Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Papatki 🖐️ Ja po kolacji z pysznym steczkiem - mniam!!!! Teraz pora na sjeste (popijam wlasnie czerwone MArtini, co prawda nie w tej kolejnosci co potrzeba, ale co tam .. raz sie zyje :) Kolorowych muminkow moje drogie zagramaniczne kolezanki :D ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulenko-jak ci tak miło i wesoło i nie śpisz jeszcze to życzę udanej zabawy. Też lubię Martini tylko białe,mniam-mniam. Kiedyś dam wam przepis na drink ,( Super )z ginem. tu nie ma tonicu... ach ci grecy, oni piją wino, Zipuro(cipuro) odmiana uzo-lżejsza. No i duże ilości whisky. Żona mówi-my nie pijemy... No tylko buteleczkę wina(2l) i idziemy spać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ZA 3.5 godzinki zmywam sie z pracy i lece do domu :)... Szkoda ze tylko na weekend i ze okazja nie wesola, ale i tak trzeba sie cieszyc azda minutka spedzona z rodzinka zwlaszcza ze wisuje sie ich tak zadko :) Pozdrawiam i milego piatku zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ale mam lenia! :D Nie powinnam za bardzo sie cieszyc, bo czeka mnie kolejny dzien pisarstwa, ale poki co stram sie nie przejmowac ;) Ja tez jestem fanka martini. Kiedys istnialo dla mnie tylko biale, teraz zarowno czerownym jak i rozowym nie pogardze :P W ogole bardzo lubie wieczorny apertif z moim S. Szczegolnie latem, na tarasie... :) No nic, bede sie zmywac! Pozdrawiam Was serdecznie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot do dziela!!!! Ktory to juz rozdzial? Pozdrawiam i juz nie napisze slowa co by Cie od roboty nie odrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulena - dzieki! :D Rozdzial caly czas drugi... na razie mam jakies 8 stron :o Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pustki :( Ja popisalam sobie dzisiaj troche. Skonczylam wlasnie 10 strone drugiego rozdzialu. :) Do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weeken sie zaczyna powoli i wszystkich wywialo. Ja juz gotowa do drogi,jeszcze po kase musze isc . No i cos zrobic z wlosami bo mnie trafia jak na nie patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór:-) :-) :-) Faktycznie dzisiaj pustki. tylko trzy dziewczyny:-( A mnie boli głowa,ćmi i ćmi. Żadko mi się to zdarza,więc nawet nie mam tabletek p.bólowych. Ale nic,pozytywne myślenie lub nie myślenie o tym pomaga. Jutro jadę nad morze,więc też zajrzę tu wieczorkiem żeby podpisać listę, Miłego i Spokojnego Wieczoru życzę Wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam i zagladam, ale nie mam natchnienia, zeby cos napisac .... mam metlik w glowie, bo juz w poniedzialek juz przeprowadzka, lomatko 😭 Dzis mam ostatni dzien w pracy, smutno mi, bo milo tu bylo :( Takie fajne babeczki, mozna byc soba, nie trzeba sie przed nikim zgrywac, udawac, bac, spieszyc ... Moja szefowa to po prostu chodzaca milosc, taka kochana, szczera mamo-ciocia :) Dali mi bon towarowy do Targetu (sklep ogolno-rozwojowy w ktorym jest mniej wiecej wszystko procz swiezych warzyw i owocow) zebym sobie cos kupila do nowego domku :) Naprawde, takiej milej pracy w zyciu nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Widze, ze wszyscy gdzies wybywaja... a ja niestety przez nastepne dwa tygodnie (jesli nie dluzej) bede przykuta do komputera. :( No, ale potem czeka mnie wyjazd do Polski! Oui, oui... :D Warto sie pomeczyc! Zwlaszcza, ze na starych smieciach nie bylam juz od roku! :) Bling - szerokiej drogi! :D :) selala - baw sie dobrze nad morzem! :):) :) bagatelka - faktycznie bardzo milo pozegnali Cie koledzy z pracy! :) Mam nadzieje, ze w mowym miejsc znajdziesz rownie mila ekipe :) I powodzenia w przeprowadzce! Bedzie dobrze! Musi byc :):) Mam nadzieje, ze wkrotce sie odezwiesz! :) 👄 Pozdrawiam wszystkich 🖐️ I zabieram sie za pisanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przezylam horror! Tuz po napisaniu popprzedniego posta, otworzylam domument z 2 rodzialem i okazalo sie, ze polowa zniknela! 