i ten thinkpad)? Kokus, mieszkasz w tym zakatku Polski gdzie ostatnio byly takie straszne mrozy?? ostatnio sie dowiedzialam, bo polskiej telewizji nie mam, no i w ogole telewizji nie ogladam. Jeny, a ja narzekam jak jest minus 5 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maremarie.. :D na szczescie mieszkam na poludniu kraju.. Polecam Ci bardzo czytelny i aktualny serwis pogodowy http://meteo.icm.edu.pl/ z ktorego codziennie korzystam. No i sprawdza sie bardzo dobrze.. A wiadomosci codzienne czerpie ze stronki http://www.onet.pl/ Faktycznie czas na naszym topiku plynie powoli, rzadko jest tak zeby kilka osob klikalo rownoczesnie. Na czata nie wejde teraz, bo zaraz wychodze z domu.. Uzywasz moze skype albo GG? Cedex - dzieki za informacje.. a wpadaja czasem jakies pamiatki z wojny jeszcze? Przywiozlem z Bretani 2 odlamki znalezione na plazy w Lorient - byly ukryte w rudo-brazowych kamieniach, albo raczej obrosniete skamielina. Te kamienie nie pasowaly mi do reszty lezacej na plazy wiec jeden rozbilem i w srodku znalazlem odlamek.. na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus, mam GG, ale dopiero bede mogla rozmawiac w poniedzialek :( Czy jest tutaj ktos, kto po dlugim czasie zagranica powrocil do Polski? Jak sie zaklimatyzowaliscie? jak bylo z praca? moze wlasna dzialanosc? Ja jeszcze nie wiem czy powrocic, tak tylko sobie rozmyslam, troche juz \"wyszlam z wprawy\" jezeli chodzi o polska rzeczywistosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze szukam kogoś z Angliiiiiiiiiii !!!!!!!! Czy można rozmawiać przez gg lub tlena z Polską????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! hurraaaa! bede miala Auto! juz w poniedzialek! Hurra! Kosztuje wiecej niz zamierzalam wydac... ale za to polecone przez zaprzyjaznionego mechanika... Ufam mu i autko mi sie podoba. jest to fiat Punto, rocznik 98, 75 tys. km. na liczniku, nowy akumulator, opony zimowe i letnie... wszystko wzglednie w porzadku jak na 8-letnie auto... Cale szczescie jest czarny, a nie \"kolorowy\". Juz w poniedzialek bede go miala (jednoczesnie tez pustki na koncie, ale do tego juz sie przyzwyczailam!) maremarie -no popatrz, tez mieszkalas w Monachium! Szkoda ze sie nie zaaklimatyzowalas! Ja uwielbiam to miasto! Uliczki wokol Gärtnerplatz, Schwabing z przedziwnymi sklepikami i antykwariatami, ogrod Angielski (!!!) cudowne muzea i ten specyficzny tryb zycia. Jedynie co mnie razi, to schicki micki ;-) ale nie zwracam na to uwagi. A okolica, jak sama piszesz... no comments! Jestem ciekawa jak sie znajdziesz w Stuttgarcie... Moja przyjaciolka wrocila po 10latach w niemczech z synem do polski. Zaaklimatyzowala sie swietnie, jast bardzo szczesliwa. Dla mnie to na przyklad nie jest za bardzo wyobrazalne... cadex- oj masz ciezka prace! ale takich rybek, to ja bym sie chetnie teraz najadla! Margocia! glowa do gory! jeszcze Ci sie spodoba, musisz sie najpierw z tym klimatem oswoic... jak tam Twoi wspolmieszkancy? A wspominalam Ci juz , ze Twoje serki kozie w sosie winogronowym robia furore kulinarna? Musialam przetlumaczyc na niemiecki i podac dalej ;-) Kokus- brrrrr, ale zimno u Ciebie! tu sie nieco ocieplilo, ale snieg nadal lezy! Jutro jade znowu na sanki! w tym roku chyba opanuje ten sport do perfekcji! bede krolowa sanek ;-) a kominka Ci ciagle straszliwie zazdroszcze!!! ;-) Gnu! gratuluje i czekam na wiecej szcegolow! papatki! ! milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE !!!!! nie bylo ne tutaj cale wieki i w sumie myslalam, ze jak wroce to sie nie polapie, ze stron pewnie sto tysiece naprodukowaliscie a tu raptem 4-ry mialam do nadrobienia !!! co tak zaniemogliscie ??? a moze forum znowu zaniemoglo, co ??? kochani pragne sie podzielic z Wami wiadomoscia, ze u mnie od sercem mieszka \"dziewczynka\" choc to troszke dla mnie nie do pojecia bo od dnia jeden wydawalo mi sie, ze bedzie chlopczyk :D intuicja mnie zawiodla w tym przypadku i 6 stycznia podczas dosyc dokladnego USG, oswiadczono nam, ze to dziewczynka :D :D :D nie moge sie jej juz doczekac, jestem bardzo ciekawa jak bedzie wygladac, do kogo bedzie podobna, jaki bedzie miala charakter itp itd :) :) :) a tak ogolne to z nowym rokiem pojawily sie u mnie nowe wyzwania, mozliwosci :) zapowiada sie ciekawie i mam nadzieje, ze u Was rowniez :) zycze Wam na ten Nowy Rok samych pomyslnosci, sukcesow i duzo szczescia !!!! Naneczka a ja Ci ciagle zbywam z odpisaniem na email, wiem o tym i pamietam o Tobie !!!! obiecuje nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj na moment wyszli slonce i od razu poprawil mi sie humor! To niesamowite jak pogoda moze dzialac na nastroj czlowieka. :) Wybralam sobie juz wszystkie przedmioty i pojawil sie jakis problem z serii tych administracyjnych... :o W poniedzialek mam sie zglosic do biura i zobaczymy co da sie zrobic z tym fantem (ktorego mam na mysli ;) ). :) kokus - juz mi troche lepiej :) Dzieki za kciuki i za przytulanie 🌻 Ja tez mam nadzieje, ze szybko przyzyczaje sie do tego klimatu! :) :) Cedex - fajnie, ze wpadles 🖐️ Mnie faktycznie ponioslo do nie tyle zimnej co deszczowej Irlandii! :o Na razie kiepsko znosze ta zmiane klimatyczna... brak slonca mnie dobija, ale mam nadzieje, ze wkrotce przytosuje sie do tutejszych warunkow! :) U Ciebie w Bretanii tez jest pewnie deszczowo, co? Planuje sie tam wybrac latem :) :) maremarie - witaj na topiku 🖐️ :) danomka25 - jestem w Galway, a ty? :) GNU - trzymam kciuki za prace! :) Co to w ogole mialaby byc za praa?? :) :) Naneczka - gratuluje autka! :D Mam nadizeje, ze dobrze bedzie Ci sie nim jezdzic! :) Ciesze sie, ze kozie serki roba furore! Ja juz dawno ich nie robilam i pewnie predko nie zrobie... Z moimi wspolmieszkancami bardzo dobrze sie dogaduje! Sa bardzo mili! :) :) Piwonia - gratuluje dziewuszki!!!! :D❤️🌻 Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×