Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Dzien dobry. Dzisiaj u nas znowu chlodny dzien sie zapowiada. Moze bdzie padac tak jak wczoraj. No nic trzeba sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. u nas upały trwają nadal! Wczoraj w cieniu47 st a dzisiaj ma być do 50 st. Zbieram się nad morze, nie sposób wysiedzieć w domu. Spię przy włączonej klimatyzacji i ciągle mam chrypkę, ponoć do września ma tak być, Z W A R I U J Ę! Miłego dnia wszystkim❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! a u nas nareszcie wyszlo sloneczko , chociaz tak parszywego lipca najstarsi gorale nie pamietaja! Fajne te zolwie ! tez kiedys mialam zolwia greckego- i tez nazywal sie Tuptus!! byla taka bajka w tv gdzie co chwila padala komenda \"Tuptusiu w droge!\":) teraz pewnie domowe zolwie nazywaja sie Franklin:) Pamietam jak plakalam nad filmem dokumentalnym o malych zolwikach ktore po wykluciu maszeruja w strone morza i wiele z nich ginie pozarte przez ptactwo..NATURA! Zmykam do pracy! pozdrowienia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala pomyslisz ze jestesmy zboczone ale jestem pewna ze wiele z nas zazdrosci ci tych upalow...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ale czas dzisiaj szybko mi leci. Mam wrazenie, ze dopiero co wstalam a wstalam o 8, a juz jest 11. :o :) Selala - takiego upalu Ci nie zazdroszcze. U nas jest goraco, ale nie az tak. W tym roku termometr pokazal max. 36 stopni. W ogole w porowaniu do poprzednich lat, lato mamy stosunkowo chlodne... ale tylko stosunkowo ;) :) BlingBling - mam nadzieje, ze jednak i do Was zajrzy slonce :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️ Ide popisac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana - obudzilam sie rano i nie moglam uwierzyc ze slonce swieci... wreszcie :D. Moja radosc nie trwala jednak dlugo bowiem nim zdazylam dojechac do pracy cale niebo bylo juz zachmurzone. Brakuje mi slonca i co z tym zwiazane dobrego humoru - czy ktos ma go w nadmiarze by mi troche uzyczyc? Pozdrawiam i wracam do moich papierkow :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulena - chetnie uzycze Ci troche slonca. U nas Ci go pod dostatkiem :D Nic, ide cos zjesc a potem wracam do pisania. Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nei pogniewam jak ktos slonlo przysle,ale juz za 9 dni bede w Polsce moze jeszcze z pogody skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas upalnie, w piatek przyjezdza do mnie pierwszy i jedyny gosc przez te cale 4 lata na polnocnym zapupiu - kumpela z dawnych lat w Michigan. Pojedziemy sobie na weekend do miasta stolecznego na taka calkowicie beztroska dziewczynska sielanke - masaze, drinki z parasolkami itp. ;) A poza tym to mam w glowie mentlik przed-przeprowadzkowy, bo chce wszystko zrobic perfekcyjnie, zeby nie zabierac ani jednej zbednej lub pol zbednej rzeczy, zeby bylo jak najmnije do przewozenia, bo kazdy kg kosztuje. No a potem 7 dniowa wycieczka przez Staniki - prosto w dol. jedna z atrakcji bedzie odwiedzenia domostwa idola z moich lat (bardzo) dziecinnych - Elvisa Presleya :classic_cool: Kochalam sie w nim posmiertnie :D Zajelo mi dobrych kilka lat zanim zalapalam, jaki to kiczownik i tandeciarz :D Ale jakby nie patrzec ladny byl i ladny glos mial, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie dzisiaj marnie czuje... Jest mi smutno. Wlasnie dostalam maila od mojej przyjaciolki. Coreczka jej siostry zmarla w drugim dniu swojego zycia. Miala zle rozwiniete pluca... Straszne... A ona tak czekala na to dziecko... 😭 Nic, nie bede wiecej smucic. Odezwe sie jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny,przeczytałam wszystko co napisałyście,ale już połowę Uleciało.... Arnusiu- Daję Ci Słońce to moje na tydzień! na pewno miałabyś dosyć!BlingBling-Będziesz miała słoneczko w Polsce-zaczaruje je dla ciebie:-) Kasiulenko-Wspólczuję ci siedzenia w papierzyskach:-( ja tego nie lubiłam i na szczęście nie muszę tutaj tego robić,nawet o opłatach pamiętać!to jest komfort:-) Bagatelko mówiłaś,że zmienisz nick,nie rób tego,on jest taki Sympatyczny- uwierz mi, od razu zapamiętałam go❤️ Margusiu cieszę się,że masz ciepełko:-) Kogo ominęłam to przepraszam{kwiatek] Dobrej Nocki Wszystkim Karaluchy pod poduchy a szczypawki na zabawki-tak mówi mój synek:-)) tęsknię za nim,bo On jest w Polsce. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot to chyba najciezsze przezycie dla kobiety, co innego starcic ciaze ,a co innego zywa istotke ,ktora mozna przytulic, ktorej mozna juz na zywo okazac milosc. Kurcze jak ona sie teraz pozbiera. Selala a ja lubie papierkowa robotke i moglabym robic takie cos prze dluuuugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ale wam dobrze...
