Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Mauro
I'd like to send this parcel to http://www.smhv.nl/geregistreerden buy tadacip cipla However, there are several caveats to take into account. If firms are desperate for new business, they could keep offering higher rates despite the extra costs. And economists' records on predicting the markets is far from perfect to say the least.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NRW obrzydliwe tęsknie za Polską i życiem w Polsce tu się kiśnie dla pracy i coraz mierniejszych pieniędzy a ludzie tutejsi to ss psychole tacy byli i tacy zdechną w dodatku nudni jak flaki z olejem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrick
Could I make an appointment to see ? http://www.osvalles.com/usuaris_musics megalis 20mg So-called virtual mobile operators, which rent networkcapacity from traditional operators, attracted 159,056 newsign-ups in August, continuing a shift in the market towardssmaller operators who often offer discounted deals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryfafafaa
Witam z Rzymu! Mieszkam tu od 10 lat Mam meza i coreczke Gaje ♡ Kocham Italie Wczesniej mieszkalam przez rok w Berlinie ale tl nie Wlochy♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111113584940200
Pozdrawiam z Pragi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111113584940200jdjsjskaka
Pozdrawiam z Pragi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzirlandii
Ja od 7 lat mieszkam w Irlandii :) Nie powiem ze jest zle. Zastanawiamy sie z mezem nad przeprowadzka do Niemiec bo niemiecki oboje umiemy do Polski nigdy nie wrocimy.Znamy wiele polakow ktorzy tutaj przylecieli i kazdy narzeka na polske...Przykro narzekac na ojczysty kraj :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trekotka frotka
Ja mieszkalam doslownie wszedzie..Jak nie niemcy to Austria Luxemburg Anglia Irlandia zdarzyla sie Kanada i Stany a nawet Australia ..Ale nigdzie nie jest dobrze jak w domu :D Wrocilam do Polski ale do innego miasta no i teraz od 6 miesiecy siedze z mezem w Hiszpanii :) I chyba tutaj zostane (konkretnie Léon) bede pracowac . Mam 2 dzieci i one tez wyemigrowaly..:/ :( Smutno .Chociaz co roku na wakacje wracamy do polski i przyjezdzamy na swieta do rodzinny ale to juz nie to samo.Corka wyemigrowala do Angli do Londynu a syn do Holandii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekila mila efila
Manchester!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlin nie dla mnie
Monachium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko turystyki
Duzo osob z mojej rodziny wyemigrowalo do Anglii Szkocjii i Irlandii ale mnie jakos nigdy nie ciagnelo do anglojezycznych ;( Niemcy tez mnie.nie ciagnely ale pojechalam w okresie letnim na zbieranie owocow z jakies 20(?) -22 lata temu..Tam poznalam chlopaka zaszlam w ciaze ale niestety poronilam my sie rozstalismy i od tej pory mam mdlosci na slowo 'Niemcy' . Potem przyszedl czas studiow. Wrocilam do Polski.Zaczelam studiowac prawo.Ciagnely mnie podroze wiec przerwalam studia i wzielam kredyt bylam w Chinach Australii USA jak i blizej zdarzyl sie tez Egipt .Tak to zwiedzilam prawie cala Europe :D No i wrocilam z kredytem ..Ja -sama do kraju zalapalam prace jako kelnerka :) i po roku zaczelam studiowac Turystyke i rekreacje oczywiscie jak to ja studia rzucilam :D nie mialam pieniedzy wiec zainwestowalam w szkole policealna na kierunek fryzjerski skonczylam!Nie rzucilam! Jej ja ! :) Mama umarla Poznalam faceta na pogrzebie (moj byly maz ;) ) -brzmi drastycznie haha potem byl szybki slub ciaza rozstalismy sie jak bylam w 6 miesiacu ciazy