😭 A przeciez nauczona doswiadczeniem, za kazdym razem dobam o to, zeby wszystko pieknie zachowac... a tu cos takiego! S. spedzil 2 godziny i udalo mu sie odzwyskac plik... nie w calosci, ale zawsze cos... W sumie stracilam jakies poltorej strony tylko 😡 Najgorsze jest to, ze nie rozumiem cos sie stalo... bo zla wersja zachowala sie zarowno na komputerze jak i na kluczu. Buuu... :( Szczescie w nieszczesciu to tylko 1,5 strony... Ale ile nerwow stracilam, to juz moje... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - faktycznie horror! Znam to uczucie .... A co dziwne, to wczoraj identyczna rzecz zdarzyla sie mojemu R ... pisal sobie tez rozdzial, raptem klawiatura przestala w ogole reagowac, wszystko sie zawiesilo i zniklo 😭 Jakos cos tam ogolnie poodzyskiwal. Zycze Ci natchnienia w pisaniu i widze, ze jakos calkiem niezle puki co Ci idzie :) selala - sliczne slowa masz w stopce :) Mozna sie w nie wczuc :) Przypominaja mi klimatem niektore wiersze Lesmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z mojej ukochanej, zielono-niebieskiej Normandii. Zielen pastwisk i niebieskosc morza to jest to co tygryski lubia najbardziej. A propos mam 2 szaro-bure koty, do tego oba zezowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - dziekuje! :) Juz udalo mi sie nadrobic zaleglosci i nawet co nieco dopisac :) Nie ma to jak zlosliwosc rzeczy martwych. 😠 A jak Tobie ida przygotowania do przeprowadzki? Juz wszystko spakowane? :) Pozdrowisz ode mnie Elvisa? ;) :) verte inga - hej, dawno Cie nie bylo :) Slonce w koncu u Was wyszlo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot - Elvisa pozdrowie i nawet ucaluje :D Bosz, jak bylam mala dziewczynka, to marzylam tylko zeby tam pojechac, teraz mi praktycznie nie zalezy, ale pojade, co mi tam, w koncu cos sie nalezy mojemy wewnetrznemu dziecku ;) Jestesmy juz niemal calkowicie spakowani. Jeszcze tylko takie rzeczy codziennej uzywalnosci i wyniesc stare graty na smietnisko (takie, ktore juz kilkanascie lat temu byly \"z drugiej reki\" :P, tylko ja mialam sentyment do np. takiego starego biurka z fajnymi malymi szufladkami, ktore jest odrapane i obzatre przez psa, nogi mu wypadaja itd. :D ) No, w tej chwili oczywiscie zamiast sie pakowac, to sie odstresowuje 😭 Grrrrrrr! Won od komputera glupia dziewucho :P (to bylo do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japa
witam dziewczyny.Moja przyjaciółka szuka przyjaciół z okolic Bonn.Może na waszym topiku je znajde.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌼 Margusiu-podziwiam twoją pracowitość i samozaparcie! ale tacy ludzie dochodzą do czegoś w życiu:-) Ja jestem osobą ze słomianym zapałem,a najgorsze to jest to,że doskonale zdaję sobie z tego sprawę:-( np. zaczęłam odtwarzać drzewo genealogiczne pół roku temu i teraz dane leżą w szafie,na początku to aż mnie nosiło z radości.Takie są blizniaki.Bagatelko- wiersz jest mój, ponoć najlepiej się tworzy w bólu i cierpieniu,wtedy tak było:-) A propo przeprowadzki to współczuję szczerze,ja w Polsce miałam ich aż sześć.Za każdym razem czegoś brakowało. U nas pada! jak cudownie,nawet pioruny i grzmoty są cudowne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Ja mieszkam wraz z mezem i 2 dzieci w Gloucester w Anglii. (ostatnio mielismy tu powodz,ale juz jest dorze,no moze prawie) Nas nie zalalo,bo mieszkamy na gorce,ale sasiedzi :O bardzo im wspolczuje. Pozdrawiam z Gloster 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wam powiedzieć dobranoc a tu nowe dziewczyny:-) Witam🌼 Widzę,że Bling już w Polsce-powodzenia:-) Przestało padać a powietrze jest tak cudownie rześkie,że napewno będzie spało się super. Mój miły nakroił sera z cztery rodzaje do białego winka i weż tu trzymaj linię:-(( .Kolacji nie jadłam to nadrobię serem:-)) Do Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - dzieki! :D