a ja sie kisze w jakiejs wiosce bo mi sie zatesknilo za ojczyzna i tak tu jakos utkwilam a tu ani roboty ani pogody ani nic ciekawego.. pozdrawiam wszystkich emigrantow a szczegolnie tych z grecji (jak tu sa) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno obudzona - zostalam dzisiaj w domu i zakuwam do egzaminow :) mam nadzieje ze naucze sie przynajmneij 2 rozdzialow... Pogoda nadal marna i nie zapowiada sie na poprawe :( ... a najgorsze jest to ze rodzice M przyjezdzaja w sobote... a jak bedzie padac to przeciez nigdzie sie z nimi nie wybierzemy :( eh szkoda gadac... Pozdrawiam wszystkich i milego czwartku zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj jak dobrze pojdzie, to moze uda mi sie skonczyc rozdzial. Motywacje mam duza - jutro moglabym zrobic sobie wolne... plaza, woda... i odpoczelabym w koncu troche od komputera. I chociaz na jeden dzien moglabym schowac papiery... Oops, telefon, odezwe sie pozniej. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ludzie ale wam dobrze\" ja jestem w Grecji- a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling-ja n=mam taką energiczną naturę,że nie moge długo usiedzieć na miejscu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj, szukam motywu morskiego, muszlowego itp na necie, troszk ejuz sobie fotek sciagnelam. Taka mnie naszla mania, ale co tak sama siedze w domku to co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingbling widze ze u Ciebie wakacyjnie :D Ja natomiast siedze w pracy i zasypiam przy biurku :-o Juz nie moeg sie doczekac kiedy bedzie 17.30 i bez wyrzutow sumeionia bede mogla wyjsc z pracy... :) Dzisiaj umowilam sie ze znajomym na kilka drineczkow i mam nadzieje ze bedzie sympatycznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WOMAN SHOULD HAVE ... enough money within her control to move out and rent a place of her own, even if she never wants to or needs to... A WOMAN SHOULD HAVE ... something perfect to wear if the employer, or date of her dreams wants to see her in an hour... A WOMAN SHOULD HAVE .. a youth she\'s content to leave behind.... A WOMAN SHOULD HAVE ... a past juicy enough that she\'s looking forward to retelling it in her old age.... A WOMAN SHOULD HAVE ..... a set of screwdrivers, a cordless drill, and a black lace bra... A WOMAN SHOULD HAVE ... one friend who always makes her laugh.. and one who lets her cry... A WOMAN SHOULD HAVE .... a good piece of furniture not previously owned by anyone else in her family... A WOMAN SHOULD HAVE ... eight matching plates, wine glasses with stems, and a recipe for a meal, that will make her guests feel honored... A WOMAN SHOULD HAVE ... a feeling of control over her destiny... EVERY WOMAN SHOULD KNOW... how to fall in love without losing herself.. EVERY WOMAN SHOULD KNOW... how to quit a job, break up with a lover, and confront a friend without; ruining the friendship... EVERY WOMAN SHOULD KNOW... when to try harder... and WHEN TO WALK AWAY... EVERY WOMAN SHOULD KNOW... that she can\'t change the length of her calves, the width of her hips, or the nature of her parents.. EVERY WOMAN SHOULD KNOW... that her childhood may not have been perfect..but it\'s over... EVERY WOMAN SHOULD KNOW... what she would and wouldn\'t do for love or more... EVERY WOMAN SHOULD KNOW... how to live alone... even if she doesn\'t like it... EVERY WOMAN SHOULD KNOW.. whom she can trust, whom she can\'t, and why she shouldn\'t take it personally... EVERY WOMAN SHOULD KNOW... where to go... be it to her best friend\'s kitchen table... or a charming inn in the woods... when her soul needs soothing... EVERY WOMAN SHOULD KNOW... what she can and can\'t accomplish in a day... a month...and a year...