a po narodzinach synka od razu rozwiedlismy . Potem natchnelo mnie na wyjazd do Anglii do rodziny klocilam sie z mezem i odebral mi wylaczna opieke wiec bylam 'weekendowa mamusia' i syn mieszkal z ojcem .Syn aktualnie od 2lat jest w Norwegii wyemigrowal kiedy moj ex maz zmarl :( W miedzy czasie poznalam faceta ale nie bylam z nim dlugo naszlo mnie na Szkocje potem byla Irlandia dorabialam jako sprzataczka wrocilam do polski przez 3 lata bylo ok przyszly studia..ale postanowilam ze nie w polsce porzucilam syna (czego teraz bardzo zaluje utrzymujemy kontakt..ale jaki to kontakt -skype raz na miesiac ..:( ) W koncu postanowilam ze trzeba zdecydowac postanowilam na studiowanie ekonomii..pojechalam do Niemiec (tak...) bo nie wiedzialam gdzie i zaczelam studiowac w miedzg czasie pracowalam..nagle zobaczylam jego faceta z ktorym bylam w ciazy (strzal z nieba) Od 12 lat jestesmy razem a ja mam coreczke Emme :) W tym poscie chodzi o to ze nie jest wazne gdzie mieszkamy ale z kim ;) I w bezpieczym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrantka ze mnie
Islandia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon od historyjek
Skoro juz opowiadamy historie swojego zycia..do 'dziecko turystyki' przykro nam ze porzucilas.syna serio ale to nie nasza sprawa tak jakja bym powiedzial ze mialem iles tam dziewczyn z jedna mam dziecko porzucilem je tralala ..ale naszczescie nikogo nie porzucilem ;) I tak..mam dziecko nawet 2 spoza malzenstwa jedno -Radosław (po moim dziadku) mieszka w niemczech gdzie i ja mieszkam ze swoja zona ( 8) ) i mamy 2 :) Chlopca i dziewczynke ;D Emme i Michaela :D Fakt dzieci to szczescie ♥ ♥♥ i ciesze sie ze je mam bo to moje skraby matka Radka przeprowadzila sie do niemiec razem ze mna ale rozstalismy sie potem poznalem Ave ♥ Julka jest ok w stosunku do niej mamy dobre kontakty ona ma jeszcze jednwgo synka ze swoim mezem i jest szczesliwa co mnie cieszy ♥ :) Z matka Kamili jest gorzej :( i serce mi krwawi kiedy musze ja opuscic chcialbym zeby byla blizej mnie z matka Kamilii byla wpadka jak sie dowiedziala o ciazy to mnie znienawidzila chociaz chcialem byc przy niej ona wyemigrowala gdzies na pol roku balem sie ze zrobi aborcje ale na szczescie nie zrobila..Mieszkaja w Polsce ona nie ma faceta pije i oskarza mnie ze zmarnowalem jej zyciem ta ciaza ..strasznie chcialbym odebrac jej prawa i zabrac Kamile do sb ale jej matka mnie ochrzania ze 'tatus sie znalazl' i ze nie mam prawa ze nie moje dziecko..ale wiem ze jest moje ;) ma takie samo znamie jak ja :D to moje pierworodne dziecko..szkoda ze jest tak daleko niestety do niemiec jej zabrac nie moge bo prawa mi odbierze a tego bym nie chcial :( :'( wiec tak jezdze od niemiex do polski na weekendy i tak dalej raz nie przyjechalem byla afera ona cos nagadala kamili i przez miesiac sie do mnie nie odzywala :( ale teraz jest lepiej..nie da sie przewidziec przyszlosci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistakowa dziś Perth, Australia usmiech.gif X Zawsze chcialem zobaczyc Australie:) Jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Abu Dhabi , dzisiaj u nas temperatura 45*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy77 Ja mieszkam tutaj już długo żeby coś powiedzieć i powiem ci że jest cudnie! Morze, ludzie, miasta na brak pieniędzy też nie można narzekać ;) A nawiązując do "Ogromych" pająków i węży to przez 10 lat od mojego przybytu spotkałam 4 węże i to poza miastem :o Pająków jest trochę więcej, ale najczęsciej to były małe a jedyny który mnie ugryzł to był "Redback" Byłam w szpitalu po tym jak mnie ugryzł i powiedzili mi tylko, że jest groźny dla osób