Elvis jest jak Lenin - wiecznie zywy! ;) Fajnie, ze spelnisz swoje dzieciece marzenie:):) Jak dlugo bedzie trwala Wasz podroz? :) :) japa - niestety, tutaj nie ma nikogo z Bonn. :) selala - oj, to nie samozaparcie tylko MUS! Prace musze oddac do 7 wrzesnia a jeszcze wczesniej chcialabym pojechac na wakacje do Polski. Pewnie i tak sie nie wyrobie przed wyjazdem do kraju... no, ale coz! :( Bede konczyc w Polsce... Drzewo genealogiczne? Fiu, fiu... :) Mam nadzieje, ze odzyskasz zapal! Moj wujek sie kiedys zabral za szukanie naszych przodkow, ale daleko sie nie doszukal... za to jeden z kuzynow mojego meza dotarl do jakegos pra...pra...dziadka (data urodzenia XVIII wiek!) :) nata79 - witaj :) Ogladalam w TV zdjecia z powodzi... straszne! Dobrze, ze Wam nic nie zalalo :) No nic, zmykam! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdaa
witam, jestem tu nowa, od 2 dni w Yeovil, jestem aupair, moze jacys Polacy w poblizu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!Od 13 lat mieszkam w Belgii z mezem i moimi maluchami .Wczoraj wrocilam z Polski i juz mi teskno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 3 dni temu w drzewo stojace przy domu uderzyl piorun, tam gdzie uderzy odpadla kora;-( i drzewo teraz lyso wyglada.. na drzewie wisiala lampka, od ktorej prowadzil kabelek do domu.. no i spalilo nam bardzo duzo sprzetu elektronicznego;-( moj laptop w momencie uderzenia byl popdlaczony do pradu, odczulam troche pradu pod paluszkami... wtyczka zdazyla sie spalic i kontakt chyba wysadzic;-) na szczescie komputer dziala.. majac nauczke zgrywam zdjecia na CD i DVDteraz, bo kto wie, kiedy nastepne piorunisko zdecyduje sie walnac w moj komputer jestem juz po egzaminach finalowych.. teraz tylko wlosy dre z glowy, bo za niedlugo mam 8 godzinny egzamin.. nie wyobrazam sobie tego wcale.. nie wiem jak mozna usiedziec 8 godzin walac w klawiature podczas, gdy w sali siedzi 24 inne osoby i tez wala w klawisze.. chyba sobie zakupie jakies zatyczki do uszu.. a potem we wrzesniu egzamin stanowy.. jak pzretrwam do wrzesnia to sama sie zapisze na kuracje psychiatryczna;-)) ja chce do Mexyku, gdzie w hamaku lezalam o 3 nad ranem gapiac sie w gwiazdy, zero komarow, wiaterek lekko powiewal, szum oceanu i palm w uchu... A dzisiaj aby sobie pogratulowac z okazji nastepnego skonczonego semestru kupilam sobie stara plyte Nelly Furtado.. stara, bo chyba z 2002, moze 2004, nie wiem i tyle tam pieknych portugalskich dzwiekow.. na razie planuje swoja poszkolna wycieczke;-)) bo do skonczenie szkoly jeszcze troche hehe i teraz w kolejce stoja Hawaje, Mexyk, Peru, Portugalia. Pewnei do maja przyszlego roku jeszcze wszystkie plany sie zmienia.. ale chialabym wrocic do Portugalii choc na chwilke.. ja sobie tu gadu gadu a speech science sie na mnie gapi i krzyczy, ze mam wraca do ksiazek, wiec ide pozdrowienia dla wszystkich tych nowoscia pachnacych i tych zasniedzialych... jak dobre wino znaczy sie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halyna
ja meszkam od 2 lat w Islandii a dokladnie w Rejkiaviku i zostaje tu na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halyna> Esja wlasnie niedawno stamtad wyjechala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wpadłam na chwilkę podpisać liste i co widzę? - nowe dziewczyny. witamy będzie nam milej:-)) Margusiu:- nie bierz pracy do Polski,bo i tak nic nie napiszesz🌼 .wiecie ,że u nas już drugi dzień pada? temp spadła z 46 do 17 st. Przyjechali znajomi mojego z Polski,przywieżli Prawdziwą szynkę,schab wędzony i kiełbasę,oczywiście to z takiego prywatnego wypustu,bez chemii i mielenia,pachniało w całym domu,mniam,mniam, och zapomniałam jeszcze prawdziwy żytni,wiejski chleb.W połączeniu z prawdziwym masełkiem i te wędlinki... Ale co ja tutaj będę o tym, :-(( jutro waga skoczy 100%. pozdrawiam i do miłego jutra❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×