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Arnusia. Chociaz bedzie milo tu pogawedzic. A moze ktos dojdzie do poloni forumowej z Manchasteru wlasnie :) Niewierze, ze nie przecie to duze miasto. Narazie trwaja u mnie przygotowania do wyjazdu, ja w zolwim tempie sie szykuje. a tyle tych gratow mam do zabrania ze soba ze bedzie problem bo samoletem nieda rady jedynie co to znajomy busem moze przewiezc. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIFE VS. HUSBAND A couple drove down a country road for several miles, not saying a word. An earlier discussion had led to an argument and neither of them wanted to concede their position. As they passed a barnyard of mules, goats, and pigs, the husband asked sarcastically, \"Relatives of yours?\" \"Yep,\" the wife replied, \"in-laws.\" nic dodac nic ujac:)))) mialam wojne z tesciowa.. co za kobieta ...GRR WRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór,ale tu pusto.Nie zaglądałam tu dwa dni- ale pewnie wszyscy mają wolne i leniuszkują poza domem. U nas nadal upały i turystów coraz więcej, jak miło słyszeć na plaży nasz język polski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best one liners.... Early to bed, early to rise makes people suspicious. Conclusion: the place where you got tired of thinking. Yield to temptation; it may not pass your way again. Money is the root of all wealth. Don\'t judge a book by its movie. With a calendar, your days are numbered. Santa\'s elves are just a bunch of subordinate Clauses. People who live in stone houses shouldn\'t throw glasses. Bad spellers of the world untie. Friction is a drag. Always be sincere, even if you don\'t mean it Things are more like they used to be than they are now. If practice makes perfect, and nobody\'s perfect, why practice? A clear conscience is merely the result of bad memory. I\'m in shape. Round\'s a shape, isn\'t it? It is bad luck to be superstitious. If Fed Ex and UPS were to merge, would they call it Fed UP? If quitters never win, and winners never quit, what fool came up with, \"Quit while you\'re ahead\"? I was thinking about how people seem to read the Bible a whole lot more as they get older Then it dawned on me . . . they were cramming for their finals. Never agree to plastic surgery if the doctor\'s office is full of portraits by Picasso. VENI, VEDI, VISA: I came, I saw, I did a little shopping. If you can\'t be kind, at least have the decency to be vague. Ever wonder what the speed of lightning would be if it didn\'t zigzag? Atheism is a nonprophet organization. If love is blind, why is lingerie so popular? NyQuil, the stuffy, sneezy, why-the-heck-is-the-room-spinning medicine. Ham and eggs. A day\'s work for a chicken, a lifetime commitment for a pig. The trouble with life is there\'s no background music. The original point and click interface was a Smith and Wesson. I drive way too fast to worry about cholesterol If Barbie is so popular, why do you have to buy her friends? Quantum Mechanics: The dreams stuff is made of

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... kasiulena - no to trzymam kciuki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) Czyżby wszyscy urlopowali lub byli tacy zapracowani? Squrlei ani Jade nie rozumiem,bo nie znam na tyle angielskiego,Kokusia też jeszcze nie znam,więc troszkę mi smutno,że nikt tu nie zagląda:-( mam więc nadzieję,że po wakacjach zrobi się wesoło,bo każdy zacznie opowiadać i wspominać.❤️ Dobrej Nocki wszystkim życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×