starych lub niemowląt jedynie to mogę się czuć źle przez kilka godzin ;) A powietrze też mnie jakoś nie zabiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komfortowa nauka języka angielskiego! Wystarczy skype we własnym domu! Nie jesteś pewny? Pierwsza lekcja ZA DARMO. Sprawdź nas! General English, Business English, Angielski za granicą, CV i dokumenty aplikacyjne po angielsku i inne. Zapraszamy www.skyenglishonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Norwegii - Oslo i dobrze mi tu. Projektuje stronki internetowe. Ostatnio stworzyłem stronkę dla wszystkich chcących mieć płaski brzuszek - http://super-brzuch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich ja mam zamiar wyjechać z kraju na stałe tylko mam dylemat jeszcze nie wiem gdzie ? Kocham Polske ale muszę zacząć wszystko od nowa Jestem programistą myślę że pracę gdzieś znajdę Pozdrawiam z Płocka wszystkich Polakow trzymajcie się cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audio_liber
Kochani ! Mieszkacie poza granicami naszego Kraju? Wasze Dzieci tęsknią za językiem POLSKIM? Bardzo ważne dla Was jest, aby Wasze dzieci NIE zapomniały ojczystego języka? Polecamy nasze polskie audiobooki :) Nasi znani lektorzy zadbali o znakomitą interpretację baśniowej klasyki, która nie pozwala oderwać się od słuchania. Zapraszamy wszystkie maluchy na nasz kanał z audiobookami na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCvEJKchwwNGzNIrBfj_l0fw ‪oraz naszą stronę http://audio-liber.com.pl/ Audio Liber to wydawnictwo książki dźwiękowej dla dzieci i młodzieży specjalizujące się w wydawaniu literatury polskiej i światowej – zarówno prozy, jak i poezji. Co PIĄTEK prezentować będziemy nowego audiobooka dla Waszej małej pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuje mnie gdzie mieszkaja polacy mam was dosyć waszej złośliwości zlodziejstwa zazdrości KOCHAM HOLANDIE !!!!!!!!!!!! ZAKOCHAŁAM SIE W TYM KRAJU OD RAZU JAK DO NIEGO PRZYJECHALAM to co najgorsze mnie tam spotkalo to zawistni wstrętni polacy nienawidze was komunisci zero tolerancji mentalnośc sprzed 200 lat można zwymiotowac to nie wypada to nie wolno narzucanie woli ,bo nie możesz nie powinnas dysryminacja ze wzgledu na wiek żałosne polaczki tam nikogo nie interesuje ile masz lat jak się ubierasz twoj styl twoj wybor ,holendrzy kochani piwosze uprzejmi gadatliwi no tak mi pasuje ten ten kraj a za ciastkami holenderskim to czasem nawet płaczę,zemsta sie nie oplaca ale tym osobom które sie przysłużyły żeby mi utrudnic z zazdrości start w tym pięknym kraju życze wszystkiego najgorszego,wole holendrowi pucowac podłogi niz udawac szczęsliwą u polaka który mnie jak nikt zgnoi ,brzydze się polakami,ni e dorastacie do pięt cywilizowanym zachodnim krajom !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:23 no szkoda, że w Polsce nie ma miejsca dla małżeństw pedofilskich i że kobiety nie noszą chust tylko skąpo się chrześcijańskie k***y ubierają. Szkoda, że Policja nie pilnuje każdego zakątku ulicy i nie gwałci się u nas kobiet. Tak! Polska do kosza! You're an insignificant and treacherous b***h with no prospects who sold her soul to the devil. F******u. Don't come back to Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margrit
Creative - zaglądasz tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam z Tauranga - New Zealand - piekniejszego miejsca do zycia nie spotkalem.Mieszkamy tu z zona i dziecmi juz 21 lat we wlasnym domku - 50m do plazy i morza. Tesknimy za Polska i bliskimi.Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
East Hampton, NY pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×